Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmenler Günü Hediyesi

  Öğretmenler günü ne zaman kutlanıyordu diye hatırlamaya çalıştığınızı duyar gibiyim . Her yıl  24 Kasım’da kutlanan öğretmenler gününün öğrenciler olduğu kadar öğrencilerin velileri içinde bir heyecan taşıyor. Çocuklarını binbir emekle bilgiyle yoğuran öğretmenlere binbir şükran duyuyor ve bunu göstermek adına hediyelerle gidiyoruz öğretmenlerimize. Öğretmenlerin bizdeki emeğini ödemenin en güzel yolu elbette derslerimizde başarılı olmak. Onlar bizdeki gelişimi gördüklerinde en güzel hediyeyi alıyorlar aslında. Ama biricik öğretmenlerimizi özel hissettirmek için şimdiden öğretmenler günü hediyeleri , öğretmenler gününde ne hediye alınır diye bir çok arama yapmaya başladınız. Öğretmeninize yakışacak en güzel hediyeler , duygularınızı iletebilecek en anlamlı hediye arasında kararsız kaldıysanız sizin için seçtiğimiz ürünler fikir yelpazesi açısından oldukça geniş ve bir araya topladığımız ürünler sayesinde daha kolay bir hal alıyor. Lafı uzatmadan öğretmenime en güzel hediye bu diyebileceğiniz ürünü seçmeye bırakıyorum sizi. Bütün öğretmenler bir elmas işlerler aslında ve ortaya bir mücevher çıkarırlar. Bizlerdeki mücevheri bulan öğretmenlerimizin öğretmenler günü şimdiden kutlu olsun.

  nokta2

  ogretmenler_gunu_hediyesi_66
  Öğretmenler Günü Çikolatası

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÇİKOLATASI
  Öğretmenler Günün tam bir bayram havasında geçmesi için, lezzetli çikolatalara ne dersiniz? Üzerine istediğiniz mesajları yazdırabileceğiniz ve Öğretmeninizin ismine özel olarak hazırlanacak Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası, hem anlamlı, hem de son derece lezzetli. 15 Adet mesajlı çikolata ve özel kutusuyla bu hediyeyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Öğretmene özel kol düğmesi

  MATEMATİK ÖĞRETMENİNE KOL DÜĞMESİ
  Üstüm matematik zekasına olduğu kadar, okuldaki giyimine de hayranlık duyduğunuz matematik öğretmeninizin şıklığına şıklı katacak bir hediye arıyorsanız, gümüş kaplama bu kol düğmeleri tam size göre. birtanesinde matematiğin sembollerinden pi işareti diğerinde de öğretmeninizin isminin baş harflerinin kazındığı bu kol düğmesi ile öğretmeninize çok şık bir hediye verebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Öğretmene özel ahşap usb bellek

  ÖĞRETMENE ÖZEL AHŞAP USB BELLEK
  Notlar, evraklar, kitaplar gibi her daim kağıtsal ürünleri yanında taşıyan öğretmeninizi teknoloji ile tanıştırmanın vakti geldi. Artık tüm yanında taşıdığı evrakları küçük bir usb bellek içerisinde taşıyabilir. Üstelik bu usb bellek sıradan usb belleklere benzemez. Üzerine öğretmeninize özel mesajınızı yazdırıp altına da ismini kazıtabileceğiniz türde oldukça kaliteli ahşap usb bellek.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  ogretmenler_gunu_hediyesi_695ÖĞRETMENE DENEY ÖNLÜĞÜ
  Kimyacılara debey yaparken kullanabilecekleri esprili bir deney önlüğü işte karşınızda! Esprili mesajlarınızı üzerine taşıyabileceğiniz kimyacılara özel deney önlüğü, Kimya Öğretmeninize alabileceğiniz farklı Öğretmenler Günü Hediyelerinden fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  ingilizce_ogretmenine_hediye
  İngilizce Öğretmenine Kupa

  İNGİLİZCE ÖĞRETMENİNE ÖZEL KUPA BARDAK
  Çocuklarımızın daha küçük yaşlardan itibaren yabancı dil öğrenimine özendirilmesi ve başta İngilizce olmak üzere yabancı dillerde iyi bir eğitim alması şart. Ancak İngilizce en iyi, bu dili en güzel şekilde konuşan bir İngilizce öğretmeninden öğrenilir. Size İngilizceyi en iyi şekilde öğretmeye uğraşan Biricik İngilizce Öğretmeninize ismine özel bu kupa bardağı hediye edebilirsiniz. fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  ogretmene_anlamli_hediyeler_2
  Öğretmene Özel Madalyon

  ÖĞRETMENLERE ÖZEL FOTOĞRAFLI MADALYON
  Bazen en süslü cümleler bile çok sevdiğimiz Öğretmenimizin karşısında aciz ve yetersiz kalır! O halde ne yapmalı? Mesela üzerinde Biricik Öğretmeninizin fotoğrafının yer alacağı ve etrafını da teşekkür mesajınızın saracağı altın sarısı rengindeki bu madalyona ne dersiniz? Fotoğraflı Madalyon 24 Kasım Öğretmenler Günü için en orijinal hediye seçeneklerinden biri.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  ogretmene_anlamli_hediyeler
  Öğretmenlere Özel Fotoğraflı Plaket

  ÖĞRETMENLERE ÖZEL FOTOĞRAFLI PLAKET
  Çiçekler, çikolatalar veya dekoratif ev eşyaları. Şimdi tüm bunları elinizin tersi ile bir kenara itin ve bu anlamlı plakete odaklanın! Üzerinde Sevgili Öğretmeninize hitaben teşekkür mesajınızın yer alacağı, fotoğraf ve ismine özel bu plaketle, eli öpülesi Saygı değer Öğretmeninize en anlamlı Öğretmenler Günü Hediyelerinden birini verebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  süper öğretmen kupası
  süper öğretmen kupası

  DÜNYANIN EN SÜPER ÖĞRETMENİ KUPASI
  Öğretmeni bir çocuğun ailesinden ayrıldıktan sonraki hayatındaki en önemli rol modeldir. Her öğrencinin öğretmeni ailesinden sonra ki en büyük kahramanıdır. Bunu öğretmenize en güzel yolla iletebileceğiniz dünyanın en süper öğretmeni kupası öğretmenler günü için hediye seçeneklerinin farklı yollarından biri. Öğretmeninize kimsenin vermediği farklı bir hediye vermek isterseniz güzel bir seçim olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  yılın en iyi öğretmeni oskarı
  yılın en iyi öğretmeni oskarı

  YILIN EN İYİ ÖĞRETMENİ OSCARI
  Hep öğrencileri takdir ederiz öğretmenlerinde  takdir edilmesinin vakti geldi de çattı. Öğretmenlerinize onlara duyduğunuz sevgiyi ve ne başarılı bir öğretmen olduğunu göstermenin en güzel yolu bu olacaktır. Öğretmeninize verebileceğiniz en güzel öğretmenler günü hediyesi onlara özel hazırlanmış bir Oscar olabilir. Öğretmeninizi güldürecek ve aynı zamanda duygulandıracak iddialı bir hediye olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel ahşap kutulu kalem
  kişiye özel ahşap kutulu kalem

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP KUTULU KALEM
  Öğretmeninizin şüphesiz en çok kullandığı hatta sınav notunuzu verdiği şeydir kalemleri. Öğretmeninize öğretmeninize şık kutusunda adını yazdırarak hediye edeceğiniz kalem onun oldukça hoşuna gidecektir. Sıradan bir kalem hediye etmektense isme özel hazırlanmış bir hediye almak öğretmeninizi daha mutlu edecektir. Öğretmenler günü hediyesi olarak güzel bir seçim olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel isim yazılı kolye
  kişiye özel isim yazılı kolye

  KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI KOLYE
  Öğretmeninizin adını 8 ayar altın kolyenin üzerine yazdırıp hediye edebilir severek kullanacağı bir hediye verebilirsiniz. Fiyat olarak uygun ve kaliteli bir hediye olacaktır. Bayanların takıya olan düşkünlüğünü göz önünde bulundurursak çok seveceği bir hediye olacağını düşünüyoruz. Öğretmenler gününde bayan öğretmene hediye edilebilecek oldukça şık bir kolye seçimi.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel dama desenli kalem
  kişiye özel dama desenli kalem

  KİŞİYE ÖZEL DAMA DESENLİ KALEM
  Öğretmeninize şık bir hediye  vermek isterseniz bunun en güzel yolunu sizin için seçtik. Öğretmeninize yıllarca kullanacağı ve kullandıkça  sizi hatırlayacakları şık bir hediye vermiş olacaksınız. Öğretmenin öğrencisinin verdiği kalem ile okuduğu sınav notları biraz daha bonkör notlar olur mu bilemeyiz ama öğrencisinden böyle bir hediye alması onu mutlu etmeye yetecektir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Kişiye özel öğretmen seti
  Kişiye özel öğretmen seti

  KİŞİYE ÖZEL ÖĞRETMEN SETİ
  Erkek öğretmene hediye düşünürken böyle bir seti esgeçmeyin deriz. İçinde kişiye özel kalem kartvizitlik ve flash disk bulunan bu set tam bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Öğretmeniniz stil sahibi biriyse bu set ona yakışan ve en çok kullandığı hediyelerden oluşan çok özel bir hediye olacaktır. Öğretmenler için özel hazırlanmış en güzel hediye seçeneklerinden biri kişiye özel öğretmen setidir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  öğretmenlere özel hediyelik çerçeve
  öğretmenlere özel hediyelik çerçeve

  ÖĞRETMENLERE ÖZEL HEDİYELİK DERİ ÇERÇEVE
  Bayan öğretmenlere hediye edebileceğiniz çok şık bir öğretmenler günü hediyesi arıyorsanız size göre bir seçimimiz var. Öğretmeninizle bir fotoğrafınızı koyarak yada sadece çerçeve olarak verebileceğiniz en güzel öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Öğretmeniniz için bir çok hediye aradınız ama bu çerçeve mesajınızı iletebileceğiniz bir hediye olması açısından çok anlamlı bir hediye olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel ajanda
  kişiye özel ajanda

  KİŞİYE ÖZEL AJANDA
  Öğretmeninize hediye ararken  sadece ona özel tasarlanmış kimsede olmayan hemde bütçenizi sarsmayacak bir hediye arıyorsanız size göre bir hediye. İsmine özel hazırlanmış bir ajanda ile okulun en havalı öğretmenlerinden biri olacaktır. Öğretmeninize severek kullanacağı bir hediye vererek kullanırken sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Klasik ve beğenilen öğretmenler günü hediyelerinden biri.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özdl bayan cüzdan
  kişiye özdl bayan cüzdan

  KİŞİYE ÖZEL BAYAN CÜZDANI
  Bayan öğretmenlere alınabilecek şık ve zarif bir hediye arıyorsanız kişiye özel hazırlatabileceğiniz cüzdan güzel bir seçim olabilir. Annemizden sonra bize en şefkat gösteren bir diğer kişi elbette öğretmenlerimiz. Onlara özel bu günde onlara içimizden gelen hediyelerle gideriz ve minnettarlığımızı bu özel günlerinde böyle dile getiririz. Bayan öğretmenlere alınabilcek şık bir hediye seçimidir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel isim yazılı deri cüzdan
  kişiye özel isim yazılı deri cüzdan

  KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI DERİ CÜZDAN
  Erkek öğretmene hediye alıyorsanız erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan olan cüzdanı bir düşünün deriz. Öğretmeniniz şık giyimli bir beyefendi ise onun hoşuna gidecek bir hediye olacaktır. üzerine ismini yazdırarak daha özel kılabileceğiniz klasik ve güzel bir hediye olduğunu düşündüğümüz deri cüzdan beğeneceği özel bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  öğretmenler günü akrilik ödülü
  öğretmenler günü akrilik ödülü

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ AKRİLİK ÖDÜL
  Bir öğretmenin alacağı manevi yönden çok değerli ve her baktığında mutlu olacağı bir hediye seçimi. Öğretmenine olan sevgisini bir öğrenciden duymak öğretmenlerin gururlanacağı ve verdiği emek , sevginin karşılığını en güzel şekilde almasıdır. Evinin en güzel köşesinde gururla sergileyeceği çok özel bir hatıra olarak saklayacaktır. Manevi yönü yüksek bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  öğretmenler gününe özel çikolata
  öğretmenler gününe özel çikolata

  ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL HARFLİ ÇİKOLATA
  Bizi okutup bir yerlere gelmemizi sağlayan karşılıksız sevgi besleyen öğretmenlerimize ne yapsak az gelir. Onlar için özel bu günde bizde onlara olan sevgimizi göstermenin bir yolu olarak hediyelerle öğretmenimize gideriz. Üzerine mesaj yazdırabileceğiniz 22 karakterli çikolatalar bunun en tatlı yolu olacaktır. Öğretmeninize hediye edebileceğiniz uygun fiyatlı  öğretmenler günü hediyesidir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  yüzyılın en iyi öğretmeni sertifikası
  yüzyılın en iyi öğretmeni sertifikası

  YÜZYILIN EN İYİ ÖĞRETMENİ SERTİFİKASI
  Her öğrenci için kendi öğretmeni gözünde en iyi öğretmendir. Sizde öğretmeniniz için böyle düşünüyorsanız  böyle bir günde  özel olarak hazırlatacağınız sertifikayla onu duygulandırabilirsiniz. Öğretmenler arasında en havalısı o olacak öğretmenler odasında hediyesini gururla gösterecektir. Bir öğrencisinden böyle takdir görmek öğretmen olarak başarılı olduğunu duymak bütün senenin yorgunluğuna değecektir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  pırlnta salıncak kolye
  pırlnta salıncak kolye

  PIRLANTA SALINCAK KOLYE
  Bayan öğretmene hediye seçenekleri arasında farklı bir tasarım olan pırlanta salıncak kolye öğretmeninize verebilceğiniz şık ve değerli bir hediye olacaktır. Üzerinde düşük karataki pırlantasıyla hem değerli bir hediye vermiş oluyorsunuz hemde pırlanta kalpli öğretmeninize yakışan bir hediye oluyor. Narin ve sevecen öğretmeninizin kişiliğini en iyi yansıtacak hediye seçimi olacak türden bir hediye.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kitap şeklinde laptop çantası
  kitap şeklinde laptop çantası

  KİTAP LAPTOP ÇANTASI
  Artık  her öğremen bir laptop kullanıyor diyebiliriz. Hiçte sıradan olmayan her yönüyle farklı bir öğretmeniniz varsa ona öğretmenler gününde ilginç bir ürünle gittiğinizde çok sevinecektir. Yeniliklere meraklı bir öğretmeniniz var teknolojiyle arası iyiyse ona götüreceğiniz bu hediye fazlasıyla sevinmesini sağlayacaktır. Kitap laptop çantası öğretmenlerin kitapları yerine geçen laptoplar için güzel bir seçim.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  yardım eli kitap ayracı
  yardım eli kitap ayracı

  YARDIM ELİ KİTAP AYRACI
  Bize kitap okumayı sevdiren öğretmenlerimize öğretmenler günde ufak bir hediyeyle gidip onlar için özel bu günü unutmadığımızı belirtebilir ve onları sevindirebiliriz. Kitap tutkusu olmayan öğretmen yoktur diye düşünüyoruz. Özellikle Türkçe öğretmeninize hediye edebileceğiniz onlar için çok anlamlı bir hediye seçeneği olacak ve okurken sizi hatırlayacağı sizden güzel bir hatıra olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  a clip notluk
  a clip notluk

  A-CLİP  NOTLUK
  Dershaneniniz rehberlik öğretmene öğretmenler gününde ufak ama onları da  hatırladığınızı gösteren güzel bir hediyeyle gitmek istemez misiniz?  Sınav sürecinde sizden desteğini esirgemeyen öğretmenlerinize alabileceğiniz çok hoş bir hediye olacaktır. Rehberlik  öğretmeninizin masasına yakışacak onlara verdiğiniz değeri gösterecek ufak ve sevimli bir öğretmenler günü hediyesi.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  isme özel zippo çakmak
  isme özel zippo çakmak

  RÜZGARDA SÖNMEYEN İSME ÖZEL METAL ÇAKMAK
  İlkokul öğrencilerinden çok artık belli bir bilince erişmiş lise öğrencilerinin erkek öğretmenlerine alabileceği güzel bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Öğretmeniniz için sigara içsin içmesin her erkeğin kullanabileceği güzel bir hediye olacaktır. Erkeklere alınan klasik hediyelerden biri olan çakmağı isme özel hazırlatabiliyorsunuz . Rüzgarda sönmeme özelliğide bulunmaktadır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel harf yüzük
  kişiye özel harf yüzük

  KİŞİYE ÖZEL HARF YÜZÜK
  Öğretmeninizin isminin baş harfiyle hazırlatabileceğiniz 8 ayar altından bir yüzük oldukça hoş bir hediyedir. Evli olsun olmasın öğrencisinden aldığı bir yüzüğü takmaktan gurur duyacak ve soranlara öğrencimin hediyesi diyebileceği özel bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. İlkokuldaki erkek öğrencilerin beklide ilk aşkları öğretmenlerine hediye edebilecekleri özel bir hediye olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  minyatür saat
  minyatür saat

  MİNYATÜR SAATLER
  Renkli bir kişiliğe sahip öğretmeniniz varsa bu çok severek kullanacağı bir hediye olacaktır. Öğretmeniniz giyimine özen gösteren bir kadınsa ona yakışacak hediyede süslü bir saat olacaktır. minyatür şeklinde hazırlanmış kimsede olmayan bir hediyeyle öğretmeninize gidebilir onlara verdiğiniz değeri belirtmek için böyle bir hediyeyi bayan öğretmene hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  karekök cam duvar saati
  karekök cam duvar saati

  KAREKÖK CAM DUVAR SAATİ
  Matematik öğretmeninize verebileceğiniz onu şaşırtacak ilginç bir hediye vermek istemez misiniz? Öğretmenler gününde herkesin verdiği hediyelerin dışına çıkıp ilginç bir hediyeyle öğretmeninizi şaşırtmak isterseniz ilginç bir hediye seçimi olacaktır. Matematik öğretmeninizin oldukça ilgisini çekecek ve bir matematik öğretmenini esprili bir şekilde her saate baktığında sınav yapmış olacaksınız.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kelebek kolye
  kelebek kolye

  DİVAS PIRLANTA KELEBEK KOLYE
  Öğretmeninizin sizdeki emeği paha biçilemez. Emeklerine karşılık gelmese de onlara değerli bir hediyeyle gitmek isterseniz pırlanta kalpli öğretmeninize düşük karatlı bir pırlantanın bulunduğu uygun fiyatlı bir öğretmenler günü hediyesi olan divas pırlanta kelebek kolyeyi düşünebilirsiniz. Kelebeklerin saflığı ve güzelliği öğretmeninize çok yakışacak ve severek kullanacağı bir hediye olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  taşlı usb bellek
  taşlı usb bellek

  TAŞLI USB BELLEK
  Öğretmenler artık teknolojiyle donanımlı sınıflarda eğitim veriyorlar. Hal böyleyken hediye seçimlerinde de teknolojik ürünler düşünebiliriz. Bayan öğretmen için taşlı usb bellek oldukça şık bir tasarıma sahip ve zinciri sayesinde kaybolmalar engelleniyor. Öğretmeninize teknolojik ve şık bir hediye verip sınıf arkadaşınızla aynı hediyeyi verme olasılığınızı en aza indirebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel iphone kılıfı
  kişiye özel iphone kılıfı

  KİŞİYE ÖZEL İPHONE 4/4S/5 KILIFLARI
  Öğretmeniniz iphone telefon kullanıyorsa hediye seçiminde bir alternatifiniz daha var demektir. Üzerine öğretmeninizin fotoğrafını bastırarak hediye edeceğiniz iphone kılıfı oldukça şık ve kişiye özel bir hediye olacaktır. Bayan , erkek bütün öğretmenlerin hoşuna gidecek uygun fiyatlı özenilmiş bir hediye olacak onlar için düşünülmüş bu özel günde daha da mutlu olacaklardır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  periyodik cetvel kupa bardak
  periyodik cetvel kupa bardak

  PERİYODİK CETVEL KUPA BARDAK
  Kimya öğretmeniniz için artık kimya derslerini anlatmak daha zevkli bir hal alacak. Öğretmeniniz periyodik tabloyu anlatırken çayını yudumlasın dersi daha keyifli anlatsın. Kimya öğretmenim benim birtanecik öğretmenimdir diyorsanız ona özel hazırlatacağınız periyodik cetvel kupa bardakla ona olan minnettarlığınızı gösterebilir öğretmenler gününde ona özel bir hediyeyle gidebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  en süper öğretmen kupası
  en süper öğretmen kupası

  SÜPER ÖĞRETMEN KUPASI
  Sıcak içeceği masasından eksik olmayan öğretmeninize bütün sınıf adına verebileceğiniz en süper öğretmen kupası onu fazlasıyla sevindirecek ve özel bir öğretmen olduğunu hissettirecektir. Öğretmenler öğrencileri için sayısız fedakarlıkta bulunarak görevlerini yerine getirirler. Onları öğretmenler gününde unutmayarak ufak bir hediyeyle sevginizi göstermek isterseniz güzel bir seçenek olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel ahşap makyaj aynası
  kişiye özel ahşap makyaj aynası

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP MAKYAJ AYNASI
  Öğretmeninizin sizden en büyük beklentisi emeklerinin karşılığını alarak derslerinizde başarılı olmanızdır. Fakat özel günlerde hediye götürmek adettendir ve sizde bir hediyeyle gitmek isterseniz öğretmeninize özel hazırlatacağınız bir ayna onun için anlamlı bir hediye olacak ve severek kullanacaktır. Farklı bir hediyeyi yani kimsenin  almadığı hediyeyi vemek isterseniz güzel seçim.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel ahşap kalem
  kişiye özel ahşap kalem

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP KALEM
  Öğretmenler için kalem kağıtla uğraşmak en büyük zevk. Hele ki kendileri için özel hazırlanmış isminin yer aldığı bir kalemi kullanmak  daha büyük bir zevk olacaktır. Öğretmeninize hem şık ve ismine özel hemde uygun fiyatlı öğretmenler günü hediyesi arıyorsanız sizin için uygun olacaktır. özel ahşap kutusunda gönderilen kişiye özel ahşap kalem seti özel bir öğretmenler günü hediyesidir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel fotoğraflı masa saati
  kişiye özel fotoğraflı masa saati

  FOTOĞRAF BASKILI MASA SAATİ
  Öğretmeninize özel olarak fotoğrafını bastırıp şık bir hediyeyle gitmek istemez misiniz? Onun için çok anlamlı ve duygusal bir hediye olacaktır. Hem de sınıftaki diğer öğrencilerden farklı bir hediye olacağı konusunda garanti veriyoruz. Öğretmeninizin yıllarca saklayacağı özel bir hediye olacak fotoğraf baskılı masa saati geçen her zamanın kıymetli olduğunu bizlere öğreten öğretmenimize yakışacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  çerçeveli masa saati
  çerçeveli masa saati

  ÇERÇEVELİ MASA SAATİ
  Öğretmeninize evinde severek kullanacağı bir hediyeyle gitmek isterseniz bu fotoğraf çerçeveli masa saati güzel bir seçim olacaktır. İsterseniz sınıfça çekildiğiniz fotoğrafları koyarak hediye edin ve sınıfınız adına güzel bir hatıra verin isterseniz boş olarak verin içini o doldursun. Öğretmeninize öğretmenler gününde klasik ve beğeneceği bir hediyeyle gitmek isterseniz doğru bir seçim.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  16'lı Öğretmenler Günü Çikolatası
  16’lı Öğretmenler Günü Çikolatası

  16’LI ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÇİKOLATASI
  Hiçbir bayan  çikolataya hayır diyemez.  Bu sebeple öğretmeninize özerinde öğretmenler günün kutlu olsun yazılı çok şık bir çikolata yaptırırsanız, öğretmeniniz gerçekten çok mutlu edebilirsiniz. Öğretmeninizin emeklerini takdir ettiğinizi ve onu ne çok sevdiğinizi anlatmanın orijinal bir yolunu arıyorsanız 16’lı Öğretmenler Günü Çikolataları tam da aradığınız hediye. İçerisinde 16 adert madlen çikolata bulunmaktadır. Kutunun boyutları da 18×18 cm’dir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Öğretmenlerin kraliçesine sertifika
  Öğretmenlerin kraliçesine sertifika

  ÖĞRETMENLER KRALİÇESİNE SERTİFİKA
  Güzeller güzeli,yardım sever, melek gibi olan öğretmeninize alabileceğiniz bir diğer ilginç hediye de öğretmenlerin kraliçesi sertifikasıdır. Üzerine öğretmeninizin resmini,ismini ve en güzel kraliçesi yazdırabileceğiniz bu sertfika ile sıradan hediyeler almış arkadaşlarını kıskandırabilir. Öğretmeninize de yıllarca unutamayacağı çok değerli bir hediye vermiş olabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  en kral öğretmen sertifikası
  en kral öğretmen sertifikası

  EN KRAL ÖĞRETMEN SERTİFİKASI
  Her öğrencinin okul hayatı boyunca çok sevdiği ya da sevmediği öğretmenler olmuştur.  Sizinde gönlünüzde taht kurmuş en kral öğretmeniniz var ise, ona alabileceğiniz en yaratıcı ve en güzel hediyelerden birtanesi en kral öğretmen sertifikası. Öğretmeniniz sertifikanın üzerinde fotoğrafını ve isminin olduğunu görünce gerçekten çok duygulanacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  öğretmene özel kanaat defteri
  öğretmene özel kanaat defteri

  ÖĞRETMENLERE ÖZEL KANAAT DEFTERİ
  Not ile korkutmak bir öğretmenin en büyük silahlarından birtanesidir. Artık her ne kadar öğrenciyi not ile korkutma kalmasa da kanaat notu hiç bitmeyecek gibi gözüküyor. Eğer dersleriniz zayıf ve çok ufak bir kanaat notu desteğiyle dersinizi geçeceğinizi düşünüyorsanız, öğretmeninize alacağınız kişiye özel kanaat notu defteri ile ona kanaat notuna ihtiyacınız olduğunun mesajını verebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  öğretmenlerin yıldızı ödülü
  öğretmenlerin yıldızı ödülü

  KİŞİYE ÖZEL ÖĞRETMENLERİN YILDIZI ÖDÜLÜ
  Her öğretmen çok değerlidir ve başımızın üstündedirler fakat öyle bir öğretmeniniz vardır ki kalbinizin yıldızı ve çok sevdiğinizdir. İşte sizde o öğretmeninizin diğerlerinden farklı olduğunu göstermek için öğretmeninize kişiye özel yıldız ödülü hazırlatın.Kişiye özel öğretmen yıldızı ödülü: 15×11 cm boyutlarında lazer işleme ile üzerine öğretmeninizin ismini ve “öğretmenlerin yıldızı ” gibi istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kisiye_ozel_ogretmenime_karneKİŞİYE ÖZEL ÖĞRETMEN KARNESİ
  Bayan öğretmeninize hem esprili hemde eğlenceli bir hediye vermeye ne dersiniz? Yıllardır sene sonlarında sizin başarınızı gösteren karneleri bu sefer siz öğretmeninize verin. Öğretmeninizin ders anlatma becerisinden , dersin kaynamasına izin vermesine kadar onlarca farklı başlık altında değerlendirebileceğiniz bu karne bayan öğretmenini öğretmenler gününde gerçekten çok şaşırtabilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Öğretmenlere Özel Duvar saati
  Öğretmenlere Özel Duvar saati

  BAYAN ÖĞRETMENLERE ÖZEL DUVAR SAATİ
  Yazımızın başında sıradan, gelip geçici bir kenara atıldıktan sonra hatırlanmayan hediyeler yerine bu yazımızda farklı hediyelere yer vericeğimiz söylemiştik. İşte bu duvar saatide tam bu tanıma uyuyor. Öğretmeninizin evinin duvarını süsleyecek belkide her baktığında sizi hatırlatacak bir hediye. Üzerine öğretmeninizin fotoğrafını,ismini, ona olan iltifatları yazabileceğiniz bu duvar saati ile öğretmeninize hak ettiği değeri verebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri
  Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri

  KLASİK ÖĞRETMEN SÖZLERİ ÜRÜNLERİ
  Öğretmenlerimiz her ne kadar başımızın tacı, yol göstericimiz olsalar da, bazen bizlere yol gösterirsen kullandıkları kelimeler ve sözler klasikleşiyor ve o öğretmeninizin üzerine yapışarak sanki onun sözüymüş gibi olabiliyor. İşte bu  fikri hediyeye dönüştüren bazı firmalar öğretmenlerinizin sürekli kullandığı sözleri üzerine yazdırabileceğiniz ürünler yapmışlar. Öğretmenler gününün en espirili hediyelerinden olmaya aday bu ürünler, öğretmeninizi gerçekten çok şaşırtacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  İsim yazılı öğretmen cetveli
  İsim yazılı öğretmen cetveli

  İSİM YAZILI ÖĞRETMENLER GÜNÜ CETVELİ
  Bir berber için makas ne ise; öğretmenler içinde cetvel odur. Öğretmenler günü için öğretmeninize farklı bir hediye arıyor ve onu şaşırtmak istiyorsanız, üzerine ismini yazdırabileceğiniz ahşap cetveller tam size göre. 30 cm boyutlarında ve ahşap malzemeden yapılan bu cetvel öğretmenine kişiye özel bir hediye arayan öğrenci için çok ideal.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Kişiye Özel gömlek
  Kişiye Özel gömlek

  KİŞİYE ÖZEL GÖMLEK
  Erkek öğretmeninize üzerinde isminin baş harflerinin olduğu gömlek hediye edin. Ve kendinlerinin ne kadar özel olduklarını hissettirin. Öğretmenlerin iş hayatlarında sürekli giymek zorunda oldukları gömleklerini daha özel hale getirebilirsiniz. Kol kısmına,gömlek cebine ve yakasının iç kısmına öğretmeninize  özel mesajı ve ismini işletebileceğiniz bu kişiye özel gömlek, erkek öğretmene alınabilecek en güzel hediye.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

   

   

  3 YORUMLAR

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.