Otomobil Meraklılarına Araba Aksesuar Hediyeleri

Otomobil Meraklılarına Araba Aksesuar Hediyeleri

  Bugünkü yazımızda yeni bir araba satın alan kişilere hediye niteliği taşıyan ürünleri ve otomobil tutkunu erkelere alınabilecek oto aksesuarlarını inceleyeceğiz.İşi olan maddi konuda da kendini garantilemiş insanların en büyük hayalleri ya ev almaktır ya da araba. Fakat arabaya olan tutkusunu ne eve ne de başka birşeye değişmeyen erkekler ” dört tekerleği olan beni yolda bırakmayan bir araba olsun” diye araba alma hevesine düşerler. Fakat iş ciddileşince ve arabayı satın alma aşaması geldiğinde evdeki hesabın çarsıya uymadığını anlarlar. Çünkü erkek milleti,gösterisi ve hava atmayı sever. Arabasına ilaveten çelik jantlar,parlak metal boyalar,park sensörleri ve hatta geri dönüş kamerasını ekleterek, araba jargonuyla full artı full bir araba sahibi olunur. Ee yeni bir evin ya da arabanın sahibine de bizim Türk geleneklerimize göre bir hediye alınır. Peki yeni araba sahibi olmuş birisine ne hediye alınır? Daha önce arabası olan birisine hediye araştırması yapmadıysanız hatta ve hatta böyle bir geleneğin olduğunu dahi bilmiyorsanız, sizler için yeni alınmış bir araba için aksesuar niteliği taşıyan birbirinden ilginç ürünleri derledik. Ayrıca sadece araba hediyesi değil ,arabalara meraklı olan arkadaşlarınıza doğum günü ya da diğer özel gün hediyesi olarak alabileceğiniz ilginç otomobil temalı hediyelik eşyalarıda inceledik.Umarız önermiş olduğunuz bu sıradışı araba aksesuar hediyelerini beğenirsiniz.

  nokta2

  arabada-bebek-var-tisortu

  İLGİNÇ MESAJINIZ VAR ARABA CAM SÜSLERİ
  Son zamanlarda trafiği süsleyen ve insanları bilinçlendirme amaçlı olarak çıkan “araba bebek var” tarzında ki arka cam plakaları çok moda oldu. Bunu fırsat bilen ücretici firmalarda hem araba meraklılarına hediye olarak hemde arabalar için çok ilginç aksesuar olacak, “arabada laz var”,”araba hatun var” gibi çok çeşitli plakaları piyasaya sürdü. Sizde sevdiklerinize ilginç bir araba hediyesi arıyorsanız bu ürün tam size göre.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  bagaj organizeri
  bagaj organizeri

  ARABA BAGAJ DÜZENLEYİCİ
  Araba içi düzenliyicileri ile artık arabaların içleri daha derli toplu.  Bir erkek için en değerli eşyalarının başında hiç kuşkusuz arabaları gelmektedir.  Kimisi arabasında yemek yenmesine izin vermez ,kimiside kesinlikle sigara içtirmez. Heleki birazda titizse araba bagajındaki şişeler,gözlükler,mendilleri kendisine sorun edinir. Eğer sizinde hediye alacağınız erkek aynı yukarda saydığım özelliklere sahipse en güzel hediye araba içi düzenleyicileri.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  direksiyon arası sabitleyici
  direksiyon arası sabitleyici

  DİREKSİYON ARASI TELEFON SABİTLEYİCİ
  Sürekli araba tepesinde işe gidip gelme zorunluluğu olanlar  için tasarlanmış bu araba direksiyon arası telefon sabitleyiciler ile artık telefonlarınızı dilediğiniz özgürlükte kullanabilirsiniz.Hem motorsiklet,bisiklet hemde arabalar için uygun olarak tasarlanmış bu direksiyon arası telefon sabitleyicisini , arabasından bir dakika bile ayrılamayan sevdiklerinize yeni araba hediyesi olarak alabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  sese duyarlu equalizer şerit
  sese duyarlu equalizer şerit

  SESE VE MÜZİĞE DUYARLI ARABA EQUALİZER ŞERİT
  Araba tutkunu erkeklerin arabalarında en çok özen gösterdiği ve modifiye ettikleri kısım arabalarının ses sistemleridir.  Bu sese ve müziğe duyarlı araba equalizer’ı hem modifiye tutkununları için çok güzel bir hediye seçeneği. Takıp-çıkarma özelliği sayesinde istendiğinde yerinden sökülüp başka biyerde kullanılmaya devam edilebilir. 45×1 cm boyutlarında bu sese duyarlı equalizer şerit  0,35 mm kalınlığında ve çakmak girişine adaptörünü bağlayarak çalışmaktadır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  cep telefonu ve navigaston tutucu
  cep telefonu ve navigaston tutucu

  GRİPPO NAVİGASYON VE CEP TELEFONU TUTUCU
  Son zamanlarda navigasyon cihazları arabaların olmazsa olmaz cihazlarından olmaya başladı. çünkü bilgisi konusunda sıkıntı çekenlerin eli ayağı oldu. Buyüzden bu grippo marka cep telefonu ve navigasyon cihazı taşıyıcısı yeni araba sahibi olmuş ve yol konusunda yeterli bilgi sahip olmayan arkadaşlarınıza eli ayağı gibi olacak bir hediye olabilir. 360 derece dönme özelliği bulunan bu ürün ile arabada cep telefonu konuşmalarınızıda handsfree olarak yapabilirsiniz..
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  plaka tasarımlı saat
  plaka tasarımlı saat

  PLAKA TASARIMLI DUVAR SAATİ
  Üstüne memleketinizi,isminizi ve doğum yılınızı yazdırabileceğiniz kişiye özel araba plakası tasarımlı duvar saati tam size özel olarak hazırlanacak. Arabasına düşkün arkadaşlarınıza ya da istediği plakayı bir türlü alamayan içinde ukte kalan sevdiklerinize çok özel bir armağan verebilirsiniz. Örnek olarak Ahmet kesin ve istabullu 1989 doğumlu arkadaşınıza 34 AK 1989 yazılı özel plaka kodlu duvar saatini hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  güneş enerjili klima
  güneş enerjili klima

  GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ÇALIŞAN ARABA KLİMASI
  Eski model bir araba satın alanların en büyük sorunu, arabalarında klimanın olmaması ve sıcak yaz günlerinde arabalarında sıcaktan piştikleridir. Fakat bu sorun güneş enerjisi ile çalışan araç içi soğutucu vasıtasıyla çözüme ulaşıyor. Gücünü güneşten alan ,ne pile nede başka bir kablo bağlantısına ihtiyaç duyan bu ürün ile klimalı arabaya sahip olanlar için de yakıttan tasarruf etmek için çok ideal bir ürün.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  araç içi tutacak
  araç içi tutacak

  ARABA İÇİ İÇECEK TUTUCU
  Arabalarda şöyle keyifle birşeyler içmek her zaman sıkıntı olmuştur. Çünkü araba kullanan kişi içeceği mi tutacak yoksa direksiyonu mu? Ayrıca arabanın içerisinde kolanızı ve kahvenizi nereye koyarsanız koyun dökülme riskiyle karşı karşıya. Fakat bu metalik araba içecek kutusu tutucuyu arabanın neresine yapıştırırsanız yapıştırın içeceğinizi güvenle sizin için tutacaktır. Arabasına birşeylerin dökülmesi konusunda titiz olan bir sevdiğinize hediye olarak alabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  araç koltuk arkası organizeri
  araç koltuk arkası organizeri

  ARAÇ KOLTUK ARKASI ORGANİZERİ
  Bebekli ve küçük çocuklu aileler için mükkemmel bir hediye olacak bu araç içi koltuk arkası düzenliyicisi ile tatile,okula,kampa giderken yol boyunca tüm ihtiyaçlarınızı düzenli ve elinizin altında tutabilirsiniz. Kitapları,gazeteleri,küçük bebeğinizin ihtiyacı olan biberonlarını,bezlerini ihtiyacı olan herşeyi özel bölümleriyle düzenli şekilde tutan bu organizer arabanın arka koltuğuna monte edilerek size yol boyunca konforlu bir yolculuk sağlar.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  benzin göstergeli saat
  benzin göstergeli saat

  BENZİN DEPOSU GÖRÜNÜMLÜ DUVAR SAATİ
  Arabasını seven arkadaşınıza ya da sevgilinize çok özel bir armağan benzin göstergeli duvar saati. Üzerinde orjinal benzin göstergesinin çizimi olan benzin göstergeli duvar saati aynı bir benzin deposu gibi dolu ve boşu akrep ve yelkovanın saat üzerindeki hareketleri ile gösteriyor. Örnek vermek gerekirse saat 1′e geldiğinde depo full, 11′e geldiğinde de depo boş gibi göstermektedir. Araba tutkunu arkadaşlarınaçok şık bir hediye olmaya aday.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  benzin göstergeli kumbara
  benzin göstergeli kumbara

  BENZİN GÖSTERGELİ KUMBARA
  Araba tutkunlarına hediye alacaksanız keslinlike ya arabalarında kullanabilecekleri ya da evlerinde kullanabilecekleri fakat yine içerisinde araba ile ilgili özellikleri barındıracak ürünler almanızı tasiye ederim. İşte bu benzin göstergesi şeklindeki araba kumbarasıda bu tarzda bir hediye. İçerisine atılan paralar arttıkça fullenmiş bir benzin deposu izlenimi veren bu kumbara ile arabalara meraklı olanlar için para biriktirmek hiç olmadığı kadar kolay olacak.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  araba küllüğü
  araba küllüğü

  SİGARA DUMANINI ÇEKEN ARABA KÜLLÜĞÜ
  Kimi insan arabasında sigara içilmesine izin vermez. Çünkü arabasının sigara kokacağından dolayı sigara müptelası olsa dahi arabasında kesinlikle kendiside sigara içmez. Çünkü araba aşkı herşeyden ağır basar bu tarz insanlar için. Fakat bu sigara dumanını çeken araba küllüğü ile araba da sigara içme yasağı tarih oluyor. İçerisinde bulunan karbon filtre sayesinde duman ve kötü kokuları içine çeken bu küllüğü, arabaları konusunda titiz olan erkeklere hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  araba tekerliği şeklinde saat
  araba tekerliği şeklinde saat

  ARABA TEKERLEĞİ ŞEKLİNDE DUVAR SAATİ
  Araba tutkunlarına müjde! Odanızı ya da salonunuzu süsleyecek jant ve araba tekerleği şeklinde tasarıma sahip olan duvar saati artık sizlerle. Araba olan merağı hat safhada olan babanıza,erkek kardeşinize ya da sevgilinize hediye olarak satın alabileceğiniz bu araba tekerleği şeklindeki duvar saati sevdiklerinizin zaman kavramına farklı bir boyut getirecek. 27 cm çapında ve sadece bir adet kalem pil ile çalışmaktadır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  serinletici minder
  serinletici minder

  SERİNLETİCİ MİNDER
  Saatlerce araba tepelerinde işe gidip gelen yakınlarınızın popolarının terleme sorununa bu serinletici minder ile son verebilirsiniz. Elektriksiz,fişsiz ve pilsiz hata şarjsız olarak çalışan bu serinletici minder sayesinde artık araba koltuğunuzda terlemeyeceksiniz.  İçerisindeki özel kristal maddeleri vasıtasıyla  vücudun ısısını emip , daha serin hava verme prensibiyle çalışan bu ürünü yeni araba hediyesi olarak ilginç bir ürün arayanlar için süper bir seçenek.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.