Para Enerjisini Kendine Çekme Teknikleri

Çoğumuz istediklerimize sahip olamamaktan ve paranın yetersizliğinden yakınıyoruz. Peki para konusundaki bu kısırlığı kendinizin ortaya çıkarıyor olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Şimdi diyebilirsiniz ‘Olur mu öyle şey? Parayı canı gönülden istiyorum ve bunun için her şeyi yapıyorum. Ama olmuyor.’ Evet, olmuyor. Çünkü aslında siz sadece parayı istediğinizi zannediyorsunuz. Düşünceniz ile istiyor olsanız bile bilinç altınızın engellerine takılıyorsunuz ve bilinçaltınız parayı ret ettiği için gelecek olan para akışı bile tıkanıyor.

Şimdiye kadar anlatılanlar sizin için havada kalmış olabilir. Merak etmeyin. Hepsi şimdi bir bir yoluna girecek ve tüm taşlar yerine oturacak. Fakat ilk yapmamız gereken paranın kendine ait bir enerjisinin olduğunu fark etmek olacaktır. Elimizde tuttuğumuz sadece bir kağıt parçasıdır. Onu bize getiren, bolluk bereket enerjisi vardır. Bu enerji Allah tarafından yer yüzüne sunulmuştur. Bu enerji boşluktadır ve isteyen istediği kadarını çekebilmektedir. Tabi ki kaderi etkileyecek sınıra gelmediğimiz müddetçe. Örneğin siz milli piyangodan büyük ikramiye kazanmayı dileyebilirsiniz. İsterseniz. Ancak kaderinizde bu yoksa ne kadar isterseniz isteyin sonuç alamazsınız. Fakat bir borcunuzu ödemek, bir ihtiyacınızı gidermek için gerekli olan bolluk bereket enerjisi her zaman çevrenizdedir bunu doğru yollar ile ilerlediğinizde istediğiniz an kendinize çekebilirsiniz.

Farkında olmadan sarf ettiğiniz birçok söz, yine farkında olmadan sizin inançlarınız haline gelebiliyor.

Örneğin;

– Para, aslanın ağzında. Kazanmak çok zor.
– Onun çok parası var ama mutlu değil. Ya da çok parası var ama sağlık sorunu yaşıyor.
– Beni şaşırtacak kadar para istemem.
– İnsanlar sadece menfaatin peşinde. Çok param olursa, çevremdekiler sadece bana menfaat için yaklaşır.

Bunlar gibi daha onlarca hatta belki de yüzlerce para ile ilgili negatif düşünce zihninizde yer ediyor. Bilinçaltınız da tüm bunları alıyor, saklıyor ve sizin istekleriniz sırasında farkında olsanız da olmasanız da gün yüzüne çıkarıyor. Siz her ne kadar çok param olsun diye arzulasanız da bilinçaltınız bu düşünceleri evrene göndererek ‘aslında para sahibi olmak istemiyor’ mesajını itina ile yayıyor.
Peki ne yapmak lazım?

1. Önce İnançlarınızı Sorgulayın

Zihninizin bir köşesinde sıkışmış kalmış olan bu düşünceleri öncelikle tespit etmeniz gerekiyor. Tespit etmeden onları başka inançlara dönüştürmek imkansızdır. Mesela maddi olarak oldukça yüksek seviyede olan birisinin sağlık sorunu yaşadığını öğrendiniz ve onun hakkında aklınızdan geçen düşünce neydi?
‘Para varsa sorun da var.’ ya da ‘O kadar param olmasın, bu sağlık sorunlarım da olmasın.’ diye düşündüğünüz oldu mu hiç? Eğer olduysa o düşüncelere yoğunlaşın ve yaptığınız yanlışı hemen düzeltin. Çünkü siz parayı, sağlık sorunu veya diğer sorunlar ile ilişkilendirmişsiniz demektir. Bu da sizin para akışınızı kesmeye yetecek kadar büyük bir güçtür.

2. Para Ağacı Ekin

Bu uygulamayı her an yapabilirsiniz. Ancak tek önemli detay kalben inanarak ve gayet rahat olduğunuz bir anı yakalamaktır. Yatar ya da oturur pozisyonda olabilirsiniz. Uykuya geçmeden önceki 5 dakika para ağacı ekme uygulaması için en elverişli anlardan biridir. Çünkü zihniniz mantıklı düşünme kontrolünü elden bırakmak üzeredir. Mantığımızı bir kenara bıraktığımızda etrafımızda bulunan frekanslara dahil olabilmek çok daha kolay bir hal alacaktır. Sorgusuz sualsiz olarak inandığımızda, o düşündüğümüz şeyler yine sorgusuz sualsiz olarak evren tarafından bize sunulmaktadır. Elbette ki evrendeki her şeyin yaratıcısının Yüce Allah olduğunu vurgulamamıza gerek yok.

Gelelim uygulamamıza…

Elinizde bir tohum var. Bu tohum ekildiğinde, doğru beslendiğinde ve düzenli takip edildiğinde para ağacını meydana getirecek. Şimdi o tohumu gözünü kapalı olarak inceleyin. Neye benziyor? Rengi yeşil olabilir, mor olabilir ya da pembe olabilir. Siz hangi renk isterseniz tohumunuz o renk olabilir. Onu ektiğinizde ve her gün müsait olduğunuz 2 dakikalık boşluklarda bile gözünüzü kapatıp onu kontrol ettiğinizde yine sizin belirlediğiniz süre içerisinde para ağacı elde edeceksiniz.
Para ağacınız bundan sonra sürekli size para vermeye devam edecek. Endişelenmeyin. Belli bir mevsimi yok. Dört mevsim boyunca meyve yani para veren bu ağaç, siz ihtiyaç duyduğunuzda üzerindeki paraları toplasanız bile yenilerini sunmaya devam edecek.

3. Para Enerjisi Hareketi Sever, Siz de Harekete Dahil Olun.

Para yani bolluk bereket enerjisi hareketi sever. ‘Para parayı çeker.’ Sözünün temelinde de aslında bu hareketlilik hali vardır. Şimdi para enerjisi için nasıl hareketler ortaya çıkarabiliriz bunları ele alalım.
Cüzdanınızda bulunan kağıt paraları ara ara evde yalnızken elinize alın ve sallayın. Onun bu dalgalanma hareketi sırasında ortaya çıkardığı enerji, çevredeki bolluk bereket enerjisinin size toplanmasına imkan tanıyacaktır.

Cüzdanınızda bulunan kağıt paraları mümkün olduğu kadar bozdurulmuş hali ile tutun. Örneğin bir 100 TL. kağıt para yerine bunu 3 tane 20 TL, 3 tane 10 TL ve 2 tane 5 TL. gibi daha çok parçalar halinde bulundurmaya çalışın. Gözünüzde bol olarak görünen her şey, her zaman daha çok bolluğa kavuşur.

Evde en çok gözünüzün çarptığı yerlere kağıt 5 TL., 10 TL. ya da 20 TL. kağıt paralar yerleştirin. Sabah işe gitmeden önce ayakkabınızı almak için açtığınız dolaptan çıkan bir 10 TL. sizin bilinçaltınıza ‘Benim yeterli param her zaman var.’ Mesajını yollayacaktır. Ya da makyaj yapmak için makyaj dolabınızı açtığınızda orada göreceğiniz 20 TL. sizin bilinçaltınıza ‘Zorda değilim, acil ihtiyaçlarıma ya da özel isteklerime gerekli olan param her zaman var.’ mesajını yollayacaktır. Böylece zamanla bolluk ve bereket enerjisi sizin inanç kalıbınıza dönüşecektir. İnandığınız şey her ne ise, o da her zaman sizi bulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir