Resimli Yıldönümü Mesajları

Resimli Yıldönümü Mesajları

  Yıldönümünüzde Sevgiliye hangi mesajlar daha etkileyici olur? Hislerinizi yansıtabileceğiniz en güzel Yıldönümü mesajları nelerdir? Birbirinden farklı ve özel Yıldönümü mesajları içerisinden şimdi sen de seni anlatan dilediğin sözü seçerek en sevdiğine gönderebilirsin. Resimli veya metinsel Yıldönümü sözleri itina ile hazırlandı ve beğenine sunuldu. Aşk dünya üzerindeki en güçlü duygulardan biridir. Çoğu insan için yaşanılabilecek en güzel duyguların başında aşk gelir. Sevgilinize Hislerinizi yansıtan uzun Anlamlı mesajları arasından en beğendiklerinizi Sevgilinize atarak mutlu olmasını ve sizden daha iyi etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Sevgilinizle romantik bir an yaşamak istediğinizde ya da yan yana geldiğinizde de bu güzel sözleri Ona söyleyebilirsiniz.

  Görülen güzel Yıldönümü mesajı bazen duygulandırırken bazen kocaman bir gülümsemeye sebep olur. En güzel Yıldönümü dileklerinizi ve Aşkınızı iletmek adına oldukça Anlamlı olan mesajlar arasından birisini seçebilirsiniz. En Anlamlı Yıldönümü mesajları ile Sevgilinize vereceğiniz Yıldönümü hediyesini daha da anlamlandırabilir ve sevgilinize unutulmaz bir Yıldönümü yaşatabilirsiniz. Sevgilinize göndereceğiniz sözlerin etkileyici olması önemlidir. Bazen kelimeler anlamını kaybeder ve bizler sevgilimize olan güzel duygularımızı tam anlamıyla ifade edemeyiz. Ancak bu çalışmamızdaki sözler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Çünkü bu güzel sözler tamamen duygulara dokunuyor ve Sevgilinize özel sözlerden ibaret! Sizlerin aklınızdan geçenleri, romantik sözlerimizle özdeşleştirerek sosyal medyadan veya dilediğiniz platformdan paylaşarak Sevgilinize Aşkınızı ilan edebilirsiniz. İçinizdeki duyguları en şiirsel şekilde ifade etmek istiyor ve Sevgilinize nasıl Anlamlı sözleri söylemeniz gerektiğini bilmiyorsanız eğer kesinlikle sayfamızda bulunan sözlere bakabilirsiniz.

  Yıldönümü Mesajları Resimli

  ~ Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim.

  ~ O kadar işlemişsin ki kalbime, senin sevgin her zaman bu yürekte. Yıllarımız beraber geçsin. Zorlukları beraber aşalım. Beraber ağlayalım, beraber gülelim. Yıldönümlerimizi beraber geçirelim.

  yıldönümü mesajları

  ~ Geride bıraktığımız onca senede her zaman yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz minnet borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Seni ilk gördüğüm zamanı unutmayarak, her gün aynı heyecanla seninleyim. Hayatım boyunca da o gözlerle sana bakmaya devam edeceğim. Seni seviyorum, yıldönümümüz mutlu olsun.

  yıldönümü mesajları

  ~ Kalbimi yalnız sana verdim. Yalnız sana ait bütün sevgim. Bir ömür boyunca sonsuz bir birlikteliğe yürüyelim. Yeni aşk yılımız kutlu olsun biriciğim.

  ~ Birbirimize hala hayranlıkla bakabiliyoruz. Çocuklarımıza böyle bakalım isterim. Nice sonsuz senelere seninle birlikte biricik Aşkım.

  ~ Bana sarıldığın zamanlar sanki yeniden doğuyorum senin aşkından. Senin aşkın beni canlı tutuyor biricik Aşkım. Hep canlı kalalım yıllarımız boyunca.

  yıldönümü mesajları

  ~ Yıldızları taç yaparım saçlarına her gece, senden uzak olsam da gelirim rüyalarına sessizce, zaman çabuk geçiyor diye sakın üzülme, seni hissettiğim her an sonsuzluktur bu da böyle biline. Yıldönümümüz bugün gibi hep mutlu geçsin.

  yıldönümü mesajları

  ~ Seni tanıdığım gün başlamıştı her şey. Engellenemez bir şeydi bu. Sanki kalbim senin gelmeni bekliyor gibiydi. Bugün de aynı hisleri yaşıyorum. Her gün yeniden gel bana, her sene olacağı gibi.

  ~ Yazılan en güzel şiir olarak kalbimde yankı bulur senin ismin. En güzel şiirim, en güzel şairim sensin benim. Hiç bitmeyecek sonsuz bir zaman istiyorum sadece.

  yıldönümü mesajları

  ~ Seni sevmekten başka bir şey bilmem ben. Seni gökyüzünün aydınlığı kadar severim. Bulutlar dökünce yağmuru toprağa, toprakta açan çiçekler kadar seni severim. En güzel çiçeğim benim, yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Sanma ki gözlerim sana bakmaktan usanacak, ölümü yaşasam da aşık ruhum hep seninle olacak, atmayı bırakırsa kalbim senden önce bu yaşama, söyleyeceğim son söz ‘iyi ki benimdin’ olacak. Nice aylara, senelere, sonsuz ömürlere Aşkım.

  ~ Paylaştıkça çoğalacak sevgimiz, dün olduğu gibi yarın da. Hiç solmasın gülen gözlerimiz, biz sevgimizi paylaştıkça. Yıldönümümüzü kutlarım, nice beraber zamanlarımıza.

  yıldönümü mesajları

  ~ İlk günkü gibi gülüyorsa gözlerinin içi, hissedebiliyorsan kalbinde atmaya devam eden diğer kalbi, yetiştirebiliyorsan ellerine ellerini, sen aşkların en güzelisin. İlk yılımız kutlu olsun benim canım sevgilim.

  ~ Senin tek bir gülüşün alır götürür beni uzak cennetlere. Hep orada yaşamak isterim aslında seninle. Aylar öncesinde nasıl güldüysen bana öyle, Hayatımızın kalanında hep gülelim birlikte.

  ~ Seninle tanışmadan önceki zamanıma üzülüyorum sadece, keşke daha önce bulabilseydim seni kaderimde. Birlikte geçirdiğimiz her bir saniyeyi koyuyorum kalbime, dakikalar saatlere, saatler günlere, günler aylara, aylar yıllara dönüşsün diye. Nice yıllarımız olsun Aşkım.

  yıldönümü mesajları

  ~ Bak işte bir yıl daha takvim yaprağından düşüverdi. Mutlu ve huzurlu bir yılı daha geride bırakıyoruz, gelecek aylar mevsimleri, mevsimler seneleri kovalayacak. Yeter ki mutlu olmaya devam edelim biricik Aşkım.

  ~ Senin her an aklımda olmanı seviyorum en çok da! Okuduğum bütün şiirlerde, işitmekte olduğum her kuş sesinde, kokusunu alabildiğim her çiçekte, kısacası bütün alemde senin izlerin var biricik Aşkım. İyi ki beraberiz, nice yeni yıllarımız olsun, sonsuz olsun.

  ~ Sana çok daha yakının, kalbinin her atışında ben varım. İçine işlemenin verdiği sevinç beni hayata bağlıyor. Yıllarımız hiç bitmesin Aşkım.

  yıldönümü mesajları

  ~ Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım biricik Aşkım.

  ~ Gözlerimi gözlerinden çektiğim zaman karanlığın içinde buluyorum kendimi. Yaşamak sadece seninle anlam kazanıyor. Sen olduğun için güzel bütün mevsimler. Sen olduğun için güzel bütün seneler. Seninle yaşlanmaya devam etmek istiyorum, Hayatımız ne kadar yetiyorsa artık. İyi ki benimlesin, iyi hep varsın aşkım. Nice yıldönümlerine.

  ~ Bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır hale getiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nice yıllarımız olsun.

  yıldönümü mesajları

  ~ Sen bana koşarken ben de sana doğru koşmuştum. Bu hayat için birbirimize koşmaktan hiç yorulmadık. Yorulmayacağız da. Nice yıldönümlerimiz olsun Aşkım.

  ~ Dünümde sen yoktun, ben hiç olmamıştım. Bugünümde sen varsın, ben hiç olmadığım kadar var oluyorum. Geleceğimde sen olacaksın, ben Allah’a dua ediyorum bu kuluna şimdiden cenneti verdiği için. Bir yılımız daha geçti, diğerleri de olacaktır cennet.

  yıldönümü mesajları

  ~ Seni sevmekle geçecek olan Hayatım, aşkınla sar sarmala biricik Aşkım. Ben sadece seninim, dün olduğu gibi bugün de sana aitim. İlk yılımızı doldurmayı başardık, hiç bitmeyecek senelere yürüyelim.

  ~ Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim.

  ~ Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni her zaman ilk günkü gibi aynı heyecanla seveceğim.

  yıldönümü mesajları

  ~ Şu hayatımda verip verebileceğim en doğru karar, sana evet demem oldu. İyi ki o evet çıkmış dudaklarımdan senin kalbine doğru. Seni her şeyden çok seviyorum Aşkım. Mutlu yıllarımız olsun.

  ~ Seninle birlikte var olmanın verdiği mutluluğu sonsuza kadar yaşamak istiyorum. Nice sonsuzluklara biricik Aşkım.

  yıldönümü mesajları

  ~ Sonsuz bir ışık oldun dünyama. Aydınlattın beni aşkınla, fikirlerinle ve varlığınla. Beni ben yapan sen oldun biricik Aşkım. Sana her şeyimi borçlu hissediyorum. Bir ömür seninle olmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun.

  ~ Bütün güllere senin adını verdim belki senin kadar güzel kokarlar diye. Bütün ağaçlara senin adını verdim belki senin kadar güzel görünür diye. Bütün hayatıma anlamını verdim belki yaşamım hiç bitmez diye. Seni çok seviyorum hayatım. Yıldönümümüz kutlu olsun.

  yıldönümü mesajları

  ~ Seni sevmenin verdiği gücü içimde taşıyorum. Senin sevgin beni anlamlı kılıyor. Dünyanın en güzel gözlerine sonsuza kadar bakmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim.

  yıldönümü mesajları

  ~ Canıma can katan insan; sebebim de sensin sonucum da sen. Her zaman yanımda olmanı isterim, bugün nasıl kenetlenmişse ellerimiz birbirine, bir ömür boyu kilitli kalalım birbirimize. Yıldönümümüz geldi bak yine, her ay gibi hatırlanacak ölesiye.

  ~ Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle. Ellerimiz hiç ayrılmasın.

  yıldönümü mesajları

  ~ Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile.

  ~ Hayatta zorluklarla karşılaşabiliriz ama bu zorlukların üstünden gelmemizi sağlayacak olan aşkımızıdır. Aşkımızı büyütelim ki, her şeye bir çözüm olalım. Belki ölümsüzlüğün bile çaresini buluruz, belli mi olur. Sevdiğim kadın, yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Beni ben yapan senin varlığın canim! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni her zaman ilk günkü gibi aynı heyecanla seveceğim.

  yıldönümü mesajları

  ~ Bana geldiğin gün benim bayramım olmuştu. Bayramımız hep şen olsun, hep kutlu olsun biriciğim… Yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Bugün yıldönümümüz ve ben seni ilk gördüğüm güne geri dönüyorum. Saçlarını rüzgarda savuruşunu, göz göze geldiğimiz o sonsuzluğu, utangaçlıktan kızaran yanaklarını, seni her şeyinle ilk günkü gibi hatırlıyorum. İyi ki benimlesin ilk günüm, son günüm, Hayatım.

  ~ Sana en güzel şarkıyı söylemek isterdim, ancak duyduğum en güzel şarkı senin eşsizliğin. Yıllarımız tükenmesin, hiç bitmesin biricik Aşkım.

  yıldönümü mesajları

  ~ Zor durumlara düştüğümde hep seni aklıma getirirdim. Bu zorlukları yenebilmemin tek sebebi senin bana verdiğin enerjiydi biricik Aşkım. Senin sayende tutundum bu yaşama. Senin sayende dünyadaki en huzurlu insanım ayrıca. Nice yıldönümlerimiz olsun.

  ~ Bütün dünya buz tutsa dahi benim kalbim alev alev ısıtacaktır her yeri. Sana olan aşkımın sınırı olması imkansız! Sınırsızca seviyorum seni biricik Aşkım. Nice beraber yıllara.

  ~ Her gün daha çok seviyorum seni. Her gün daha çok bağlanıyorum sana. Bütün bir ömrü uğruna feda etmekten çekinmiyorum. Seninle bir bütün oluyorum. Nice yıldönümlerimiz olsun Aşkım.

  yıldönümü mesajları

  ~ Ben sana, sen bana aitsin. Hayatım bir gün bitse de senin aşkın hiç bitmeyecek, iki kişilik dünyamızda senin güneşin hiç sönmeyecek. Yıldönümümüz kutlu olsun hayat ışığım.

  ~ Kelebek kadar Hayatımız olsa ne fark eder ki? Benim için seninle tanıştığım gün en mutlu günümdü. Huzur içinde olduğum o günü her gün yaşıyorum seninle. Bir yıl daha geldi geçiyor bile, kelebeğim benim en güzel Hayatımla.

  yıldönümü mesajları

  ~ O büyük gün daha dün gibi, başıma gelen en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Hep sol yanımda ol, kalbimin merkezinde ol. Zaman geçtikçe eskimesin sevgimiz, çoğalalım gelecek günlere. Bugün olduğu gibi her yıldönümünde bunu hatırlamaya devam edeceğim.

  ~ Yine gelsem bu dünyaya, yine seni alırdım bu yüreğe. Sensizliği hiç düşünmediğim gibi, sensiz ne yaparım onu da bilmiyorum. Beni senden mahrum bırakma, hep yanımda ol. Senelerce beraber yaşlanalım istiyorum. Bu senemiz gibi.

  yıldönümü mesajları

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.