Sevgililer Günü İçin Romantik Öneriler

Sevgililer Günü İçin Romantik Öneriler

  Yılda sadece bir defa kutladığımız o çok özel gün olan sevgililer günü yaklaşıyor.  Sevgililer gününde, sevgilinize ve eşinize 14 şubat gününü eşsiz şekilde yaşatmak ve onu şımartmak hiç de zor değil aslında. Üstelik ona yaşatacağınız bu özel gün için çok büyük paralar harcamanıza da gerek yok. İşte size çok az bütçeyle hatta hiç harcama yapmadan sevgililer gününü eşsiz şekilde kutlayabileceğiniz birbirinden romantik öneriler.

  En son ne zaman eşinize ya da sevgilinize vakit ayırdınız? Eğer bu soru karşısında durup düşünüyorsanız durumunuz vahim demektir. Yılda sadece bir defa kutlanan özel günlerden olan sevgililer gününü kimi zaman zamansızlıktan kimi zamansa diğer günlerden farklı değil gözüyle bakarak sıradanlaştırırız. Fakat karşınızda ki kişi bazen ona ayıracağınız ufacık bir vakit ya da alacağınız ufacık bir hediye ile mutlu olacaktır. Gelin bu sene hem kendiniz hemde sevdiğiniz erkek ya da bayan için zaman ayırın.Biraz zaman ayırarak ve yaratıcı şekilde düşünerek sevgilinize, sevgililer gününde romantik sürprizler paketi hazırlayın.

  Sevgilinize Ufak ve Romantik Hediyeler Alın!

  Sevgililer günü demek hediye demek. Tüm dünyada en çok hediye alışverişinin yapıldığı gün sevgililer günüdür. Bu yüzden romantik bir sürprizin ilk aşaması sevgilinize ufakta olsa bir hediye almaktan geçer. Mutlaka çok pahalı kolyeler,yüzükler, marka çantalar ya da ayakkabılar almanıza gerek yok. Sevgililer gününün orjinaline bakarsanız, aslında kartpostalların,kırmızı güllerin,elinde kalp tutan peluş ayıcıkların ve lezzetli çikolataların sevgi sembolü olduğunu görürsünüz. Öyleyse sizde yukarda saymış olduğum hediyelerden birtanesini ya da sizlere aşağıda önermiş olduğum fiyatı 30TL’den fazla olmayan ucuz sevgililer günü hediyeleri arasından bir ya da birkaçını seçebilir, sevgilinizle birlikte geçireceğiniz o gece ona sürpriz bir sevgililer günü hediyesi verebilirsiniz.

  Birlikte Güneşin Doğuşunu Ve Batışını İzleyin

  günesin_dogusu_ve_batisi

  Sevgililer gününü sevdiğininiz kadın ya da adamla dolu dolu geçirin. Günün ilk ışıklarını baş başa geçirmek ve güneşin doğuşunu izlemek son derece romantik bir fikir olabilir. Hatta şehir daha güne uyanmadan sevgilinizi uyandırıp ona şahane bir kahvaltı masası kurabilir ve bu tatlara eşlik edebilecek kırmızı bir gül bulabilirseniz, sevgililer gününe muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz. Hele ki gün batımını da birlikte izlerseniz işte size dolu dolu beraber geçirilmiş bir sevgililer günü.

  Sevgilinize Onu Neden Sevdiğinizi Anlatın

  Sevgililerin klasikleşmiş sorularından birtanesidir “beni neden seviyorsun?” sorusu. Sizde bu soruya sevgililer gününde sevgilinizie çok hoş bir hediye kutusu yaparak cevap verebilirsiniz. Ona neden aşık olduğunuzu ve sizin için özel olan özelliklerini ufak not kağıtları içerisine teker teker yazın. Ona olan aşkınızı ifade edebilecek tüm cümleleri kullanmaya özen gösterin. Ardından onu neden sevdiğinizin yazılı olduğu tüm ufak not kağıtlarını kalp kutu içerisine yerleştirin. Özenle yaptığınız sevgililer sürprizi kutunuzu paketleyin ve 14 şubat günü hediye edin.

  Romantik Akşam Yemeğini Sakın Unutmayın

   romantik-aksam-yemegi

  Özel günlerin klasikleşmiş olayı hiç kuşkusuz romantik bir akşam yemeğidir. Sevgililer günü için romantik bir öneri arıyorsanız sevgiliniz ile baş başa yiyeceğiniz bir akşam yemeği olmazsa olmazlardandır. Mutlaka çok şık ve pahalı restoranlara gitmenize gerek yok. Evde kendi ellerinizle hazırlayacağınız romantik bir masa en pahalı restoranların o en özel menülerinden çok daha değerli olacaktır. Fakat romantik mumları, masadaki kırmızı gülü ve sofra düzenini atlamamanız gerekiyor.

  Romantik Her Fırsatı Lehinize Çevirin.

  14 şubat günü hava yağmurluysa, sevgilinizle yağmurda delice ıslanana kadar el el yürüyün. Eğer kar yağıyorsa, sıcak salebinizi ya da sıcak çikolatanızı yapıp karın yağışını baş başa izleyin. Hava berrak ay ışığı denize vurup yakamoz yapıyorsa, gece sahil kenarında yakamoz ışığıyla birlikte yürüyün. Eğer şiir yazma kabiliyetiniz varsa, 14 şubata özel sevgilinize romantik bir şiir yazın. 14 şubat sabahı ona güzel bir kahvaltı sofrası hazırlayın. Kısacası bugünün sevgilinizin ve sizin gününüzün olduğunu unutmayın. Her fırsatı değerlendirmeye bakın ve sadece sevgilinize adanmış bir gün geçirmeye çalışın.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.