Sevgililer Günü Uzun Mesaj

Sevgililer Günü Uzun Mesaj

  Sevgiliniz olan kişiye 14 Şubat’ta oldukça etkileyici bir sevgililer günü uzun mesaj göndermek istiyorsanız eğer kesinlikle doğru yerdesiniz. Sevgilinize verdiğiniz değeri göstermek adına uzun, etkileyici ve şiirsel bir mesaj göndererek sevgililer gününü kutlayabilir ve sevgilinizin oldukça mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Kısa ve basit bir mesaj göndermek yerine etkileyici ve uzun bir mesaj göndermek istiyorsanız eğer sayfamızda sizler için hazırlamış olduğumuz mesajlara göz gezdirebilirsiniz. Bu mesajlardan en beğendiğinizi sevgilinize göndererek böylesine anlamlı bir günde sevgilinizin kalbini çelebilirsiniz. Etkileyici, anlamı derinden olan ve uzun bir mesaj ile sevilinizin sevgililer gününü kutladığınızda onun için harika bir gün olmasını da sağlayabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz uzun mesajlar ile sevgilinizle birlikte harika bir sevgililer günü geçirebilirsiniz. Bu özel günün anlam ve önemine uygun olarak harika bir mesaj göndermek istiyor ve nasıl bir mesaj göndereceğinizi kestiremiyorsanız sayfamızda bulunan en anlamlı sevgililer günü mesajları arasından en beğendiğiniz mesajı seçebilirsiniz. Bu mesajı anlamı oldukça derin olan sevgililer gününde sevgilinize göndererek onun bir hayli mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu mesajlara sizler için hazırlamış olduğumuz seçeneklerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En anlamlı, uzun ve özel bulduğunuz sevgililer günü mesajını sevgilinize göndererek bugünün anlamına yaraşır bir biçimde sevgilinizin sevgililer gününü en özel biçimde kutlayabilirsiniz. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel sevgililer günü uzun mesajlar…

  Uzun Sevgililer Günü Sözleri

  ~ Kimsin sen? Birlikte yaşlanmayı en çok istediğim, uğruna tüm geçmişimi tek kalemde silebileceğim, en büyük dualarım, en katıksız sevgilerim! Kimsin sen? Sen benim en büyük sevdamsın! Seni hep seveceğim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

  ~ Sana olan aşkımı nasıl tarif etsem acaba? Mesela benimkisi ilk görüşte aşktı… İkinci görüşte de aşktı… Sonra üçüncü ve dördüncü. Bu böyle hep devam ediyordu. Ya ben seni sonsuza kadar seveceğim galiba. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

  ~ Sana olan aşkım için ne söylersem söyleyeyim anlatamıyor, kelimeler yetersiz kalıyor. En basit deyişle, sen benim için “hayat” demeksin. Sen benim varlığımın tek sebebisin. Biriciğim nice Sevgililer Günü’ne birlikte varmak dileği ile.

  ~ Aşk veya sevgiyle ilgili tanımım ilk seninle başlar! Çünkü aşk denilen şeyi ancak sen olduğun zaman anlayabilirim. Sen benim yaşam motivasyonum, özlemim ve gücümsün. Seni çok seviyorum. İlk Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Biricik Aşkım!

  ~ Beni kollarına aldığın zaman kendimi Everest’in zirvesinde hissediyorum. Bana baktığında ise kendimi çok özel hissediyorum. Sen benim hayatımsın ve benim en güzel dünyamsın. 2020 yılı Sevgililer Günümüzü en iyi dileklerimle kutluyorum.

  ~ Sevgililer Günü bir tutam gökkuşağı gibi etrafı süslüyor. Senden uzakta olmak düşüncesiyle nefesimi elimden alıyor. Öylesine özlüyorum ki yanında değilken çıldıracağım. Benim her şeyim, kıymetli sevgilimsin. Sevgililer Günü kutlu olsun.

  ~ Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da sana yalnızca kalbin kadar yakın olacağım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy, çünkü ben hep orda seninleyim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun pıtırcığım!

  ~ Bu Sevgililer Gününde yanında olamadığım için bana lütfen kızma olur mu aşkım? Aklında ve kalbinde olduğum sürece sana yakınım. Bu ayrılıklarımızın hepsini zamanı gelince telafi edeceğim. Seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

  ~ Bir daha asla eskisi gibi olmayacağımı bilmiyordum seninle karşılaştığımda. Dünyam ters yüz olmuş, yerinden oynamıştı! Ve o andan beri yalnızca ve hep senin yanında olmayı diledim. Ne mutlu bana ki şimdi benimsin. Nice 14 Şubat’lara sevgilim!

  ~ Yaşamın bana getirdiği en büyük enerji, ateş, bir eksen kayması gibi kendini dünyamda belli ettin. Her şey bambaşkaydı artık, tüm kalbimle senindim. Şimdi birbirimizi keşfederken aldığım keyfi hiçbir şeye değişmem. Günün kutlu olsun sevgilim.

  ~ Aşkım seninle tanıştığımız ilk günü düşünüyorum. Şimdiki geldiğimiz noktayı hayal bile edemezdim. Bu büyük mutluluğu hayatıma sen soktun ya? Sana minnettarım. Sen kalbinim sahibi, hep böyle kal. Seni çok seviyorum. Nice muhteşem 14 Şubatlarımız olsun.

  ~ Yalnızlığımın bir yerinden yakalamıştın beni, neşeli hallerinle renkleri getirdin düşlerime. Gecemin kapısını çalan sendin. Müthiş hayaller kurmama sebep oldun sevgilm ve en huzurlu anlara beraber yelken açtık. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

  ~ Biliyorum ki yollar karanlıktan geçse bile hiç korkmayacağım. Çünkü yanımda sen olacaksın hep. Ellerin ellerime dokunduğu sürece eksik olan varlığım da tamamlanmış olacak. Sevgilim, benim canım sevgilim! İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

  ~ Her sabah gözlerimi açtığımda seni yanımda arıyorum. Bir kutlamanın ışıkları, mutlu insanlar ya da çöken akşam karanlığı sana dair karşı koyulmaz bir hisle kaplıyor tüm ruhumu. Seni çok seviyorum, her an özlüyorum. İyi ki varsın. Sevgililer Günü Kutlu Olsun.

  ~ Sevgililer Günü benim için tüm gündelik detaylardan taşıyor gibi şimdi. Sesini işitmek yaşamak kadar mühim, su kadar hakiki gözlerinin içine bakabilmek… Sevgililer Günü kutlu olsun sevgilim, senin için bir soran olursa o geceleri sabaha bağlayan ışık diyeceğim.

  ~ Bana artık özlemeden, sevmeden, durağan akan bir yaşam ıstıraptır. Sakın unutma sevgilim, sevmek seni daima yanımda hissetmem hem de yokluğunda kıvranmam. Çelişkiyle dolu bir istek, biraz hüzün ve aşk… Bu kalp senin için çarpıyor. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

  ~ Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri … Seni seviyorum ve seni asla yarı yolda bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle…

  ~ Güneşin doğuşunu beraber izlemek, ayla ışıldayan bir gecede seninle başbaşa sahilde vakit geçirmek… Ne olur ki tüm hayallerimi seninle yaşasam, seni her şeyden çok seviyorum. Hayallerimin anlam kazanması için benimle ol. İyi ki varsın. Sevgililer Günü Kutlu Olsun.

  ~ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

  ~ Aşkımız tıpkı bir çiçek gibi. Onu kendi ellerimizle suluyor ve yetiştiriyoruz. Birbirimizin ellerini hiç bırakmayalım dediğimiz o utangaç ilk günler hatıralarımızda sevgilim. Seninle güzelleşmeyecek veya anlamlanmayacak bir 14 Şubat düşünemiyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

  ~ Oysa ki bir yabancı olarak başlamıştık seninle hayata. Sonra birbirimize rastladık. Sen ben olmaktan çıktık ve sonsuza kadar biz olarak kaldık. Biz birbirini tamamlayan sevgi dolu bir bütünün iki parçasıyız. İki kalpten oluşan tek bir ruhuz. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

  ~ Hasretimi yağmur bulutlarına yükleyip sana göndersem, eminim ki sel olur giderdi senin oralar… Seni öyle özledim ki canım. Hasretinle yanıp tutuşuyorum. Elimdeki fotoğrafına bakıp, derin nefesler alarak kavuşacağımız günü iple çekiyorum. Seni çok seviyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

  ~ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

  ~ Bu sabah seni öperek uyandıramadığım için özür dilerim aşkım ama merak etme bir gün o da olacak… Sen benim yanımdan hiç eksik olmayacaksın, ben de senin yanından. Bu sevgililer günümüz ayrı geçiyor diye üzülme. Ben hep kalbindeyim. Sen de benim kalbimsin. İyi ki varsın sevgilim, seni çoook seviyorum.

  ~ Hastalanmış gibiydim ilk günlerimizde, çılgınca bir özlemekteydim her an varlığını. Bana ne olduğunu bilmiyordum. Şimdi acılarım biraz dindi ve aşkınla beni huzurlu, mutlu bir hale getirdin. Sana tutuldum. Beni bir hayalciye dönüştürdüğün için teşekkürler meleğim. Seninle sihirli 14 Şubatlar bitmesin.

  erkeğe sevgililer günü hediyesi

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.