Sevgililer Gününde Erkeğe Ne Hediye Alınır?

Daha yılbaşı telaşesi yeni bitmişti ki bu seferde sevgililer günü koşturmaşı geldi çattı. Ve Tabiki doğal olarak sevgilime ne hediye alacağım soruları da gündeminize ve bizim gündemimize oturdu. Ve işin en zor ve en can alıcı kısmı,bayanlar için bir dert haline gelen erkeklere hediye seçme sıkıntısı tekrar zor bir görev halini aldı. Şimdi eğri oturup doğru konuşalım, gerçekten erkeklere hediye seçeneği bayanlara göre baya az ve bununda bayanlar için büyük bir sıkıntı olması çok doğal. Fakat bayanlar paniğin lüzumu yok! Yazdıklarımı dikkatlice okuyun ve sevgililer gününde erkeğinize en doğru hediyeyi seçin.

Şirin bir hediye olsun diye sakın gidip peluş ayıcık almayın!

Koskoca adama bunu mu layık gördünüz Allah aşkınıza? Erkekler bayanlar gibi o oyuncağı alıp,sarılıp uyumazlar bunu aklınızdan çıkarın.Bu yüzden sakın sevgililer günü hediyesi olarak peluş oyuncak almayın. Eğer sevimli bir hediye olsun bu sene onu şaşırtıcak bir şey almak istiyorum derseniz.Ben sizler için erkeklere alınabilecek sevimli ve ilginç sevgililer günü hediyelerini araştırdım. İşte önerilerim:

icecek_sapkasisevgiliye_ozel_kalp_yastikask_tapusu

yilin_en_iyisi_oskari_erkeksevgililye_ozel_mousepadmesajli-kurabiye-kutusu

 

bosluk

Erkeklerin Tutkusu futbol ve onlara layık hediyeler.

Bir düşünün erkekler en çok neyi sever? Kim haftanın 2 günü televizyon başından kalkmayıp futbol programı,maç vs izler ki? Tabiki erkekler. Peki siz neden hayatınızdaki en özel adama tutkusuna yönelik bir hediye almayı düşünmüyorsunuz? Örnegin tuttuğu takımın lisanslı forması,ya da sevgililer günü haftası olan bir maç bileti, ya da üzerinde esprili bir mesaj olan taraftar sertifikası alabileceğiniz en muhmetemel ve en güzel hediye seçenekleri.

 

boslukÜzerinde ikinizin resmi olan saat hediyeleri

Sevgilinize kalıcı ve hayatı boyunca saklıyabilecğei bir hediye vermeye ne dersiniz? hemde üzerinde ikinizin resmi olan ,O zaman şimdi önereceğim saatler tam aradığınız tarzda bir hediye olabilir. Ayrıca kişiye özel olduklarından saatin üzerine bu yılki sevgililer günü tarihi olan 14 şubat 2013 tarihini yazdırarak, belki bundan 10 yıl sonra üzerinde bu yılın tarihi ve bastırmış olduğunuz fotoğrafı görerek size tebessüm ettirebilir. ” Vay bee ne günlerdii” lafını kullandırabilir. Bence çok özel bir hediye.
sevgililere_ozel_duvar_saatikişiye_ozel_duvar_saatiisim_yazili_duvar_saati

kalpli_fotografli_saatmesajli_ve_tarifli_saatfotoblog_duvar_saati

 

bosluk

Yaratıcı olun, yaratıcı olun, yaratıcı olun!

Yaratıcı olan ve el emeği verilen yapılan hediyeler her zaman en değerli hediyeler olmuşlardır. Sizde bu kanıyı göz önünde bulundurarak ,erkek arkadışınıza ne kadar yaratıcı olduğunuzu gösterecek hediyeler hazırlayın ya da alın.Daha önce paylaşmış olduğum ve çok ilginç hediye fikirlerinin olduğu, el emeği ve el yapımı hediyeler yazılarımı inceleyin. Eğer benim el becerim sıfır diyorsanız,sizlere önereceğim hediyeler sanki el emeği verilmiş olduğundan erkek arkadaşınızı kandırabilirsiniz.

sihirli_bardaksakalli_beresevgiliye_ozel_kitap

bosluk
İşte el yapımı hediye yazılarım:

Erkeklere Alınabilecek aksesuar ve Giyim Hediyeleri.

Bütün erkekler, kullanışlı olan herşeye bayılırlar. bu yüzden sevgililer gününü hiç risk almadan atlatabilmek istiyorsanız, daha önce onlarca defa önerdiğim kişiye özel hediyeleri tercih edin.Emin olun ki bu ürünlerin sadece ona has üretildiğini düşündürmesi bile erkek arkadaşınıza ayrı bir mutluluk katacaktır. İşte sevgililer gününde erkeklere alınabilecek kişiye özel aksesuar hediye önerilerim:

isme_ozel_kol_dugmesiisme_ozel_zippomesajli_gomlek

erkek_arkadasa_aksesuar_setifotograf_baskili_zippoisme_ozel_cüzdan

 

bosluk

Tam Bir İşkolik Sevgiliniz Varsa Ona İşiyle ilgili Hediyeler Alın.

Eğer işkolik ve sürekli ofis ortamında çalışan bir erkeğe sevgililer günü hediyesi alınacaksa, ona sizi hatırlatan ve iş hayatında kullanabileceği hediyeler almaya çalışın. Özellikle iş dünyasına özel yüzlerce masa üstü kullanılabilecek aksesuar ve hediyelik eşya var. Ayrıca sürekli ofis ortamında çalışan bir erkeğin her gün işe giderken mutlaka giymek ya da takmak zorunda olduğu aksesuarlar vardır. Sizde bu yoldan çıkarak, erkek arkadaşınıza 14 şubat hediyesi olarak şık bir kol düğmesi, üzerine isim yazdırabileceğiniz şık bir gömlek, sigara içiyorsa kaliteli bir zippo çakmak ya da çok hoş kokulu bir erkek parfümü erkeğe alınabilecek en güzel sevgililer günü hediye alternatiflerinden olabilir.

nokta
erkek_diger_sevgililer_gunu_hediyeleri
nokta

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir