Sevgililer Gününde Gidilebilecek Otel Önerileri

2014 yılında 14 şubat sevgililer gününün cuma gününe gelmesi nedeniyle bu sene birçok eş ve sevgili cumartesi ve pazar gününü kapsayan, baş başa geçirilebilecek 3 günlük romantik seçeneklere yönelecek gibi duruyor. Bu nedenle birçok otel sevgililer gününe özel rezervasyonlarını şimdiden almaya başladılar bile. Sizde 14 şubat gününü ve onu takip eden 2 günü sevgiliniz ile birlikte başbaşa geçirebileceğiniz, romantik dolu geceler,huzur dolu sabahlar ve en önemlisi birbirinize adanmış dakikalar yaşamak istiyorsanız işte size bribirinden keyifli dakikalar geçirebileceğiniz 5 romantik otel önerisi.

Uludağ Otelleri

uludağ-otelleri

Sevgililer gününün kış ayına gelmesi nedeniyle karla kaplı yerlerin romantizme katkısı hiç kuşkusuz çok büyüktür. İşte bu avantajın bilincinde olan uludağ otelleri sevgililer günü için 3 günü kapsayan çok özel seçenekler hazırlamış bulunmakta. Sevgilinizle birlikte bembeyaz bir gün geçirmek, teleferikle uludağın zirvesine çıkıp kırmızı şarap ve sucuk ekmek yemenin keyfini çıkarmak istiyorsanız uludağdaki tüm oteller en ideal seçenek gibi gözüküyor. Ayrıca Sevgililer gününde biraz adrenalin yaşamak istiyorsanız uludağın eşşiz kayak pistlerinde kaymanın zevkini tadabilir,sevgilinize uludağın eşşiz doğasını sevgililize sevgililer günü hediyesi olarak verebilir ve sevgilinizle doyasıya 3 gün geçirebilirsiniz. Uludağda sevgililer gününü geçirmek isterseniz size önerebileceğim oteller şunlar:

Büyük Abant Oteli

buyuk-abant

Abant romantizmin doğayla iç içe geçmiş ender yerlerindendir. Heleki kış aylarında kara teslim olmuş bembeyaz doğasıyla gidilip görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Büyük abant otelide 14 şubat sevgililer gününde romantik ortam arayan sevgililer için en ideal adreslerden.  Sevgilinizle abantın ciğerlerinize işleyen tertemiz havasında doğa yürüyüşleri yapabilir, kızakla kayabilir,faytona binebilir ve daha birçok aktivite yapabilirsiniz.  Şuanki fiyatı kişi başı 176 TL olmakla beraber , vereceğiniz paraya değenek ender otellerden.

Kartepe Greenpark Oteli

cc8ecgreen_park_otel

Sevgilinizle birlikte sevgililer gününde kayak yapmanın keyfini ve bembeyaz doğanın tadını çıkarmak için uludağ otellerinden farklı bir otel arayışı içerisindeyseniz kartepede bulunan 250 odası,50 dağ evi ve 5 villası bulunan greenpark oteli en ideal seçenek. Şuanki fiyatı kişi başı 166 tl olan bu otel ile uludağdaki otellerin pahalılığından kurtulmak ve daha sessiz daha sakin bir sevgililer günü geçirmek isteyen sevgililer için en ideal otel önerisi.

Güral Sapanca Oteli

gural_sapanca_otel

Sevgililer gününü sapanca da doğanın kucağında stresten arınmış bir gün ve sevgilinizle birbirinize adanmış romantik bir akşam yaşamak isteyenler için güral sapanca oteline bir göz atmanızı tavsiye ederim. 

Sheraton Çeşme Oteli

sheraton_cesme

Çeşme yaz aylarında en kalabalık tatil beldelerinden biridir. Fakat kış ayı geldiğinde o hıncahınç dolu caddelerinine ve sokaklarına sessizliğin ve huzurun dinginliği düşer. Her yıl olduğu gibi 2014 yılında da sevgililer gününde kapıları açık olan ve özel kutlamalar planlayan sheraton çeşme oteli ideal seçeneklerden biri olabilir. Ayrıca kış aylarında fiyatları neredeyse yarı yarıya olan bu otelin kalitesinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir