Sevgililer Gününe Özel 10 Sürpriz Önerisi

Sevgililer Gününe Özel 10 Sürpriz Önerisi

  Sevgililer Günü hızla yaklaşmaya devam ediyor. Henüz bir hediye hazırlamadıysanız, endişe etmeyin. Bugün sizlerle birlikte yapabileceğiniz 10 farklı hediye seçeneğini paylaşacağız. Sevgilinizle birlikte geçirebileceğiniz zamanları daha güzel ve daha romantik hale getirecek olan bu fikirlerle önceki yıllara göre çok güzel bir gün ya da akşam geçirebileceksiniz. Farklı hediye önerilerini sunduğumuz bu gün de manevi hediyeler yapmaya özen göstermelisiniz. Sevgiliye ne hediye alınır sorusunun cevabı olarak bizler el yapımı hediyeler olarak cevaplamaktayız. El yapımı hediyeler daima partneriniz için daha anlamlı olacaktır. Çünkü eşi benzeri olmayan bir hediye tasarlamış ve yapmış olacaksınız. Üstelik bu hediye tamamen partnerine ait olacaktır. Bu nedenle el yapımı hediye yapmanızı sizlere öneriyoruz. Gelelim 14 Şubat Sevgililer Günü için yapılabilecek 10 öneriye… Hazırsanız, başlıyoruz!

  1. Fotoğraflardan Kolaj Yapın

  sevgililer günü sürprizleri

  Sevgililer Günü için yapabileceğiniz en güzel hediyelerden birisi fotoğraf kolajlarıdır. Birlikte çekilmiş olan tüm fotoğraflarınızın yer alacağı bir çerçeve, albüm ya da kolaj çalışması yapabilirsiniz. Sevgiliniz için hazırlayacağınız bu hediye her ne kadar basit görünse de oldukça anlamlıdır. Önemli olan bugün de pahalı hediye almak değil, maneviyatı yüksek bir hediye tercihi yapmaktır. Satın Almak İçin TIKLAYIN

  2. Çizgi Roman Hazırlayın

  sevgililer günü sürprizleri

  Sevgilinize yapabileceğiniz en güzel hediyelerden birisi bu olabilir. Çizim yeteneğim kuvvetli diyorsanız mutlaka bu hediyeyi yapmalısınız. Bir karton ve çeşitli renklerdeki kalemlerle hazırlayabileceğiniz çizgi roman, sevgilinizin oldukça hoşuna gidecektir. Günümüzde birçok evlilik teklifi de bu şekilde yapılmaktadır. Eğer sevgililer gününde evlilik teklifi yapmak istiyorsanız bu hediyeyi onlar için hazırlayabilirsiniz.

  3. Romantik Bir Akşam Yemeği Yiyin

  sevgililer günü sürprizleri

  Sevgilinizi şımartmak ya da mutlu etmek için çok özel ve lüks yerlerde yemek yemenize hiç gerek yok. Yemeğin en güzel hali evde kendi ellerinizle hazırladığınız şekilde olacaktır. Sevgililer günü yemeği hazırlayarak partnerinizin hem karnını doyurabilir hem de sevginizle kalbini fethedebilirsiniz. Masanızı gül yaprakları, kokulu mumlar eşliğinde süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda çalacak hafif tempo şarkılarla yemeğinizi daha romantik bir hale getirebilirsiniz.

  4. Aşk Kutusu Hazırlama

  sevgililer günü sürprizleri

  Bir kutu dolusu şekerin, çikolatanın, ufak notların ve peluş ayıcıkların olduğunu hayal edebilir misiniz? Bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sevgilinizin en sevdiği şekerlemelerin, atıştırmalıkların ve çikolataların yer alacağı, kendi duygularınızı ifade ettiğiniz notlarla ve gül yapraklarıyla süsleyeceğiniz bu kutu onların oldukça hoşuna gidecektir. Ya da bu ürünü direkt satın almak için TIKLAYIN >>

  5. Asansörleri Kullanın

  sevgililer günü sürprizleri

  Sevgiliniz iş yerinde asansörü kullanıyorsa ya da eve gelirken asansöre biniyorsa, kullanmış olduğu asansörleri fırsata çevirebilirsiniz. “Seni seviyorum” yazılı büyük bir pankart oluşturarak o asansörden inmeden önce kapıların açılmasını bekleyebilir ve onu şok edebilirsiniz. Sevgiliniz bu hediyeye hem çok şaşıracak hem de çok mutlu olacaktır. Basit görünse de bu hediye aslında onlar için kalıcı bir anıdır. Çünkü insan beyni ani olarak karşılaşılan anıları hafızada daha çok tutmaktadır. Şaşırtıcı sürprizler yapmanız daha iyi olacaktır.

  6. Aşkınızı Anons Edin

  sevgililer günü sürprizleri

   

  Sevgililer Günü’nde alışveriş merkezi gibi bir yerde olacaksınız bu hediyeyi hazırlayabilirsiniz. Bir mağaza içerisinde, otogarda ya da alışveriş merkezi içerisinde aşkınızı anons ettirebilirsiniz. Bu hediyeyi yapmadan önce tüm elemanların bu durumdan haberi olması gerektiğini unutmayın.

  7. Evi Balonlarla Doldurun

  sevgililer günü sürprizleri

  Sevgilinize yapabileceğiniz en güzel ve masum hediyelerden birisidir. Sevgiliye hediye fikirleri içerisinde yer alan bu fikirle onun çocuksu yanını ortaya çıkarabilirsiniz. Yüzlerce balonla dolduracağınız ev içerisinde balonların üzerine ya da içine ufak notlar koyabilirsiniz. Bu sayede sevgiliniz her balonu okumak zorunda kalacaktır. Böylelikle hediyeniz de daha anlamlı ve eğlenceli bir hale gelecektir.

  8. Aşk Takvimi Hazırlama

  sevgililer günü sürprizleri

  Sevgilinizle beraber geçirdiğiniz her günün ayrı bir anlam ve önemi vardır. Sizler de bu günlere özel bir takvim oluşturabilirsiniz. Renkli kartonlarla birlikte hazırlayabileceğiniz bu takvime birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafları ekleyebilirsiniz. Hem el yapımı hem de çok romantik bir hediye vermiş olacaksınız. Bu hediye ile sevgilinizle beraber yaşadığınız mutlu, üzücü ve tüm şaşırtıcı günleri paylaşabilirsiniz. Kronolojik sırayla hazırlayacağınız bu takvim tamamen ona özel bir hediye olacaktır.

  9. Nostaljiye Hayır Demeyin

  sevgililer günü sürprizleri

  Sevgilinizle uzun zamandır beraberseniz, paylaştığınız birçok anı var demektir. Bu anıların her birini sevgilinize tekrardan hatırlatmak, anılarınızın canlanmasına ve aşkınızın tazelenmesine sebep olacaktır. O halde, nostaljik bir akşam için eski anılarınıza ait tüm sakladığınız eşyaları, resimleri, fotoğrafları bir kutu içerisine toplayın ve sevgilinize bir bir hepsini gösterin. İnanın çok mutlu olacaktır…

  10. Birlikte Oyun Oynayın

  sevgililer günü sürprizleri

  Sevgiliniz oyun oynamaktan keyif alan biriyse onunla beraber geçireceğiniz sevgililer günü için oyun zamanı yapın. Birlikte iskambil kartlarından kule yapabilir, tavla ya da satranç oynayabilirsiniz. Bilgisayar oyunları oynayarak onun size oyunları öğretmesini isteyebilirsiniz. Sevgililer günü için hazırlayacağınız bu hediyeyle keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Hem bu sayede birbirinizin eğlenceli yönlerini keşfedebilir ve sevgililer gününü eğlenerek geçirebilirsiniz. Scrabble gibi zeka oyunlarını da tercih edebileceğinizi unutmayın.

  sevgililer günü hediyeleri

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.