Sevgililere Özel Güzel Mesajlar

Sevgililere Özel Güzel Mesajlar

  Bugün sizlerle güzel bir konu aracılığıyla birlikteyiz. Konumuz AŞK. Konuyu daha da açarsak sevmek, sevilmek. Dünya içerisinde sevgiden daha güzel bir duygu olduğunu düşünmüyorum. En azından benim için öyle. Tabi ardından birçok duygu gelecektir ancak sevgi her şeyin başı. En güzel şeydir Sevgi. Özellikle sevgililik döneminde yazılan o aşk mesajları ne heyecanlıdır öyle. Güzel sözler söylemek. Dünya da kalbini verdiğin tek kişidir o. Ondan duyacağın aşk sözleri seni bir anda havalara çıkartır, bambaşka dünyalara taşır. O aşk mesajları öyle güzeldir ki dönüp dönüp bakılır. Tekrar tekrar bakıldığında mutlu olunur. Bunu bana yazdı der, gülümser insan. O duygunun, o mesajın hiç kaybolmamasını ister.Sevgiliye etkileyici sözler söylemek de çok önemlidir. Tamam, onu seviyor olabilir hatta onu sevdiğinizden o da emin olabilir. Ancak insan bazen sadece bilmek istemez. Bunu duymak, işitmek ister. Görmek, hissetmek ister. O yüzden yeri geldiğin de sevdiğimize içimizden geldiği gibi güzel sözler söyleyelim. Çünkü en güzel sözler o şekilde çıkacaktır. Çünkü içinizde o var ve o sizin içiniz de size göre en güzeli! Yazımın başında dünya da en güzel şeyin sevgi olduğunu söylemiştim. Daha da güzeli varsa bu sevgini söylemek, sevdiğini söylemektir! Yazdığım yazı beni öyle etkiledi ki bir an ileri de aşk romanları yazmak istedim. Neyse konuyu dağıtmadan sevgi ile devam etmek istiyorum.

  sevgiliye güzel sözler
  sevgiliye güzel sözler
  • Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artık sen olmuşum.
  sevgiliye güzel mesajlar
  sevgiliye güzel mesajlar
  • Seni seviyorum!  Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp, onların yerine şimdiye  kadar hiç kimsenin başaramadığı o sıcaklığı, o içtenlik ışığını bana duyurmayı başardığın için.
  sevgiliye güzel mesajlar
  sevgiliye güzel mesajlar
  • Sensiz olmaz çünkü; Elini değdirdiğin her yer değerleniyor gözümde. Sen dokunmazsan hiçbir şeyin anlamı olmaz. “Deli” diyecekler bana  boş ver desinler. Onlar senin ne  olduğunu  benim için ne demek olduğunu asla anlayamazlar.

  Sevgiliye günaydın mesajları gerçekten bu ilişkinin en tatlı, en mutlu edici yanlarından birisi. Özellikle uyandığınız da sevdiğinizden mesajlar gelmişse. Biraz da fazla mesaj gelmişse sizden daha mutlusu olmayacaktır. İnanın bu herkes için böyle. Cinsiyete göre ayırmıyorum. Uyandığında sevdiğinden mesaj alan herkes çok mutlu olur!

  sevgiliye etkileyici mesajlar
  sevgiliye etkileyici mesajlar
  • SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ; seninle geleceğe dair planlar yapabiliyorum. Bugünü yaşarken, yarınıda unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme. Ulaşmak istediğim her yerde, her hedefle de seni görüyorum. Çünkü benimle birlikte yürüyorsun.

  Ayrıca sevgiliye güzel mesajlar uzun yazılmışsa, bitmek bilmiyorsa var ya nasıl mutlu eder anlatamam. Kendim (övünmüyorum) bunu yaşadığım için biliyorum. İnanılmaz bir duygu. Özellikle kavga ettiğimiz de, tartışmamızın sabahı gelen o güzel mesajlar daha da tatlı oluyor. O uzun uzun yazılan güzel mesajları insan biranda okuyup bitirmek bile istemiyor, tekrar tekrar açıp okuyarak mutlu oluyor. Hani bir şeyi gün içerisinde sık tüketirseniz, ona bağımlı olursanız diyelim.

  sevgiliye söylenebilecek güzel sözler
  sevgiliye söylenebilecek güzel sözler
  • SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ; Varlığın bana rahatsızlık değil mutluluk veriyor.. Senin yanında olmak ne kadar güzel.
  • Sensiz olmaz çünkü; Elini değdirdiğin her şey değerleniyor gözümde. Sen dokunmazsan hiçbir şeyin anlamı olmaz.

  O çok sevdiğiniz, tükettiğiniz yiyeceğin bile özel bir anı olur. Örneğin sabah kahvesi bir başka sevilir çoğu insan tarafından. Bunun gibi. Sevgililer arasında işte bu nedenle günaydın mesajlar da böyle önemlidir. Sevgiliye güzel mesajlar kısa olsa bile harikadır be! Kısa, uzun diye elbette çok ayırt edemem. Ancak her haliküdar da uzun daha da güzel olsa da kısa güzel mesajlar da gayet mutlu eder. İnsanın en sevdiğinin ne düşündüğünü okuması da ayrı mutlu eder.

  sevgiliye en güzel sözler
  sevgiliye en güzel sözler
  • SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ; hayatını bir şeylere sahip olmak adına harcamıyorsun. “Elimdeki  bana yeter” diyebilme erdemine sahipsin. Gözün aç değil, yetinmeyi biliyorsun.
  • Çiçek dedim ya, bir çiçek adı verseydim sana papatya olurdun. Açısıyla dünyaya, insanlara baharın geldiğini müjdeleyen papatya.İddiasız ama güzel. Güzel ama kibirsiz.

  Sevin arkadaşlar. Sevmekten korkmayın. Sevmekten çekinmeyin. Sevdiğinizi çok güzel bir şekilde, rahat bir şekilde ifade edin. Çünkü bu kısa dünya üzerinde en güzel şeydir sevgi. Ve yine en güzel şeydir mutlu olmak. Tabi sevgi varsa, mutluluk vardır. Aşk varsa sorun yoktur. Sorunların en büyük düşmanıdır Sevgi. Çünkü sevgi olursa bir yerde orada mutlaka başarı ve huzur olur.

  sevgiliye romantik sözler
  sevgiliye romantik sözler
  • SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ; Gök kuşağının her tonunu gölgede bırakan en parlak renksin sen. Her şey senin rengini taşıyor ve benim için ancak o zaman anlamlı oluyor.
  • SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ; ne kadar zorlu olursa olsun bir sorunu çözmekten vazgeçmiyorsun. Kaçmanın ya da ertelemenin o sorunu çok daha fazla büyüteceğini biliyorsun.

  Ayrıca sevdiğinize güzel hediyeler alın, ufak bile olsa hiç önemli değil ama onu zaten fazlasıyla mutlu edecektir. Şu 3 günlük dünya da en güzel nimet olan sevgiyi kullanalım. Sevdiğimize güzel sözler söyleyerek, güzel sürprizler yaparak onu mutlu edelim. Ya zaten emin olun ki fazlasıyla siz mutlu olacaksınız! Sevdiğiniz ile birlikte nice bol gülüşlü günler dilerim! Hepinize mutluluklar!

  sevgiliye güzel mesajlar
  sevgiliye güzel mesajlar
  • Sevmek Seninle Güzel Sevilmek Güzel Sözlerinle Güzel Sen bana O Güzel Tebessümünle Bak her zaman Bende Yaşamak için Savaşayım Bu Zalim Hayatta Sevgilim.
  • Kavgalar Sevgiyi, Sevgiler Kavgayı getirir çoğu zaman hayatımıza ben kavgalarımda Sevdim Seni Severken kavga Etmeyi Sevdim Seninle Sevgilim Kırgın Değilim Sana Meleğim…
  sevgiliye güzel mesajlar
  sevgiliye güzel mesajlar
  • Sen Büyük Bir okyanusun içinde Gizemli Ve bir O kadar da Etkileyici Bir Adasın Sevgilim Seninle Yaşadığım için Mutluyum Sevgilim.
  • Sevgilim Sen benim gecelerimin Yıldızı Sabahlarımın Güneşi Kalbimin Hayat Damarları Ruhumun ilahısın Hayatım Sen Benim Dünyamın içinde Bir Dünyasın Seviyorum Seni Sevgilim.
  sevgiliye güzel mesajlar
  sevgiliye güzel mesajlar
  • Bugün Ellerimiz Mutlulukla Ayrıldı Yarın Bugünden Daha Fazla Bağlanacak Ellerimiz Birbirine Sevgilim Kalbimizin aynası gözlerimiz ve ellerimiz.
  • Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranızda tek fark var, onlar milyonlarca sen bir tanesin..
  sevgiliye güzel mesajlar
  sevgiliye güzel mesajlar
  • Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkansız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.
  • Aşkım; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yildiz seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakin olsun..

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.