Sevgilinize Hediye Seçiminde Tavsiyeler

Sevgilinize Hediye Seçiminde Tavsiyeler

  Sevgilinize nasıl hediyeler seçmelisiniz?

  Sevgilinize hediye seçmek , hele bu bir erkekse çok daha zordur..
  sevgililer gününde,doğum gününde ve yıl dönümlerinde ona alabileceğiniz en güzel hediyeyi seçerken size bazı önerilerim olucak ve bu önerilerim gerçekten benim tarafımdan test edilip onaylanmıştır:) 

  Beraber Mağazaları Gezin

  Eğer sevgiliniz bir bayansa bu konuda çok şanslısınız çünkü genelde bütün kızlar alışveriş merkezlerinde mağaza mağaza gezmeyi çok sever. sizin yapmanız gereken ise biraz sabır gösterip sevgilinizin ilgisini çeken ürünleri hafızanıza not etmek.özetlemek gerekirse, sevgilinize hediyeyi almadan önce onun neye ihtiyacı olduğunu ve nelerden hoşlandığını belirlemek.

  işin zor kısmı ise eğer sevgiliniz erkekse, mağaza mağaza gezmek çok doğru bir tercih değildir çünkü erkekler mağaza gezmekten çok fazla hoşlanmazlar.Sizin yapabileciğiniz ise eğer beraber yaşıyorsanız tv programlarından yada reklamlardan ilgisiniz çeken bir ürünü illaki size söylecektir yada siz onun ağzından laf almaya çalışın. mesela Şu “x” ürün nasıl sence? gibi sorularla ağzından laf almaya çalışın:)

  Sevgilinize Sorun yada isteyin

  Uzun zamandır birlikte bir ilişki sürüdürüyorsanız ve hala ne alacağınıza karar veremediyseniz yada çok zor beğenen bir kişiliğe sahipse, ona direk ne istediğini sorun. Yeni bir ilişkiye başladıysanız bu seçeneği düşünmeyin bile..

  Kıyafet Hediyeleri (ayakkabı, giysi vs)

  Sevgilinizin ayak numarasını ve bedenini tam olarak bilmiyorsanız kesinlikle giysi seçeneğini hediye olarak seçmeyin. Böyle bir hediye seçseniz dahi bedeni farklı geldiyse onu değiştirmek hem sizi hemde sevgilinizi mutlu etmiyecektir. Ayrıca zevkler ve renkler tartışılır her ne kadar sevgilinizi tanısanızda onun zevkini tam olarak bilmek çok zordur. bende bi kaç kere ağzından laf almaya çalıştım; bu ürün tam senlik , sana çok yakışır dimi? diye sorarak fakat ben ne söylediysem hiçbirini beğenmedi. bu yüzden giysi hediyesi çok risklidir.

  Süs eşyaları ve biblolar

  Doğruyu söylemek gerekirse , biblolar ve kullanılmayan hediyeler çok fazla mutlu edicek hediyelerden değildir. Bu hediyede kendi tarafımdan test edilmiş ve onaylanmıştır. Mesleğim gereği sürekli yurtdışına çıkan birisi olduğumdan , sevgilime alaskadan iglo ve eskimo bibloları almıştım fakat çok fazla sevdiğini göremedim:) Bu yüzden bibloları ve kullanım olanağı olmayan hediyelerden kaçının…

  HediyeTavsiyeleri.com’un Hediye Tavsiyeleri

  Benim de test ettiğim ve çok olumlu sonuçlar aldığım hediyelerden bazılarını paylaşmak istiyorum fakat bu hediyeleri yapmak için biraz el emeğine ihtiyaç vardır.

  Film yada Slayt yapın

  Sevgilinizle çekildiğiniz resimler ve aldığınız ses kayıtlarını , bilgisayar ortamında slayt programları vasıtasıyla çok güzel bir video haline getirebilir , resim geçişlerine romantik yazılar serpiştirerek ve arka fona çok güzel bir müzik koyarak , sevgilinize doğum gününde,yıldönümünde ve sevgililer gününde verebileceğiniz çok romantik ve el emeği bir hediye verebilirsiniz.

  Yaptınız CD yada DVD’ye özel bir kapak ve resim yapmayı unutmayın.
  (test edilip onaylandı:)

  Benim onu yapıcak kadar bilgisayar bilgim yok diyorsanız ürünün satış sayfasına gitmek için Tıklayın.
  Fakat bu benim anlattığımdan biraz daha farklı..

  Kalp kutu Yapın

  Sevgilinize onun ne kadar değerli ve sizin için ne kadar farklı olduğunu göstermenin başka bir yolu. Sizin yapmanız gereken ahşap bir kalp kutu almak ve onu kırmızıya boyayıp, içerisine (sizin içinizden geleni şeylerini yazmanız çok önemli) romantik sözler yazılmış kalp şeklinde kısa yazılar koymak. hatta benim tavsiyem içerisine kırmızı ve beyaz gül serpiştirmeniz ayrı bir hava katıcaktır. en son olarak kutumuzu beyaz bir kurdale ile sararak sevgilimize doğum gününde,yıldönümünde ve sevgililer gününde verebileceğimiz çok romantik el emeği bir hediye vermiş oluruz. (test edilip onaylandı:)
  Ben okadar uğraşaman hazırı yokmu bu hediyenin derseniz ,
  ürünün satış sayfasına gitmek için Tıklayın.  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.