Sevgiliye Alınabilecek 12 Özel Hediye

sevgiliye hediye seçenekleri

Aşk ne şartta olursa olsun her zaman fedakarlık gerektirir. Aşkın ortak merkezinde bir araya geldiğiniz o çok özel kişi normal olarak arada sırada da olsa kendisini ve onu ne kadar sevdiğinizi görmek ister. Sevgiliye armağan almak tutkunuzu sevginizi ve önemli olan birbirinize olan güveninizi konsolide edecektir. Tabi alacağınız armağanın kişiye özel olarak seçilmesi yaşanması muhtemel sevinçleri daha fazla arttıracaktır. Bu sebeple sevgiliye hediye önerileri düşünüldüğünde kendisine özel düşünülmüş armağanları en ön sıraya almanızda yarar var. Hediye konularında gün geçtikçe yeni modalar ve trendler gerçekleşiyor. Sevgiliye hediye önerileri erkek veya bayan gurup üzerinden gönlünüzdeki hayal ettiğiniz hediyeleri satın alabilirsiniz. Sizlere özel şekilde belirlediğimiz 12 özel armağana hemen şu anda göz gezdirebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Yüzük

sevgiliye hediye

Kişiye özel yüzük mutlak suretle bir çok kadının hayalidir. Bir kadını en sevindirecek unsurlardan bir tanesi olan yüzük sadakat hissini gözler önüne serer. Sevgilinizle geleceğe doğru birlikte yol almayı aklınızdan geçiriyorsanız, bunu çok özel bir yüzük sunumla gerçekleştirebilirsiniz. Kişiye özel fotoğraflı yüzük sevgilinizin size olan aşk hislerini kabartacaktır.

Kişiye Özel Sürpriz Çikolata Hediye Sepeti

sevgiliye ne hediye alınır

Sevgiliye enteresan hediye önerileri denildiği vakit, genel olarak akla gelen ilk hediyeler sepet içerisinde zarif biçimde sunulan hediye sepeti dediğimiz hediyeler oluyor. Sevgiliniz için çok sayıda hediye vermeyi düşünüyorsanız bu tarz sunumlar tam olarak aslında sizlik. Bu armağanın sürprizleri daha hala kutusunda başlıyor. Özel sunum sepetiyle sevgilinizi heyecanlandırabilir, içerisinde bulunan sürpriz hediyelerle bu coşkuyu daha da katlayabilirsiniz. Hediye sepeti içerisinde tam enfes lezzette çikolata “Seni seviyorum” mesajınızı içeren objeler ve türlü süslemeler sevgilinizi bekliyor olacaktır.

100 Dilde Seni Seviyorum Hediyesi

sevgiliye romantik hediye

Sevgiliye iletilecek olan en mübarek cümle tabi “Seni çok seviyorum” cümlesidir. Bunu her şartta her ortamda söylemekten çekinmemelisiniz. Aşkınızı konsolide edecek ve güçlendirecek bu sihirli cümleyi şahane bir hediye sepetiyle taçlandırmaya var mısınız? 100 dilde seni çok seviyorum konulu bu sepet ile sevgilinizin kalbini yeniden çalabilirsiniz.

Kişiye Özel Karikatür Baskılı Tişört

sevgiliye komik hediye

Aşkın sıcaklığını ve içtenliğini komik bir dille yansıtan hediyeler, sevgilisini mutlu etmeyi düşünenler için  oldukça iş görür diyoruz. Karikatür baskılı bu özel tişört tam anlamıyla bu sevimliliğe örnek teşkil ediyor. Sevgiliniz için onu ne denli önemsediğinizi belli etmek babında şahane bir fırsat. Üzerinde dilediğiniz karikatür çalışmasının yer alacağı bu komik tişörtle, sıcak yaz günlerinde sevgilinizin hava atmasına sebep olabilirsiniz. Bu komik hediyeyi küçük bir ücret karşılığında özel hediye kutusuyla birlikte sevgilinizin adresine gönderebilirsiniz. Bilhassa uzaktaki sevgililer için bir hayli isabetli bir tercih. Sevgiliye etkileyici hediye önerileri arayanlar aradığınız şey çok da uzakta değil.

Sevgiliye Doğum Gününe Özel Hediye Sepeti

sevgiliye doğum günü hediyesi

Sevgiliye hediye hazırlama fikirleri konularında her zaman orijinal düşünmek durumundasınız. Bu mevzuda pek iddialı bir tanesi değilseniz kaygı etmenize lüzum yok. Bu mevzuda birbirlerinden yaratıcı sunumlar sizinle. Sizin bu konuda yapmanız gereken tek şey sevgilinize en uygun tercihi yapmak. Aşkınızı etkileyici bir biçimde anlatmanıza aracılık edecek oldukça fazla sayıda armağanı içerisinde barındıran “Ayıcıklı v e doğum gününe özel bu şirin hediye sepeti” bu bağlamda epeyce başarılı bir seçim olacaktır. Ayıcık, sevgi dolu doğum günü kitabı ve romantik sözlerden oluşan bu sevimli hediye sepetini kaçırmayın.

Kişiye Özel Melek Kanadı Kolye

melek kanadı kolye

Melek kalpli sevgilinize aşkınızı haykırmak için özel olarak düşünülmüş hediyeler yardımıyla sevgilinizin ayaklarını yerden kesebilirsiniz. Sevgililerin karşı koyamadığı güzellikteki aksesuarlar yanı sıra erkeklerin de sevgililerine aldıkları hediyeler içerisinde en fazla tercih edilenlerden bir tanesi kişiye özel melek kanadı kolye. Yıldönümünüz veya sevgililer gününe özel şahane bir sürpriz için bu kolye aşkınızı somut olarak koymaya fazlasıyla yetecektir. İsterseniz kolye hediyenizle kusursuz bir uyum sağlayacak şekilde olacak ve büyük sürprizinize dahil edebileceğiniz zira seni çok seviyorum temalı hediyelik ürünler aşkınız için seçilmeyi bekliyor.

Atatürk İmzalı Elips Kol Düğmesi

Atatürk imzalı kol düğmesi

Erkek arkadaşa hediye önerileri düşünüldüğünde sevgilinizin özel zevklerini eğilimlerini hesaba katmalısınız. Mesela şayet sevgiliniz bir Atatürk sevdalısı ise ona hiç düşünmeden Atatürk imzalı bu özel kol düğmesini kendisine hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Ulu önder M.Kemal Atatürk’ün imzasının üzerinde yer aldığı bir kol düğmesini kullanmak tabi sevgilinize gerçek bir onur sebebi olacak. Bu anlamlı ve klas hediye ile sevgilinizin özel gününe damga vuracaksınız.

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kartları

senin hakkında sevdiğim şeyler

Sevgililer birbirlerinden uzak kaldığında birbirlerinin değerini daha fazla anlamış olur. Eğitim iş veya askerlik için birbirlerinden ayrı şehirlere düşen sevgililer aşklarını daha sık gösterme gereksinimi hisseder. Asker sevgiliye hediye önerileri içerisinde kararsız kaldıysanız daha çok düşünmenize lüzum yok. “senin hakkında sevdiğim şeyler kartları” ile ilişkinizin özel hikayesini bu şahane hediyeye taşıyabilirsiniz. Özel şekilde tasarlanmış kartların içinde sevgi dolu aşk mesajları yer alıyor.

Sevgiliye Film Şeridi Tasarımlı Yastık

film şeridi yastık

Hediyemen farkıyla hemen online olarak satın alabileceğiniz kişiye özel film şeridi yastık 40 x 40 cm ölçülerine sahiptir. İçi boncuk elyaf dolgulu şekilde süblimasyon baskıyla hazırlanan bu yastık, sevgilinizin evinin baş köşesinde en güzel yerde sergileniyor olacak. Fotoğrafınızı sipariş aşamasında bizzat kendiniz yükleyebilirsiniz. Bu aşamada tek gözden kaçırmamanız gereken konu, resminizin yüksek çözünürlüğe sahip olmasıdır. Bol teslimat ve ödeme alternatifleri sunan Hediyemen üzerinden ürünü satın aldığınızda aynı gün kargo ayrıcalığından yararlanmış olursunuz.

Kişiye Özel Aşk Gazetesi

aşk gazetesi

Sevgiliye manevi hediye önerileri arayanları hemen buraya alalım. Sevgiliniz için yıl dönümünüzde yaş gününde veya yılbaşında ilginç bir hediye vermeyi düşünüyorsanız, kişiye özel aşk gazetesini hemen değerlendirebilir veya alış veriş listenize dahil edebilirsiniz. Bu komik hediye yalnızca sevgiliniz değil yakınınızdaki bütün kimseleri şaşkına uğratacak cinsten bir orijinallik taşıyor. “Sonsuz aşk” adıyla çıkacak gazetenin her yaprağı her şeyi ile sizi ilgilendiren özel haberlerden oluşuyor.

Kişiye Özel Yılın En Kazması Oscar Ödülü

yılın en kazması Oscar ödülü

Sevgiliye hediye önerileri bayan veya erkek sayfalarında ekseriyetle komik hediyelere ayrı bir ilgi duyulduğu kesin. Modası geçmeyen armağanlardan bir tanesi olan oscar heykelleri bu kategorinin yıldızlarından. “Yılın en kazma sevgilisi” ibaresinin altına sevgilinizin adını özel olarak yazdırabilirsiniz. Bu esprili hediye özellikle A ROMANTİK sevgiliye verilebilecek en manider hediyelerden bir tanesi. İlginç oscar heykelinden hemen hemen hiçbir farkı olmayan bu sevimli armağana aşkınız inanılmaz derecede beğenecektir. Sizlerin belirleyeceğiniz özel yazı altın sarısı metal alana yazdırılacaktır.

Kişiye Özel Resimli Çakmak

kişiye özel çakmak

Erkek arkadaşa hediye konularında kimi ürünlerin her zaman geçerliliği olduğu kesin. Bunlardan biri de kuşkusuz çakmaklardır. Bu siparişle erkek arkadaşınıza alacağınız çakmağı daha özel ve kişisel hale getirebilirsiniz. Sipariş aşamasında çakmağın üstünde yer alacak resmi bizzat kendinize seçebilirsiniz. Sevgilinizle olan resmi tercih etmeniz natürel olarak çok daha anlamlı bir hediye olmasına neden olacak. Erkek arkadaşa enteresan hediye önerileri kategorisinin yıldızlarından olan bu çakmak çift taraflı baskıya sahip.

Kişiye Özel Google Kupa Bardak

google kupa bardak

Erkek arkadaşınız çay veya kahve içmeye ilgi duyan bir kimse ise, Google arama motoru tasarımlı bu kupa bardağı pas geçmeyin. Sevgiliye hediye erkek fikirleri konularında popülerliğini her zaman koruyan kişisel kupa bardakları sevgilinizin kendini imtiyazlı hissetmesini sağlayacaktır. Sipariş aşamasında belirttiğiniz ad ve mesajınız esprili bir biçimde kupa bardağının üstüne yansıtılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir