Sevgiliye Anlamlı Hediyeler

sevgiliye_anlamli_hediyeler

Bu zamana kadar sevgilinize aldığınız en anlamlı hediye nedir? diye sorsam herhalde uzun uzun düşüncelere dalar ve ne aldığınızı hatırlamaya çalışırsınız. Siz hala düşünürken bizde sevgilinize alabileceğiniz en anlamlı hediyeler konusudna önerilerimizi paylaşalım. Hediyetavsiyeleri.com’a göre sevgililer arasında alış verişi yapılan her hediyede aslında özel bir anlam ya da his vardır. Çünkü sevgili için alınan her hediye uzun uzun düşünülerek alınmıştır. Aslında durum böyle olunca hediye ne olursa olsun bir önemi kalmaz. Sonuç olarak hediye alınmışsa ve kutlacağınız o özel gün unutulmamışsa , en anlamlı hediye odur. Fakat durum ne olursa olsun, özellikle sevgililer için doğum günleri,yıldönümleri ve sevgililer günleri her zaman özel ve anlamlı olmuştur. Alacakları hediyelerde bu günlere özel ve sevgilisinize duyduğu aşkı ve sevgiyi ifade edecek türde olmasına özen gösterirler. Kısacası sevgilinin o hediyeyi her tuttuğunda,baktığında ve dokunduğunda sadece sizi hatırlatacak olması o hediyenin ne kadar özel ve anlamlı olduğunu gösterir.

Sevgiliniz için seçeceğiniz bir hediye, sevgilinizin 5 duyu organına ve kalbine hitap ediyorsa ve hediyenizde sizden birşeyler taşıyorsa, işte bu tanım sevgiliye verilebilecek en anlamlı hediyenin tanımıdır.Peki Anlamlı hediyeler nasıl olur? Örnek vermek gerekirse; sizden uzakta yaşayan sevgilinize denizden topladığınız çakıl taşlarına sürekli kullandığınız bir parfüm ile kokulandırıp gönderseniz dahi sevgilinizin beş duyu organına hitap etmiş olursunuz. Ya da sevgiliğinizin ilk yıllarında “bizim şarkımız” dediğiniz bir şarkıyı cd’ye yazdırıp hediye ettiğinizde onu eski günlere götürür ve anılarının canlanmasını sağlayabilirsiniz. Son olarak, sevgilinizi düşünerek yazdığınız ya da bestelediğiniz bir şarkı sözü ve şiir. En azından aniden cep telefonunuzdan göndereceğiniz “seni seviyorum” mesajı! Aslında bu örnekleri daha fazla sayabilirim sizlere fakat sizlerde somut cinste ne anlamlı hediyelerin neler olduğunu beklerken sabırsızlanıyorsunuz biliyorum.

Bu yüzden sevgilinize doğum gününde,yıldönümünüzde ya da sevgililer günü gibi özel sayılan tüm günlerde içerisinde derin bir anlam ,mana, ve size ait hislerin bulunduğu hediyeleri öneriyorum. Umarım bu hediyeler sevgilinizin kalbinde uzun yıllar izler bıracak cinste anlamlı hediyelerden olabilirler.

SEVGİLİYE ANLAMLI ÖZEL HEDİYELER

Sevgiliye Lazer İşlemeli Çerçeve
Sevgiliye Lazer İşlemeli Çerçeve

SEVGİLİYE ANLAMLI ÇERÇEVE
Başlıktan da anlaşılacağı gibi sevgiliye özel olarak hazırlanan bir ahşap çerçeve. Fakat kendini diğer çerçeveler ayıran özelliği üzerine biricik sevgilinizin ismini , istediğiniz bir tarihi ve ona özel bir mesajınızı yazıyor olabilmeniz.  Erkek arkadaşına çok romantik bir hediye arayan bayanlar için çok özel  ve anlamlı bir hediye olabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Sihirli Yumurta
Sihirli Yumurta

SENİ SEVİYORUM-SİHİRLİ YUMURTA
Sevgilinize “seni seviyorum” demenin farklı bir boyutuyla tanışın. Bu sihirli yumurtalar fiyatlarına nazaran o kadar çok romantik bir hediye ki. Sevgilinize anlamlı bir hediye arıyorsanız, tohumuna seni seviyorum yazılmış bitkiyi erkek arkadaşınızın 1 hafta boyunca sulamasını söyleyin. 1 hafta sonra karşısında gördüğü seni seviyorum yazısıyla şoka uğradığında boynunuza atlaması kaçınılmaz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Sevgililere Özel Yuvarlak Saat
Sevgililere Özel Yuvarlak Saat

SEVGİLİLERE ÖZEL DUVAR SAATİ
“Değil yıllar, saatler, bir ömür boyu seni seveceğim” İşte sizde sevgilinize olan sevginizi böyle duygusal şekilde ifade etmek istiyorsanız sevgililere özel olarak üretilmiş olan bu duvar saatleri tam size göre. Üzerine istediğiniz iki ader fotoğrafınızı bastırabilir ve ona olan sevgi dolu sözcüklerinizi yazdırabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Aşk Dolu Kavanoz
Aşk Dolu Kavanoz

AŞK DOLU KAVANOZ
Yüksek dozda sevgi ve aşk içeren çok romantik ve anlamlı bir hediye. içerisinde 365 adet romantik mesaj içeren  bu kavanozu sevgilinize ya da eşinize hediye ederken , günde bir mesaj okuması gerektiği uyarmanızda fayda var. Sevgilinize belkide hediye edebileceğiniz çok özel ve aşk dolu bir hediye.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Mesajlı Gömlek
Mesajlı Gömlek

MESAJLI GÖMLEK HEDİYESİ
Erkek giyimi dendiğinde insanın aklına ilk olarak ya gömlek ya da pantolon gelir. Fakat bu gömlek diğer gömleklere nazaran biraz farklı ve çok özel bir hediye olması da yanındaki mesaj içeren şişeye borçlu. Gömleğin kişiye özel olmasının yanında bir de özel mesaj barındıran şişe yanında olduğunda hediyenin değeri paha biçilemez oluyor. Özel günlere alınabilecek en güzel ve en anlamlı erkek hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Kişiye Özel İphone kılıfı
Kişiye Özel İphone kılıfı

KİŞİYE ÖZEL İPHONE KILIFI
İphone telefonlar dünya üzerinde neredeyse en çok kullanılan telefon türlerinden bir tanesi. Eğer sizin sevgiliniz ve ya erkek arkadışınız iphone telefon kullanıyorsa, ona ikinize özel olarak üretilmiş iphone kılıfı alabilirsiniz. Kapağın üzerine dilerseniz ikinizin çekilmiş fotoğrafını, dilerseniz de çok farklı ya da esprili bir karikatürü bastırarak sevgilinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz..
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

istiridye içinde inci kolye
istiridye içinde inci kolye

İSTİRİDYE İÇİNDE GERÇEK İNCİ
İnci herkesin bildiği üzere oluşumunu yıllar süren bir zaman aşımı sonunda tamamlar. Bu yüzdendir ki inci çok değerli bir mücevherdir. Bu değerli hediyeyi sizin için değerli birine vermek istemez misiniz? Hele de bu inci geldiği yerden istiridyenin içindeyken hediye olarak verildiği zaman bu onu tamamen özel ve ilginç bir hediye haline getiriyor.Bu yüzden bu ilginç ve şık hediyeyi sevgilinize özel bir günde hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Her Güne bir mesaj kutusu
Her Güne bir mesaj kutusu

HER GÜNE BİR MESAJ KUTUSU
Sevgilinize sevginizi romantik ve anlamlı bir yolla göstermenin bir başka yoluda ona 365 gün boyunca her gün aşk dolu mesajlar iletmek. Onu ne kadar çok sevdiğinizi hep hatırlatacak anlamlı bir hediye. Fakat sevgilinize hediye etmeden önce onu uyarın çünkü mesajlar yüksek dozda aşk sözcükleri içerdiğinden günde sadece 1 adet okusun.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

konuşan çikolata
konuşan çikolata

“SENİ SEVİYORUM” DİYEN ÇİKOLATA
Sevgilinize hem çok şaşırtıcı, hem çok lezzetli hem de çok anlamlı bir hediye vermek istermisiniz? O zaman içerisinde 8 adet çikolata bulunan ve kapağı açıldığı anda sizin ses kaydınızla “seni seviyorum” diyen bir çikolata kutusu hediye etmeye ne dersiniz? Sevgiliniz sıradan bir çikolata hediyesi sandığı kutuyu açtığında sizin sesinizi duyduğunca gerçekten çok şaşıracaktır. Bence sevgiliye alınabilecek en anlamlı hediyelerden.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

sevgiliye yastık
sevgiliye yastık

ÜZERİNE İSİM YAZDIRILABİLEN BİR ÖMÜRLÜK YASTIK
Evli çiftler için “bir yastıkta kocayın” lafı boşuna söylenmemiştir. Bu yüzden gelecekte müstakbel eşiniz olan sevgilinize birlikte kocayacağınız çok anlamlı bir yastık hediyesi alabilirsiniz. Çift halinde 2 adet gönderilen yastığın üstünde el ele tutuşan gelin ve damat ayrıca sizin isimleriniz bulunmakta. Eğer evlenmeniz yakınsa sevgilinize çok manidar bir hediye olabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

kuş tüyü gül
kuş tüyü gül

KUŞ TÜYÜ GÜL
Kırmızı güllerin manasını bilmeyen yoktur herhalde. Sevgiliye “seni seviyorum” demenin en kolay ve en romantik yoludur. Bu yüzden güller sevgiliye alınabilecek en anlamlı hediyelerden olmuşlardır. Fakat zamanla solup gitmesi anlık romantizm anlamına gelir. Bu yüzden sizde sevgilinize gerçek kuş tüyünden yapılmış güller hediye ederek bir ömür saklayacağı bir hediye verebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

ı love you kolye
ı love you kolye

DİVAS MARKA I LOVE YOU KOLYE
Sevgilinize aşkınız anlatacak kelimler, cümleler, şiirler ve mektuplar bittiyse divas marka – ı love you modelinde olan kolyeyi deneyebilirsiniz. Üzerinde kalp ve “u” harfleri bulunan bu anlamlı kolye ile sevgilinize bir ömür takacağı çok romantik bir hediye vermiş olursunuz. 14 ayar altından yapılan bu kolye 2 gr ağırlığındadır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

4 kalpli yonca kolye
4 kalpli yonca kolye

DÖRT YAPRAKLI YONCA KOLYESİ
4 yapraklı yoncanın şans getirdiği hemen hemen herkes bilir? fakat 4 yapraklı kalbin ne manaya geldiğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız hemen söyleyelim tabi ki aşk. Bu yüzden sevgilinize derin anlamlar taşıyan bu 14 ayar altın kaplama kolyeyi hediye edebilirsiniz. Eğer sevgiliniz takı takmaktan çok hoşlanan biriyse bu kolyeyi almanızı kesinlikle öneririm.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

iç içe geçmiş kalpli kolye
iç içe geçmiş kalpli kolye

İÇ İÇE GEÇMİŞ İKİLİ KALP KOLYE
En özel günlerin en anlamlı anları, sevgilinize en güzel hediyeyi bulma aşamasıdır. Bu yüzden sevgilinize doğum günü ve yıldönümü günleri için romantik bir hediye arayışındaysanız, bayanların kolye takmaktan çok hoşlandığının ipucunu sizlere verebilirim.  Eğer sevgiliniz kolye takmayı seviyorsa, bu iç içe geçmiş ve iki farklı kalbin nasıl tek yürek olduğu anlamını içeren kolye sevgiliye verilebilecek en anlamlı hediyelerden.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

hayvancikli panduf
hayvancikli panduf

TWİGY MARKA HAYVANLI PANDUFLAR
Kış ayları geldiğinde ayakları soğuktan korumak için renkli renkli hayvancıklı panduflar dolaplardan çıkar. Hele ki öğrenci evlerinde durum bambaşkadır. Ellerde eldiven ,üstte battaniye, ayakta panduflar. Eğer sevgiliniz öğrenci evinde ya yurtta kalıyor, pandufu yok ve soğuktan üşüdüğünü size dert yanıyorsa ona alabileceğiniz en anlamlı hediye bu renkli renkli hayvancıklı panduflardır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

beyinsiz adam kupa bardak
beyinsiz adam kupa bardak

BEYİNSİZ ADAM “BABOLİ” KUPA BARDAK
Twitter fenomeni beyinsiz adamın lisanlı ürünleri artık Hediyemen.com’da satışına başlandı. Eğer siz ya da sevgiliniz beyinsiz adamı takip ediyor ve twitlerine çok gülüyorsanız, onun lisanslı ürünleri sevgilinize hediye edebilirsiniz. Üzerinde ” hoşlandığım kız beni arkadaş olarak gördüğünde ensesine patlatıp 20 liran varmı baboli dedim” yazılı kupa bardağı sevgilinize esprili bir hediye olsun diye satın alabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

iki isimli alyans yüzük
iki isimli alyans yüzük

ÜZERİNDE İSİMLERİNİZİN YAZILI OLDUĞU ALYANS
Evlilik yolunca ilerlediğiniz ve ciddi bir ilişki olarak gördüğünüz sevgilinizle artık ilk ciddi adım olan alyans takma aşamasına geldiyseniz , kara kara nasıl bir yüzük almalıyım diye düşünüyorsunuzdur.  Bizce bakanların kıskanacağı cinste olan üzerine ikinizin ismini yazdırabileceğiniz yüzük tam aradığınız hediye olabilir. 14 ayar altın kaplama olan bu  yüzük ile sevgilinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

romantik panduflar
romantik panduflar

ROMANTİK PANDUFLAR VE TERLİKLER
Sevgilinize hem romantik, hem kullanışlı hem kış aylarına uygun bir hediye arıyorsanız, twigy’nin özel tasarım olan romantik terlikleri tam size göre. Sevgilinizin bu soğuk kış aylarında ayaklarını ısıtacak çok romantik bir ürün. 10 farklı modeli olan pandufları soğuktan ayaklarının üşüdüğü sıklıkla dile getiren aşkınıza alarak onu büyük bir dertten kurtarabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

ikili kupa bardak
ikili kupa bardak

ÇİFTLERE ÖZEL İKİLİ KUPA BARDAK
Biz bir elmanın iki yarısıyız diyen çiftler bu ürün size gelsin. İki adet kupa bardağın birleşmesiyle üzerinde karikatür görüntü anlam kazanan aşk kupaları sevgilinize alınabilecek en anlamlı hediyelerden. Eğer sevgilinize ben sensiz bir hiçim mesajını iletmek istiyorsanız bu kupa bardakları tercih edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir