Sevgiliye Aşk Mektupları

Sevgiliye Aşk Mektupları

  Hangimiz eline bir kağıt bir de kalem alıp mektup yazmamıştır ki…Mektup kişilerin birbirleri ile iletişim kurmasını sağlayan, kendini ifade edebildiği bir iletişim aracıdır. Geçmişte fazlası ile kullanılan mektup, günümüzde diğer iletişim kanallarının yaygınlaşması ile daha az kullanılır bir hale geldi. Ancak yine de sevgiliye mektup birçok kişinin tercih ettiği yöntemlerden biridir. Mektubun kalıcı olması nedeniyle aşkını ölümsüzleştiren kişiler, sevdikleri için güzel bir hatıra bırakabiliyorlar. Her kişi için olmasa da , bazı kişiler için sevgiyi dışa vurmak, kelimelerle ifade edebilmek fazlası ile zor olabiliyor. Karşısındaki kişi ile yüz yüzeyken duygularından bahsedemeyen kişiler için mektup iyi bir aracı olabilir. Bu yolla hayatınızın aşkı olan sevgililerinize verdiğiniz değeri gösterebilir, hayatınızdaki yerinin ne kadar büyük ve doldurulamaz olduğunu anlatabileceksiniz.

  ask-mektubu

  Sevgiyi ifade edilmesi ilişkinin devamlılığında büyük önem taşır. Aşkın devamlılığı için sevgiliye olan hislerin ve ilginin açığa vurulması gerekir. Aksi takdirde ilişkileri bitiş noktasına sürükleyebilir. Bu durumda ise en iyi çözümlerden birisi sevgiliye aşk mektupları yazmak olacaktır. Satırlara dökülen duygular karşınızdaki kişi tarafından etkileyici bulunurken, sözleriniz kesilmeden bir çırpıda duygularınızı ifade edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bazen, sevgiliye sitem dolu cümleler ifade etmek isteyebiliriz. Ayrılık ya da olumsuz yaşanan bir durumda içimizdeki elemi atabilmek ve rahatlayabilmek için yine mektuplarda çare ararız. Mektuba dökülen sitem bizi biraz olsun rahatlatırken, sevgilimiz için ise durumu açıklayıcı olabilir. Bazen aşk mektupları bitmek üzere olan bir ilişkinin kurtarıcı olabilir.

  sevgiliye-ozel-ask-mektubu

  Bazen sevgiliye duygularını hiç açamamış bir kişinin çaresiz aşkı dökülür satırlara… Söyleyemediği her ne varsa dile dökülebilir. Reddedilme kaygısı taşımadan tüm duygularınızı ona anlatma şansı bulabilirsiniz. Sonuç olarak ne için kalemi elinize alıyorsanız mektup o konuda size yol gösterici olacaktır. Mektup yazan kişi duygularını daha net ifade edebileceği için özgüvenli bir şekilde kağıda aktarır. Bunun yanı sıra, sözlerini düşünme ve süzgeçten geçirebilme şansı da bulur. Sözlerinizin kesilme olasılığının bulunmaması, karşınızdaki kişinin öncelikle size odaklanarak sizi düşünmesi, sözün tamamen size geçişi kişiler için büyük avantajdır.

  Uzaktaki sevgiliye aşk mektupları sayesinde; bitmeye ramak kalan bir ilişkinizi toparlayabilir, platonik aşkınıza açılma şansı bulabilirsiniz. Dolu dizgin giden derin aşkınıza değerini ifade edebilir, duygularınızı elline somut bir şekilde verebilirsiniz. Sevgiliniz için mektup yazmak istiyorsanız sevgiliye orijinal mektup önerileri okumadan sakın mektuba başlamayın. Mektubun içeriğini değiştirecek bu öneriler sayesinde, ortaya etkileyici aşk metinleri çıkabilecektir.

  sevgiliye-ask-mektubu

  Eğer kendi kaleminize mektup yazmak konusunda güvenemiyorsanız, sitemizde bulunan sevgiliye etkileyici aşk mektubu örnekleri inceleme şansını bulabilirsiniz. Duygularınızı en çok ifade eden mektubu bulabilirsiniz. Sevgilinize vereceğiniz aşk mektupları sayesinde onun bir kez daha gönlünü kazanabilir, mutluluğa giden yolda ilişkinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz.

  sevgiliye-mektup-ornegi

  Sevgilimize ya da eşimize duygularımızı en güzel ve en romantik şekilde ifade etmenin yollarının başında mektup yazmak gelir. Sözle ifade edemediğimiz şeyleri , elimize kağıt ve kalem aldığımızda çok rahat ve duygusal şekilde ifade edebiliriz. Her ne kadar göz göze gelip ona olan hislerimizi gözlerinin içine bakarak söylemek gibisi olmasa da bazı sebeplerden ötürü mektup yazmak kaçınılmazdır. Platonik bir aşkımız varsa ve ona açılmakta zorlanıyorsak , arkadaşımızla göndereceğimiz mektuplar aşkının peşinden koşanlar için ilaç gibidir. Ya da sürpriz yapma niyetindeysek ve aldığımız hediyenin daha romantik olmasını istiyor ve sonsuza kadar kalıcı kalmasının peşindeysek yine mektup yazmak kaçınılmazdır. Kısacası söz uçar yazı kalır , söz unutulur ama mektuplar ömür boyu saklanır ve yıllar geçtikçe daha da değerlenir. Bu yüzden biricik aşkına ya da açılmakta zorlanılan platonik aşkınıza mektup yazmaktan çekinmeyin. Nasıl eşinizin ya da sevgilinizin kalbini kırdığınızda çiçek verip gönlünü almaya çalışıyorsanız, çiçek yerine mektup yazın daha güzel geri dönüşler alırsınız.  İşte uzun lafın kısası karşınızdakine açılma korkusu yaşıyor ve onu gördüğünüzde dizlerinizin bağı çözülüyorsa , Eşşeklik ettiğinizin farkında ve onun gönlünü alıp özür dilemek istiyorsanız ya da gururdanmıdır bilinmez “erkek adam öle aşk içerikli söyler sölemez” diyip elinize kağıt kalemi aldığınızda Atilla İlhan kesiliyorsanız aşağıdaki aşk mektubu örneklerimize bir göz atın ve kendi mektubunuzu kendiniz yazın!

  Sevgilinize daha önce hiç aşk mektubu yazmadıysanız ve nasıl yazılacağı konusunda da fikir sahibi değilseniz, daha önce hediyetavsiyeleri.com’da ele aldığımız “aşk mektubu nasıl yazılır” isimli detaylı makalemizi buradan okuyabilirsiniz.

  Sevgiliye Mektup Örnekleri 1

  sevgiliye aşk mektubu örnekleri

  Hayatta var olma sebebim, biricik sevgilim.

  Senin o güzel ellerini ellerimin arasında tutmayı öyle özledim ki bu duygularımı tarif etmemin hiçbir yolu yok benim için inan. Bizim için doğacak olan güneşi tekrar doğmasının olacağını biliyorum. Şimdi o mutlu günlerin tekrar geleceği güne kadar sadece bu mektubu yazabiliyorum.

  Ağladıkça, üzüldükçe, sevindikçe yüzün geliyor aklıma, düşlemek bile korku veriyor şimdi bana. Adını andığımda gözlerim doluyor sevgilim. Gel bak seni bekliyorum ve kalbimle seviyorum hala. Sana dair korkularım ve umutlarım ne soluyor, ne de azalıyor sevgilim. Donmuş suyun kristalleri gibi katılaştı yüreğim ama içimde hala volkanlar kopuyor. Şimdilik sadece seni düşleyerek uyuyor, uyanıyor, yemek yiyor ve hayatta kalmak için temel görevlerimi yerine getiriyorum. Sensiz kimsesizim ve kimse olduğumu bilmiyorum. Sana dair her şeyi düşünmeden edemiyor, düşünememek için yaptığım tüm eylemlerimi yarıda bırakıyorum. Çünkü sevgilim yazdığım kelimeler yazacağım kelimelerin temennisi değil aşkımızın temeli oldu benim için. Beni görenler hasta olduğumu sanıyor aslında bilmiyorlar özlediğimi seni. Şimdi farklı yolların yol çizgileri oldum, yol çizgisi diyorum çünkü sensiz iken her şey üzerimden geçiyor sevgilim.

  O beyaz tenini hayal etmek için geceleri dolunay çıkması için dua ediyorum sevgilim. Dünyamız var olduğu sürece benim sana duyduğum sonsuz aşk var olacak sevgilim. Bakışlarını özlüyorum en çok, hep anlamazdan gelirdim gizliden gizliye izlediğini beni. Şimdi ne kadar çok az vakit geçirmişiz ne kadar az şey yaşamışız diyorum istemeden. Oysa yaşanacak daha nice günlerimiz olacaktı. Hayallerim ve düşlerim yarıda kaldı şimdi, bir gün tekrar doğacaklar senin geldiğin gün ile birlikte.

  Kendimi seninle bulmuşken şimdi en son olması gereken uçurumdayım. Sensizlik uçurumundayım, benim seni bulduğum gün aslında sen beni bulmuştun çektiğim bu yokluk duygularını tek tek doldururken tüm benliğimle. Şimdi ben güneşimi arayan, açmak için baharı bekleyen bir yabani çiçek gibiyim. Yapraklarım yalnızca sana yeşil ve yalnızca seni düşlemek toprağım sevgilim. Şiir sesinden duyduğum her bir kelime, boncuk gözlerine baktığım her an girdiğim bu hayal alemi şimdi kabus dolu günlerin bir habercisi sevgilim.

  Hayatımda olduğun sürece bu zorlukların üstesinden geleceğimi biliyorsun, ben biliyorum sevgilim bunu tüm kalbimle ruhumun en derinlerinde hissediyorum. Senin için yapamayacağım hiçbir fedakarlık yok bu dünyada. Eğer seni son kez görmem benim ölümüme neden olacaksa yine görmekten vazgeçmezdim aşkım. Seni görmek, mutlu ölmek her şeyden daha önemli.

  Bıraksam sana kaçacak ruhum hala. Çok düştüm ve incindim ve dinlenemedim senin hasretinle sevgilim. Gelecekte beraber olup yine koşacak mıyız yarınlara yine yarınlar bizim olacak diyebilecek miyiz sevgilim. Yeter ki sen yanımda ol ben tüm zorluklara siper olmaya hazırım. Sevgimle kal aşkım.

  Sevgiliye Mektup Örnekleri

  sevgiliye aşk mektubu örnekleri

  Bugün şair benim sevgilim.

  Pek iyimser olamamakla birlikte sana yazacağım kelimeleri tek tek seçmeden aklımdan ve kalbimden geldiği gibi yazıyorum sevgilim. Nasıl ki sana olan sevgim ve hayatıma girdiğinde gideceğimiz yerin planını yapmadıysam şimdi bunları yazarken de hiçbir kayıtlı kelimelere bağlı kalmadan yazacağım. Şimdi ne kadar az söylediğimi düşünüyorum seni sevdiğimi ve seni tanıdığım için ne kadar şanslı biri olduğumu. Bunlar için senden ayrıca özür diliyorum pamuk elli naif bakışlı okka burunlu sevgilim. Kırmızı dudaklarını al al yanaklarını ve bana bakışını öyle çok özlüyorum ki sevgilim. Hastalanmamak elde değil seni görmediğim zamanlarda ilacım sen olduğunu bilen kalbim daima sana susuz sevgilim.

  Geçtiğim bu düşler sokağında her anımda tüm zamanımda içimde, kalbimde ve ruhumda kimseye muhtaç olmadan yalnızca sana duyduğum sevginin açlığı ile yaşıyorum bu hayatı sevgilim. Bir kuşun kanatlarında şimdi sevdamız ve tüyleri bana çok uzak şimdi her şeyden daha fazla. Sevdamızı yazabilseydim eğer kağıtlara bu mektup sonsuza dek sürebilirdi korkarım ki.

  Sensiz geçen günlerin acısını çıkarmak geliyor içimden ve biliyorum ki bir gün dinecek bu hasretimiz sevgilim. Seni şimdi eskisinden, tanıdığım günden ve her zamankinden daha fazla seviyorum. Sevdiğim aynı, sevenim aynı fikri bu dünyada ne kadar özel biri olduğumu ve aramızdaki bu sevginin beni ne kadar mutlu ettiğini düşünüyorum sevgilim. Beni ne kadar üzüyor olsa da sana dokunamamak ruhuna dokunduğumu bilmek beni daima mutlu etti seni tanıdığım günden bu yana.

  Canım ne yemek yemek ne su içmek istiyor şimdi bünyeme, gözlerime bir perde gibi iniyor aşkın, düşlerde mutlu oluyorum sevgilim. Seninle hayal kurmak bile bana bir armağan şimdi sevgilim. Senin kalbini bilirim ben o merhametli yüreğini ve seni sen yapan tüm duyguların ile öyle çok seviyorum ki sevgilim. Korkarım ki bir ömür geçmez senin hasretin ile. Ölsem bile sevecek kalbim seni ölümüm sonum olsa bile bu aşk sonsuza dek sürecek aşkım. Ben kalbim hem bedenim şimdi yokluğunda sonbaharda bir ağaçta kalan son yaprak gibi titriyor. Sen üzülme sevgilim ben bu acıya da katlanırım elbet ya da sensizlikten ölürüm ama gözlerim açık gitmem bunu biliyorum. Çünkü senin sevgini tattım ben, aşk şarabından içtim kana kana. Şimdi düşünmeden edemiyorum zamanı geriye alsaydık eğer seni ne kadar çok sevdiğimi kaç yüz kere hatta binlerce belki on binlerce kez tekrar tekrar söyleyeceğimi hayal ediyorum. Dünya dönüyor sevgilim bir sevgim fazla ile her geçen gün biraz daha fazla. Aylar geçiyor, mevsimler bitiyor. Her bir ayrı hava ve doğa olayında bile seni hayal ediyorum yanımda, kar yağdığında, yağmur yağdığında, rüzgar estiğinde, işte seni öyle seviyorum sevgilim. Şimdi sana bir şarkı fısıldıyorum sevgilim adı ben kalbim sen…

  Sevgiliye Mektup Örnekleri 3

  sevgiliye aşk mektubu örnekleri

  Benim naif sevgilim.

  Yaşadıklarımız, söylediklerimiz hala birbirimize olan inancımız ile başımıza inanamadığım zorlu şartların bizi vurması seni yıldırmasın, beni yıldırmıyor daha da önemlisi bu zorluklara senin sayende baş edebiliyorum. Her sabah beni bekleyen uyandığımda yok olan bir hayal olan gündüzleri aklımda geceleri uyumama engel olan bu ayrılığın bizi yıprattığı zamanlarda şimdi elimden gelen şey yalnızca bu satırları yazarak aşkımıza olan inancımızı tazeleyerek sana yazmak geliyor elimden.

  Bıraktığın gibi burada, seni bekliyorum ve biliyorum senin de beni beklediğini. Şimdi beraber izlediğimiz manzaralar seni bana soruyor. Ardıma bakıyorum elimde değil, geleceğimi düşünerek geçmişimizde sana dair yaşadığım ve yaşamak istediklerimi. Hepsi gönlümde bir ansiklopedi gibi cilt cilt oturuyor. Bu ayrılık delip geçse de ciğerimi sevgilim katlanması seninle imkansız değil.

  Bu cehennemde her gün neler yaşıyorum bilmeni istemezdim. Benim bu dünyada hiçbir şeyde gözüm yok varım yolum sensin zira. Beni benimle tüm varlığım ile yokluklarda ve sensizlikte boğuştuğum gündelik hayattaki uğraşlarım bir depresyon maskesi gibi yüzümde. İnsanlar artık beni tanıyamıyor. Çevremdeki herkesin ortak görüşü bizi biz yapanın ikimizin beraber olması şimdi. Ruhum sana çok yakın bedenim ise susuzluktan kavrulan bir ağaç gibi direniyor yokluğuna. Yedi kat eller bile bizi arıyor sevgilim, seni yanımda göremeyenler, bizi bana soruyor; gülü geçiyorum ama içim kan ağlıyor.

  Senden sonra çok değiştim ben sevgilim. O kadar değiştim ki tanıyamazsın herhalde görsen, beni seven kimseyi umursamıyorum, insanları anlayamıyorum, dünyayı anlamlandıramıyorum, dinlemiyorum kimseyi ve umursamıyorum söylediklerini. Bomboş yaşıyorum ne yaptıklarımın ne söylediklerimin ne de başkalarının söylediklerinin farkındayım. Neden böyle biliyor musun? Çünkü sen daima benimlesin ve ben senin ruhun ile yaşıyorum. İzin vermiyor hayat bana bu dünyada zevk almama. Gidemiyorum ve gelemiyorum yanıma. Seni asla içimden atmak istemedim ve bunun için çaba sarf etmedim. Sen yanımda kal ruhunla beraber içimde kal ve hiç gitme benden. İzin verme beni senden ayırmaya. İkimiz de aynı duyguları besliyoruz sevgilim, tıpkı ne hissettiğini hissettiğim, üzüldüğünde üzüldüğüm, güldüğünde mutlu olduğum gibi aşkım.

  Bekleyeceğim sevgilim, bekleyeceğim; sana gelemiyorum o halde senin geleceğin günü bekleyeceğim. Seni şimdi seninle beraber yaptığımız güzel yerlerde bekliyorum, en değerli anılarımızı biriktirip üzerine sevgimizi ekiyorum, sana veda edemem aşkım, ben hep buradayım kalbindeyim. Yaşayabilmem için kalbinde durmam gerekli, aynaya hiç bakamıyorum artık, aynaya baktığımda seni görüyorum ben. Şuan neye benzediğimi bilmiyorum. Gidemem ben yaşayabilmem için durduğum noktada durmaya devam ediyor olmam. Ben, ben değilim artık.

  Seni seviyor olmak benim elimde değil ki. Seni sevmek benim kaderim. Yokluğunda hatıralarımı yaşıyorum benim naif elli kırılgan sevgilim. Her ayrılığın bir bitişi olacaktır, biz istediğimiz sürece. Seni seviyorum.

  Sevgiliye Mektup Örnekleri 4

  sevgiliye aşk mektubu örnekleri

  Özlediğim Hayattaki Varlığımın Sebebi.

  Ah ne çok özledim seni bir bilsen sevgilim ne çok düşünüyorum seni yağmurlarım seni bekler sensiz esen rüzgarlarım. Ilgıt Ilgıt esmekten çok uzakta karanlık bir mağarada gibiyim. Hep nereden geldiğini bilmeyen bir kasvet içerisinde özlemlerim sevgilim. Sana olan hasretime katlanamazken içimden geçen sözcükleri biraz olsun sana aktarabilmek ve acımı biraz olsun hafifletebilmek için bunları yazıyorum şimdi sana. Sen gittiğinde aşka kısır kaldı sancılarım, acı veriyor şimdi nefes almak bana. Boynu bükük kaldı şarkılar, şiirler ve yazdığım bununla dahil sana dair olan her satırlar. Şimdi beraber gezdiğimiz sokakları gördüğümde içimde alev alev yangınlar çıkıyor, ne bir doktor ne bir itfaiye değil bana çare.

  Benim çarem sensin sevgilim, çok sevdim seni güzelim, biraz delilikler ettim şimdi bunlar için de senden özür dilerim. İnsan uzakta kaldığında daha iyi anlıyor sevdiklerinin değerini derler. Oysa sen benim en sevdiğim hatta bu hayattaki sevdiğim tek şeysin. Bana bu hayatı sen sevdirdin, bu koca dünyayı seninle sevdim. Şimdi sensizlik ile mücadelemde yine en büyük düşmanım. Hayata hiçbir şeye adapte edemez oldum kendimi, merhemim senin sevgin ama o bile üzülüyor benim bu durgun halime. Aşkımıza ağladım dün gece yine her gece yaptığım gibi. Düşünüyorum da ilk tanıştığımız gün aslında anlamıştım senin olduğunu, göz göze geldiğimizde tutulmuştum adeta.

  Bizimkisi eski zamanlarda çekilmiş bir film gibi, duyguların hala gerçek, hala ihtiraslı, hala uğruna canını verebilecek kadar saf ve gerçek olduğu zamanlardan kalma bir filmden fırlamış gibi. Bu dünyaya ait olmadığımızı hissediyorum bazen. Hayatımın her anı ve aldığım nefes senin için, bu gönül artık sana ait ve biraz da bana. Senin gönlünün bana ait olması gibi. Şimdi sorduğun ama cevap veremediğim her sorunun cevabını verebilirim sevgilim. Zaman bana düşünmeyi ve senin benim için bu hayattaki en büyük şansım olduğunu. Hayatta hiçbir şeyin seni üzmesine izin vermeyeceğim demiştim. Ama sen şimdi de ayrı kaldığımız için üzülüyorsun ve ben kahroluyorum sevgilim. Biraz daha sabret, sonu vardır bununda elbet. Hüzünlü bir güz kapısından ilkbahara çıkmak gibi aşkımız bana aydınlık gelecekleri müjdeliyor sevgilim, cildi parlak ağır bir roman gibi bizim sevgimiz. Okudukça öğreniyorum, öğrendikçe sonunu merak ediyorum. Biliyorum mutlu bitecek sevgilim.

  Ne güzelmiş yaşadıklarımız şimdi düşününce… Şimdi ne ben ne sen geri dönemeyiz. Belki de yeterince kıymetini bilemedik bazı şeylerin. Çocuklar gibi yaşardık hayatı aşkım, kar yağdığında sen aşağı inmek ister zorla üzerimi sıkı sıkıya giydirip peşinden beni getirirdin. Çok özlüyorum sevgilim bu hayatta hiçbir şey için üzülmeni istemiyorum. Bu benim için olsa bile. Sevgi zaten bu değil mi? Hep mutlu ol sevdiceğim.

  Sevgiliye Mektup Örnekleri 5

  sevgiliye aşk mektubu örnekleri

  Yokluğunda dünyamı yeniden şekillendirmeye çalıştım sevgilim.

  Fakat her bir teşebbüsü elime yüzüme bulaştırdım yine. Hayatta yaptığım en güzel şey seni sevmekmiş. Kaybetmedim içimde sana dair beslediğim umularımı, heyecanlarımı ve ilk günkü gibi yeşeren seninle yaşayan aşkımızı. Senin uzağında yaşamanın ne kadar zor olduğunu anlayabilmen için biraz olsun içimi rahatlatıp bu satırlarla dertleşebilmek için yazıyorum aklımdakileri sevgilim. Masalımız burada bir virgül koydu kendisine ve noktamız ancak biz öldüğümüzde atılacak aşkım. Senin için bu hayat bu mücadelem ve aşkımız ve hatta doğacak çocuklarımız için. Ben başı boş ama sahipli bir tarla gibi tüm ihtiyaçlarını toprağından karşılayan doğal bir yaşam hanesi gibiyim, benim toprağım senin sevgin, suyum ise ikimizin yetiştirdiği bu aşk sevgilim. Şimdi güneşte kavruluyorum ama önemli değil sevgilim. Çünkü biliyorum ki bu mevsimleri seninle beraber aşacağız. Sensiz bana, zehir geceler. Sabahlara dek gözüme girmeyen uyku, uykudan sonra görmeye devam ettiğim kabuslar ve arada senin yüzün. Senin yüzünü gördüğümde sevgilim en büyük kabuslarım birden tozpembe hayallere dönüşüyor. Sonra uyandığımda yine aynı gündelik kabuslarıma devam ediyorum. Kabus çünkü sensizlik gerçek. Sadece sen anlayabilirsin beni, ikimizin aynı saatlerde uyandığı saatlerde, al ruhunu sevgilim sokul bana yine alayım kokunu bu küçük aşk bahçemizde. Uyusan da uyansan da hala bekliyor gibi beni senin sevgin ve tüm saf gerçekliği ile duygularım.

  Kim görüyor seni, kim duyuyor sesini… Oysa ne kadar şanslı olduklarını bilmezler bu vakıflara sahip olan insanlar. Ansızın çaresiz, o zamanlar sormaya cürretim yoktu. Olduğu zamanlarda ferim sönük, darda bir çıkmazdaydım. Kim kırdı her okşamak istediğimde sevgilimi, ruhumu gömdüm şimdi acı tebessümlerime. Sadece gerçeklerden kaçamazsın, halim ele verir beni sevgilim anlayamazlar. Hayallerin ile ben sensizlikte bir hayatı yaşıyoruz gerçekliğe konumlandırılmış bir gerçek içindeki hayal gibi. Uzak düşüyorum aklım, fikrimden çaresizce sürükleniyorum bu aşkın peşinden. Yalnız kendime inkar edemiyorum sadece kendimden kaçamıyorum, halim ele verir anlayamazsın sevgilim.

  Uzak iki diyarda ayrı atan kalpleriz şimdi. Nedeni yoksa bile var olma sebebimiz var bu aşk ile sevgilim. Bahar aylarındaki polenlerin rüzgar aracılığıyla birbirilerine temas ettiği gibi temas edeceğiz aşkımızla birbirimizin ruhuna. Gözlerine bakarak anlamak isterdim oysa ben bu hisleri bu soğuk satırlara yazmaktansa. Bu kaderde de vardır elbet bir hikmet, koşuyorum sevgilim yarına senin ve senin olacak hatıralarla ve geleceğe gebe olan anılarımızla. Ne çok özledim seni sevgilim, bir bilebilseydin bir görebilseydin. Sonbaharlar hep içimde o sarı yaprakların hepsi üzerimde. Her şey bitti her şey karardı yokluğunda… Yalnızca sen yeşilsin benim sevgilim. Güz döneminde yaşayan çiçeklerin kaldığı son bir saatlik ömründe yazdığı bir şarkı gibisin içimde sakladığım. Seni seviyorum.

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.