Sevgiliye Hediyelik Kolye Modelleri

Sevgiliye Hediyelik Kolye Modelleri

  Kadınlar için vazgeçilmez olan bir şey varsa oda takıdır. Hiçbir kadın takıya ve kolyeye dayanamaz. Aldıkça alası gelir. Kısacası bayanlar takıya doymaz. Özellikle pırlanta, altın gibi mücevher ve kolyeler kadınları can noktasından vurur. Çünkü her bayan gösterişi sever. Gösterişinde en gözle gösterilecek yanı takılardır. İster altın ister gümüş ister pırlanta ister imitasyon olsun takı her zaman her koşulda kullanılabilecek bir aksesuardır. Biz de sizler için birbirinden güzel pırlanta takıları seçtik ve sizlere sunduk. Takı özellikle hediye olarak düşünüldüğü zaman değerine değer katar. Son zamanlarda pırlanta en popüler takı türü olmakla birlikte bayanlar arasında en çok rağbet gören takıdır aynı zamanda. Bu yüzden bayana alınacak en güzel hediye takı olabilir. Takılar kendi arasında ilginç takılar, şık ve zarif takılar, orijinal takılar olarak ayrılırlar. Mesela istiridye içerisinden çıkan gerçek inciden oluşan kolye tamamen ilginç ve orijinal bir takı hediyesidir. Bir de incinin günümüzdeki popülerliği ve şık görünümü göz önüne alınacak olursa pırlanta inci kolye hediyesi alacağınız bayanın boynunu zarif ve şık göstererek ona güzel bir görünüm oluşturacaktır. Çünkü takı şıklığı, gösterişi, zarafeti simgeler. Bunu göz önünde bulundurarak düşünürsek, bir bayana ne alınır sorusunun en şık ve kolay cevabı pırlanta takılardır. Sevgililer gününde sevgilime ne hediye alsam diye düşünüyorsanız pırlanta takı kolyeler sevgilinizi en mutlu edecek sevgililer günü hediyesi olacaktır. Sevgiliniz için bu hediye onun hem kendini özel hissetmesini sağlar hem de sevgilinizin ayaklarını mutluluktan yerden keser. Ayrıca pırlanta takı hediyeleri sevgilinize doğum günü hediyesi de olabilir. Bir diğer kategoriyi düşünürsek, anneler gününde anneniz için en güzel hediye yine pırlanta takılar olacaktır. Yaklaşan anneler günü için hala acaba anneye ne hediye alınır diye kafanızda soru işaretleri varsa anneniz için pırlanta kolyelere göz atmanızı tavsiye ederiz. Anneniz sizin için hayatta ki en kutsal varlığınızdır. Bu yüzden anneler gününde annenize en güzel hediyeyi seçmekte bir nevi sizin görevinizdir. Bu yüzden anneniz için pırlanta kolye en güzel anneler günü hediyesi olacaktır. Hatta pırlanta annem kolye annenize anneler gününde alabileceğiniz en güzel takı hediyesi olacaktır. Ayrıca eşinize yıldönümünüzde, bayan arkadaşınıza hediye seçerken takı aklınıza ilk gelen hediye olmalıdır. Sevgiliye takı hediyeleri alınabilecek en güzel hediye olmasının yanı sıra sevgilinizi belki de en çok mutlu edecek hediyedir. Bu yüzden sizler için seçtiğimiz pırlanta takı modellerine göz atarak sizde sevdiğiniz insana özel gününüz için en güzel hediyeyi sunabilirsiniz.

  nokta

  pirlana_inci_kolyePIRLANTA İNCİ KOLYE
  Pırlanta inci kolye her bayanın ayağını yerden kesecek türden bir hediyedir. Pırlanta şıklık ve zarafeti simgelediğinden dolayı özelliklede inciyle birleşerek sevgiliye en güzel hediye olacaktır. Anneniz içinde pırlanta inci kolye de özellikle anneler gününde alabileceğiniz çok özel bir hediyedir. İnci eşliğinde pırlantayla süslenen masum bir sevgiyi simgeleyen pırlanta inci kolye hediyesi sevgiliniz arkadaşınız veya anneniz için muhteşem bir hediye olacaktır.

  nokta

  pirlanta_annem_kolyeSonsuz Sevgi ANNEM KOLYE
  Sonsuzluk simgesinin pırlantayla buluşturularak üzerine bir de annem yazılarak tasarlanan sonsuz sevgim annem kolye anneniz için harika bir anneler günü hediyesi olacaktır. 925 ayar gümüş olan annem yazılı kolye şık ve zarifliği ile tam annenize layık bir hediyedir. Siz de bu güzel ve zarif hediyenin en çok sizin annenizin boynuna yakışacağını düşünüyorsanız Annem kolye anneniz için en güzel hediye olacaktır.

  nokta

  istiridte_icinde_inci_kolyeİSTİRİDYE İÇİNDE GERÇEK İNCİ KOLYE
  İstiridye içinden çıkan gerçek inci ile oluşturulan kolye hiç şüphesiz ki sevgiliniz için en ilginç hediye olacaktır. Bunun yanı sıra istiridye içinde gerçek inci kolye hediyesi sonucunda oluşan şık ve zarif inci kolyesi sayesinde sevgilinizin ayaklarını yerden kesecektir. İncinin oluşumu çok uzun zaman aldığından bu hediye sevgiliniz için daha özel ve kıymetli olacaktır. Bu yüzden bu sürprizli istiridye içindeki gerçek inci kolye hediyesi sevgiliye doğum günü hediyesi veya sevgililer günü hediyesi olabilir.

  nokta

  pirlanta_melek_kolyePIRLANTA MELEK KOLYE
  Melek simgesi şu günlerde çok yaygın olarak kullanım göstermektedir. Özellikle kolyelerde kullanım gösteren melek figürü oldukça popüler bir takı haline gelmiştir. Pırlanta melek kolye de kullanılan pırlanta ile şıklığı ve zarafeti simgeleyen özellikle sevgiliye hediye olabilecek bir mücevherdir. Elindeki siyah pırlanta taşı göklere yükselterek dua eden melek figürlü pırlanta melek kolye sizi kötülüklerden korumak ve sonsuz sevginiz için adeta dua ediyor.Sizde pırlanta melek kolyeyi sevgilinize doğum günü hediyesi veya yıldönümü hediyesi olarak hediye edebilirsiniz.

  nokta

  pirlanta_sonsuzluk_kolyePIRLANTA SONSUZLUK KOLYE
  Pırlanta sonsuzluk kolye isminden de anlaşılacağı gibi sonsuz sevgiyi ifade eden bir hediyedir. Pırlanta ile sonsuz işareti oluşturularak pırlanta ile bezeli bu muhteşem pırlanta sonsuzluk kolye sevgiliniz için harika bir hediye olacaktır. Aynı zamanda pırlanta sonsuzluk kolye annenize anneler gününde ona sonsuz sevginizi ifade edecek en güzel anneler günü hediyesi olacaktır. Pırlanta sonsuzluk kolye ile sevgilinize en güzel hediyeyi vererek aynı zamanda sevginizin sonsuz olduğunu da hissettirebilirsiniz.

  nokta

  pirlanta_kelebek_kolye7DİVAS PIRLANTA KELEBEK KOLYE
  Kelebek denince akla bir günlük bir ömür gelir. Ama artık pırlanta kolye ucu olarak tasarlanan kelebek figürüyle kelebeğiniz boynunuzda ölümsüzleşiyor. Divas pırlanta kelebek kolye sevgililer gününde sevgiliye hediye olabilir. Anneler gününde anneye hediye olabilir. Yıldönümünüzde özel günlerde sevdiğinize alınabilecek bu şık ve zarif olan divas pırlanta kelebek kolye sevdiklerinizi mutlu ederek görsel güzelliğiyle ayakları yerden kesecektir. Bu yüzden bayana alınabilecek hediyeler hakkında araştırmalarınız var ise divas pırlanta kelebek kolye tam aradığınız hediyedir.

  nokta

  pirlanta_kugu_kolyePIRLANTA KUĞU KOLYE
  Zerafet ve asilliğin simgesi olan kuğularla sevgilinizin boynunu bir kuğu edasıyla süsleyin. Sevgilinize alabileceğiniz pırlanta kuğu kolye ile sevgilinizin şıklığına şıklık katın. Yüzleri birbirine bakan iki kuğudan oluşan pırlanta kuğu kolye sevgilinize çok yakışacaktır. Ayrıca böyle zarif bir hediye seçiminiz olduğu için sevgiliniz ayrıca mutlu olacak ve kendisini özel hissedecektir. Bu yüzden sevgililer gününde veya yıldönümünüzde sevgilinize alabileceğiniz pırlanta kuğu kolye ile hem onun güzelliğini bir kez daha vurgulamış olacaksınız hem de sevgilinizi mutlu edeceksiniz.

  nokta

  revenge_pirlanta_kolyeREVENGE PIRLANTA SONSUZLUK KOLYE
  Sonsuzluk sembolü ile oluşturulan hediyeler sevgiliniz en çok mutlu edecek hediyeler arasında yer alır. Çünkü sonsuzluk sembolüyle sevgiliniz kendisi için sonsuz olduğunu hissedecektir. Bunu göstermenin en güzel yolu da revenge pırlanta sonsuzluk kolyedir. Sevgilinize alacağınız revenge pırlanta sonsuzluk kolye iç içe geçmiş iki tane sonsuzluk işaretiyle sevgilinizin boynunda sonsuza kadar kalabilecek harika bir hediye olacaktır. Sizde sevgilinize sevginizin sonsuz  olduğunu göstermek istiyorsanız sevgilinize revenge pırlanta sonsuzluk kolye hediye edin.

  nokta

  pirlanta_salincak_kolyePIRLANTA SALINCAK KOLYE
  Salıncakla göklere ulaşan bayan figürü verilmiş pırlanta salıncak kolye ile sevgilinizin de ayaklarını tıpkı salıncakta ki gibi yerden keseceksiniz.Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünüyorsanız ve şık ve kibar pırlanta salıncak kolye sevgilinizi çok mutlu edecektir.Sizde sevgilinizi özel bir günde mutlu etmek istiyorsanız pırlanta salıncak kolye tam sevgilinize göre bir hediye olacaktır.Ayrıca pırlanta salıncak kolye bayan arkadaşa doğum günü hediyesi veya sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak da sunulabilir.

  nokta

  pirlanta_begen_kolyePIRLANTA BEĞEN KOLYESİ
  Günümüzde en çok kullanımda olan sosyal medya aracı olan facebookdaki beğen butonu şimdi kolyenizin ucunda.Hem de pırlanta.Bu ilginç ürün hem şıklığı temsil ediyor hem de sevdiğiniz insanı günümüzün popülerliğiyle buluşturuyor.Bu özel pırlanta beğen kolyesi ile öncelikle sevgilinizin beğenisini kazanacaksınız.Bu yüzden pırlanta beğen kolyesi sevgilinize ilginç bir hediye olabilir.Ayrıca facebookun hayatının parçasının olduğunu düşündüğünüz bir bayan arkadaşınıza da pırlanta beğen kolyesini doğum günü hediyesi olarak alabilirsiniz.

  nokta

  pirlanta_sonsuzluk_yuzukPIRLANTA SONSUZLUK YÜZÜK
  Sonsuzluk simgesi şimdi de parmağınız da hayat buluyor.Altın ve gümüş iki ayrı çeşidi olan pırlanta sonsuzluk yüzükleri tam da sevgilinizin parmağına yakışacak cinsten.Pırlanta sonsuzluk yüzüğü sevgilinize özellikle yıldönümünüzde armağan edebilirsiniz.Böylelikle sevgilinize sevginizin sonsuzluğunu da göstermiş olursunuz.Ayrıca pırlanta sonsuzluk yüzük sevgilinize harika bir doğum günü hediyesi de olabilir.

  nokta

  pirlanta_melek_yuzukPIRLANTA MELEK KANADI YÜZÜK
  Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek istiyorsanız onun için en özel hediye pırlanta melek yüzük olacaktır.Saflığın ve masumiyetin simgesi olan melek figürü sevgilinizin parmağını en güzel şekilde süslerken aynı zamanda da sevgilinizin yüzünü güldürecektir. Peki ya sizin meleğiniz kim? Sevgiliniz mi anneniz mi yoksa çok yakın bir arkadaşınız mı? Pırlanta melek kanadı yüzük sevdiğiniz insana verilebilecek en güzel hediye olacaktır. Ayrıca unutmayınız ki melek kanadı sürekli sevgilinizin yanında olarak ona iyilik saçacak ve onu koruyacaktır.

  nokta

  divas_ikon_yuzuklerDİVAS İCONS PIRLANTA YÜZÜKLER 
  Divas icons pırlanta yüzükler ile sevgilinize marjinal bir hediye verin.Herkeste olan sıradan yüzüklerin aksine farklı iconlardan yapılmış divas icons pırlanta yüzükleri sevgilinize hediye edebilirsiniz.Gülen suratlı ikon pırlanta yüzük, bıyık ve şapka şekilli ikon yüzük, kahve şekilli espresso ikon şeklinde ki farklı figürlerden oluşturulan divas icons pırlanta yüzükler sevdikleriniz için en güzel doğum günü hediyesi olabilir.

  nokta

  pirlanta_pacman_yuzulPIRLANTA PACMAN YÜZÜK SETİ
  Hepinizin çocukluğunuzdan hatırlayacağınız pacman şimdi pırlanta yüzük seti halinde parmaklarınızı süslüyor.Bu unutulmaz çocukluk hatırası pırlanta pacman yüzük setini çocukluğunda pacman sever olan sevgilinize hediye ederek onu hem şaşırtabilir hem de çok mutlu edebilirsiniz.Pırlanta pacman yüzük seti ayrıca görselliğiyle sevgilinizin ayaklarını yerden kesecektir. Siz de sevgilinize ilginç olmasının yanı sıra şık, zarif ve unutulmayacak bir hediye arıyorsanız pırlanta pacman yüzük seti sevgiliniz için en ideal hediye olacaktır.

  nokta

  Sevgiliye Sevgililer Gününde Alınabilecek Kolye Modelleri

  Sevgililer gününde sevgiliye hediye dendiğinde hiç kuşkusuz ilk akla zarif, şık ve pahalı kolyeler gelir. Hatta 14 şubat gününe az bir zaman kala televizyonlarda sevgililer gününe özel kolye ve diğer takılarla ile ilgili kampanya fırsatlarına ait reklamlar dönmeye başlar. Fakat o reklamlarda görmüş olduğunuz kolye ve takılar tabi ki her bütçeye uygun değildir. Kampanya denildiği halde milyarları bulan fiyatları nedeniyle çoğu sevgilinin “paranın gözü kör kolsun” tabirini kullanarak izlenilen reklamlar yüzünde sevgiliye hediye olarak kolye alınmaktan vazgeçilebilir. Fakat biz hediyetavsiyeleri.com olarak hem uygun fiyatlı hem de isme özel tasarlanmış kolye modellerini sizler için araştırdı. fiyatları ortalama 99,00TL civarında olan bu kolyeler sevgilinize sevgililer gününde alınabilecek en şık hediyelerden olmaya aday.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.