Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

  İçerisinde sizi ve öğretmen sevgilinizi tatmin edici en özel ve kısa öğretmenler günü mesajlarını bu yazımızda sizin için derlemeye koyulduk. Uzun cümleler kurup öğretmen sevgilinizi bunaltmak yerine oldukça kısa ve bir o kadar da etkileyici olan sözler de öğretmen sevgilinizi daha fazla memnun edebiliyor olabilirsiniz. Kısa bir öğretmenler günü mesajının yeterli olmayacağını kanaatindeyseniz hediyetavsiyeleri’nde bulunan uzun ve anlamlı öğretmenler günü mesajlarını da okuyabilirsiniz. Öğretmen sevgilinizi sizin için dünyanın en değerli varlığı haline getiren aşkınız, size ve ona iki kişilik bir dünya kurma gücü verir. İnsan her ne kadar sevildiğini iliklerine kadar hissetse de, sevildiğini duymanın tadı bambaşkadır. Seçtiklerimiz arasından beğendiklerinizi paylaşarak âşık olduğunuz öğretmen sevgilinizin yüzünde unutulmayacak bir tebessüm oluşmasını sağlayabilirsiniz. Twitter, ınstagram, pinterest, tumblr, facebook, pinterest gibi sosyal medyalarda etkilendiğiniz anlamlı sözleri paylaşarak öğretmen sevgilinize hislerinizi herkesin görmesini sağlayabilir veya öğretmen sevgilinizi mutlu etmek amacıyla bu mesajları değerlendirebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir: Öğretmenler Günü Hediyesi

  # Öğretmenler günün kutlu olsun bana sevgiyi aşkı öğreten kadın!

  # Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa, bir ömür sev beni. Canım sevgilimin öğretmenler günün kutlu olsun.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Öğrencilerini kendi evladıymış gibi seven, onlar için gece gündüz çalışan benim fedakar eşimin öğretmenler günü kutlu olsun.

  # İyi bir eğitim herkesi değiştirebilir, iyi bir öğretmen her şeyi değiştirebilir. Hayatlara dokunan özel insan. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun!

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Sen işini çok iyi yapan, öğrencilerini severek bilgiyi aktaran ve onları koruyup kollayan bir meleksin. Bu özel günde her şeyin gönlünce olması dileğiyle başarı ve esenlik dilerim.

  # Sevincim ve mutluluğum hep seninle birlikte olacaktır. Öğretmenler gününde gelecek ve neşem sana aittir.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Öğretmenler bir bahçıvana benzetilir, bahçesinde bulunan gülleri kırpar onların bakımı ile ilgilenir tıpkı okulda öğrencileri yetiştirmeleri gibidir. Öğretmenler günün kutlu olsun sevgilim.

  # Seni tanımak hayata tutanmaktı, seni sevmek ise bu hayatı anlamıyla yaşamaktır. Canım sevgilim Öğretmenler günün kutlu olsun.

  # Bir gün değil bir öğretmene bir ömür teşekkür borç bilmek gerekir sevgilim. Öğretmenle günün kutlu olsun.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Bir öğretmenin kaleminin mürekkebi alın teridir. Senin çalışmaların ile bir ulusun kaderini belirleyecek sevgilim.

  # Sen bahçemde tek gül, kalbimde tek cansın. Sen sevdiren öğretensin öğretmenler günün kutlu olsun canım eşim.

  # Çok yoruluyorsun ama hiç sızlanmıyorsun çünkü sen bu mesleğe aşıksın. Yolun açık olsun başarılar her daim seninle olsun. Öğretmenler günün kutlu olsun Aşkım.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Güzel ve bir o kadar da başarılı kadın, Öğretmenler Gününü tebrik ederim.

  # Canım eşim seni çok seviyor bu özel gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Bitanem 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

  # Bir milletin kaderi senin engin bilginde saklı sevgilim.

  # Bana bir harf öğreten öğretmenin bin yıl kölesi olunur. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Bugün senin en güzel en özel günün canımın içi, 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun. Allah her zaman yardımcın olsun.

  # Biricik sevgilim öğretmenlik döneminin ilk senesini en içten dileklerimle kutlarım.

  # Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Benim hayatıma da güneş gibi doğdun. Öğretmenler günün kutlu olsun sevdiğim.

  # Dünyanın en zor mesleği olan öğretmenliği yerine getiren sevgilim, sana böyle güzel bir günde en büyük hediye olarak kalbimi sunmak isterim.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Öğretmen 1 can değil 100 candır. Sen de benim sonsuz canımsın. Öğretmenler günün kutlu olsun bitanem.

  # Yürek yüreğe değmişse eğer, elin ele değmesine gerek yok. Seni çok seviyorum sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun.

  # Öğretmen olmanın verdiği düşünce seninle birlikte geleceğe taşınacak.

  # Böylesi zor ve meşakkatli bir görev üstlenmek herkese nasip olmaz. 24 Kasım öğretmenler gününü tebrik ederim. İyi ki varsın.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Belki dünyanın sonu değilsin ama sen benim solumda bir dünyasın. İyi ki varsın hayatım. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  # Öğretmen geçmişi unutturmayan, aynı zamanda geleceğe de bizleri yetiştiren büyük insandır. Sen de benim geleceğim, herşeyimsin. İyi ki varsın, öğretmenler günün kutlu olsun.

  # Sınıfın asla boş kalmasın öğrencilerin en iyi yerlere ulaşsın öğretmenler günün kutlu olsun.

  # Hayatımda tanıdığım en güzel öğretmenin, öğretmenler günü kutlu olsun.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Dünyanın en değerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

  # Sınıfta bilgi ve kültür öğreten canım sevgilim. 24 Kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Kal sağlıcakla.

  # Senin gibi sevgilim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.

  # Bir öğretmene yakışacak ahlak, düşünce, eğitim sevdalısısın.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Sevginin var olduğu yürekte kin ve nefret barınmaz. Sen benim limanım, sığınağım yol arkadaşım canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun.

  # Öğretmenler altın kelebeklere benzerler gittikleri yerlere tozlarını serperek geleceği parlak insanlar yetiştirir. Öğretmenler gününü tüm kalbimle kutlarım biricik sevgilim.

  # Öğrencileri için her şeyi yapan, karanlıkları aydınlatan, yol gösteren canım kocacığım öğretmenler günün kutlu olsun.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Canım sevgilim, öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki varsın.

  # Sen, benim hayatta başıma gelen en güzel şeysin. Rabbim seni başımdan eksik etmesin. Hayatımın anlamının öğretmenler günü kutlu olsun.

  # Sevgilim Öğretmenler gününü kutlar, böyle bir kutsal bir vazifeyi icra ettiğin için seninle gurur duyuyorum.

  # İyikilerim oldu benim çünkü bana keşke dedirtmeyen bir centilmen sevgilim var bu hayatta. 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun sevdiğim.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Bana sevmeyi sevip de sabır etmeyi öğreten sensin. Bu yüzden Öğretmenlik mesleği sana çok ama çok yakışıyor.

  # Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni çok seviyorum öğretmenim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  # Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan bilim, kültür ordusudur. Öğretmenler günün kutlu olsun canım.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # İdeallerin ile çıktığın bu yolda başarı sağlayarak çok güzel yerlere geldin. Çocuklara olan sevgini bilgi ile yoğurarak geleceğe ışık oldun ne mutlu sana ne mutlu öğrencilerine! Öğretmenler Günün Kutlu Olsun. Nice 24 Kasımlara…

  # Öğretim, içgüdüsel bir sanattır ve sen bu sanatı gerçekten çok iyi icra ediyorsun. Bütün güzel başarılar seninle olsun aşkım.

  # Senin gibi bir insanı sevmek hayatın en güzel anlamı. İyi ki benim sevgilimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun herşeyim.

  # Bir kelebeğin kanadına düşen, çiğ tanesine benzer sana olan aşkım, sensiz geçmez bir günüm. Öğretmenler gününü kutluyorum Yârim.

  # Öğretmenin “Bir” canı yoktur, öğretmenin “öğrencisi kadar” canı vardır. Benim canım da bir tek sensin. Öğretmenler günün kutlu olsun meleğim.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin güzellikle, mutlulukla geçmesi dileğiyle.

  # Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin.

  # Okulda ilim ve irfan öğreten sevgilim. Seninle birlikte öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

  # Minik yavrular sana emanet öğretmenim. Onların geleceklerini sen belirleyeceksin.

  # Sonra sen geldin bir iken iki olduk biz olduk. Sevgiliydik can yoldaşı olduk. Şimdi aynı hayatı yaşıyoruz aynı duyguları paylaşıyoruz. Bu özle gününde yanında olmak boynuna sarılmak isterdim. Bitanem öğretmenler günün kutlu olsun.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Hasretinle yanan bir yürek var uzaklarda ama hep seninle. Öğretmenler günün kutlu olsun canım sevgilim.

  # Hayatım, bu ilk Öğretmenler günün, sağlık ve başarı ile daha nice Öğretmenler Gününe erişmen dileğiyle…

  # Hayatım, böylesi güzel ve zorlu bir görevi yaptığın için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Severek özveri ile yaptığın bu meslekte hayatın boyunca mutlu olman dileği ile 24 Kasım Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

  # Öğretmenlerin en güzeli canım sevgilim. Günün kutlu olsun.

  # Öğretmenler günün kutlu olsun, senin gibi bir öğretmene hediyeler anlamsız kalır.

  sevgiliye öğretmenler günü mesajları

  # Öğretmenler bir mum gibidir çevresindekileri aydınlatarak onları doğru yola iterler. Sende sevgilim alev gibisin beni aydınlığın ile büyüledin.

  # Bugün sana en güzel hediyeye vermek istiyorum ama zaten ben sana en özel en güzel hediyeyi verdim daha başka ne verebilirim ki kalbimden başka. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  # Öğrencilerini aydınlattığın gibi, benim hayatıma girerek de beni aydınlattın. Öğretmenler günün kutlu olsun aşkım.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.