Sevgiliye Özel Mesajlı Butik Kurabiye

butik kurabiye

Sevgilinize özel bir hediye vermek istiyorsanız birçok alternatif bulabilirsiniz ama bizce içinden en tatlı olanını seçmelisiniz. Tatlı bir hediye mi diye şaşırdığınızı duyar gibiyiz. Evet evet yanlış duymadınız. Şirin mi şirin, tatlı mı tatlı yemeğe bile kıyamayacağı şeker hamurlu sevgiliye özel mesajlı butik  kurabiyelerden hediye etmeye ne dersiniz? Bu butik kurabiye modelleri sadece sevgililer için özel olarak. Gerek üzerinde iki aşık resmi gerek onun ismi gerek sizin duygularınız yani kısaca bir sevgiliye verilebilecek en güzel özel mesajlı kurabiye örnekleri ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için birbirinden farklı ve değişik sevgiliye özel tasarım kurabiye örneklerine bakıyor olacağız.

 

ÖZEL GÜNLERİNİZE UYGUN BUTİK KURABİYELER

mesajlı butik kurabiyeler

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Özellikle hangi özel gününü kutluyorsanız o temada olan birçok farklı kurabiye örnekleri bulabilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi olarak ya da tanışma yıl dönümünüzü üzerine yazdırarak hediye edeceğiniz bir kurabiye hoş bir tercih olabilir. Üsteli tüm bunlar oldukça güzel işçilik ile yapılmış kurabiyeler olacaktır. Güzel ve şık bir paket ya da kutu ile hediye ederek onun aklını başından alabilirsiniz.

mesajlı butik kurabiyeler

Özellikle bir gün kutlaması olmasına da gerek yok. Herhangi bir zamanda sadece ağzı tatlansın diye de alıp hediye olarak ona ikram edebilirsiniz. Kadınlar bu tarz hediyelerden çok hoşlanırlar. Elbette erkeklerde. Sonuçta erkeklerin de kalbine giden yol midesinden geçiyor öyle değil mi?

sevgili kurabiyeleri

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

ŞIK BİR PAKETLEME İLE BUTİK KURABİYELER

mesajlı butik kurabiyeler

Sevgiliye butik kurabiye hediyeniz elbette şık ve özenli bir pakette olmalı. Özellikle kadınlar için görselde ki gibi tüylü ve süslü bir kutu ile sunulabilir. Dilerseniz sizler sipariş vererek size gelen hediye kutularını ekstra olarak da süsleyebilirsiniz. Ne gibi değişiklik katarsınız bilemeyiz ama mutlaka bir not iliştirmeyi unutmayın deriz. Bu hediyenin anlamını daha da yükseltecek ve duygularınızı en güzel şekilde ona ulaştırmayı başarmış olacaksınız.

mesajlı butik kurabiyeler

Oldukça şık duran bu hediye paketi heyecan yaratacak ve içinden çıkan butik kurabiye temaları da ayrı bir mutluluk yaşatıyor olacak diye düşünüyoruz.

mesajlı butik kurabiyeler

Sevgiliye naif bir hediye

Sevgilime romantik bir hediye almak istiyorum diyorsanız o halde yine kurabiye tercih edebilirsiniz. Bu kez daha romantik butik kurabiye örneklerine bakabilirsiniz. Üzerine sadece bir isim yazdırabilir ya da motifler yaptırarak çok hoş durmasını isteyebiliriniz. Zaten romantik bir erkeğin de alabileceği en güzel romantik hediyelerden biri kurabiye olacaktır öyle değil mi? İnce düşünen ve tasarımını da o şekilde seçen bir erkek kadının kalbini kazanmış demektir.

 

SÜRPRİZLİ SEVGİLİ HEDİYESİ BUTİK KURABİYELER

mesajlı butik kurabiyeler

Benim vereceğimiz butik kurabiye hediyesi bile farklı olmalı diyorsanız inanın bu konuda hiç zorlanmıyor olacaksınız. Birçok farklı tasarımın içinde puzzle kurabiye tercihini de yapabilirsiniz. Her puzzle parçasında isminin harflerini yazdırarak hoş bir sürpriz yapabilir ya da kısa bir not yazdırabilirsiniz. Hatta bunları genelde kutuya dağınık olarak atıp onun bulmasını ve mesajı ortaya çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

mesajlı butik kurabiyeler

Genelde butik kurabiye ile evlenme teklifi edenler bile var dersek hiç şaşırmayın. Puzzle kurabiye ile benimle evlenir misin şeklinde kurabiyeler oluşturarak sevdiği kızın bunu birleştirerek evet demesini hayal eden erkek sayısı bizce hiç az değil. Üstelik bu imkansız da değil. Kolaylıkla böyle bir evlenme teklifi ile yapabilirsiniz.

mesajlı butik kurabiyeler

SEVGİLİYE EN ŞİRİN HEDİYELER

mesajlı butik kurabiyeler

Sevgiliye en şirin hediyeler bahsettiğimiz gibi butik kurabiyeler olacaktır. Erkek ya da kadına verilebilecek en güzel seçeneklerden biridir. Kurabiyelerin tatları ayrı bir güzel ama üzerinde bulundurdukları görseller, renkler ve mesajlar ayrı bir güzel oluyor. Genelde şık bir hediye paketi ile içinize en çok sinecek şekilde hediye verebilirsiniz. Sevgiliye hediye alternatiflerinize mutlaka şeker hamurlu kurabiyeleri de koyun deriz. O kadar fazla örnek verdik ki zaten biri mutlaka aklınızı çelecek gibi duruyor. Ama elbette kurabiye tasarımın önemi olduğu gibi, tadının önemi ve el işçiliğinin de önemli olduğunu unutmayın. Bu sebeple güvendiğiniz ve tercih edilen bir yerden sipariş vermenizi öneririz.

mesajlı butik kurabiyeler

Genellikle kurabiye süsleme renklerinde kırmızılar kullanılıyor ama bunun çok da sabit olmadığını göreceksiniz. Kişiye özel butik kurabiye denmesi de aslında bu yüzden. Sizler üzerinin yazılarını, görsellerini ya da renklerinde oynamalar yapabiliyorsunuz. Şimdiden bol tatlı sevgililer dileriz.

mesajlı butik kurabiyeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir