Sevgiliye Romantik Çerçeve Yapımı

el yapımı romantik çerçeve

el yapımı romantik çerçeve

Süper eğlenceli ve eşsiz bir düğün hediyesi veya evlilik yıldönümü hediyesi yapmaya hazır mısınız? Öyleyse sıkı durun, sizler için çok anlamlı bir el yapımı hediye ile karşınızdayız! Romantik düğün şarkısı çerçeve hediyesi, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi! Eğer yakında evlenecek olan akrabalarınız veya arkadaşlarınız varsa bu DIY projesini bir an önce yapmaya koyulsanız iyi edersiniz! Ya da eşinize romantik bir yıl dönümü sürprizi için bu hediye çerçeveden yapabilirsiniz! İlk dans şarkısının kâğıda dökülmesi ile oluşan güzel tablo sizin fotoğrafınız ile daha da anlamlanacak! Soyut duyguların nasıl somut hale dönüştüğünün örneğidir bu proje! Hediye edeceğiniz herkesin beğeneceği garanti olan bu DIY projesi üstelik oldukça uygun maliyetli! Hatta sadece evinizde bulunan malzemeler bile bu projenin yapımı için yeterli gelebilir! Birazcık uğraş sonucunda ortaya çıkacak olan tablo sizleri hayran bıraktıracak! Romantik düğün şarkısı hediye çerçevesi yapımı hakkında endişeleriniz var ise sakın olmasın! Çünkü sizlere en ayrıntılı ve resimli şekilde bu güzel projenin yapılışını anlatacağız! Öyleyse ne bekliyorsunuz? Haydi, bir an önce romantik düğün şarkısı çerçeve hediyesi yapımına başlayalım!

el yapımı romantik çerçeve

ROMANTİK DÜĞÜN ŞARKISI ÇERÇEVE HEDİYESİ İÇİN MALZEMELER

• Çerçeve
• Fotoğraf
• Beyaz mat kâğıt
• Kurşun kalem
• Silgi
• Cetvel
• Asetat kalemi

ROMANTİK DÜĞÜN ŞARKISI ÇERÇEVE HEDİYESİ YAPILIŞI

el yapımı romantik çerçeve

Adım 1: İlk ve en önemli adımlardan biri fotoğrafı yerleştirmek! Çerçeve için seçtiğiniz fotoğrafın çerçevenin ortasında durması oldukça önemli! Fotoğrafın nasıl yerleştirileceğini cetvel ve kalem yardımıyla anlayabilirsiniz! Kurşun kalem ile noktaları hafifçe işaretleyin!

el yapımı romantik çerçeve

2. Adım: Noktaları bir rehber olarak kullanarak, kalemle her 1 cm’lik ilerlemede yatay olarak hafif bir çizgi çizin.

el yapımı romantik çerçeve

3. Adım: Asetat kalemi kullanarak, beyaz kâğıda ilk dans şarkı sözlerini yazın. Yazılarınızı düz tutmanıza yardımcı olması için çizgileri kılavuz olarak kullanın. Yazının bir bütün olarak akıcı ve güzel durması için noktalama işareti veya büyük harf kullanmayabilirsiniz! Ayrıca yazınızın güzelliği de bu hediye de oldukça önemli! Kendi el yazınızın pek iyi olduğunu düşünmüyorsanız, iyi olan bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz!

el yapımı romantik çerçeve

Adım 4: Tüm yazı yazma işlemi bittikten sonra geri dönün ve kurşun kalem işaretlerini dikkatlice silin.

Adım 5: Fotoğraf için kimi kullanacaksanız o çiftin ilk dans fotoğrafını çerçeve içine yerleştirin. Düğünden önce bu hediye verirseniz, çerçeve içine bir yer tutucu olarak bir bağlantı yerleştirebilirsiniz.

el yapımı romantik çerçeve

Ve bitti! Çok romantik DIY projesi burada sona eriyor! Gördüğünüz gibi oldukça basit bir proje! Romantik düğün şarkısı çerçeve hediyesi, en özel anlarda tüm dikkatleri üzerine çekecek! Şimdi bu özel hediye evin en güzel köşesini hak ediyor, değil mi? İyi günlerde kullanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir