Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

romantik günaydın mesajarı

sevgiliye günaydın mesajları

Sevgiliye Mesaj Atılabilecek En Romantik Günaydın Mesajlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Sevgilinize atacağınız mesajlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Günümüz teknolojisi ile en çok tercih edilen iletişim yöntemi mesajlaşmadır. Mesajlaşmalarda kullanacağınız ifadelerin ve cümlelerin gerçek olmasına dikkat etmelisiniz. Bir çok sevgilide yapılan en büyük hatalardan birisi; mesajlarda gerçek duygularını ve düşüncelerini yansıtmıyor olmasıdır. Aşkı ve sevgiyi dile dökmek zordur ancak, kelimelere ve özellikle mesajlara dökmek kolaydır. Bir çok kişi aşık olmadığı halde, aşk mesajları göndermeyi tercih etmektedir. Bu durumları yapmanızı önermiyoruz. Sevgilinize atacağınız mesajların tümünde gerçekçi olmalısınız. Mesajlarda çok romantik olursanız, gerçekte de bu romantikliği devam ettirmeniz beklenir. Eğer gerçek hayatta romantik davranamıyorsanız, mesajlarda sahte olduğunuz düşünülür. Sevgilinize mesaj atmak için normal sohbet dışında günaydın ve iyi geceler gibi dilek mesajlarına da dikkat etmelisiniz. Sevgiliye gönderilebilecek günaydın mesajları, kalbinizden gelen duygulardan oluşmalıdır. Günaydın mesajı, güne iyi bir başlangıç yapmak için önemlidir.

Romantik Günaydın Mesajları

sevgiliye günaydın mesajları

Romantik bir mesaj göndermek için karşı tarafa aşk duyguları besliyor olmanız gerekmektedir. Aşık olduğunuz ya da hoşlandığınız kişiye romantik mesaj göndermek oldukça kolaydır. En romantik mesaj, kalbinizden geçen gerçek duygular olmaktadır. Sevgilinize karşı içinizden geçen duyguları mesajlara dökebilirsiniz. Günaydın mesajı gönderirken çok uzatmamaya dikkat etmelisiniz. En fazla 2-3 cümlelik bir mesaj olmalıdır. Bu detaylara dikkat ederek romantik bir mesaj gönderebileceğinizden emin olabilirsiniz. Romantik günaydın mesajları için hazır kalıpları da kullanabilirsiniz ancak, bunları çok fazla tercih etmenizi önermiyoruz. Hazır kalıp mesajları herkes tercih ettiği için sizin gönderdiğiniz mesaj çok özel olmayacaktır. Günaydın mesajının romantik olması için özel olmasına dikkat etmelisiniz. En özel ve romantik mesaj ise; kendi düşüncelerinizi yansıtan mesajlardır. Kendi düşüncelerinizle birlikte sevgilinizin güne güzel başlamasını sağlayabilirsiniz. Günaydın mesajlarının anlamı; sevgilinizin kendisini özel hissetmesini ve güne iyi bir başlangıç yapmasını sağlamaktır. Sizin gönderdiğiniz romantik mesaj ile kendisini daha iyi hissedecek ve bunu size de hissettirecektir. Günaydın mesajını gönderirken abartmamaya dikkat etmelisiniz. En sade ve en özel cümleleri kullanmanız gerekmektedir.

Sevgiliye Aşk Dolu Günaydın Mesajları

Sevgiliye gönderilebilecek en güzel günaydın mesajları, bir çok farklı alternatife sahip olabilmektedir. Sevgilinize gönderebileceğiniz günaydın mesajı önerilerine dikkat ederek siz de çok iyi bir güne başlangıç mesajı hazırlayabilirsiniz.

● Hazır taslak mesajların üzerinde değişiklikler yaparak gönderebilirsiniz. İnternet siteleri üzerinde bir çok farklı günaydın mesajı taslağı bulunmaktadır. Bu taslaklar üzerinde değişiklik yapmanızı öneriyoruz. Taslağı olduğu gibi gönderirseniz, bu mesaj özel olmayacak ve özel hisler yaratmayacaktır. Günaydın mesajının özel olması için; ana fikri taslaktan oluşturup, kendi cümlelerinizi mesaja dökebilirsiniz.

● Şair ve yazarların sözleri ile romantik bir mesaj gönderebilirsiniz. Ünlü edebiyat kitaplarında bir çok farklı ve özel sözler yer almaktadır. Kitap okumayı sevmiyor ya da okuduğunuz kitaptaki sözleri aklınızda tutamıyorsanız, internetten bu yazarların özel ve anlamlı sözlerini bulabilirsiniz. Yazarların ve şairlerin özel cümlelerini paylaşım yapan instagram hesapları da bulunmaktadır. Bu hesapları takip ederek, sevgiliniz için romantik mesaj örnekleri bulabilirsiniz.

● Sevgiliniz için gönderebileceğiniz en romantik günaydın mesajı; gerçek duygularınızdan oluşan mesajdır. Sevgilinizin güne güzel bir başlangıç yapmasını istiyorsanız, onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onun sizin için ne kadar büyük bir anlamı olduğunu belirten bir mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesaj, gönderebileceğiniz en romantik günaydın mesajı olacaktır.

● Sevgiliniz için farklı ve anlamlı bir mesaj gönderimi gerçekleştirmek istiyorsanız, size çok iyi bir önerimiz var. Sevgiliniz için bir cümle oluşturun ve her sabah aynı saatte aynı mesajı gönderin. Hiç unutmadan ve aksatmadan her saat aynı mesajı göndermeye devam edin. Bir süre sonra sevgilinize standart gelebilir ancak, bir gün bile göndermediğinizde bunun yokluğunu büyük derecede hissedecektir.

Sevgiliye Etkileyici Günaydın Sözleri

Sevmek ve aşık olmak çok güzel bir duygudur. Aşk, bayan erkek fark etmeden yaşanması gereken çok özel bir histir. Romantik olmak için bayan erkek farketmeksizin duygularınızı yansıtabilirsiniz. Aşk duygusunun en yoğun hissedildiği vakitler; sabah ve akşam saatleridir.

Gün boyunca sevgilinizle sürekli bir mesajlaşma hali içinde olursunuz. Rutin mesajlaşmaların dışında günaydın ve iyi geceler mesajlarının anlamı ise oldukça büyük bir duyguyu barındırmaktadır. Özellikle de, güne iyi bir başlangıç yapmak için günaydın mesajına çok dikkat etmelisiniz. Sade bir “Günaydın” kelimesine kendi düşüncelerinizi katarak, çok anlamlı bir mesaj haline dönüştürebilirsiniz. Romantik mesaj ihtiyacı yalnızca bayanlar tarafında olmamaktadır. Erkekler de güne güzel bir başlangıç yapmak için romantik ve duygusal mesajlara ihtiyaç duyabilmektedir. Bu yüzden, hem bayanın hem de erkeğin bu konuya çok özen vermesi gerekmektedir. Sevgiliniz için gönderebileceğiniz en anlamlı ve en romantik günaydın mesajlarını kendiniz oluşturabileceğiniz gibi, hazır taslaklardan da faydalanabilirsiniz. Günaydın mesajları; özlü sözler ve resimli sözler olarak gönderilebilmektedir.

Resimli Günaydın Mesajları

Resimli mesajlar, özellikle WhatsApp uygulamasının kullanımının yaygınlaşmasıyla popüler hale gelmiş durumdadır. Mesajlaşma ihtiyacımızın neredeyse tamamını karşıladığımız WhatsApp uygulaması ile, resimli içerikler de gönderebilmekteyiz. Güzel görseller üzerine baskı yapılmış özlü sözler ve özel günaydın cümlelerini sevgilinize gönderebilirsiniz. Eğer isterseniz, siz de çeşitli foto montaj programları ile resimli günaydın mesajı oluşturabilirsiniz. Kendi ellerinizle oluşturacağınız resimli günaydın mesajı, diğerlerinden daha özel anlamlı olacaktır. Resimli ya da resimsiz günaydın mesajı gönderirken, romantik emojilerden faydalanabilirsiniz. Çeşitli tasarımlara sahip olan romantik emojiler ile, sevgilinizin yüzünde güzel bir tebessüm yaratabilirsiniz.

sevgiliye günaydın mesajları

WhatsApp üzerinden Resimli Günaydın Mesajları

Apple iPhone cep telefonu kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Apple’ın kendi mesajlaşma servisi olan iMessage ile, iPhone kullanan sevgilinize çok özel mesajlar gönderebilirsiniz. IOS 10 güncellemesi ile iMessage servisine gelen Digital Touch özelliği sayesinde, özel efektlere sahip mesajları sevgilinize gönderebilmeniz mümkün. Parmaklarınızla gerçekleştirebileceğiniz dokunuşlar ile, sevgilinize atan bir kalp gönderebilir ya da çeşitli tasarımlar ile duygularınızı ifade edebilirsiniz. Parmakla yazım özelliği sayesinde, günaydın mesajını kendi el yazınız ile gönderebilirsiniz. iMessage kullanabilmek için karşı tarafın da Apple kullanıcı olması gerekmektedir. Apple cihazlarının tümünde birbirine bu şekilde mesajlar gönderilebilmektedir.

iPhone iMessage

Eş için Romantik Günaydın Mesajı

Romantik günaydın mesajları yalnızca sevgililer için geçerli olan bir durum değildir. Hayatınızı paylaştığınız, en yakınınız olan eşinize de çok güzel bir günaydın mesajı gönderebilirsiniz. Eşinizle ayrı geçirdiğiniz bir iş seyahatinde ya da eşinizden önce uyanıp işe gidiyorsanız da günaydın mesajı gönderebilirsiniz. Eş için gönderilecek mesajlarda, eşinizin sizin hayatınızdaki önemi ve anlamını yazabilirsiniz. Eş için gönderilecek mesajların çok uzun olmasını önermiyoruz. Kısa ve öz biçimde, eşinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Eş için gönderilebilecek günaydın mesajlarının da hazır kalıplarını internette bulabilirsiniz ancak, kendi içinizden gelen iki cümleyi kelimelere dökmek her zaman daha özel olmaktadır. Hayatınızın en önemli parçası olan eşiniz için bu tür romantik davranışlar sergilemeyi ihmal etmemenizi tavsiye ediyoruz. Evlilik aşkı öldürmez, aşkı öldüren sizler olursunuz. Aşkın ölmesini istemiyorsanız, sevgililik dönemindeki davranışlarınızı evlilikte de devam ettirmelisiniz.

Sevgiliye En Güzel Günaydın Mesaj Örnekleri

 • Sabah uykum, kalk hadi! Sabahın güneşi sarmış odanın dört bir yanını, kalk aşkım… Bu sabah da yine seni sevmekle uyandım güne. Uykulu güzel gözlerinden öperim.

 • Seni çöldeki kum tanelerine ismini yazacak kadar seviyorum birtanem… Günaydın doğa, günaydın mutluluk, Günaydın sevgilim…
 • Sen uyurken meleklerden çok daha masum ve bebekler kadar tatlısın… Prenseslerden güzel, narin bir kelebek gibisin… En güzel sevgilere layık, saf ve temiz bir kalbin var senin. O kalpte bana da yer verdiğin için sana minnettarım biricik aşkım benim. 

 • Hadi akşam yıldızlar gözlerinin parlaklığıyla sönük kaldı, sabah güneşe ne yaptın çekingen doğmuş 🙂
 • Ben senin aşk dolu sözlerini, sevgi dolu gözlerini, küçücük narin ellerini, mis kokan tenini sevdim bitanem, sen baharda açan çiçekler gibisin bitanem, Günaydın, seni seviyorum…

 • Dünyanın güneşi doğdu ama benim güneşim daha doğmadı uyan artık sevgili yarim:)

 • Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim, günaydın bitanecik huzurum.

 • Sabahın tazeliği, serinliği, güneşin tatlı tebessümü, doğanın bütün güzelliği senin olsun, günün aydınlık olsun…
 • Dün gece yine her zaman olduğu gibi rüyamda sen vardın. Sanıyorum ki ömrümce rüyalarımda hep başrolde de hep olacaksın! Günaydın güzel gözlüm…

 • Adını Güneşe yazsam, Güneş batmamak için ant içer, Gözlerini yıldızlarla paylaşsam, yıldızlar kaymamak için yemin eder, Ben sadece Sana yeminliyim Sevgilim Günaydın…
 • Günaydın benim güzeller güzeli sevgilim… Bu sabah güne çok mutlu uyan! Asla suratındaki gülümsemenin kaybolmasına izin verme. Bu günde günüme güneş sen ol.

 • Gül bahçesinde geçse de ömrüm; inan senin üzerine asla gül koklamam… Seni koklamak ölümse eğer, koklamaya değer be gülüm…

 • Seni tanıdığım ilk günden beri yaşamak, nefes almak, güne başlamak bir başka güzelleşti, biliyor musun? Hayatta güzel olan ne varsa, hepsi sanki sende toplandı sevgilim! Ben seninle varım, sensiz hep eksik bir yanım. Günaydın, seni çok seviyorum mutluluğum…

 • Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte…

 • Sabahın ilk ışıkları yüzüne vurduğunda, öpsün Güneş Seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım hayalinde ve odanın her yerinde, Günaydın Sevgilim.

 • Acaba bu mesajı okuyan melek uyanmış mıdır? Yoksa masum bir bebek gibi mışıl mışıl uyuyor mudur? Uyandıysa Beni düşünüyor ve Benim Onu çok sevdiğimi biliyor mudur? Günaydın Meleğim.

 • Mevsim ilkbahar, yüreğimde hasretin var, kokladığım tüm çiçeklerde, senin eşsiz kokun var. Çok merak ettim, her çiçeğe kokunu nasıl verdin sen? Günaydın cennet bahçem, günaydın gülüm…

 • Güneşi yıldızlardan daha çok seviyorum neden mi? Yıldızlara çıplak gözle bakabilirsin ama güneşe çıplak gözle bakamazsın sana bakmaya kıyamadığım gibi sevgilim, günaydın güneşim.

 • Gündüz olmuş veya gece ne fark eder ki ! kalbimde aşkın her zaman güneş kadar parlak yanıyor ve içimi ısıtıyor. Her hayalim seninle başlıyor ve sende bitiyor, bu yürek sadece ve sadece seni delicesine seviyor, günaydın aşkım…

 • Bu gece ayın doğmasını bekle, yıldızlara uzanıp tutmaya çalış, tutamadım diye üzülme sakın, izlemekle yetin, benim seni özlemekle yetindiğim gibi günaydın bitanem…

 • Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle birtanem günaydın…

 • Sana bir kelebek uçurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağından ufacık bir öpücük aldı hissetin mi günaydın bebeğim!

 • Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın AŞKIM…

 • Yıldızlar kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili, Günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

 • Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim, günaydın sevgilim.

 • Bu sabah güneşi senin için uyandırdım. Yanında değilim ama sevgimi yolladım sana. Uyan aç o güzel gözlerini bak sana kucak dolusu günaydınlar yolladım. Seni çok seviyorum.

 • Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

 • Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

 • Sabahın tazeliği, serinliği, güneşin tatlı tebessümü, doğanın bütün güzelliği senin olsun. Günün aydınlık olsun… günaydın…

 • Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın her şeyim.
 • Günaydın Aşkım. Sen bir çay demle sıcacık. Ben tüm soğuk yanlarımı. Elimi. Yüzümü. Gönlümü alıp geleyim.

 • Anladım ki doğan güneş bile seni kıskanıyor aşkım. Gün, hiç senin kadar aydın olamıyor. Benim en güzel günümde sensin, aydınlığımda günaydın bitanem.
 • Günaydın masamdaki bahar dalı, ya o eller ya çiçeğin sevdalı, seninle güneşe durmak yeniden, ne söylerse söylesin kahve falı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir