Sevgiliye Romantik Kutu Yapımı

Sevgiliye Romantik Kutu Yapımı

  Sevgilinize ya da eşinize yıldönümünüzde,sevgililer gününde ve doğum gününde çok orijinal ve romantik bir hediye yapmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise, adım adım romantik kalp kutu hediyesi yazımıza buyurun…

  Sevdiklerinizin kalbine giden yol,genelde romantik olan hediyelerden ve sözlerden geçer.Bizde buna dayanarak sevgilinizin ya da eşinizin kalbini yeniden çalmanız için, biraz pahalı ve çok romantik bir hediye kutusu hazırlıyacağız.

  İlk olarak romantik hediyelerimize uygun konsept de bir hediye kutusu satın almak ya da yapmak gerekiyor. İlk akla gelen kutu tabi ki kalp kutu.

  Kalp kutunun yapımını anlatan İngilizce video:

  Eğer Kutuyu Yapamazsanız Hazır Satılan Kutulardan Almayı Deneyebilirsiniz.
  Eğer ben kalp kutu yapımıyla uğraşmam derseniz sizlere aşağıdaki kutulardan birtanesini satın almanızı öneririm. Hem çok büyük,aldığınız tüm hediyeleri çok rahatça koyabilir,ayrıca çok şık ve el emeği verilmiş havası var:)

  • Kutuların Fiyatlarını ve nerede satıldıklarını üzerilerine tıklayarak öğrenebilirsiniz…

  3'lu_kalp_kutu kirmizi_karton_kutu 3'lu_kahverengi_kutu

  bosluk

  Kutu yapma ya da satın alma işlemlerinden sonra ikinci aşama kutunun içine ne koyarak çok romantik hale getiririz. Romantik bir kutu yapıyoruz ve kutumuzun içerisine bir adet hediye koymuyacağımız için biraz pahalı bir hediye olabilir şimdiden uyarayım. Eğer sevgilinize ya da eşinize çok romantik ve farklı bir hediye vericekseniz, elinizi biraz cebinize atmalısınız…sonuçta onlardan kıymetli değil ya:)

  Peki Kutunuzu Nasıl Romantik Hale Getirebiliriz?

  Kutunuzun romantik ve size özel olmasını istiyorsanız, içerisine kalp şeklinde notlar ve gül yaprakları koymanız gerekmektedir. El emeği verilmiş ve içerisine sizden birşeyler katılmış hediyeler her zaman sevgiliye verilen en değerli hediyelerden olmuşlardır. Bu sebeple kutunuzun içerisine onu neden sevdiğinizi anlatan kısa yazılar,ufak şiirler ve kırmızı gül yaprakları atabilirsiniz. Kırmızı gül yapraklarını,sevgilinizi neden sevdiğinize dair yazılmış hazır kırmızı notları ya da boş kalp kağıtları aşağıdaki linklerden satın alabilirsiniz.

  • Tüm ürünleri aynı websitesinden öneriyorum ki farklı farklı yerlerden satın alıp ekstra kargo ücreti ödemeyin.

  hazir_yazilmis_ask_noltari kirmizi_gul_yapraklari kirmizi_kalp_mesaj_kagitlari

   

  bosluk

  El emeği kalp hediye kutumuzun içerisinde kırmızı gül yapraklarını ve içerisine aşk dolu notları serpiştirdikten sonra sıra geldi kutumuzun içerisine koyabileceğimiz ufak romantik ve ilginç hediyelere.

  Kutumuza Koyacağımız İlk Hediye Herkesin Sevdiği Şekerlemeler

  Yıldönümünüz için kutu hazırlıyorsanız “nice yıldönümlerine canım” yazılı şekerlemleri seçmelisiniz.
  Sevgililer günü için “seni seviyorum”  temalı şekerlemeyi seçebilirsiniz
  Doğum günü için ” İyi ki doğdun sevgilim” yazılı şekerlemeleri seçebilirsiniz.

  iyiki_dogdun_sekerlemesi seni_seviyorum_sekerlemsi yil_donumu_sekerlemeleri

  bosluk

  Sıra Geldi Kutumuza Ekleyeceğimiz Sihirli Bardaklara

  Sürpriz içinde sürpriz sihirli sevgili bardakları.Dış kısmı normal sıradan siyah bardaklar gibi gözüken bu ürünün içerisine sıcak çay yada kahve konduğunda, rengi açılarak sevgilinize vermek istediğiniz mesajı ileterek ,sürpriz kutunuz içinde yeni bir sürpriz yapmış olursunuz. Bu yüzden romantik kutunuza kesinlikle koymanız gereken bir hediye.

  100_dilde_seni_seviyorum_kupa_bardak sihirli_bardakisim_ve_mesaj_yazili_kupa_bardak

   

  bosluk

  Kutunuzun Romantikliğine Romantiklik Katacak Ufak ve Ucuz Hediyeler.

  Romantik kutunuzun içerisine koyabileceğiniz bu ufak hediyeler ile sevgilinize yapmış olduğunuz sürprizin etkisini kat ve kat arttırabilirsiniz. Heleki seni seviyorum yazılı yaprak açan çiçek kutunuza koyulması gereken en birinci hediye. Sıcak kış günlerinde sevgilinizin elini ısıtacak sihirli ısıtıcılar ve gerçek istiridye içinden inci çıkan hediyede olmazsa olmazlardan.

  istiridye_icinde_gercek_inci seni_seviyorum_yazili_ciceksicak_kalpler

   

  bosluk

  • Tüm önermiş olduğum kutular ve hediyeler aynı websitesinden olduğu için ekstra kargo ücreti ödemeden kutunuzu hazırlayabilirsiniz.

  Son Olarak;

  kutunuzdaki hediyeler gözünüze az geldiyse ve daha zengin bir romantik kalp kutu yapmak istiyorsanız aşağıdaki ürünleride kutunuza ekliyerek, Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz…

  yeni_nesil_cim_adamlar mesajli_mumlar isim_yazili_kolye

   

  bosluk

  Eğer Ben Hediye Seçimiyle Uğraşamam Romantik Kutu Ve Sepetlerin Hazır Varmı Diyorsanız;

  İçleri sizin yerinize romantik küçük hediyelerle doldurulmuş sepetler ya da kutulardan en şık ve en romantik 6 tanesini seçtim.

  kalbimin_ici_hediye_sepeti hediye_kulesisirin_peluslarin_mesajisevgiliye-hediye_sepetiseni_seviyorum_cunku_sepetimesajli-butik-kurabiye

   

  bosluk

  1 YORUM

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.