Sevgiliye Uzun Mesajlar Whatsapp

İnsanlara en fazla kime değer verdikleri sorulduğunda en çok alınan cevap sevgili olur. Herkes sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyar. Bunun en yoğun hali ise âşık olunan insan sayesinde gerçekleşir. Aşk tarif edilemeyecek kadar yoğun bir duygu olduğundan, sevgili, yerine başkası konulamayacak kadar önemli bir yer tutar hayatta. Anlamı bu kadar büyük ve kıymetli olan aşkı kimse kaybetmek istemez. İnsan bir kere bu duyguyu tattığında acısıyla tatlısıyla sonsuza kadar sürmesini ister. Bunu sağlayabilmek, ilişkiyi sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için ise karşı tarafa verilen değerin gösterilmesi gerekir. Hayatın her alanında olduğu gibi konu aşk olunca da emek vermek oldukça önemli bir hal alır. Sevilen kişiyi mutlu ederek ilişkiyi ilk günkü heyecanla sürdürebilmenin en güzel yolu ise sevgiliye güzel sözler söylemektir. Hayatta her zaman sevilen insan ile yan yana olmak mümkün değildir. Bu nedenle beraber olunamayan zamanlarda da hissedilen duyguların paylaşılması büyük önem taşır. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü gibi özel günlerde ya da içten gelen herhangi bir anda paylaşılan aşk dolu mesajlar ilişkinin romantizmini canlı tutar. Günümüzde insanlar en çok whatsapp üzerinden iletişim kurmaktadır. Dolayısıyla bu platform sevgiliye söylenecek etkileyici sözler için de en çok tercih edilen seçenektir. İnsan aklından ve kalbinden geçenleri anlatmak istese de bunları ifade etmek her zaman kolay olmaz. İşte bu nedenle duygularınıza tercüman olacak en güzel, sevgiliye uzun whatsapp mesajlarını sizin için derledik. Seçtiğimiz mesajlar içerisinden beğendiklerinizi paylaşarak ilişkinizi canlı tutabilirsiniz.

** Aşk, mevsimi geçmeyen öyle bir ilahi meyvedir ki, lezzeti muz gibi yiyenin niyetine değil, kaderine bağlıdır.

** Ey aşk! Sen öyle bir kişisin ki, dünya tokları, senin vuslatının açlarıdır.

** Sen yeşil bir denizsin uzayıp giden, en güzel emelsin içimde tüten. Seni seviyorum.

** Her gün Duam; Ey kalbim öyle sev ki onu bir daha hiç üzülmesin, gülen yüzü hiç solmasın. Öyle yaşasın ki benimle hayatı, birlikte olduğumuza hiç pişman olmasın. Hep huzurlu ve mutlu olsun benimle. Onu ömür boyu seveyim. O benim eşim olsun. Âmin

** Kafamı senden başka bir yana çevirdiğim zaman bile özlüyorum seni.

** Benimle olduğun için sana teşekkür etmeye sözler yetmez. Sen hayatımı güzelleştiren ve sevdiren en nazik ruhsun.

** Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet aşık olmak önemli değil bir ömür boyu sevebilmektir meziyet.

** Keşke mümkün olsa da seni sevdiğimi suya yazabilsem aşkım. Sevmek bir renkse, sana olan sevgim ucu bucağı olmayan bir gökkuşağı.

** Hayatta ihtiyacım olan tek şey senin gülümsediğini görmek; kalbimin prensesisin. Seni seviyorum aşkım…

** Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var.

** Ne bakmaya doyuyorum ne de ne de bakarken doyuyorum sana.

** İnsanın aklı ile kalbi bir olamaz. İkisinin verdiği savaşın ortasında kalan kişiden arta kalanlar hatıralardır.

** Ey aşk! Seni senelerce yaban ellerde, hoyrat dillerde aradım. Oysa bendeymişsin bilememişim. Oyalanmışım, kalakalmışım.

** Batan güneş umudumuz doğan güneş tesellimiz olsun.

** Ben seni koklasam nefesimi vermeye kıyamam.

** Gözlerimin içindeki ülkemsin. Her sokağın ayrı bir devrim…

** Aşk bir sonsuzluksa bırak sana bakayım doyasıya.

** Asla sevme, seversen ihanet etme; ihanet edeni de asla affetme…

** Güzelliğin aklımı başımdan alıyor ve sonra bırakıyorum işi gücü.

** Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana…

** Yastığa başını koyduğunda başlar asıl macera gözyaşların intihar eder. Tek tek gözlerinden yastığa dertleşirsin yalnızlığında.

** Bekledim! Hep seni bekledim. Bir an bile umutsuzluğa düşmedim, kabul etmedin, etmesen de hep sevdim, sen hep benimleydin!

** Gözlerimin içine her baktığında, kalbimi eritiyorsun ve beni yeniden aşık ediyorsun. Seni hayat boyu sevmek benim en büyük mutluluk canımın içi.

** Seni kaybetmek bu hayatta hiç aklıma getirmeyeceğim bir düşünce. Ben sadece seni ve seninle birlikte olmayı hayal ediyorum. Gönlümün baharında açan en güzel çiçeğim, prensesim.

** Seni ben canımın içinde sakladım. Kalbimin ta derinliklerinde…

** Hadi kalbim topla kırıklarını da duaya gidelim. Yaradan’dan başkası anlamaz bizi…

** Aşkın kör olduğunu söylüyorlar ama aslında gözlerimi açtı ve beni daha iyi hale getirdi. Sayende artık gerçek aşkın ne olduğunu biliyorum.

** Bütün mükemmel sevgililerin sadece kitaplarda olduğunu sanıyordum.

** Çağın vebası mutsuzluk değil ikiyüzlülüktür. Çünkü mutsuz olmanın bir gururu vardır, ikiyüzlülük ise tamamen karaktersizliğin ürünüdür. Aşık olmak isterken maymun olanlar çoktur.

** Benim her zerrem, âşık senin her zerrene. Seni seviyorum az kalır bence. Ebedi bir aşkla seviyorum seni.

** Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın dudaklarımı dudaklarıma değdir. Masum bir çocuk gibi konuşursam anla ki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de…

** Sen gittiğinde seni özleyecek kadar değil, eksik kalacak kadar seviyorum.

** Artık üzüntülerden korkmuyorum çünkü aşkının kalbimi anında iyileştireceğini biliyorum. Seninle birlikte olmak işte böyle bir şey sevgilim…

** Aşık odur ki, Allah’tan aldığı aşk emanetini Allah’a verir. Aşk mezhebinde her şey yüce Aşk’a kurbandır.

** Aşka hiçbir zaman inanmıyordum. Bir peri masalı gibiydi ama sonra seninle tanıştım. Şimdi sevginin ve aşkın ne olduğunu sende anlıyorum ve sana minnettarım sevgilim.

** Rüyalarımın aşkısın, hep rüyalarımda kalacaksın. Seni çok seviyorum.

** Seni severken haddimi hudumu aşmak istiyorum. Öylesine sonsuz. Öylesine soluksuz. Nefesimi keser gibi.

** Kalbinde hakikat ve gözlerinde tutku olan insanlara rastlamak zordur. Seni bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Aşkım seni çok seviyorum!

** Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm

** Artık yalnız gecelerin olmayacağı günü hayal ediyorum. Seni özledim!

** Seninle olmak istediğim sadece iki zaman var: Şimdi ve Daima.

** Hayat stresli hale geldiğinde, hala çok şanslı hissediyorum çünkü sana sahibim. Paylaştığımız aşk, hayatın zorluklarına ve engellerine katlanmayı çok daha kolay hale getiriyor.

** Bir gün beyazlar giyip benim olsana sevdiğim.

** Seni canımdan çok seviyorum. Seni helalim geleceğim olduğun için saklıyorum kendime…

** Keşke daha önce karşılaşmış olsaydık, daha önce aşık olurdum sana.

** Bazen alabileceğin en büyük intikam; affetmektir. Ve bazen karşındakine verilebilecek en güzel cevap gülüp geçmektir.

** Sevgiyle ilgili tek sorun, seni sevmelere tek bir ömürde doyamayacak olmam.

** Aşk; gözyaşıyla dolan bir havuzdur bazen, siz ağladıkça aşkınızın seviyesi artar…

** Gerçekten savaşmaya değer tek şey aşktır. Bana sevginin ne olduğunu gösterdiğin ve benim için savaştığın için teşekkür ederim.

** Dünyadaki herkesin parmak izinin farklı olması, kimsenin sana benim gibi dokunamayacağının kanıtıdır.

** Seni sevmek hayallerim de, seni sevmek rüyalarımda, sen sevmesen de ben böyle de mutluyum seninle.

** Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

** Aşkına kurban olduğum, gözlerine hayran olduğum seviyorum seni.

** Uyuyamıyorum geceleri, çerçevede ki fotoğrafın bile alıp götürüyor uzaklara beni. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma…

** Uzağız sevgilim ama yüreğimde uyanıyorsun bugün…

** Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım… İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzel ve mükemmeliz.

** Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni; önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak.

** Bazı duyguları yazamazsın. Anlatamazsın. Çünkü tefsiri ancak his ile mümkündür. Bu yüzden sadece yaşarsın.

** Gönül penceresinden ansızın bakıp geçtin, bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin. Ne çok sevmiştim seni, ne çok hatırlar mısın? Bir bahar seli gibi dalımdan akıp geçtin.

** Sana yerine getiremeyeceğim sözler veremem, fakat istersen hiç kullanılmamış tertemiz bir kalp verebilirim.

** Hayatımı bir sevgi ve mutluluk yolculuğuna çevirdin. Seninle geçirdiğim her saniye; sana daha da âşık oluyorum!

** Kim ne derse desin sen benim duymak istediğim tek şarkısın.

** Senin tarafından sevilmek sadece mutluluk değil aynı zamanda muhteşem bir hediyedir.

** Sizi hayallerinden vazgeçecek kadar seven bir kalp bulduysanız Allah’tan yeni bir ömür isteyin. Çünkü bir ömür yetmez onu sevmeye.

** Seni olduğun gibi seviyorum Kimsenin mükemmel olmadığını biliyorum. Ne sen ne ben, ama senin her özelliğini seviyorum. Ve eğer bir gün değişirsen, seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim, çünkü özün benim için hala aynı olacak.

** Kuyruklu yıldızlar vardır dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm o da sensin bir tanem…

** Toprağın altında, sarmaş dolaş köklerle, bağlanmışız birbirimize. Cennet gibi, bir yerlerde, kader varsa benimki bu olsun, aşk masalsa, gerçek olsun. Seni çok ama çok seviyorum…

** Aşk da önemli olan aynı elleri tutmak değil, bir ömür hiç bırakmamaktır.

** Gülüşünü göremediğim ve hissedemediğim gün, büyük ihtimalle ölmüş olduğum gündür.

** Biz sevdamızı çöpte bulmadık ki çöpe atalım.

** Sensiz geçen günlerimin telafisi yok sevgilim.

** Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…

** O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

** Bu yüreğe bu kadar acı fazla dersin bazen kendine.. Ama hata bizde.. Küçücük yürekle kocaman sevmek ne haddimize..

** Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum aşkım…

** Bugün günlerden ne? Yoksa sensizlik ertesi mi?

** En çok ta çayın demlisini aşkın senlisini seviyorum aşkım…

** Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

** Nasıl özlediğimi anlatsam aramızdaki yollar dağlar taşlar utanır…

** Senin dünyan kararsın bir ben aydınlatayım aşkımla.

** İçimde hatıralar gözlerimde sen. Sen ki en tatlı şarkısın dudaklarımda her an.

** Benim en büyük sırrım sensin. Kimseye anlatamam, sadece yaşarım o sırrı.

** Sen benim okunması en güzel romanım, söylemesi en tatlı şiirimsin.

** Olduğun yerde ne aya gerek var ne de güneşe. Karanlığımı aydınlatanım seni seviyorum.

** Tüm yaralarını iyileştirmek ve seni mutlu etmek için buradayım. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım ya da ağlatmayacağım. Güven bana. Ve eğer gitmemi istersen, ben giderim. Çünkü önemli olan tek şey senin iyiliğin. Sadece bunu bil yeter.

** Başıma bela olduğun günden beri hep söylerim Allah belamı versin! Deli gibi sarhoş olup her şeyi iki tane gördüğümde bile sen bir taneydin…

** Sonuna kadar birbirimizi sevelim ve bizi çekemeyenleri çatlatalım.

** Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

** Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın…

** Kalbimin anahtarını tutuyorsun. Bir ömür sende kalsın ben razıyım.

** Hasretinle yana yana hiç kül olmaya razı değilim. Biliyorum sensiz yapamam. Hayatın sensiz bana anlamsız geleceğini adım gibi eminim. O yüzden özletme yar, gel çektirme şu ıstırabı bana.

** Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir.

** Sen mavi giyin aşkım ben gökyüzünü bile unuturum. En güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin sen aşkım…

** Her gün filiz veren bir sevda benimkisi ve en büyütüyorsun aşkınla beni.

** Karşılıksız sevgi benimkisi, sana platonik bağımlı bir serseriyim, Sen ise benden habersiz masum bir meleksin bebeğim.

** Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazıma düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

** Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir…

** Sen benim mutluluğa köprüsün. Sen beni cennete yükselten kulemsin. Sen beni üzüntülerden koruyan şatomsun. Sen beni karanlıkta yönümü kaybettiğimde bana yolumu gösterecek ay ışığımsın. Seni çok seviyorum.

** Burası gönül demliği yar. Dile dua, çaya dem, yüreğe kıdem. Aşk’a vefalı olan gelsin.

** Aşk dediğin işte böyledir; eğer birinin yüreğinde kaybolduysan başka birinin seni bulabilmesi imkansız hale gelir.

** Bir kurşun ol saplan kalbime, çıkarırsam namerdim.

** Bizim de dünyamızda sabah olacak gülüm, düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm. Umuduma bin kurşun sıksa da ölüm. Unutma, umuduma kurşun işlemez gülüm.

** Ben senin için her akşam besteler yazsam da adına şiirler okusam da senin haberin olmayacak biliyorum bunu da.

** Yemin ederim kokundan anlamıştım, benim için herhangi biri olmadığını.

** Sana bir gül vermek istiyorum ama korkuyorum sevgilim, ya seni görünce utanır da solarsa diye.

** Biliyorum, imkansız aşk bu ama hükmedemiyorum kendime. Çünkü, bu yürek seni çok sevdi.

** Gördüğüm en güzel rüyasın ne olur uyandırma beni.

** Film olsaydın seni defalarca izlerdim.

** Çaresiz ve ümitsiz olduğum anlarda hep seni düşünürüm. Çünkü varlığın bana cesaret verir. İyi ki varsın sevgilim.

** O kadar güzel gülüyor ki tamam diyorum bu kadar yaşadığım yeter.

** Gözlerini böyle siIkelersen üzerime, benim üstüm başım sen olur. Yapma!

** Aşk; her iki bedende birbirine sıkı sıkı kopmaz bağlarla bağlanan duygunun ve hazzın her iki tarafın etkileşimiyle ortaya çıkan bir his yoğunluğudur.

** Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda bırakılsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım sevgilim.

** Ne söylersem söyleyeyim ve ne yaparsam yapayım, seni düşünmediğim tek bir an bile yok. Seni gerçekten özledim.

** Sen benim gözümde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için asırlarca ağlamazdım.

** Aşk, ölüme kadar insanda yaşayan tek histir……

** Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.

** Seni ne kadar çok tanırsam o kadar çok seni seviyorum.

** Öyle bir gülüşün var ki, gülüşün yıldızları kıskandıracak kadar güzel ve anlamlı.

** Bir tek sen varsın ömrümde aşkım gerisi mi? Vesaire…

** Aşkım, gözlerine baktığımda ruhunun bir yansımasını görüyorum. Aşkın ve sevgin harika. Sana olan aşkım sonsuza dek sürecek buna emin olabilirsin.

** Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri…

** Sen aşkımdan bir habersiz yaşıyorsun seni izliyorum kalbim ellerimde seni bekliyorum biliyor musun?

** Gerçek aşk ebedi kalbe ve ruha dayanır. Bu nedenle ne zaman ne de mesafe ona zarar veremez veya onu bitiremez.

** Seni sevmek bir iş olsaydı, en hak eden, özverili ve nitelikli aday olurdum. Aslında, ücretsiz çalışmaya bile istekli olurdum!

** Sen mi yazdın benim alın yazımı, sen mi çizdin benim yalnızlığımı, Söyle bana seni kim değiştirdi, Değiştirdin benim tüm yaşantımı, Akşam olmadan güneş batmadan gel, gel Beni yalnız bırakma, Beni sensiz bırakma….

** Dünyanın bütün güzellikleri sende toplanmış gibi sevgili.

** Hayatın ne anlama geldiğini sen benim hayatıma girince anladım, dolu dolu ve aşkla yaşa. Ben sana aşığım tatlı kız.

** Sen günaydın demeden günüm iyi geçmez benim.

** Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; Bense hep arkandan ağladım.

** Her şey bana baktığın an başladı.

** Sarıl be! Öyle bir sarıl ki beklediğim her güne kırıldığım her ana değsin. Öyle bir sarıl ki tüm kırıklarımı toparlasın. Hatta öyle bir sarıl ki seviyorum diyenler sevgisinden utansın.

** Hayal kırıkların denizdeki kum kadar çok olabilir. Önemli olan hayallerinin kırıldığı yerden yaşama tutunabilmektir. Çünkü her aşk engin bir tecrübedir.

** İçin yanarken üşümek, yüreğin kan ağlarken gülmek, özleyip de sevdiğini görememek. İşte aşk bu olsa gerek!

** Belki hiçbir evrakta isimlerimiz yan yana gelmedi. Ama gayri resmi birçok hayalde ben seninle aynı yastıkta yaşlandım.

** Aklımda olduğun sürenin yarısı kadar yanımda olsan, hiç sorun kalmayacak gibime geliyor.

** Gerçek aşk şans oyunları gibi hayali bile mutlu ediyor insanı. Fakat tutturabilene aşk olsun.

** Aşk çare midir yalnızlığa? Yoksa tutsak mı eder yüreğine? Ya da uçurur mu kafesindeki çırpınan kuşu, özgür bırakır mı? Aşk nedir sahi? Aşk sevmektir sevginin de doz aşımı yoktur. Korkmayın doya doya sevin sarmalayın sevdiğinizi…

** Bu dünyada kaybetmekten korktuğum bir şey varsa o da sensin. Sana o kadar aşığım ki, seni kaybetmeyi göze alamam!

** Seni severken aklımın durmasını da seviyorum. Bütün mutluluklar senin olsun, sen benim ol sevgilim. Seni çok seviyorum.

** İnsan sesini hiç duymadığı, kokusunu hissetmediği, gülüp eğlenmediği, sarılıp öpemediği birini bu denli çok düşünür mü?

** Aynı şehir ya da dünyanın bir ucu olması fark etmiyor sevgin içim oldukça!

** Şiir gibi gülüşün var, mısra mısra öpmek istiyorum.

** Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

** Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa.

** Yağmur gibi sev beni bir tanem, kaçmak mümkün olmasın. Aşkınla sırılsıklam ıslanayım.

** Aşk, iki bedende yaşayan tek bir ruhtan oluşur. -Aristo

** Artık kalbimi benden çaldığına göre, umarım içinde sadece sana olan sevgimi ve kalbimde senden başka hiç kimsenin olmadığını öğrenmişsindir.

** Bir rüyaysan eğer, asla uyunmak istemiyorum.

** Mutluluğu sende bulan senindir. Ötesi Misafir …

** Seni bana veren rabbime şükürler. Yaşanan senli her anıma şükürler. Göz görüp gönlüm severse sevgim için seni gören gözlerime teşekkürler.

** Dünyalar kadar seven bir şehir kadar özlemiyor şimdi…

** Stop lambası olsaydım, her geçtiğinde kırmızıya dönerdim, böylece sana biraz daha uzun süre bakabilme imkânı yakalardım.

** Öyle güzel bakıyorsun ki, bütün dünya kör olsun istiyorum.

** Sevdiğiniz kişi tarafından sevilme duygusuna hiçbir duygu eşit olamaz.

** Sen gözlerimde bir umut, sen yüreğimde bir sevinç ama karşılıksız aşk yaşarken ölmekmiş gülüm.

** Sen oradan bir canım dersin. Benim kalbim kaburgamın altına sığmaz burada…

** Öptüm aşkım geceyi aydınlatan o güzel gözlerinden…

** Bana göre aşık öyle olmalı ki, şöyle bir kalkınca, her tarafı ateşler sarsın; her tarafta kıyametler kopsun.

** Ne zaman seninle olmak istediğimi sorarsan, cevabım- şimdi ve sonsuza dek olacak.

** Gül dediğin nedir ki, solar gider, ateş dediğin nedir ki, kül olur gider, gün dediğin nedir ki, geçer gider, ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter!

** Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.

** Unuttum dersin çevrendekilere; ama unutmadığını bir tek sen bilirsin. Aşk öyle bir şey işte, gitse bile unutamıyorsun yine.

** En güzel kitaplarda bile yazılamayan bir roman gibisin sevgilim.

** Sevmeye layık olmayana hatırlayarak değerli etme. Dönmek mi istiyor, bir şans daha verme. Unutma sevgi yürekli olana yakışır.

** Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana…

** Sevmekten daha önemli olan tek hissettirmektir. Eğer sevgin bir his içermiyorsa, sevdiğin insanın sana bir hayaletmişsin gibi bakması normaldir.

** Bir gün aynı deftere seninle imza atmak istiyorum.

** Söylemek istesem gönlümden geçenleri, dilime dolanan aşkın olur. Yazsaydım ben sana olan sevgimin bir tekini, ciltlere sığmayan bir kitap olur.

** Bir lades tutuşsak, nesine desen, sesine derim. Bilirsin yüzün aklımdadır hep, ben sesini özlerim.

** Aşkı kalem yazmaz ki kitaplarda bulasın.

** Sen bir gül bahçesinde açan en nadide çiçeksin sevdiceğim.

** Sevgilim, gidersen tüm dünya duracak. Kuşlar şarkı söylemeyi bırakacak ve güneş parlamayı bırakacak. Ve bunu düzeltebilecek tek kişi sensin. Umarım asla ayrılmayız, çünkü sana olan aşkım sonsuzdur.

** Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm.

** Seni çok seviyorum, bu öylesine bir cümle değil, ölesiye bir cümle.

** Aşk seni koklamaktır. Senin kokunu alıp içime çektiğim, sonra sana kendimi verdiğim, her nefesin diyetidir. Seni koklamaya doyamayıp, zamanın durmasını istemektir.

** Seni ve sana ait olan her şeyi çok seviyorum sevgilim.

** Hata senin değil karşılıksız seven kalbimin senin haberin olmasa da bu kalpten seviyorum seni of çekiyorum hep içten.

** Sevgi hayattır, aşık olmak yetmez. Sevgi yaşamaktır, elini tutmak yetmez. Seveceksen beni adam gibi sev. Ama buna senin yüreğin yetmez.

** Seni her şeyden çok seviyorum sevgilim. İstemem malı mülkü şu yalan dünyada, seni her şeyden çok sevmek inan yeter bana.

** Ah be adam sana herhangi bir hediye değil, ömrüm armağan edilmeli.

** Bir gün bi çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem alay edip güler misin yoksa sen de sever misin?

** Çok güzel gözlerin vardı. İçinde kaybolacağım cinsten. Ve sanırım kayboldum…

** Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek! Sevdiğini anla artık büyüdün bebek! Masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek! Gitmesi kolay olur zor olan sevmek…

** Altı kelimelik aşk hikayem: “Sensiz bir hayatı hayal edemiyorum.

** Ben gidiyorum dediğimde, ‘gitme’ diyen birini değil, Ben de geliyorum, yalnız gidemezsin! diyen birini istiyorum…

** Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın.

** Sen benim en kıymetlimsin, En güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin, Sen benim en güzel derdimsin

** Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabahleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin!

** Nedir senin gerçeğin. Aşk kime yakışır, vuslat kime? Canı seni çekene mi, senin için canından geçene mi?

** Aşka uçarsan kanatların yanar. Aşka uçamazsan kanatların neye yarar? Aşka varınca kanadı kim arar? Aşkın açamadığı kapı, kanatlanıp uçamadığı yer mi var? Aşk, kanatlanıp uçmaktır ey yar!

** Ne kadar uzakta olursak olalım, hep aynı gökyüzünü paylaşmış olacağız.

** Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer ve gecem biter.

** Gözlerim, kulaklarım, ellerim ve kalbim sana mühürlü sevdiğim.

** Sen benim denizimin en güzel kıyısısın.

** Sana kötü bir haberim var aşkım. Seni dünden daha çok özlemişim…

** Hayatta sana bir şey verebilseydim eğer, sana kendini benim gözlerimle görme yeteneği verirdim, ancak o zaman benim için ne kadar özel olduğunu anlardın sevgilim. Bir tanemsin sen.

** Ben küçücük bir bebektim “sen” kocaman bir sevda. Ben senin ellerinde büyüdüm “sen” benim yüreğimde…

** Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!

** Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

** Gül dikeniyle, bulut yağmuruyla, ketçap mayoneziyle, kalbim karşılıksız sevgimle tamamlıyor birbirini.

** Sevmek bir renkse, gel gökkuşağım ol.

** Neyim olursan ol da hayal kırıklığım olma. Orası çok kalabalık. Tanıyamam seni…

** Kalbimdeki aşka dudaklarımdaki gülüşe akşam akan göz yaşlarıma ancak sen layıksın çünkü sen benim için özelsin aşkım.

** Hayatım hayallerle dolu. Seni düşünmeyi bırakmaya çalıştım ama her seferinde başarısız oldum. Sana ihtiyacım var aşkım. Seni özledim çok özledim bunu bil!

** İlk bakışın, ilk öpüşün beni karanlıktan aydınlığa çıkaran en güzel olaydı.

** Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.

** Belki seni sevdiğimi söylemek için çok erken ama bunu sır olarak saklayamam. Hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim ve nedeninin sen olduğunu bilmeni istedim.

** Ve aşk. Herkesi ona benzetip, Kimseyi onun yerine koyamamaktı.

** Aşk acıtır. Ama sebebi sensen sorun değil. Benimle olduğun sürece, her türlü acıyı ve duyguyu yaşamaya hazırım. Senin için her şeyi yaparım bebeğim. Ben seni sonsuza kadar seviyorum.

** Sen olmayınca buralar buz gibi. Sensizlik bir iklim adı şimdilerde…

** İyiyim deriz ya hep, alışkanlık bizimkisi. Peki, karşındaki kişi de gerçekten nasıl olduğunu merak mı ediyor sanki.

** Ölüme götüreceğini bile bile birbirimizi sevdik. Farkına varamadığımız tek şey, hangimizin hangimize mezar olacağıydı.

** Kollarında olmak, bana sonsuza dek eşsiz bir mutluluk yağmuru altında gerçekten cennetteymişim gibi hissettiriyor. Sen benim cennetimsin. Sen benim canımın ta içisin.

** Bir muammadır AŞK, kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır AŞK.

** Bir öpücük alabilir miyim? Geri vereceğime söz veriyorum.

** Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

** Ben sadece kışın karpuzu yazın portakalı özlerdim. Şimdi bir de sen çıktın başıma…

** Ben bir deliyim, sürekli adını sayıklayan.

** Anladım ki aşk; her iki tarafı da mağdur eden, yürekte izinsiz gösteri yapan mutluluk karşıtı bir eylem.

** En güzel şiirlerde bile yazılamayan bir kafiye gibisin sevgilim.

** Ben seni severek güzelleştim her şeyim. Sen bana sarılınca bir hoş oluyorum ve seni çok seviyorum aşkım.

** Seni her gördüğümde sana âşık oluyorum. O sihre sahipsin. Kalbimin sihirli kutusunda her zaman beni sevmekle meşgul olman dileğiyle.

** Küçücük şu yüreğimde dünyalar kadar sen var…

** Belki kavga ederiz veya birbirimizi üzeriz ama ne olursa olsun hep yanımda kal bir tanem…

** Dünyadaki en sevdiğim yer kollarında yatmak ve güzel gözlerine bakmak.

** Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.

** Herkesin yaşama sebebi farklıdır. Benim yaşama sebebim ise sensin. Seni seviyorum sevgilim. Hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevgili, her şey sadece senden ve gözlerinden ibaret.

** Koku, tat, sıcak… sende her aradığım vardı. Seni soğuk bulanlar, ısıtamayanlardı.

** İsterse dünyalar sizin olsun, yeter ki o benim olsun.

** O kadar sevdim ki seni, o beklediğin olmak istedim hep. Kalbinde bir misafir gibi değil, bir aşk gibi kalmak istedim.

** Sen gördüğüm en güzel rüyasın hiçbir zaman uyanmak istemediğim.

** Aşk insanı hayata bağlar hayat ise insanı aşka bağlar.

** İsmin dudağımda oldu bir hece, bakışın sitemli aşksız bilmece, uykusuz kaldığım kaçıncı gece, sokak lambaları şahidim olsun!

** Yanında uyanmak bir rüyanın gerçekleşmesi ve güne başlamanın en güzel gerekçesidir.

** Bizim ömrümüzde ırmaklarımız vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günler ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

** Elleri ellerime, gözleri gözlerime, saçları saçlarıma karışan bir sen olsan…

** Aramızda bu kadar çok mesafe olması adil değil. Sana sarılmak yerine yastığına sarılmak zorunda olmam adil değil. Soğuk cep telefonu ekranında sadece yüzüne dokunabilmem adil değil. Seni özledim. Seni Seviyorum…

** Gülüşün, hayatımda gördüğüm en şirin şey.

** Peri masallarının gerçeğe dönüştüğünü biliyorum çünkü sen varsın.

** Seni habersizce sevdim, habersizce gitmesini de bilirim platonik sevgilim.

** Her zaman ve sonsuza kadar seninle olmak istiyorum. Bu dünyadaki hiçbir şey kalbimde senin yerini alamaz. Seni bugün, her gün ve sonsuza kadar seviyorum!

** Sen tanıdığım en güzel kadınsın. Kalbimde aşk dediğim bir çiçek büyüttün sen. Kalbimin en derinine sakladım seni bir daha hiç çıkmayasın diye.

** Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille sunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim…

** Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun

** İnsanları korkutan aşk değildir. Çünkü aşk kimsenin kırılmasına izin vermez. Ancak hayaller kırıldığı zaman insanın yardımına aşk bile yetişemez.

** Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevdim seni.

** Gökyüzündeki yıldızları saymayı bitirebilirsin ama sana olan sevgimi saymayı asla bitiremezsin. Çünkü kalbim senin için sonsuz aşkla dolu!

** Hayatıma senin gibi bir melek gönderdiği için her gün Allah’a dua ediyorum. Sen benim için çok özel birisin. Seni çok seviyorum.

** Ruhun uzay gibi: çok büyük ve çok gizemli. Gerçek aşkın iki ruhun özel bir bağlantısı olduğuna inanıyorum ve sakladığınız tüm sırları keşfedecek astronot olmayı o kadar çok isterim ki!

** Sen varsın ya, artık kimse beni yalnız bırakamaz.

** Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

** Tüm dünyanın beni sevmesine ihtiyacım yok. Sadece bir kişinin beni sevmesine ihtiyacım var. Ve o kişi de sensin.

** Sevmek adına ne varsa sende buldum.

** Seni sevmekte o kadar kayboldum ki, senin için ne hissettiğimi ifade edecek doğru kelimeleri bilmiyorum. Sana olan aşkımı hiçbir kelime tanımlayamaz!

** Bana geldiğin günü hiç unutmuyorum sevgilim. Saçların rüzgârda dalgalanışı bir an olsun çıkmıyor aklımdan. Bütün kapılarım açık ardına kadar sana. Sonbahar da geldi. Hadi yine gel, dalgalansın saçların ve ben yeniden sana âşık olayım sana.

** En güzeli değil, hayırlısı bizim olsun yeter sevgilim.

** Sensiz geçen bir an, en derin boşluktur bana, o yüzden hep sen ol yanımda.

** İsmim aynı isim ama sen söyleyince dudaklarından damlayan bal gibi oluyor.

** Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

** Sen aşkın en güzel çiçeğe konmuş halisin. Seni seviyorum gülüm.

** Geceye ay düşer, aklıma gözlerin. Bu nasıl özlemek. Özlemek ne demek. Ucu bucağı yok, dibi sonu, yok koyusundan özledim. Fırtınalar koparıyor gözlerim ve gözlerin aklıma mühür. Özlemek ne demek?

** Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.

** Yanımda olsan şimdi, nasıl da sevesim var seni.

** Fısıldadığın kulaklarım değil kalbimdi, öptüğün dudaklarım değil ruhumdu.

** Anladım ki beni annem senin için doğurmuş bebeğim.

** Bana bu kadar güzel bakan kadının, gelinim olduğunu görmeden ölmek istemem.

** Korkunç uçurumlara bırakmak kendimi, uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim bedenimi. Ama içimde sen varsın… Ya sana bir şey olursa?

** Hiç acı çekmeden mutluluğun değerini anlayamazsın. İki damla gözyaşı dökmeden gülmenin estetiğini alamazsın. Aşık olmak istiyorsan, önce yanmayı göze alacaksın.

** Ben seni seviyorum falan diyemem sana. Uyurken sırtını ört, hız yapma, kavgaya karışma, çok içme falan derim. Sen anla.

** Senden hariç her şey bir yana, sen sol yanıma! Gelecek günlerin hatırına: Seni Seviyorum. Ki sen bilirsin. Kimse sevmese bile yine en çok ben severim seni…

** Mavililer giyer deniz olurum, yeşiller giyer bahar olurum, belli olmaz belki bir gün beyazlar giyer senin olurum.

** Düşünecek fırsat bulamayanlar için yazmak her şeyin çözümüdür. Aşkı düşünmek mi istersin yoksa yazmak mı? Düşünürsen var olursun, yazarsan sonsuz olursun.

** Bir kişiyi sevmek kolaydır, vazgeçmek zordur.

** Yüreğinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Kalbin öyle bir sevgiyle dolsun ki , isteyen değil hak eden alsın.

** Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

** Elini tutup, gözlerine baktığım Seni seviyorum diye haykırdığım “Son Aşkım” sen olur musun?

** Hayatıma neşe getiren milyonlarca küçük şey yapıyorsun.

** Aşk, ışık girmeyen su değmeyen topraklarda çiçeklerin can bularak yeşermesi gibidir. Yeter ki aşk araziniz sevilmeye elverişli olsun.

** Seni niye mi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni, Yeniden hayata döndürdüğün için çok ama çok seviyorum.

** Aşk insana insan olduğunu hatırlatan bir kavram. Lakin insanı insanlıktan çıkarmakla daha çok ün kazanmış. Bunun nedeni insanların Aşk’ı yaşamayı bilmemeleri. İnsanlar Aşk’ı iki kişilik sanar ama aşk tek kişiliktir.

** Evimin içinde ayak seslerini duymak istiyorum. Sabahın bir vakti uyanınca daha gözlerimi açmamışken nefesin yüzme değsin istiyorum.

** Kendimi görebileceğim en güzel ayna bana aşkla bakan gözlerindir.

** Sen benim başımda esen en güzel bahar meltemisin sevgilim.

** Yağmurları sevmezdim ta ki altında seninle ıslanıncaya kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir