Sevgiliye Yazılacak Yılbaşı Mesajları

Yeni yılda tüm dilekleriniz gerçek olsun ve hayallerinize bir bir kavuşmanız dileklerimizle. Yeni yıl umutların ve heyecanların yeşerdi, hepimizin güzel dilekler tuttuğu özel bir gün! 31 Aralık, içinde bulunulan yılın son günü ancak güzelliklerle geçeceğine inandığımız gelecek yılın da ilk habercisi. Hemen herkes, yeni yıldan mutluluk, para, sağlık, huzur ve başarı bekler. Sevgili olanların dilekleri içerisinde de ekstradan aşk ve sevgili ile birlikte güzel bir yıl geçirmesi murat edilir. Huzur içerisinde, tartışmalardan, ayrılıklardan, kavgalardan uzak bir yıl temennisi sevgililerin yeni yıldan beklediği en önemli dileklerdendir. Eğer bu senenin son gününü sevgilinizle birlikte geçirecekseniz, zaten spontane şekilde Ona olan duygularınızı ve en güzel yılbaşı mesajlarınızı gözlerinin içine bakarak ileteceksiniz. Yok, ayrı şehirlerde veya ayrı mekanlarda yeni yıla girecekseniz, bu yazımız tam da size göre. Uzakta olduğunuz sevgilinizle yeni yılı birlikte baş başa karşılayamıyor olmanın üzüntüsünü yaşıyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Zira bu yazımızda uzaktaki sevgilinize SMS yoluyla veya WhatsApp mesajıyla sevginizi ulaştırabileceğiniz son derece anlamlı yılbaşı mesajları var. Sevgilinizi bu yeni yılda güzel bir mesajla mutlu etmek, aşağıdaki yılbaşına özel mesajlarla pek ala olası. Sevgiliye anlamlı yılbaşı mesajları ile ona son derece romantik, yaratıcı ve samimi bir mesaj iletebileceksiniz. O halde hadi alın elinize şimdi telefonunuzu ve resimli yılbaşı mesajları ile kurguladığımız bu samimi sözlerden siz de hemen istifade edin!

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Bugün birlikte geçirdiğimiz koca bir yılı geride bırakıyoruz. İyi veya kötü günde bana ayırdığın güzel günler olması umuduyla. Mutlu yıllar bir tanem…

** Yeni bir yılı daha geride bırakırken, seni ve beraberinde getireceğin mutluluğun heyecanı şimdiden sardı beni. Birlikte geçireceğimiz daha nice yıllarımız olsun sevgilim. Mutlu yıllar.

** Seninle geçirdiğim 365 günlük defterin sayfasını kapattık bugün. Yarın yeni bir deftere daha güzel günler geçirmek için başlayacağız. Nice beraber yıllarımız olsun sevgilim.

** Her yeni bir yıl bir öncekini unutturacak şekilde gelirmiş. Birlikte geçireceğimiz en güzel günlerin bu yıl içerisinde olması umuduyla. Mutlu yıllar sevgilim.

** Bir yılı daha birlikte geçirmenin mutluğu içindeyken şimdi yeni bir seneye daha seninle girmenin sevincini yaşıyorum. Yanımda olduğun her gün için iyi ki. Nice mutlu yıllar bir tanem.

** Ben biliyorum ki sen yanımda olduğun sürece her gelen yıl daha güzel geçecek. Hayallerimizin gerçekleştiği çok güzel bir yıl olması dileğiyle. Mutlu yıllar sevgilim.

** Sen sevgilerin en güzel hali en güzel yarınları hak eden biricik sevgilim… Yeni bir yıla girerken benimle olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Nice beraber yıllarımız olsun.

** Bir tanecik sevgilim… Birlikte şeker tadında masal gibi geçireceğimiz bir yıl olmasını diliyorum. Seni seviyorum mutlu yıllar.

** Aşkımızın her geçen gün artacağı, sevgimizin hep taze olacağı umutlu ve mutlu bir yıl geçirmemiz dileğiyle. Nice mutlu yıllarımız olsun sevgilim.

** Bana her gün aşkla bakan, sevgisini hep hissettiren, en güzel yılları geçirmemi sağlayan insan. Yeni bir yıla girerken benimle olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor. Bu yıl bizim yılımız olsun seni seviyorum.

** Seni sen yapan bütün güzel huylarının hep seninle, benimle yol alması umuduyla. Birlikte geçireceğimiz daha mutlu yıllar olsun. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

** Bana sevmeyi ve sevilmeyi öğreten insan. Senin gibi bir sevgiliye sahip olduğum için çok şanslıyım. Yeni yılın kutlu olsun.

** Sen geçirdiğim her günü iyikiye çeviren adam, bana kazandırdığın her güzel şey için teşekkür ederim. Mutluluğun bizimle yol alacağı en güzel günlerin ilk günü yarın. Yeni yılın kutlu olsun seni seviyorum.

** Bu yıldan dileyebileceğim tek şey hep benim yanımda olman. Ne dersin bu dileğim kabul olur mu bu sene ? seni seviyorum sevgilim yeni yılımız kutlu olsun.

** Bir keresinde sana sarılınca dünyayı kucaklıyorum gibi hissediyorum demiştim. Yeni bir yıla girerken sana sarıldığımda hep aynı duyguyu hissetmek istiyorum. Nice beraber yıllarımıza bir tanem…

** Yeni bir yıl ne yaşanırsa yaşansın güzel yarınların hayalini kurdurtur bize. Seninle birlikte kurduğum tüm hayallerin gerçekleşmesi tek dileğim. Mutlu yıllar sevgilim.

** Yeni yıldan dileğim Rabbimin seni yanımdan hiç ayırmaması olacak. Daha güzel günler göreceğimiz sabahlar olsun sevgilim. Yeni yılın kutlu olsun.

** Her güzelliğin başında hayal etmek vardır. Bende yeni bir yıla girerken sadece senli günleri düşlüyorum. Mutlu yıllar bir tanem.

** Her gün bir başka güzel, her yeni yıl seninle bir başka özel. Yeni yıl bize birlikte geçireceğimiz en güzel günleri versin. İyi ki varsın sevgilim mutlu yıllar.

** Yeni yılda mutlulukların gerçek, gerçeklerin hep benimle olsun. Beraber el ele diz dize geçireceğimiz bir yıl olması dileğiyle. Mutlu yıllar sevgilim.

** Dünyayı bir nebze olsun değiştirmek için ellerimi tutman yetecektir. 365 gün ellerimi hiç bırakmaman dileğiyle sevgilim. Mutlu yıllar.

** Ben yanımda sen olduğun sürece hep yeni bir güne mutlulukla uyanacağım. Daha güzel günlere birlikte uyanmamız tek dileğim. Seni seviyorum sevgilim. Mutlu yıllar!

** Sana olan hasretimin bu yıl son bulmasını her şeyden çok istiyorum. Başarı, mutluluk ve huzur hep seninle olsun bir tanem. Mutlu yıllar.

** Bu yılda biliyorum ki yine seninle olduğum sürece her günüm yılbaşı tadında geçecek. Her günüme anlam katan adam yeni yılın kutlu mutlu ve benli olsun. Seni seviyorum.

** Hayatıma yeniden hoş geldin demek için 365 gün daha eklendi takvimime. Geleceğe dair en büyük umudum, sevincim nice beraber yıllarımız olsun. Mutlu yıllar.

** Yine bir yılbaşı yaklaşıyor ve ben seninle yeni bir yıla gireceğim için çok mutluyum sevgilim. Başarı hep seninle olsun. Mutlu yıllar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir