Sevgiliye Yılbaşı Kutlama Mesajları

yılbaşı mesajları sevgiliye

yılbaşı mesajları sevgiliye

Yeni yıl, insanlar tarafından farklı aktivitelerle kutlanmaktadır. İnsanlar yılbaşını genelde dışarıda arkadaşlarıyla, evde ailesiyle ya da sevgilisiyle baş başa romantik bir şekilde kutlar. Sevgilinin yılbaşını kutlamak başlı başına önem gerektirmektedir. Elbette ki yüz yüze kutlamalar daha özel ve anlamlıdır. Ancak yılbaşında sevgiliye atılacak özel, anlamlı bir mesaj onu ne kadar özel gördüğünüzün en güzel göstergelerinden biri olacaktır. Sevgiliye uzun yılbaşı mesajı her kes tarafından ilgi görmektedir. Dışarıda bir sürprizi her kes yapabilir. Maddiyat gerektiren sürprizler birazcık bütçe ile her şekilde yapılır. Biraz maddiyat ile sevgilinizi yemeğe ya da eğlenceye götürebilir, ona pahalı yılbaşı hediyeleri alarak sürpriz yapabilirsiniz. Ancak biz işin daha romantik yönünü düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Özel insanlara özel olduğunu daima hatırlatmak gerekir değil mi? Elbette ki hiç beklemediği anlarda onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatan özlem dolu mesajlar kadını da erkeği de gerçekten fazlasıyla mutlu edecektir.

Uzun Yılbaşı Mesajları Sevgiliye

yılbaşı mesajları

Kadın erkek hiç fark etmez gerçekten seviyorsa maddiyattan çok maneviyata önem verir. Ona atılacak bir mesaj ya da evine, çantasına bırakacağınız ufak bir not kendisini farklı hissetmesine ve sizin ne kadar özel olduğunuzu görmesine sebep olur. Yılbaşı mesajının uzun ya da kısa olması tamamen partnerinizin zevkine bağlıdır. Pek çok sitede sevgilinize atabileceğiniz sayısız yılbaşı mesajı mevcuttur. Bunlardan yararlanarak partnerinizi mutlu edecek bir mesaj atabilirsiniz. Unutmayın, kendisinin sizin için çok özel olduğunu düşünen bir partner size de kendinizi çok özel hissettirir. Yılbaşı mesajı uzun kategorisinin yanında sevgiliye kısa yılbaşı mesajı da fazlasıyla ilgi gören bir kategoridir. Uzun uzun ona olan sevginizi ve verdiğiniz değeri anlatmak yerine çok daha kısa bir mesajla daha özel bir şekilde anlatmayı da tercih edebilirsiniz.

Sevgiliye Anlamlı Yılbaşı Mesajları Hazırlayın

romantik yılbaşı mesajları

Hazır mesajları tercih etmenin yanında özel mesaj hazırlamak da harika bir fikir diye düşünüyoruz. Kendi hazırladığınız bir mesaj ister kısa ister uzun partnerinizin çok daha fazla ilgisini çekecektir. Mesajınız şairane bir mesaj olmak zorunda da değil. Partnerinizi en iyi siz tanırsınız. Onun nelerden etkilendiğini, hangi sözlerinizin partnerinizin üzerinde daha fazla etki yarattığını sizden daha iyi kimse bilemez. Şiir konusunda yeteneğiniz varsa tabi ki bunu kullanmanızı tavsiye ederiz. Ancak şiir ya da söz yazmakta başarısızsanız içinizden gelenleri özenli bir şekilde dile getirerek de harika bir yılbaşı mesajı hazırlamanız mümkün. Üstelik bizce hazır bir yılbaşı mesajı göndermektense bu çok daha güzel bir fikir olacaktır. Sadece kalbinizin sesini dinleyin ve içinizdeki duyguları yazıya dökün. Saatlerce düşünmenize gerek yok. Duygularınızı serbest bırakmanız yeterli. Onlar sizi anlatacak ve partneriniz için eşsiz bir yılbaşı mesajı olacak. Romantizm ilişkiler için olmazsa olmazlar arasındadır. Unutmayın, romantizm her zaman aşkı besleyen en önemli faktörler arasında yer alır. Bu nedenle de sık sık hissettirilmesi çiftin sevgisini canlı ve ilk günkü kadar yoğun tutar. Yılbaşı mesajı romantik erkek ya da bayanlara romantikliklerini karşı tarafa hissettirebilmeleri için eşsiz fırsatlardan bir tanesidir diyebiliriz. Sevgiyi göstermeyi bilen erkek ya da bayan kim olursa olsun kazanacaktır.

Yılbaşına sayılı günler kaldığı şu dönemde sizlere yılbaşı mesajlarının önemi konusunda naçizane yardımcı olmaya çalıştık. Fikirlerimizden yararlanacağınızı umut ediyoruz. Sevgilinizi şaşırtmanın en güzel yönlerinden bir tanesi olan mesaj atma tavsiyemize uyarsanız hem maddiyat gerektirmeyen hem de partnerinizi fazlasıyla mutlu eden bir sürpriz yapmış olursunuz. Hepinize iyi yıllar dileriz…

Sevgiliye Resimli Yılbaşı Mesaj Örnekleri

 • Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum Bi Tanem. Birlikte nice yeni yıllara.

Sevgiliye resimli yılbaşı mesajları

 • Biricik Aşkım, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli şeysin. En büyük aşksın. Senin bana olan sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.
 • Hayatımda tanıdığım en önemli kahramanım sen oldun. Her anıma tanık, her üzüntüme ve mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun BİRİCİĞİM.

 • Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…

 • İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…

 • Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!
 • Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara nice senelere güzel yıllara aşkım.

 • Yeni yılda, her şeyin gönlünce olsun Sevgilim! Tüm hayallerin, tüm umutların ve 2017 yılından tüm beklentilerinin gerçekleşmesini dilerim. Seni Çok Seviyorum Mutlu yıllar…
 • Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2017 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

 • Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…
 • Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, mutlu yıllar.

 • Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
 • Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.

 • Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…
 • Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

 • Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Seni Çok Seviyoruuuum… Mutlu Yıllar!

 • İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

 • Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı benimle bir yıl daha mutlu, aşk dolu ve huzurlu bir yıl geçirmeni ve tüm koca bir senenin sadece benimle geçmesini diliyorum:) Sevgilim, huzurum!
 • Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileği ile.

 • Seninle geçirdiğimiz her yıl ömrüme ömür katan en güzel senelerdi. Yanında zamanın durduğu sevgilimle daha nice senelere. Yeni yılımız kutlu olsun karıcım…
 • Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel Sevgilisine… Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2020 yılı bize sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.

 • Kalbimi varlığını bana yeniden hissettiren ve bir ‘EVET’ ile hayatımızı birleştiren o gün, yaşadığım en güzel gündü. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun.

 • Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapını çalması ve yeni yılda güzel gülümsemenin devam etmesi dileğiyle… Seni bu yıl da çok seveceğim!

 • İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar AŞKIM.
 • İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…

 • Yeni yıl, her şeyi yenilesin! Bir sen eskisi gibi kal bir tanem… Mutlu senelere…
 • Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…

 • Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle…
 • Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

 • Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.
 • Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..

 • Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2017 yılı kutlu olsun bir tanem.

 • Yeni Yıl, Her şeyi Yenilesin! Bir tek sen eskisi gibi kal Sevgilim… Mutlu Yıllar

 • Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..
 • Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun!

 • Cevap verememek susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..
 • İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun.. Armağanınla yücel.. Mutlu seneler

 • Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

 • Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepimizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

 • Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.
 • Yine bir yılbaşı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

 • Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…
 • YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

 • Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum…
 • Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

 • Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
 • Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki “Ömrüm” olur musun? 2017 sana mutluluklar getirsin aşkım.

 • Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2021 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

 • En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

 • Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…
 • Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…

 • Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..
 • Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!

 • Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye hatıralarla dolu kocaman bir aşk kalır. İyi ki AŞKIMNSIN. Yeni yılın kutlu olsun.
 • Mutluluk Yağmurları Altında Şemsiyesiz Kalman Dileğiyle… Nice Mutlu Yıllara Sevdiceğim…

 • Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama, yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

 • Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!

 • Her yeni yıl başka bir güzel.. 2021 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
 • Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2017 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

 • Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. 2021 yılının hepimize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

 

 • İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..

 • Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.
 • Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

 • Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir