Sevgiliyle Yılbaşında Evde Ne Yapılır?

evde sevgiliyle yılbaşı kutlamak

Kimi çiftler yılbaşını renkli ve eğlenceli mekanlarda geçirmeyi tercih ederken kimileri de baş başa kalıp birlikte kendi eğlenceli dünyaları içerisinde kutlama yapmayı tercih etmektedir. Sizler bu yılbaşı gecesi kutlaması için sevgilinizle birlikte evde olmaya karar verenlerdenseniz eğer yazımızın devamında sizlere önereceğimiz önerileri değerlendirmeye alabilirsiniz. Sevgiliyle yılbaşında evde ne yapılır sorusunun cevabını seçeneklendirmek ve şimdiden gerekli hazırlıkları yapmak istiyorsanız bizimle kalın ve yazımızı sonuna kadar takip edin.

Mükemmel Bir Masa Hazırlığı Şart

sevgiliyle yılbaşı nasıl kutlanır

Yılbaşı gecesi her ne kadar yalnız olarak bir kutlama yapıyor olsanız da bolcana atıştırmalıkların olmadığı bir masanın olmadığı yılbaşı eğlencesi olmaz. Meyvelerinizi, kalpli kurabiyelerinizi, kullanıyorsanız alkollü içeceklerinizi kullanmıyorsanız da meşrubatları, çerezler ve bunun gibi önemli yiyecekleri önceden hazırlamanız gerekiyor. Evde sevgilinizle yılbaşı kutlaması yapacağınız için romantik bir ambiyans da yakalamak şart tabi. Bunu da mumlar ile kolayca yakalayabilirsiniz. Hatta mümkünse mumlar için korumalı birer mumluk kullanmanızı da tavsiye ediyoruz. Birbiriniz ile ilgilenirken mumları unutabilir ve birbirinizi yakarken de ortamı yakmaya başlayabilirsiniz.

erotik oyunlar

fiyat

Masaya ekleyeceğiniz yiyecekleri bizzat kendi zevkinize göre kendi elleriniz ile hazırlamanız elbette ki en güzel tercih olacaktır. Ancak çalışıyor olabilirsiniz ya da diğer yoğunluklar sebebi ile bu hazırlığa zamanınız olmayabilir. O zaman da hazır çerezler ve yiyecekler ile de masayı donatmayı tercih edebilirsiniz. Gece boyu atıştıracak kadar yeterli yiyecek ve içeceğinizin olduğundan emin olun.

İzlemek İçin En Az Bir Film Hazır Olmalı

sevgiliyle yılbaşı nasıl kutlanır

Yılbaşı gecesi oldukça uzun sürecek. Kutlamaya geçmeden önceki erken saatlerde sevgiliniz ile birlikte izleyeceğiniz romantik ya da romantik komedi filmin etkisi de ayrı bir güzel olur. Bu güzel duyguyu birlikte yaşamak için en az bir filmi hazır tutmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer partnerinizin romantik filmler ile arası pek iyi değilse romantik komedi filmlere yönelebilirsiniz. Hatta film hazırlığı sırasında ondan da tavsiye almanız iyi bir fikir. İkinizin de hiç izlemediği bir filme karar kılabileceğiniz gibi ikinizin de yıllar önce izlediği ama etkisinden kurtulamadığı bir kez daha izlemek istediği klasik filmlerden birini de tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı Eğlencesi ve Oyun

sevgiliyle yılbaşı nasıl kutlanır

Yılbaşı eğlenceleri kalabalık kutlandığında tombala oynamak neredeyse bir adet haline gelmiştir. Kabul ediyoruz, ikiz kişi arasında tombala oynamak pek iyi bir fikir değil. Onun yerine iki kişi ile oynanırken büyük zevk alınabilen oyunlara yönelebilirsiniz. Örneğin Playstation oyunları, Monopoly, kağıt veya taşlı oyunlar olabilir. Sevgiliniz ile birlikte oynamaktan keyif alacağınız en az bir oyun vardır. Yılbaşı gecesi için o oyunu hazır tutmanızı ve oynarken yaşayacağınız keyifli anları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Kar Yağışına Hazırlıklı Olun

sevgiliyle yılbaşı nasıl kutlanır

Çoğu yılbaşı gecesi kar yağışı olmaktadır. Eğer bu sene de yılbaşı gecesi böyle güzel bir geceden olursa sokakta yarım saatliğine de olsa eğlenmenin zevkini asla kaçırmamalısınız. Onun için atkılarınızı, şapkalarınızı, eldivenlerinizi ve kalın kabanlarınızı hazır tutmalısınız. Sokakta kar ile doyasıya oynayabilir, ardından üşüyen bedenlerinizi birlikte ısıtarak muhteşem dakikalar geçirebilirsiniz. Sıcacık evinizde ister sıcacık çaylarınızı, kahvenizi ya da isterseniz şaraplarınızı karşılıklı yudumlayarak birbirinizin gözlerinde kendinizi görmeye devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir