Sihirli Asa

Sihirli Asa

  Tv den Pc ye, Evinizdeki ışıklara kadar sizin öğrettiğiniz herşeyi yönetebileceğiniz Sihirli asa. Harry potter bile Sizin yaptığınız sihirleri gördüğünde benim yaptığım sihirlerde neymiş be diyecek:) Bu asa ile öğrettiğiniz her komut ile pcnize,tvnize evinizdeki ışıklara kadar herşeyi yönetebileceksiniz. Düşünsenize elinizde bir asa evde herşeyi siz kumanda ediyorsunuz ve kimse size karışamıyor. Bu asa ile artık evinizin komutanı siz olucaksınız hatta sizin doğa üstü güçleriniz olduğunu sananlar bile olabilir:)

  Sunday Mirror Açıklaması : Harika bir eğlence!
  The Times Açıklaması:Kullanması çok kolay artık tek bir hareketle evinizdeki herşeyi kotrol edebilir hale geliceksiniz. Medyada bomba etkisi yaratan bu ürün artık Türkiye’de!

  SİHİRLİ ASA VİDEOLARI GÖZLERİNİZE İNANIN ARTIK


  .

  Sihirli Asa’nın kullanımı gerçekten çok kolay fakat işlevleri harry potterı bile kıskandıracak cinsten. Sihirli Asanızı hafifçe salladığınızda televizyonu yada bilgisayarınızı açabilir, sağa sola çevirdiğinizde televizyonunuzun sesini açıp yada kapatabilir. Sağa sola hareket ettirdiğinizde kanal değiştirebilirsiniz. Ve sadece bu bir başlangıç istediğiniz komutu istediğiniz şekilde neyi kumanda etmek istiyorsanız kullanabilirsiniz.
  Gerçekten bu çok ilginç ve farklı ürünü sevdiklerinize hediye etmeniz onları çok mutlu edicektir çünkü artık evin kontrolü onun ellerinde, yada eşinize alabileceğiniz bu hediye ile ona evin komutanı sensin de diyebilirsiniz.
  .

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.