Sosyal Medya Bağımlılarına Özel Hediyeler

Sosyal Medya Bağımlılarına Özel Hediyeler

  Akıllı telefonların iyiden iyiye gelişmesiyle birlikte hayatımızda ki rolüde o denli geşilim gösterdi. Artık neredeyse her telefonda instagram,facebook,twitter ve google uygulamaları mevcut. Hal bölye olunca sosyal medya kullanımı 7’den 70’e herkesin sürekli takibinde olduğu platformlar halini aldı. Bu kadar anlatmışken peki nedir sosyal medya? Sosyal medya web 2.0’ın hizmete girmesinin ardından tek taraflı bilgi dağıtımının , çift taraflı ve çoğul olarak paylaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Ayrıca sosyal medya kişilerin internet üzerinde birbirleriyle diyaloglar kurması ve bilgilerinin paylaşılması bütünüdür. Bizde hediyetavsiyeleri.com olarak artık yenilen yemekten tutunda , o anda kişinin ne yaptığının an ve an paylaşıldığı sosyal medyaya özgü hediyelik  ürünleri sizlere tanıtmak istedik. Bu makalemizde sosyal medya devlerinden olan google ve instagram markalarına ait çok özel iki ürünün kupa bardaklarını ve yastık modellerini inceleyebileceksiniz.  Facebook ve twitter gibi en büyük sosyal ağların ürünlerinide en yakın zamanda sitemizde bulabileceksiniz. Lafı daha fazla uzatmadan her gün milyonlarca fotoğrafın paylaşımının yapıldığı ve milyarlarca aramanın yapıldığı google ve instagram ürünleri karşınızda.

  nokta

  google kupa bardak
  google kupa bardak

  GOOGLE TASARIMLI KİŞİYE ÖZEL KUPA BARDAK
  Hiç şüphe yok ki dünyada en çok ziyaret edilen websitesi google. İnsanlar yeni bir şey aradıklarında ve araştırma yaptıklarında ilk başvurdukları mecra tabiki google’dır. Bu düşünceyle yola çıkan hediyemen.com websitesi sizlere 4 adet fotoğraftan oluşan üzerine  istediğiniz arama kelimesini ve ismi yazabileceğiniz hem espirili hemde çok kullanışlı bir ürün tasarlamış. 19,90TL satış fiyatıyla eşinizi ya da sevgilinizi google aramalarında dünyanın en güzel kızı yapabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  google yastık
  google yastık

  KİŞİYE ÖZEL GOOGLE YASTIK
  Google arama motorunu bilmeyen yoktur herhalde! Artık 2 yaşındaki bebeklerin bile elinde tablet ve akıllı telefonlar varken 7’den 70’e tabikiri 2’den 70’e olarak değiştirilebilir. Google’ı bilen yaşı bu kadar alt yaşlara düşmüşken  arkadaşlarınıza neden google tasarımlı bir dekoratif yastık hediye etmeyesiniz. 40×40 cm ölçülerinde yapılan bu silikon yastık artık arkadaşlarınızın yatağını ve kanepesini süsleyen en önemli öğe olabilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  instagram yastık
  instagram yastık

  KİŞİYE ÖZEL İNSTAGRAM YASTIK
  Dünyanın en popüler paylaşım sitesi sıralamasında instagramın yeri son zamanlarda yatsınamaz seviyede. Hal böyle olunca hediyemenin yaratıcı tasarımları bunu bir fırsat bilip, üzerine 8 adet fotoğraf bastırılabilecen içi silikon elyaf dolgulu cıvıl cıvıl bir yastık tasarlamışlar. İnstagram hesabınızdaki en güzel 8 adet fotoğrafı somutlaştırmak ve evinizde dekoratif bir ürün olarak kullanmak istiyorsanız instagram yastık tam aradığınız ürün.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  instagram kupa bardak
  instagram kupa bardak

  İNSTAGRAM TASARIMLI SERAMİK KUPA BARDAK
  Çay ve kahve gibi içecekleri gün içerisinde sıklıkla tüketen birisiyseniz, Ve gittiğiniz cafe ve mekanların ya da içtiğiniz kahvelerin çayların fotoğraflarını sürekli instagramda paylaşan sıkı bir sosyal medya bağımlısıysanız işte karşsınızda dünyanın en sosyal kupa bardağı. Artık gittiğiniz mekanların ve içtiğiniz kahvelerin fotosunu bu kişiye özel seramik kupa bardağa bastırabilir, ofis ortamınızda iş arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  instagram mousepad
  instagram mousepad

  İNSTAGRAM TEMALI MOUSEPAD
  İnstagram her ne kadar bilgisayardan kullanılabilen bir sosyal medya aracı olmasa da çektiğiniz birbirinden güzel fotoğrafları iş yerinizdeki mouse’unuz altında görmek isteyebilirsiniz. 8 adet fotoğraftan oluşan ortasında instagramın logosu bulunan mousepad’i ister iş yerinizdeki arkadaşlarınıza hediye edin! isterseniz de en sevdiğiniz fotoğrafları bastırtarak kendiniz kullanın.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

   

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.