Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

  Bu makalemiz genel olarak beyler için. Evlilik adımında en çok zorlanılan  konuların başında evlilik teklifinin nasıl yapılacağına dair fikir bulamamaktır. Eğer sizde sevdiğiniz bayana evlilik teklifi etmenin zamanının geldiğini düşünüyor fakat sürpriz niteliği taşıyan bir yol bulamıyorsanız , makalemizin sonunda genel olarak birçok fikire sahip olabilir, hatta aralarından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

  Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz kısa ya da uzatmalı diye tabir edilen bir flört döneminin ardından , sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek ve “evet evet evet” diye haykırışlarını duyacağınız bir sürpriz evlilik teklifi yapmanın vaktinin geldiğini düşünüyor, fakat bazen utangaçlıktan bazen de nasıl evlilik teklifi edeceğinizi bilememekten kaynaklı konuya giremiyorsanız, birbirinden orjinal evlilik teklifi etme yöntemlerinden birtanesi mutlaka size uyacaktır.

  Evlilik Teklifi Etmenin Kurallarını İyice Öğrenin.

  1.Kural: Kadınların hemen hemen hepsi kendileri için planlanan sürprizlerden hoşlanırlar. Bu sebeple sakın “devir değişti” mantığı güderek sevgilinize evlilik teklifini hafife almayın. Kendiliğinden evlilik yoluna gireriz, mantıklı şekilde düşünür ve evleniriz diye düşünmeyin. Mutlaka bir sürpriz evlilik teklifi planı araştırın ve planınıza sadık kalarak en doğru zamanda teklifinizi gerçekleştirin.

  2.Kural: Sevgilinize evlilik teklifi edeceğinizi sakın hissettirmeyin.  Sürprizinin büyüsünü kaçırmayın. Kadınlar kendilerini şok edecek romantik sürprizlere bayılırlar.

  3.Kural: Tecrübe her zaman sizi yanlıştan kurtarır. Eğer utangaç bir yapıya sahipseniz ve evlilik teklifinizi toplum içinde biryerde yapacaksanız,başkalarının size bakışları sizi rahatsız edebilir ve heyecanlanmanıza neden olabilir. Hatta günlerce uykunuzu kaçıran ,uzun emekler sonucu planladığınız evlilik teklifinizi berbat edebilirsiniz. Bu nedenle daha önce evlilik teklifi yapmış arkadaşlarınızdan destek alabilir hatta evlilik teklifinizin provalarını toplum içinde birkaç defa arkadaşlarınızla gerçekleştirebilirsiniz.

  4.Kural: Evlilik tekliflerinin vazgeçilmez simgesi olan tek taş yüzüğü sakın unutmayın!

  Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

  Biz kadınların en çok hangi tür evlenme teklifinden hoşlandığını dikkate alarak evlenme teklifi rehberi hazırladık. Evlenme teklifinizi farklı ve unutulmaz kılmak için önerilerimizi dikkate alın!

  İnternet üzerinde hem türk hemde yabancı forumlar ve kaynakları araştırarak bayanların en çok hangi tür evlilik tekliflerinden hoşlandıklarını bularak sizlere çok orjinal ve birbirinden etkileyici evlilik teklifi yöntemlerini hazırlandık. Eğer evliliği önemsiyor ve sadece bir defa edeceğinizbu özel teklifin unutulmaz olmasını istiyorsanız önerilerimizi dikkate alın.!

  Surpriz_romantik_aksam_yemegi

  Romantik Bir Akşam Yemeğinde Evlilik Teklifi Edin!

  Romantik bir akşam yemeğinde dizleri üstüne çökmüş bir erkek ve elinde tabiki tek teş yüzüğü. Ağzında o sihirli sözcükler ” benimle evlenir misin?” Sanki bir film karesinden kesit gibi değil mi? Her nekadar klasikleşmiş ve sürpriz niteliği taşımayan bir teklif olarak gözükse de sıradanlığı ve aşırıya kaçmayı sevmeyen baylar için ilk sırada düşünülecek evlilik tekliflerinin başında gelir. Ayrıca mumlarla ve gül yapraklarıyla süslü bir masada diz çökmüş ve evlilik teklifini en içten ve en romantik şekilde ifade baylara hiçbir bayan hayır diyemez.

  futbol_macinda_evlilik_teklifi

  Futbol Maçında “Benimle Evlenir Misin?” Yazılı Pankart açın!

  Futbol maçları çoğu kez evlilik tekliflerine şahit olmuştur. Eğer kız arkadaşınızla nadiren de olsa futbol maçlarını trübünden takip ediyorsanız işte size kaçırılmayacak fırsat! Bu evlilik sürprizinde arkadaşlarınıza ve önceden hazırlatmanız gereken “benimle evlenir misin?” yazılı dev pankarta ihtiyacınız var.  Herşeyi hazırladıysanız , dev pankartı sizin oturduğunuz trübünün tam karşısında oturan arkadaşlarınıza verin.  Maç esnasında arkadaşlarınızın aniden sevgilinizin isminin yazılı olduğu evlilik teklifi pankartınızı açtıklarında sevgilinizin yüzündeki ifadeye ve şaşkınlığına inanamayacaksınız. Ayrıca evlilik teklifinize tüm stad hatta televizyonlarının karşında oturan milyonlarca insan şahit olabilir.

  Koprunun_altinda_surpriz_evlilik_teklifi

  Köprünün Altına “Benim Evlenir Misin?” Yazdırın.

  İşte size unutulmaz bir sürpriz evlilik teklifi daha! Sevgilinize şık bir teknede akşam yemeği ayarladığınızı söyleyin. Yemeği ayarladığınız gün sevgililer günü gibi çok özel bir gün olabilir. Hem sevgiliniz,sevgililer günü için akşam yemeği ayarladığınızı sanar ve evlilik teklifi edeceğinizi düşünmez.  Boğazdaki şık teknenizde romantik akşam yemeğinizin ardından, tekne tam boğaz köprüsünün altından geçerken ,sevgilinizi hava alma bahanesiyle teknenin baş kısmına getirin. Oda NE! Boğaz köprüsünün tam altında “benimle evlenir misin” yazıyor… Sevgiliniz o sihirli cümleyi gördüğünde gerçekten çok şaşıracaktır ve “evet evet evet” demekten başka bir şey demeyecektir.Eğer unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız, internette ufak bir araştırma sonucu bu tarz organizasyonları yapan firmaları bulabilirsiniz.

  tekneyle_evlilik-teklifi-edin

  Tekne üzerinde evlilik teklifi pankartı açtırın!

  İşte şok edecek bir teklif yöntemi daha. İstanbulda ikamet ediyorsanız, denize sıfır şekilde çok fazla sayıda şık ve kaliteli restaurant&cafeler bulunmakta. Sizde bu imkanı sevdiğiniz bayana çok romantik ve ilginç olabilecek şekilde evlilik teklifi hazırlayarak kullanabilirsiniz. Eğer tanıdığınız birinin teknesi var ise evlilik teklifinizin yazılı olduğu pankartı oturduğunuz cafeye çok daha fazla yakınlaştırabilirsiniz. Fakat tanıdığınız yoksa, sürekli sefer halinde olan yolcu motorlarıyla da bu sürprizi gereçekleştirebilirsiniz. Sizin  tek yapmanız gereken evlilik teklifi edeceğiniz gün, müstakbel eşinizle denize sıfır bir cafe de oturmak ve önceden ayarlamış olduğunuz sürprizin gelişmesini beklemek.  Arkadaşınız yolcu motoruyla tam sizin cafenin önünden geçerken pankartı açacak ve sizde sevgilinize evlilik teklifinizi edeceksiniz.

  akvaryumda_evlilik_teklifi

  Balıklarla Dolu Dev Akvaryumda Evlilik Teklifi Pankartı Açtırın!

  İstanbulda içi çeşit çeşit balıklarla dolu dev akvaryumlar bulunmakta. Bu akvaryumları fırsat bilerek sevdiğinize ölümsüz bir evlilik teklifi edebilirsiniz. Daha önce akvaryum işletmesiyle görüşüp , sürpriz bir evlilik teklifi edeceğinizi anlatın ve siz sevgilinizle akvaryumu gezerken dalgıçların birden ellerinde sizin evlilik teklifinizin olduğu pankartı açacaklarını söyleyin. Bellirli bir ücret karşılığında yapılacağını tahmin ediyorum. internette ufak bir araştırma sonucu yapan onlarca insanın fotoğrafıyla karşılaştım bu nedenle çok zor değildir.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.