Taraftarlara Özel Kupa Bardaklar

Taraftarlara Özel Kupa Bardaklar

  Futbol fanatiği bir sevdiğinize ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız, gözlerinizi iyice açın ve bu yazımıza dikkat kesilin! Çünkü bu makalemizde fenerbahçe,galatasaray ve beşiktaş klüplerine özgü tamamen orjinal ve lisanlı kupa bardakları bulabileceksiniz. İster hediye olarak alabileceğiniz isterseniz de kendi çayınızı ve kahvenizi yudumlayabileceğiniz taraftar kupa bardaklarıyla bu zevki tatmaya ne dersiniz? Her bir kupa bardak tamamen size özel olacak şekilde bardağın dış kısmındaki sihirli siyah yüzeyine fotoğraf baskısı alınarak hazırlanıyor. Ayrıca tuttuğunuz takımına özgü şık logolu ve lisanslı kutusuna konularak gönderilmektedir. Özellikle tuttuğu takımın hiçbir maçını kaçırmayan, neredeyse her maçını TV’de ve Stadyumda seyretmeye özen gösteren, her sene yenilenen formasını satın alan sıkı futbol fanatiği ereklere ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız, Taraftarlara özel kupa bardaklar tam da aradığınız hediye seçeneği.  Futbol dünya üzerinde en üniversal ve en çok takip edilen spor dallarından birtanesidir. Dünyanın neresine giderseniz gidin futbolun olmadığı bir ülke bulmanız çok zor. Futbol ülkemizde de en çok takip edilen spor dalı. Galatasaray ve Fenerbahçe takımlarının ebedi ve ezeli dostlukları çoğu zaman biz taraflarları ayırıma ve şiddetli tartışmalar ile karşı karşıya bırakabiliyor. Ülkemizde de bu kadar sık takip edilen bir spor varsa bu spora özgü takımlara ait hazırlanmış taraftar ürünleride haliyle fazla… İşte bizde bugünkü makalemizde fenerbahçe,beşiktaş ve galatasaray takımlarına özel lisanslı kupa bardakları sizlere tanıtmaya çalışacağız. Sarı-lacivert,siyah-beyaz ve sarı-kırmızı renklerdeki orjinal lisanlı kupa bardakları bileğimi kessen tuttuğum takımın renkleri akar diyebilen koyu fanatik sevgilinize, eşinize,iş arkadaşlarınıza ya da kendinize hediye edebilirsiniz.

  nokta2

  Galatasaray Kupa Bardak
  Galatasaray Kupa Bardak

  LİSANSLI GALATASARAY KUPA BARDAK
  Sarı-kırmızı renklere gönül vermiş, 2014-2015 sezonunda 4. yıldız için ezeli rakipleri ile mücadele eden Galatasaray fanatiği sevdiklerinize özel bir hediye almayı mı düşünüyorsunuz? Ozaman çok fazla uzağa gitmeyin ve yukarıdaki butona basın. Bu bardak dışarıdan bakıldığında Galatasaray futbol klubünün renklerini ve sonsuza kadar Galatasaray yazılı sloganı bulundursa da aslında sihirli bir kupa bardak. Çünkü içerisine sıcak su konulduğunda bardağın bir yüzeyinde bulunan siyahlık açılıyor ve orada sizin bastırdığınız fotoğraf meydana çıkıyor.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Fenerbahçe Kupa Bardak
  Fenerbahçe Kupa Bardak

  LİSANLI FENERBAHÇE KUPA BARDAK
  Sarı-lacivert’li renklere gönül vermiş fanatik Fenerbaçelilere güzel bir haberimiz var! Artık ofiste ya da evinizde çayınızı ve kahvenizi yudumlarken , rakiplerinizi çatlatacaksınız. Fenerbahçe kupa bardağı sıradan kupalardan ayıran en önemli özelliği bu bardağın sihirli yani içerisine sıcak su konulduğunda renginin açılıp sizin bastırdığınız fotoğrafın meydana çıkmasıdır. Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır diye düşünenlerdenseniz, Tamamen orjinal ve resmi olan bu kupa bardağı satın alarak tuttuğunuz takıma destek olabilirsiniz. Son derece kaliteli olan porselen malzemeden üretilmiş bu kupa bardak fenerbahçeli arkadaşlarınızı sevindirip gururlanmasını sağlayacak son derece anlamlı bir hediye
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Beşiktaş Kupa Bardak
  Beşiktaş Kupa Bardak

  LİSANSLI BEŞİKTAŞ KUPA BARDAK
  Erkek adam renkli takım tutmaz lafını benimsiyorsanız, erkek adama renkli bardaktan da çay ya da kahve içmez lafını benimseyebilirsiniz. Siyah ve beyaz renklere gönülden bağlı koyu bir beşiktaş taraftarı iseniz, ya da hediye alacağınız kişi koyu bi kara kartal ise; alınabilecek en mantıklı hediye seçeneği , üzerinde beşiktaş sen bizim herşeyimizsin yazan fotoğraf baskılı sihirli kupa bardaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

   

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.