Ucuz Anneler Günü Hediyeleri

Ucuz Anneler Günü Hediyeleri

  2020 yılının en özel günlerinden olan anneler gününe artık çok az bir zaman kaldı.  Yavaş yavaş tüm evlatların aklında ki o soru “anneler gününde anneme ne almalıyım” sorusu dolaşmaya başladı. Şimdiden tüm mağazalar, internet siteleri araştırıldı. Fakat giyim ürünü almaya kalksanız dahi iyi bir şey 50 liradan aşağı fiyatta olmadığını gördünüz. Takı, kolye, bilezik gibi pahalı mücevherleri söylemiyorum dahi.  “Sonuçta öğrenciyiz abi ne arar bizde o kadar para” işte bu söz işin can alıcı kısmı. Keşke hiç etiket fiyatına bakmadan uzun uzun araştırma yapmadan annenize istediğiniz bir eşyayı anneler günü hediyesi olarak alabilseniz değil mi? Anneler her zaman en değerlisine, en güzeline ve en kalitelisine layıklardır. Fakat çoğu zaman böyle düşünsek de evdeki hesap çarşıya uymuyor. Hal böyle olunca bütçemiz neyse ona göre hediye seçmemiz gerekiyor. Bizde hediyetavsiyeleri.com olarak fiyatı 50 Lira altında olan ucuz anneler günü hediyelerini sizler için araştırdık.  Ucuz hediye dediysek sakın aklınıza dandik, kalitesi düşük ve kullanışsız ürünler gelmesin.  Onlarca ürün arasından annenize alabileceğiniz ucuz takıları, kişiye özel ürünleri, anneler gününe özel tasarlanmış dekoratif objeleri, yastıkları ve mutfak eşyalarını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

  ANNEYE MEKTUP HEDİYESİ

  Anneye mektup

  Annelerin bizler üzerindeki emekleri hiçbir zaman ödenmez. Ne kadar hediye alsak da ne kadar kelime sarf etsek de bizleri 9 ay karnında taşıyan fedakar annelerimize olan borcumuzu ödeyemeyiz. Fakat uzun bir mektupla annelerimize olan minnet borcumuzu az da olsa ödeyebiliriz. 19 liraya annenize iletmek istediğiniz mektubu özel kuşe kağıdına yazdırabilir, çerçeveletip annenize hediye edebilirisiniz.

  ANNELERE ÖZEL CEP TELEFONU KILIFI

  anneye hediye

  Bundan yaklaşık 5-10 yıl önce cep telefonları bu kadar yaygın değildi. Ve sadece gençler arasında popüler bir aygıttı. Şimdilerde ise 7’den 70’e herkesin elinde cep telefonu. Annelerimizi geçtim babanelerimizde dahi cep telefonu var. Eğer sizin de anneniz çağa uymuş ve akıllı cep telefonu kullanıyorsa alabileceğiniz en güzel hediye üzerine annenizin fotoğrafını bastırabileceğiniz cep telefonu kılıfı.

  ANNEYE SEVGİ DOLU KARİKATÜRLÜ BARDAK

  anneye hediye

  Annenize hem ucuz, hem derinden etkileyen hemde onu ne kadar çok sevdiğinizi gösteren bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman canım annem kavanozu tam size göre. İçerisinde annenize özel 365 adet mesaj bulunan bu kavanoz 30 Liralık fiyat etiketiyle anneler gününde alınabilecek en değerli ve en ucuz hediyelerden. 

  ANNELERE ÖZEL İSİM YAZILI EL AYNASI

  Anneler bizi bu yaşlara getirene kadar saçını süpürge etti. Çoğu zaman kendini düşünmedi bizi düşündü. Kendi giymedi bizi giydirdi. Bizde bu sene annelerimize öyle bir jest yapalım ki kendisini çok değerli hissetsin. Bayanların en çok hoşlandığı şeydir aynada kendilerine bakmak. Hal böyle olunca annenize üzerine ismini yazdırabileceğiniz bir el aynası hediye edebilirsiniz.

  ANNEYE AHŞAP KESME TAHTASI

  Mutfak eşyaları anneler günü hediyesi dendiğinde ilk akla gelen şeydir. Çünkü annelerimiz vaktinin büyük çoğunluğunu mutfakta yemek yaparak bizi doyurmak için uğraşırlar. Fakat her gün yemek yapmak zaten boğucu ve sıkıcı bir görev haline gelir. Bu yüzden sizde annenize 11 mayıs 2020 günü için annenize üzerinde “anne yemeklerin içine sevgini kat biber değil” yazılı kesme tahtasını hediye edebilirsiniz.

  ANNELERE MUTFAK ÖNLÜĞÜ HEDİYESİ

  anneye ucuz hediyeler

  Anneler günü hediyesi dendiğinde mutfak eşyaları, mutfak eşyaları dendiğinde de ilk akla mutfak önlükleri gelir. Eğer bu zamana kadar annenize mutfak önlüğü hediye etmediyseniz bu klişe hediyeyi bu sene kesinlikle etmelisiniz. Üzerine annenizin ismini yazdırarak sadece ona özel ucuz mu ucuz anneler günü hediyesi satın alabilirsiniz. Fiyatı mı? sadece 29 Lira.

  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL PLAKET

  anneye ucuz hediyeler

  Anneler kuşkusuz en güzel hediyeleri,en değerli eşyaları, en pahalı takıları hak eden değerli varlıklardır. Fakat hediye konusunda çoğu zaman parasal duygusallık işleri bozar ve annelerimize hak ettiği hediyeyi alamayız. İşte bu plaket de pahalı takılara para vermeden annelerimizi en büyük ödül olan “yılın en iyi annesi ödülü” ile sevindirebiliriz.

  ANNEYE ÖZEL AHŞAP TEPSİ

  anneye ucuz hediyeler

  İşte size anneler gününe özel hem ucuz hem de kullanışlı bir ürün daha. Ahşap tepsiler kahve dağıtmak, çay servis etmek için kullanılan her evde olmazsa olmaz mutfak eşyalarındandır. Fakat çoğu tepsi düz renk ve sıkıcı desenlidir. Bu yüzden sizde annenize üzerine “güzeller güzeli annem Ayşe yazdırabileceğiniz çok şık bir hediye verebilirsiniz. 

  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL KAHVE FİNCANI

  anneye ucuz hediyeler

  Anneler gününün kuşkusuz en ucuz hediyelerinin başında kupa bardaklar gelir. Bu yüzden büçtesini zorlamadan annesine çok özel bir hediye arayanlar üzerine annenizin en iyi olduğu 4 konuyu yazabileceğiniz fotoğraf baskılı kupa bardağı satın alabilirisiniz. 19,90 Liralık fiyatıyla anneniz günlük hayatta sürekli kullanacağı bir ürün elde edebilir.

  ALLAH YAZILI LED IŞIKLI DEKOR

  anneye ucuz hediyeler

  Evinizde her zaman en lezzetli yemekleri en güzel reçelleri yapan annelerdir. Evde yapılmış reçelin tadı her zaman bir başkadır. Fakat bu reçel kavanozu içerisindeki fotoğraf baskılı çikolatalar da keza öyle. Her ne kadar annenizin yaptığı reçellerin yerini tutmasa da nostaljik ve uygun fiyatlı anneler günü hediyesi arayanlar için en güzel hediye.

  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ÇİKOLATA

  anneye ucuz hediyeler

  Çikolataları kim sevmez ki 7’den 70’e herkes çikolatalara bayılır. Ufacık çocuklardan tutunda kocaman annelere kadar herkes. Eğer sizin de anneniz çikolata zaafı olan bir bayansa, ona alınabilecek en ucuz fiyatlı en şık hediye , Üzerinde anneler günün kutlu olsun yazılı bir kova içerisinde yine aynı mesajın olduğu 20 adet lezzetli mi lezzetli çikolatalardır. Çikolatanın verdiği mutluluk hormonuyla annenizin yüzü 11 mayıs günü hep gülsün.

  KİŞİYE ÖZEL 3’LÜ BAHARATLIK SETİ

  anneye ucuz hediyeler

  Annelerin yemekleri her daim özlenilesi birinci öğedir. Örneğin askerde olan birisine sorun annemin yemeklerini özledim der size ilk olarak.  Eğer sizde annenizin yemeklerini çok başarılı buluyor ve sırrının ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız annenize çok esprili bir baharatlık seti alabilirsiniz. 3’lü olarak satılan bu baharatlığın üzerine kısa kısa esprili cümleler yazabilirsiniz. Örneğin biberliğe, “burada ağzıma sürmen için biber var annecim” yazdırabilirsiniz.

  MUTFAĞIN SULTANI MUTFAK ÖNLÜĞÜ

  anneye ucuz hediyeler

  Annenize 29 Liraya her gün giyeceği ,çok özel bir giyim ürünü alabilirsiniz desek, herhalde inanmazsınız. O zaman size bir ipucu anneler yemek yaparken üstlerine bir şey sıçramasın diye ne giyerler? Tabi ki mutfak önlüğü. Ama bizim önerdiğimiz mutfak önlüğü öyle sıradan önlüklerden değil. Üzerine; annenizin mutfağın kralı olduğunu temsil eden kral başkalı bir fotoğrafını bastırabileceğiniz türden. 

  KİŞİYE ÖZEL KAHVE ÖĞÜTÜCÜ 

  anneye ucuz hediyeler

  Annelerin en büyük keyiflerinin başında yemekten sonra keyif kahvesi içmektir. Hal böyle olunca iş başa düşüyor ve her akşam annenizin hadi kızım kalk bir kahve yap sözlerine maruz kalıyorsunuz.  Bu işten kurtulmak için annenize üzerinde isminin yazılı olduğu bir kahve öğütücü makinası alabilirsiniz. Artık anneniz kendine özgü imal edilmiş kahve öğütücü makinesinde kendi kahvesini yapacak ve sizde her gün kahve yapmaktan kurtulacaksınız.

  Ürünler bu siteden seçilmiştirhttps://www.hediyemen.com/anneler-gunu-hediyesi

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.