Ucuz Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala hemen hemen herkesi bir hediye alma telaşı sardı. Nasıl sarmasın? Tüm alışveriş merkezleri yılbaşına özel temalarla birbirinden şaşalı süslemelerle süslendi. Tüm mağazalar vitrinlerini yılbaşı konseptli hediyelik eşyalar ile donattı. Televizyonlarda yılbaşı kapmanyası diye onlarca reklam birbiri ardına boy göstermeye başladı. Hediye almaya bu kadar çok teşvik edici şey olduktan sonra yılbaşı hediyesi de almak farz oluyor haliyle. Sizde sevdiklerinize,eşinize,sevgilinize,erkek arkadaşınıza ya da sınıf arkadaşlarınıza yılbaşı hediyesi almayı düşünüyor fakat hediyeye ayıracak bütçe konusunda sıkıntı çekiyorsanız, bu  makalemizde konu olarak işlediğimiz ucuz yılbaşı hediyeleri sizi maddiyat konusunda çok fazla rahatlatacak. 1 Lira’dan 30 Liraya kadar olan tüm yılbaşı konseptli ucuz ürünleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Hatta biraz sonra önereceğim hediyelerden bazılarının fiyatını gördüğünüzde gerçekten şok olacaksınız.  Çünkü maneviyatı ve karşınızdakini şaşırtma ve etkileme yeteneği okadar çok ki fiyatı çok daha fazla olsa dahi almayı düşünebilirdiniz.  Her nekadar bu yazımızda ucuz yılbaşı hediyelerini işlesekte aslında hediyeyi anlamlı kılan fiyatı değil , sevdiklerinizi bu özel günde hatırlamak çam sakızı çoban armağanı bir hediyeyle gönüllerini hoş tutmaktır. Lafı daha fazla uzatmadan bütçenizi çok yormayacak kaliteli , 1tl den 30tl’ye kadar olan ucuz yılbaşı hediye önerilerim ile sizleri başbaşa bırakıyorum…

nokta

magic_egg_sihirli_yumurta_500
Sihirli Yumurta

SİHİRLİ “SENİ SEVİYORUM” YUMURTA
Sevgilinize yılbaşında ona bir yumurta hediye edeceğinizi ve bunu sulayıp büyütmesini , büyüdüğünde ona üzerinde gizlice yazılmış bir mesaj olduğunu söyleseniz. heralde size gülüp geçerdi. Oysaki büyüyen bitkinin yaprağında seni seviyorum yazılı olduğu önceden bilseydi şaşkınlıktan inanmazdı. 4,90tl gibi çok ucuz bir hediye olan sihirli yumurta sevgilisine yılbaşında romantik ve pahalı olmayan hediye arayanlar için birebir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Öksüren Akciger Küllük
Öksüren Akciger Küllük

ÖKSÜREN AKCİGER KÜLLÜK
Sigara içen arkadaşlarınız ,sigarayı bırakmasını söylemenize rağmen sizi dinlemiyor mu? Ozaman bu somut hediye ile ona sigara içtikçe ne hale geleceğini gösteren küllük çok manidar bir hediye olabilir. 2014 Yılına sağlıklı bir giriş yapmasını ve sigarayı bıraktırıp yeni bir hayata adım atmasını istediğiniz arkadaşlarınıza alabileceğiniz çok ucuz yılbaşı hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

2016-musmutlu-bir-yil-olsun-yastik
Mutluluklar dilerim kare yastık

MUTLUKLARLA DOLU YILBAŞI YASTIK
Bayanlar ve baylar işte yılbaşının en özel hediyesi olacak olan mutluluklar ile dolu yılbaşı yastık karşınızda. 3 adet fotoğraf ve yılbaşı mesajınızı yazdırabileceğiniz bu yastık; çam ağacı ve ağaç topları süslemesiyle tamamen 2016 yılbaşı için özel dizayn edildi. 24,90 liralık cazip fiyatı ile de sevgilisine ya da yakın arkadaşlarına yeni yıl armağanı almak isteyenlerin fiyat açısından yüzünde gülücükler açtıracak bir yastık.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Rubik Küp anahtarlık
Rubik Küp anahtarlık

RUBİK KÜP ANAHTARLIK
4,90 Liralık fiyatıyla rubik küp meraklısı arkadaşlarınıza alabileceğiniz çok güzel bir yılbaşı hediyesi. Rubik Kübün birebir aynısı hatta bozulup yapılabilen bu anahtarlık 3×3 cm boyutlarındadır. Rubik kübe gönül vermiş 1 dk dahi yanından ayırmayan arkadaşlarınıza hediye edebilir . Bu zeka oyununa yeni başlayacak arkadaşlarınızıda teşvik edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Yılbaşına özel kitap ayracı
Yılbaşına özel kitap ayracı

KİTAP SEVERLERE ÖZEL YILBAŞI KİTAP AYRACI
Kitap okurlarına ya da kitap kurdu arkadaşı olanlara müjde! İşte karşınızda yeni yılın en anlamlı ve en tarz hediyesi kişiye özel yeni yıl kitap ayracı. Üzerine hem fotoğraf hemde isim yazdırabileceğiniz bu kitap ayracı yılbaşı motifleri ile mavinin eşsiz ahengini sizlere sunuyor. Ayrıca tam bir kitap burdu olan arkadaşınıza alınabilecek en değerli hediye özelliğide olması işin cabası.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

2014 yılbaşı hatırası kupa bardak
2014 yılbaşı hatırası kupa bardak

2016 YILINA ÖZEL NOEL BABALI KİŞİYE ÖZEL BARDAK
Üzerine bir adet fotoğraf ve isim ekletebileceğiniz 2014 yılına özel olarak üretilmiş kupa bardak. İsterseniz beyaz kupa bardak olarak istersenizde sihirli şekilde içerisine sıcak su konulduğunda fotoğrafı meydana çıkan şekilde yaptırabilirsiniz. 19,90 tl’lik uygun fiyatı ile 2014 yılına özel alınabilecek çok güzel bir yılbaşı hediyesi
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

nokta

Yılbaşı Hediyesi Kahveler
Yılbaşı Hediyesi Kahveler

YILBAŞI HEDİYESİ KAHVELER
Kahve tutkunu arkadaşlarınıza yılbaşı hediyesi olarak ne alacağınıza çok fazla düşünmenize gerek yok. buldumbuldum.com sizin yerinize düşünmüş ve üzerinde yeni yıl tebriklerinin olduğu birbirinden lezzetli kahveleri hazırlamış. İçerisinde hem türk kahvesi hemde 3’ü 1 arada bulunan bu yılbaşı kahveleri herkesin damağına hitap ediyor. yılbaşı için hem ucuz hemde farklı hediye arayanlar için bulunmaz bir nimet.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Teneke Kumbara
Teneke Kumbara

TENEKE KUMBARA
Kumbaralar eskiden hediye edilecek ürünlerin başında gelirdi. Her çocuğun bir kumbarası vardı. Para biriktirmeyi,israf etmemeyi öğretmek için evin büyüğü çocuğa bir kumbara alırdı. 2014 yılında sizde çevrenizdeki ufak çocuklara hediye almayı düşünüyorsanız 19,90 tl’lik fiyatıyla bu hoş desenli teneke kumbaraları satın alabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

ruj kalem
ruj kalem

RUJ KALEM
Şıklığından ödün vermeyen bir bayana alınabilecek en güzel yılbaşı hediyesi ruj kalem olacaktır. Tasarımıyla bir rujdan farkı olmayan bu kalemi şıklığına şıklık katmak isteyen bayanlara hediye edebilirsiniz. Eğer bir ofis ortamında çalışıyorsanız 4,90 tl’lik  fiyata sahip bu kalemi ofisinizde bulunan tüm bayanlara hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Şok Kalem
Şok Kalem

ŞOK KALEM
Yılbaşı hediyesi olarak hem espirili hemde karşınızdakine şok etkisi yaratacak  bir hediye arıyorsanız, uçunu çıkarmak için tepesine basıldığında elektrik çarpan şok kalemi satın alabilirsiniz. 6,90 gibi fiyat etiketi olan bu ürünü espriyi kaldırabilecek ofis ya da iş arkadaşlarınıza yılbaşında hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

4 fotoğraflı Çerçeve
4 fotoğraflı Çerçeve

4 FOTOĞRAFLI ÇERÇEVE
dijital fotoğraf makinalarının ve cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla herşeyin fotoğrafını çekme alışkanlığı artıyor. Fakat çekilen fotolar genellikle ya telefonun ya da makinanın hafızasında bırakılıyor. Çekilen onca güzel fotoğraf hafıza kartlarında unutulup gitmesin. Yılbaşında bu ucuz asimetrik 4’lü çerçeveyi arkadaşlarınıza hediye edin ve fotoğraflarını bastıramaları için bir bahaneleri olsun.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Giyilebilir Dövme
Giyilebilir Dövme

GİYİLEBİLİR DÖVMELER
Dövme yaptırmak günümüzde çok popülerdir.Fakat insanlar yaptırdıkları dövmelerden genel de bir süre sonra sıkılırlar.Milyarlarca lira ödenerek yaptırılan o şaşalı dövmeler kurtulunmak istenen baş belasına dönebilir. Bu yüzden çevrenizde dövme yaptıracak bir arkadaşınıza yılbaşı hediyesi arıyorsanız , tonlarca para vermesine engel olarak bu fiyatı bir hayli ucuz 7,90TL lik giyilebilir dövmeyi hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Yılbaşı Mumları
Yılbaşı Mumları

YILBAŞI MUMLARI
Yeni yılı karşılamamıza sayı günler kala, yılbaşını evde geçirecekler ,o geceye hazırlanma son hız devam ediyor. 7,90 tl’lik fiyatlarıya bu 6 farklı yılbaşına özel mumlar odanızı o güne hazırlayacak en güzel dekoratif eşyalardan. Hatta bu ucuz yılbaşı mumlarını evinize gelen davetlilerinize yılbaşı hediyesi olarakta verebilirsiniz. Kardan Adam, Noel Baba ve geyikleri şeklinde tasarlanmış bu yılbaşı mumları ile evinize gelen dostlarınıza verebileceğiniz şık ve dekoratif bir hediye olabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Dolar Mendil
Dolar Mendil

DOLAR MENDİL
Şakacı ve espiriyi seven arkadaşlarınıza yılbaşında hediye edebileceğiniz çok ilginç bir ürün. Hem çok ucuz hemde hediyeyi aldığınız kişinin havasına hava katacak cinste bir hediye. Dolar mendiller 1 dolar halindeki banknotlardan üretilmiş kağıt mendillerdir. Satın aldığınızda 2 paket şeklinde ve içerisinde 10 adet kağıt mendili barındırıyor.  Ayrıca  kağıt mendilin ön ve arka yüzü 1 dolar banknotların birebir kopyası şeklinde baskılıdır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Sudoku Tuvalet Kağıdı
Sudoku Tuvalet Kağıdı

SUDOKU TUVALET KAĞIDI
Sudoku bağımlılarını sevindirecek mükemmel bir hediye. hayatımızın yaklaşık 4200 saati tuvalette geçtiği varsayarsak ve sudokununda zekayı geliştirdiği doğruysa, artık tuvalette otururken dahi sudoku tuvalet kağıdıyla zekayı geliştirmek mümkün:) Sudoku meraklısı bir arkadaşınıza alınabilecek son derece faydalı bir hediye. Üstelik Sadece 9,90TL.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

kalbim diyor ki
kalbim diyor ki

KALBİM DİYOR Kİ
Karşınızdaki kişiye hislerinizi söylemek her zaman kolay değildir. Sizinde sevgilinize söylemek istediğiniz bazı şeyler olduğunu düşünüyor fakat söylemekten çekiniyorsanız, ortası delik kalp içerisine sevdiğinize aşk dolu notunuzu yazın ve ona yılbaşında hediye edin. İster bir mutlu yıllar notu yazın,istersenizde aşk-ı ilan edin. Sevgilinize hem romantik hemde ucuz bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız kalbim diyor ki en mantıklı seçenek.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

hesap makinesi iphone kılıfı
hesap makinesi iphone kılıfı

HESAP MAKİNESİ ŞEKLİNDE İPHONE KILIFI
Fransız bir mucit tarafından icat edilen hesap makinaları günümüzde hala hesap yaparken kullanılan en gerekli aletlerin başında gelir.Hesap makinası şeklinde gerçekte çalışan ilginç iphone kılıfı ile telefonunuzun bir yarısı çalışan tüm işlemleri yapan bir hesap makinesi halini alacak. Günlük hayatta hesap makineleriyle sürekli içli dışlı olan sevdiklerinize yılbaşında hediye olarak alabileceğiniz hem ucuz hemde çok ilginç bir iphone kılıfı.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Sihirli Isıtıcı
Sihirli Isıtıcı

SİHİRLİ EL ISITICISI
Kalp şeklindeki bu el ısıtıcıları ile sevgilinizin sıcacık kalbini avucunuzun içerisinde hissedeceksiniz. İçerisindeki düğmeye basıldığında aniden ısınmaya başlayacak olan sıcak kalpler yaşlaşık yarım saat boyunca sevgilinizin elini sıtabilir.2014 gününe girmemize sayılı günler kala sevgilinize yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz çok işe yarar bir hediye.Ayrıca fiyatı sadece 9,90 tl.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

3 Boyutlu Çerçeve
3 Boyutlu Çerçeve

3 BOYUTLU FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
Fotoğraf çekilmeyi ve çekildiği tüm fotoları bastırıp çerçeveletmeyi seven bir arkadaşınıza ucuz yılbaşı hediyesi arıyorsanız, 5 çerçeveli bu asimetrik  fotoğraf çerçevesi tam size göre. Yılbaşında çekilen fotoların koyulabileceği bu çerçeve 2014 yılının unutulmaz kılabilir.  9,90 TL ‘lik etiket fiyatına nazaran manevi değeri çok ağır basan bir hediye.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Fermuar bilezik
Fermuar bilezik

FERMUAR ŞEKLİNDE BİLEKLİK
Fermuar şeklindeki görüntüsüyle bu rengarenk bileklikler bu yılın modası olabilecek tarzda bir bayan aksesuarı.Modayı takip eden ve trendlere ayak uyduran kız arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz bu ilginç takı 20 cm boyutlarında mavi,mor,pembe,yeşil gibi cıvıl cıvıl farklı renk tonlarına sahip. Hem şık olmak hemde takı olarak kullandığı ürünlere yenilik getirmek isteyen bayanlar için çok ilginç bir  yılbaşı hediyesi fikri.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Yılbaşı Çorapları
Yılbaşı Çorapları

UCUZ YILBAŞI ÇORAPLARI
Şömineye, şömine yoksa soba veya kalorifere asılan yılbaşı çorapları karşınızda. İçine ister çocuklarınızı sevindirecek hediyeler koyun, isterseniz de sevdiklerinizi mutlu edecek küçük sürprizler. Yılbaşı Çorapları 4 farklı modeli ile karşınızda.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Mesajını kazı posta kartı
Mesajını kazı posta kartı

MESAJINI KAZI KARTPOSTAL
Mesajlar,mailler ve telefonlar yokken yılbaşı ve diğer özel günlerde insanlar birbirlerine yeni yıla ait kartpostallara yeni yıl mesajlarını yazarak gönderirlerdi.  Bu yeni yılda sizde bir nostalji yapıp sevdiklerinize hem ucuz hemde farklı bir yılbaşı kartpostalı vermek isterseniz mesajını kazı ahşap kartpostallarından satın alabilirsiniz. Üzerine bir anahtar ile istediğiniz notu yazarak çok otantik ve sıradışı yılbaşı hediyesi hazırlayabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

ikon cüzdan
ikon cüzdan

30 FARKLI MODELDE İKON CÜZDANLAR
Cüzdanlarda tarz yaratma vakti. Hediyelik sıradan cüzdanlar artık demode oldu. Artık devir ikon cüzdanların devri. Star trek ,Mighty Mouse, Taxi, family guy,half dollar, hot dog gibi birbirinden eğlenceli bir çok çeşidi olan bu cüzdanlar suya ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı. Ayrıca 14,90TL’lik fiyatlarıyla yılbaşı hediyesi olarak alınabilecek en ucuz ve en şık hediyelerden.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

buyuyen_kristal
Büyüyen Kristal

BÜYÜYEN KRİSTALLER
Hayatınız boyunca bir kristalin büyüyüşünü çıplak gözle görmemiş biriyseniz. ve sevdiklerinize bu büyüleyici olayı çıplak gözle görmelerini sağlayarak onlara yılbaşında farklı mesaj iletmek istiyorsanız, bu mükemmel buluş tam size göre.Sevdiklerinize iletebileceğiniz 8 farklı mesajdan yeni yılan en uygun olanı seçerek yılbaşı için hemn ucuz hemde büyüleyici bir hediye verebilisiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Objktif Kalemlik
Objktif Kalemlik

OBJEKTİF KALEMLİK
14,90TL’lik fiyatıyla Fotoğraf meraklılarına alınabilecek en ucuz ve en hoş yılbaşı hediyesi. Fotoğraf makinesinde olmazsa olmaz bir parça olan objektif artık sürekli elinizin altında.Objektif kalemliği ofis ortamında çalışan bir arkadaşınıza veya fotoğraf tutkunu bir yakınınıza hobisine desteğinizi göstermek amaçlı hediye ederek bu ilginç hediyeyle onu mutlu edebilisiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Kişiye özel mesajlı ve fotolu çakmak
Kişiye özel mesajlı ve fotolu çakmak

UCUZ FOTOĞRAF VE MESAJ BASKILI ÇAKMAK
Sigara kullanan bir erkeğe ya da bayana hem günlük hayatında sürekli kullanabileceği hemde çok özel bir yılbaşı hediyesi almayı planlıyorsanız, üzerine istediğiniz fotoyu ve istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz bu ucuz fiyatlı çakmak çok güzel bir hediye seçeneği olabilir. 4.5×7.5 cm boyutlarında metal malzemeden üretilmiş bu çakmak erkeğe alınabilecek kişiye özel yılbaşı hediyeleri içindeki en özeli.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Yılbaşı Origami Seti
Yılbaşı Origami Seti

YILBAŞI ORİGAMİ SETİ
Japon kağıt katlama sanatı olan origamiye merağı olan bir arkadaşınıza alınabilecek en güzel hediye ne olurdu? Tabiki yılbaşında özel olarak tasarlanmış origami seti. Yılbaşı origami setinde; Noel Baba çorabı, yıldız, yılbaşı ağacı, şekerleme ve yılbaşı dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden çoban püskülü dalı bulunuyor. 14,90TL’lik fiyatıyla yılbaşının en yaratıcı ve ucuz hediyelerinden biri olmaya aday.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Kitap okuma lambası
Kitap okuma lambası

KİTAP OKUMA LAMBASI
Kitap kurdu arkadaşınıza ya da sevgilinize yılbaşı hediyesi arıyor fakat çok fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız bu hem kitap ayracı hemde geceleri kitap okumayı kolaylaştıran kitap okuma lambasını satın alabilirsiniz. Kırmızı,mavi,sarı,turuncu ve siyah olarak 5 farklı renge sahip. Flexible Kitap Okuma Lambası 19,5 x 4 cm boyutlarındadır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Kalp Puzzle
Kalp Puzzle

27 PARÇA KALP PUZZLE
Sevgiliye Özel 27 Parça Kalp Puzzle ile çocuk ruhlu sevgilinize yılbaşında aşk dolu bir eğlence aracı hediye edebilirsiniz.  Puzzle yapmayı seven sevgilinize kalp şeklinde ve 27 parçadan oluşan bir puzzle hediye edebilirsiniz. Her ne kadar puzzle’a merak duyan birisinin bunu çözmesi dakikalarını alsada sevgiliye alınabilecek hem romantik hemde uğraştırıcı bir yeni yıl hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

2014 Kupa Bardak
2014 Kupa Bardak

NOEL BABA VE GEYİK KUPA BARDAK
Yılbaşına özel olarak üretilen hediyelerden mi arıyorsunuz? 2014 yılı için tasarlanmış bu  noel baba ve geyiğin bulunduğu 2014 yılbaşı kupası çok harika bir hediye. Üzerinde mutlu yıllar ve 2014 yazısı bulunan kupa bardağın fiyatı ise sadece 14,90 TL.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

yilbasi_pelus_sapka
Yılbaşı Şapkası

YILBAŞI ŞAPKASI
Yeni yılın en çok kullanılan aksesuarı ne diye sorsam hemen hemen herkes yılbaşı şapkası derdi herhalde. Sizde bu geleneği bozmayıp sevdiklerinize yeni yıla uygun ve o güne özel bir hediye arıyorsanız kırmızı renkte ucundan ponpon sarkan yılbaşı şapkasını satın alabilirsiniz. 13,40TL ‘lik fiyatıyla gerçekten çok ucuz bir yılbaşı hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Yılbaşı Çorabı
Yılbaşı Çorabı

ERKEKLERE ÖZEL YILBAŞI ÇORABI
Yılbaşında bir erkeğe alınabilecek en komik hediye. %100 kotondan üretilmiş, üzerinde noel baba resmi bulunan bu beyaz yeni yıl çorabının fiyatı sadece 12,50 TL. Yılbaşında erkeğe esprili bir hediye almayı planlıyor fakat ucuz olmasını istiyorsanız bu yılbaşı çorabı tam size göre.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

nokta

Şirin Peluşların Yılbaşı mesaji kutusu
Şirin Peluşların Yılbaşı mesaji kutusu

ŞİRİN PELUŞLARIN SİZE YILBAŞI MESAJI VAR
Sevgilinize bu zamana kadar klişeleşmiş hediyelerden olan peluş oyuncak almadıysanız, 2014 yılında mutlaka alın. Ayrıca bu peluşlar elindeki kalp kutu içinde 30 adet sevgiliye özel meajı  ve 4 adet madlen çikolatayı barındırıyor. 20TL gibi çok cüzzi fiyatı ile sevgilinize hem ucuz hemde çok romantik bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

nokta

Yılbaşı Hediyesi şekerlemeler
Yılbaşı Hediyesi şekerlemeler

YILBAŞINA ÖZEL MESAJLI ŞEKERLEMELER
Yılbaşına sevdiklerinizle beraber tatlı yiyin tatlı girin. Üzerinde mutlu yıllar,nice yeni yıllara, bol şanslı kazançlı yıllar 2014 yılı için temenilerin yazılı olduğu mesajlı şekerlemeler yılbaşı hediyesi olarak alınabilecek ucuz hediyelerin başında geliyor. 29,90TL’lik fiyatı ile tüm hediyelerin arasında en pahalısı olan bu şekerlemeler şık kutusunda gerçekten çok kaliteli bir yılbaşı hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

nokta

bizimkilerin geyikleri yılbaşı hediyesi
bizimkilerin geyikleri yılbaşı hediyesi

BİZİMKİLERİN GEYİKLERİ YILBAŞI HEDİYELERİ
Her yılbaşında okullarda yılbaşı çekilişleri yapılır ve sınıf arkadaşlarınızdan birisine hediye almak zorunda kalırsınız, fakat durum malum öğrenci olunmasından kaynaklı çokta para verilmek istenmez. İşte sizi bu durumdan kurtaracak hemde çok yaratıcı bir hediye olan bizimkilerin geyikleri tam size göre. Üzerine sınıf arkadaşlarınızın isimlerini ve onlara ait olan geyik lafları yazdırabileceğiniz ürünler çekiliş hediyesi olabilecek ucuzlukta.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

1TL İLE 30 TL ARASI DİĞER UCUZ YILBAŞI HEDİYELERİ
Yukarıda önermiş olduğum yılbaşı hediyeleri arasından hala seçiminizi yapamadıysanız fiyat aralığı 20 tl’den az olan ucuz ve ekonomik yılbaşı hediye önerilerimin devamını aşağıda bulabilirsiniz.

sevgiliye_yilbasi_sepeti_ucuz yilbasi_cikolatalari yeni_yil_sertifikalari

kalbimin_ici_hediye_sepeti 100_dilde_seni_seviyorum_kupa_bardak fotografli_masa_saati

projeksiyonlu_gece_lambasi kisiye_ozel_defter mesajli_mumlar

yilbasi_magnetleri yeni_nesil_cim_adamlar yilin_en_iyisi_oskari

dogum_gunu_takvimi sevgiliye_yilbais_kupasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir