Uzaktaki Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Sevgililerin birçoğu okul, iş ve askerlik gibi durumlar yüzünden uzak kalmak zorundadır. Bu uzaklıklar, sevgililerin özel günlerde de bir arada olmasına engeldir. Özel günlerin büyüsünü yaşamayan kişilerin yapabileceği tek şey özel bir hediye alarak sevdiğine göndermektir. Siz de ayrı ve uzak kalan çiftlerden biriyseniz, özel günleriniz için doğru hediyeleri seçerek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Uzaktaki sevgiliye özel olarak tasarlanan hediyeleri tercih ederek, unutulmaz bir gün yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz. Uzaktaki Sevgiliye Armağan Edilebilecek En Güzel Hediye… Uzaktaki sevgililer, tüm hediyelerin en özelini hak eder. Özlem duygusunun yoğun olduğu bu uzaklıklar, özel günlere engel değildir. Siz de uzakta olan sevdiğinizi özel günlerde hediyeden mahrum bırakmamalısınız. Sevginizi ve aşkınızı gösteren özel bir hediye alarak yanında olamamanızı telafi edebilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü veya yılbaşı gibi özel zamanlarda bu hediyeleri seçebilirsiniz. İşte karşınızda uzaktaki erkek veya bayan sevgiliye özel manevi yönü ağır basan romantik tasarımlı Hediyeler;


Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı

Sevgilinizin çok sevdiğiniz huyları ve davranışları varadır. Bunlar uyumlu, hayvan sever, iyi kalpli gibi özellikleri veya gülümsemesi gibi davranışları olabilir. Tüm sevdiğiniz özelliklerin bir kitap içerisinde yer almasını istemez misiniz? Bu kitabı en özel cümleleriniz ile doldurarak uzaktaki sevgilinize armağan edebilirsiniz.


uzaktaki erkek sevgiliye hediyeKişiye Özel Film Şeridi Yastık

Film şeridi biçiminde tasarlanan bu yastık, aşkınızın en özel anlarını size hatırlatacaktır. Çok sevdiğiniz fotoğrafları seçerek bu yastık üzerine basılmış olarak sevdiğinize armağan edin. Hayat boyu sizle kalacak olan film şeridi yastık, sevgililik yıllarınızın bir göstergesi olacaktır. Aynı zamanda yastık, çocuklarınıza sunacağınız çok güzel bir üründür.


uzak sevgiliye hediye fikirleriSeni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Aşkınızı en güzel biçimde anlatmanız ve her zaman hatırlatmanız mümkün. Çok sevdiğiniz kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız için kırmızı kalp kutulardan oluşan bu hediyeyi alabilirsiniz. Özel günde uzaktaki sevgilinize yakın hissetmek ve onu mutlu etmek için notlar ve çikolatalar ile dolu olan bu hediye büyük bir jest olacaktır.


uzaktaki sevgiliye özel hediyeSevgiliye Özel Hayatımın Anlamısın Hediye Sepeti

Sevgiliye özel olarak tasarlanan hediyeler, aşk dolu günler için idealdir. Özellikle kırmızı kalpli olan tasarımlar, kız veya erkek arkadaşınız için büyük bir jest olacaktır. İçerisinde mini kalp yastık, kalp çikolata ve mesaj şişesi bulunan kırmızı kutuyu uzaktaki sevgilinize göndererek sürpriz yapabilirsiniz.


uzaktaki sevgiliye hediye önerileriBaşıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık

Uzaktaki sevgilinizi doğum gününde veya yıl dönümüzünde sürpriz yaparak mutlu edebilirsiniz. Kargo ile göndereceğiniz hediyenin sevdiğinizi şaşırtması oldukça önemlidir. Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık tasarımı, üzerindeki çizimi, tarih ve isimleri ile oldukça sevimlidir. Yastık üzerine dilediğiniz içten mesajı yazdırabilirsiniz.


uzaktaki erkek sevgiliye hediyeÇiftlere Özel Fotoğraflı Kalp Anahtarlık

Her zaman yanınızda olacak bir anahtarlık istemez misiniz? Aşkınıza özel olarak tasarlanan 2 ayrı anahtarlık, siz ve sevgiliniz için güzel bir hatıradır. Yan yana geldiğinde kalp biçiminde olan bu anahtarlığın en güzel yanı, fotoğraflarınızdan oluşmasıdır. Özel bir gün seçerek uzaktaki sevgiliniz için bu hediyeyi yaptırabilirsiniz.


uzaktaki sevgiliye güzel hediyelerKişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak

Erkek arkadaşa alınabilecek hediyeler arasında bulunan çakmak, kişiye özel olarak tasarlandığında çok daha güzel bir hediye oluyor. Havalı, şık ve bir o kadar da kullanışlı olan kişiye özel fotoğraflı çakmak, erkek arkadaşınız için büyük bir jest olacaktır. Yeter ki siz üzerine en güzel sözünüzü ve fotoğrafınızı seçin. Ön ve arka yüzeyi kişiye göre tasarlanan çakmak için en önemli unsur fotoğraftan oluşmasıdır. Sevgilinizin fotoğrafı, ismi ve ‘en büyük asker bizim asker’ yazısı, çakmağı çok daha anlamlı yapmaktadır.


uzaktaki sevgiliye hediyeKişiye Özel Romantik Aşıklar Minyatür Bahçe

Her sevgilinin küçük bir kulübe ve yeşil bir bahçe hayali vardır. Sizin de hayalleriniz de böyle bir ortamda yaşamak varsa, bunu minyatür olarak sevgilinize hediye edebilirsiniz. Dere kenarında bulunan kulübenin şirinliği ve romantik görünümünü çok seveceksiniz. Bahçesinde bulunan kalp not kartın üzerine isimlerinizi yazdırabilirsiniz.


uzaktaki kız sevgiliye hediyeSenin Hakkında Hissettiğim Şeyler Konservesi

Özel ve duygu yüklü olan hediyeler, her zaman çok daha anlamlıdır. Sevginizi göstermek için romantik hediye almaktan çekinmeyin. Sevgiliye özel olarak tasarlanan konserve, içerisindeki romantik ve sevgi dolu cümleleri ile sevdiğinizin çok hoşuna gidecek! Uzakta olan sevgiliniz için özel olarak hazırlanan bu kartlara kalp çikolatalar eşlik ediyor.


uzaktaki sevgililere hediye fikirleriSevgililere Özel Mavi ve Pembe Vosvos Araba

Vosvos arabalar, büyülü hayallerin en güzel süsüdür. Sevgiliniz de bir vosvos aşığı olabilir. Ona hayallerini yaşatmak için üzerinde özel mesaj, tarih ve isim yazan arabaları alabilirsiniz. Pembe ve mavi olan bu iki vosvosun bir tanesini kendiniz saklayabilirsiniz. Böylelikle ikinizde de ilişkinize özel bir aksesuar bulunacaktır.


uzaktaki sevgiliye manevi hediyeKişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi

Aşkınızı göstermek için bu kez nostaljik bir hediye alabilirsiniz. Zarif bir şişe, şık bir kutu ve kırmızı not kağıdından oluşan bu hediyeye kim bayılmaz ki? Sevgilinizin en özel günü için alabileceğimiz bu hediyenin en önemli özelliği, şişede yazılı olan mesajdır. Mesajınızı en güzel duygularınız ile oluşturabilirsiniz. Aşkı göstermek için sözlerden daha etkili bir şey olabilir mi? Sözler, aşkı ifade etmenin en iyi ve en etkili yoludur. Özel bir gününüz için mesaj dolu olan bu şişeyi sevgilinize armağan edebilirsiniz. Minik ilaç kapsüllerinin içerisine dilediğiniz özel kelimeleri veya cümleleri yazabilirsiniz. Sevgilinize her gün bir adet açmasını söyleyerek onu heyecanlandırabilirsiniz.


uzaktaki asker sevgiliye hediyeKişiye Özel Asker Künyesi

Askerlik, sevgililer için en uzun ayrılıklardan biridir. Siz de erkek arkadaşınızı askere gönderecekseniz, unutulmaz bir hediye ile her zaman sizi hatırlamasını sağlayın. Üzerinde fotoğrafınızın olduğu asker künyesi, tam olarak askere giden erkekler için tasarlanıyor. Bu hediye, ayrı geçirdiğiniz günlerde sizin en güzel hatıranız olarak sevgilinizin boynunda olacaktır.


uzaktaki sevgilye manevi hediyelerArama Motoru Kare Duvar Saati

Erkek veya kız arkadaşınızın odasında durarak sizi hatırlatacak olan bir hediye almak istemez misiniz? İçerisinde fotoğraflarınızın olduğu bir duvar saati, ev veya ofis için kusursuzdur. Üstelik bu saatin en önemli özelliği arama motoru tasarımı ile dilediğiniz romantik cümleyi içermesidir.


sevgiliye manevi hediyeUzaktaki Sevgiliye Kalbim Seninle 2’li Kupa Bardak

Birlikte kahve içemiyorsanız, birbirinize özel olan bardakları kullanabilirsiniz. Bir araya geldiğinde üzerinde kalp olan bu iki bardak, özel mesajınız için çok daha değerli oluyor. Fotoğraf ve isimlerinizin de bulunduğu 2’li kupa bardak, özel günlerde yapacağınız sürprizler için ideal bir hediyedir.


Aşkımızın Haritası Kişiye Özel PuzzleAşkımızın Haritası Kişiye Özel Puzzle

Uzaklıkları yakınlaştıran bir sürpriz yaparak sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Özel bir günde hediye edeceğiniz bu puzzle, aranızdaki mesafeyi çiziyor. Bir araya getirilen parçalar, sizin ve sevdiğinizin fotoğrafını oluştururken, aranızdaki mesafeyi de rota olarak çiziyor. Uzaktaki sevgilinizi bu hediye ile mutlu edebilirsiniz.


uzaktaki erkek sevgiliye hediyeKişiye Özel Sonsuzluk Gömlek Kol Düğmeleri

Erkek arkadaşınız, iş seyahatleri dolayısı ile sizden uzak kalıyor olabilir. Siz de bu uzaklığa uygun olarak sizi hatırlatacak bir hediye alabilirsiniz. Erkek arkadaşınızın toplantı, şirket veya özel görüşmelerde kullanacağı kol düğmeleri özelleştirin. Üzerinde sonsuzluk işareti, baş harfleriniz ve tarih olan bu düğmeler, her zaman sizi hatırlatacaktır.


uzaktaki sevgiliye romantik hediyeler8 Fotoğraflı Kişiye Özel Kare Duvar Saati

Aşkınızı sürpriz bir hediye ile göstermek istediğinizde fotoğraflar en iyi araçtır. Size özel olarak tasarlanan bu saatin üzerinde toplam 8 adet fotoğraf yer alıyor. En özel fotoğraflarınızı seçmek ise size kalıyor. Uzakta olan erkek arkadaşınız için bu hediyeyi alabilirsiniz. Böylelikle evinde veya ofisinde kullandığında sizi hatırlayacak… Üzerinde ağaç olan yastık, sevginizi göstermek için oldukça etkili bir tasarımdır. Üzerinde isimleriniz yazılı olan bu yastıktaki ağaçta, ilişkinizi ayakta tutan tüm önemli kelimeler yer alıyor. Bu da size aşkınızın temel taşlarını hatırlatıyor.


Sevgili Kol Saatleriİsme Özel 2’li I Love Sevgili Kol Saatleri

Sevdiğiniz ile aynı kol saatini takmak istemez misiniz? Üstelik size özel olarak tasarlanmışsa! Erkek ve kadın kol saatlerinin üzerinde yer alan isimler, bu aksesuarı size özel kılıyor. Okul veya iş nedeni ile uzak olduğunuz sevgilinize özel bir gün için bu hediyeyi alarak sürpriz yapabilirsiniz.


uzaktaki sevgiliye ne hediye alınırKonuşan Kalpler Fotoğraflı Kanvas Tablo

Çok sevdiğiniz erkek veya kız arkadaşınız için dekorasyonda kullanılacak bir hediye tercih edebilirsiniz. Duvara asılacak veya rafa yerleştirilecek olan tablonun size göre hazırlanması oldukça büyük bir jest olacaktır. Tablo için en sevdiğiniz 5 fotoğrafınızı ve özel cümlelerinizi seçmelisiniz.


asker sevgiliye hediyeAsker Sevgiliye Özel Sigara Küllüğü

Askere giden erkek arkadaşınız için her zaman kullanabileceği bir hediye alabilirsiniz. Üzerinde fotoğrafınız ve isimleriniz olan beyaz bir küllük, erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir. Üstelik hayat boyu kullanabileceği bu hediyenin size özel olarak tasarlanması hediyeyi daha da anlamlı kılıyor.


uzaktaki sevgiliye alınabilecek hediyelerBaykuş Sevgililer Lüks Çay Fincanı

Kız arkadaşınız için hediye fikirleri her zaman renkli ve bir o kadar da romantiktir. Baykuş desenlerinin altında yazan isimleriniz, şirin bardak tasarımına çok yakışıyor. Ahşap bardak altlığı ve kalp biçimindeki kaşığı da bardağa eşlik ederek görünümü ve sunumu güçlendiriyor.


uzaktaki sevgiliye alınabilecek hediyelerHer Zaman Gülümse Çikolata Kavanozu

Sevdiğinizin her zaman mutlu olması ve gülümsemesi sizi çok daha mutlu eder. Bu nedenle sürprizler yapılır ve hediyeler alınır. Mutlu ederken sizi hatırlatan bir hediye için her zaman gülümse kavanozunu seçebilirsiniz. Kavanozun içerisinde yer alan 24 adet çikolata, mutluluk veren etkiye sahiptir. Üzerinde yazan her zaman gülümse cümlesi de sizden bir istek ve hatıradır.


Aşkımızın Başladığı Nokta SertifikasıAşkımızın Başladığı Nokta Sertifikası

Klişe hediye fikirlerinden sıkılanlara özel olan sertifika fikrini siz de çok seveceksiniz. Romantik, farklı ve oldukça güzel olan bu hediye fikri ile uzak olduğunuz sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz. Aşkınızın başladığı adres ile oluşturula sertifikada bir de mesajınız ve ilişkiye başlama tarihiniz yer alıyor. Bu da hediyeyi her açıdan daha anlamlı ve farklı kılıyor. Askerde olan erkek arkadaşınız için özel bir hediye almaya ne dersiniz? Çekici, kullanışlı, anlamlı ve romantik olan bu hediye, sürekli olarak sizi hatırlatacaktır.


uzaktaki sevgiliye hediye fikirleriKişiye Özel Love Temalı 3D Led Lamba

Sevgiliniz farklı ve özel bir hediyeyi mutlaka hak eder. Özellikle de uzak mesafelerde olan sevgililer için sürpriz yapmak bir ayrıcalıktır. Siz de uzaktaki sevgiliniz için özel bir hediye alabilir ve sürpriz yapabilirsiniz. Love temalı led ışıklı bir lamba, sevgilinizin baş ucunda duracaktır. Kırmızı, mavi ve pembe renk seçenekleri ise hem kadın hem de erkekler için alternatiftir.


Aşk Temalı Love Kar Küresi

Küçük bir sürpriz ile sevdiğinizi çocukluğuna döndürebilirsiniz. Her çocuğun hayran kalarak izlediği kar küresini sevgilinize hediye edebilirsiniz. İçerisinde romantik bir çift olan love kar küresi, el yapımı olması ile de büyük bir öneme sahiptir. Uzak kaldığınız sevgiliniz için sürekli olarak sizi hatırlatan bu hediyeyi sevgililer günü, yıl dönümü veya doğum günü özel günlerde seçebilirsiniz.


Yıldönümümüz Kutlu Olsun Kanvas TabloYıldönümümüz Kutlu Olsun Kanvas Tablo

Yıldönümünüzde birlikte olamıyor musunuz? O halde güzel bir sürpriz ile sevgiliniz günün en mutlu insanı yapabilirsiniz. İlişkinize özel olarak hazırlanan bir tablo, bu mutluluğu vermeniz için yeterlidir. İsimleriniz, ilişkinizin tarihi, mesajınız ve fotoğrafınız, tablonun üzerine çok yakışacaktır. Üstelik bu hediyeyi saklayarak çocuklarınıza dahi gösterebilirsiniz. Aşkınızı kelimelere dökerek kalıcı ve etkili bir hale getirebilirsiniz. Elbette ki bunun için güzel bir aksesuara ihtiyacınız bulunuyor.


uzaktaki sevgiliye armağan edilebilecek en güzel hediyeSevgililere Özel Fotoğraflı Mousepad

Bilgisayar başında çalışan bir sevgiliniz varsa, hediye almak için çok da düşünmenize gerek kalmıyor. Her zaman elinin altında olan mousepad, sizden bir hatıra olarak masanın üzerinde durmalıdır. Fotoğrafınız ve isimleriniz ile mousepad tasarımını anlamlı kılmalıdır. Sevgililer gününde alacağınız bu hediye için dilediğiniz fotoğrafı ve özel cümleyi seçebilirsiniz.


uzaktaki sevgiliye armağan edilebilecek en güzel hediyeSevgiliye Özel Web Sitesi

Sevgiliniz için bu kez farklı bir sürpriz tercih edin. Somut ve elle tutulan hediyelerin dışına çıkarak daha orijinal bir fikre sahip olun. Sevgilinize ve aşkınıza özel olarak tasarlanan web sitesi alarak en özel gününüzde armağan edin. Bu hediye fikri, şaşırtıcı ve farklı olması ile oldukça fazla sevilecektir. Böylelikle her zaman hatırlanması da muhtemeldir.


erkek sevgiliye manevi hediye fikirleriKişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı

Farklı ve şaşırtıcı bir hediye fikrine sahip olmalısınız. Diğer hediyelerden farklı olan sevgili cüzdanı, romantik olması ve hayat boyu sizle kalması ile çok seviliyor. Son derece espirili ve eğlenceli olan bu sürpriz için dilediğiniz bir günü tercih edebilirsiniz. Uzakta olan sevgilinize kargo ile gönderebilir veya farklı bir sürpriz düşünebilirsiniz.


Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

Bir kutu dolusu çikolata düşünün! Üstelik her birinin üzerinde sevgiliniz ile olan fotoğrafınız bulunsun. Kız arkadaşınızı bundan daha fazla mutlu eden bir hediye olmayacaktır. Kırmızı kalp kutu içerisinde yer alan çikolata paketlerinin her birinde fotoğraf, isim ve mesaj bulunuyor. Bu eşsiz hediye kırmızı gül yaprakları ile süslenmiş olarak sevgilinize ulaşıyor.


uzaktaki sevgiliye sürprizHer Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kutusu

Aşkınız yalnızca özel günlere ait olmamalıdır. Sevgi dolu sözcükleriniz, motivasyon veren iltifatlarınız ve çok daha fazlası yılın her gününde olmalıdır. Kırmızı kalp kutu içerisinde yer alan 365 adet not kartı, sevgiliniz için güne iyi başlama sebebidir. Her sabah açıp okuyacağı bu notlar, sürekli olarak sizi hatırlatacaktır. Bu özel hediyeyi dilediğiniz bir günde alabilir ve sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz.


uzaktaki sevgiliye sürprizKişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı

Kitap okumayı çok seven sevgiliniz için özel bir hediye alabilirsiniz. Her kitap okuduğunda sizi düşünecek ve hatırlayacak bir kitap ayracı, özel günler için iyi bir hediye fikridir. Kitap ayracının üzerinde yer alan fotoğraflarınız, bir film şeridi biçiminde tasarlanıyor. Bu da kitaplarda ve filmlerdeki gibi bir ilişkinizin olduğu mesajını veriyor. Sevgililer günü, yıldönümü, mezuniyet veya doğum günü gibi özel bir gün için bu hediyeyi seçebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir