Vidalı Zeka Geliştirici Ahşap Oyuncak Araba

Vidalı Zeka Geliştirici Ahşap Oyuncak Araba

  Çocuklara alınması gereken oyuncakların zeka geliştirici ve aynı zamanda eğlenceli olmasından yana olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Hem kız he de erkek çocuklara uygun zeka geliştirici oyunlar onlara bir şeyler katacak aktiviteler içerir. Küçük kas gruplarının çalışması, zekasını nasıl kullanması gerektiğine dair seçilen oyuncaklar uzun süreli oynanan oyunlar olacaktır. Vidalı Zeka Geliştirici Ahşap Oyuncak Araba hem renkleri olması hem de çok eğlenceli ve zeka içerikli olması sebebi ile çok beğenilecektir.

  Çocuk doğum günü hediyesi olarak alabilir, davet edildiğiniz 1 yaş doğum günü hediyesi olarak seçebilir ya da çocuklar için nedensizce bu hediyeyi alabilirsiniz. Her çocuk bu şirin zeka küpü hediye karşısında çok sevecek ve zevkle oymaya başlayacaktır. Özellikle erkek çocuklarının çok daha dikkatini çekecek olan bu hediye onları uzun süre oyalayacak ve bir şeyler öğrenmesini sağlayacak bir hediye seçimi olacak. Küçük çocuklara oyuncak seçimlerinde dikkatli olmalı ve onların ilgi alanına uyum sağlayacak seçimler yapmalısınız. Ahşap hediye olması da onun sağlığını da ön plana koyduğunuzu gösteriyor olacak. Dolayısı ile hem sağlıklı bir oyuncak hem de eğlenceli bir oyun ile çocukların kalbini kazanabileceksiniz.

  Vidalı Zeka Geliştirici Ahşap Oyuncak Araba İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1- ) Vidalı Zeka Geliştirici Ahşap Oyuncak Araba özellikle 3 YAŞ bebeklerin analitik ve pratik düşünmeleri üzerinde olumlu etki yapar.
  2 -) 3 YAŞ üstü bebeklerin el becerileri kazanmalarında ve zeka gelişimlerinde olumlu yönde etkiler.
  3- ) Eğitici oyuncaklar çocukların organizayon yeteneklerinin gelişmesinde, el, vücut ve kas koordinasyonun sağlanmasında yardımcı olur.
  4- ) Eğlenceli bir oyuncak olan Vidalı Zeka Geliştirici Ahşap Oyuncak Araba canlı renkler kullanılarak hazırlandığı için 3 YAŞ bebekler için dikkat çekicidir.
  5- ) Vidalı Zeka Geliştirici Ahşap Oyuncak Araba çocukların nesne ile olay arasında ilişki kurmasına ve bebeğin kavrama yeteneği ve dikkat becerisinin gelişmesine yardımcı olur.
  6- ) Zeka geliştirici oyuncaklar çocukların nesneleri şekilleri tanıma, algılama, işitme yönlerini olumlu etkiler.
  7- ) Dokunma, hissetme, kendilerini ifade etme, tanıma, hayal gücünün gelişmesi ve zenginleşmesinde önemli rol oynar.
  8- ) Ahşap malzemeden hazırlanan Vidalı Zeka Geliştirici Ahşap Oyuncak Araba bebek sağlığını olumsuz yönde etkileyecek zararlı madde veya materyaller içermez.
  9- ) Lütfen DİKKAT: Bu oyuncak 3 YAŞ ve üzeri bebek/çocuklar için uygundur.
  10- ) UYARI: Küçük parçaların yutulması riskine karşı olarak oyuncaklar mutlaka ebeveynleri gözetiminde oynatılmalıdır.
  11- ) Vidalı Zeka Geliştirici Ahşap Oyuncak Araba hafta içi verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilir.

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.