Yay Burcuna Hediye Fikirleri

Yay burcuna hediye almadan önce yay insanını biraz tanımanız gerekir. Yay insanı son derece çocuk ruhlu olur. Sıcakkanlı ve sevimli kişilikleri ile toplumda çok sevilirler. Bitmek tükenmek bilmez bir enerjiye sahiptir. Kalplerinde saflık ve merhamet hiç tükenmez. Espri yapmayı seven ve gülen enerjisi ile başınızı döndürürler.

Yay Burcuna Hediye Kutusu

Yay Burcuna Özel Konsept Hediye Kutusu

Yaylara doğum günü hediyesi alacaksanız öyle sıradan şeyler almamalısınız. Hediyeyi mükemmel bir zamanda ve ortamda vermelisiniz. Yay burcuna çiçek alacaksanız bu işe zambakla başlamalısınız. Zambaklar yaylara her zaman narin ve güzel gelir. Yaylar kendi tarzını yansıtan ve sık güncellenen şeylere ilgi duyar. Renkli takılar her zaman yayların hoşuna gitmiştir. Yaylara kıyafet alacaksanız mutlaka değişim kartını almayı ihmal etmeyin. Yaylara hediye olarak ev eşyası da alabilirsiniz. Küçük dokunuşlarla yayların aklını başından alabilirsiniz. Yay burçlarına hediye olarak ne alabilirim diyorsanız yazı dizimizin devamını mutlaka okumalısınız. Bu yazı dizimizde sizlere yay burcuna alınabilecek hediye önerileri sunacağız. Sizler için seçtiğimiz yay burcu hediye fikirleri şunlardır:

Yay Burcuna Hediye Kupa Bardak

Hediye alacağınız yay burçlu kişi dini bütün ve inançlı biriyse ona alabileceğiniz en güzel hediye Vav Simgeli Dekoratif Masa Saati’dir. Bu hediye ile ona zamanın ne kadar önemli olduğunu, onun inançlarını önemsediğinizi göstermiş olursunuz. Bu hediyeyi yay burçlu dostunuz çok beğenecek masasında uzun yıllar bu hediyeyi saklayacaktır.

Delik Kova Şeklinde Kalemlik

Yay burçları değişik ve ilginç olan her şeye ilgi duyar. Sıradan ve rutin olan şeyleri sevmez. Bu durum hediye seçimi için de geçerlidir. Delik kova şeklinde kemiklik hediyesi ile sevdiğiniz yay burcu arkadaşınızın sevgisini kazanabilirsiniz. Bu hediyeyi emin olun çok beğenecektir.

 

Sokak Lambası Banktaki Aşıklar Biblosu

Aşkı ve sevgiyi sembolize eden bu hediye ile yay burcunun romantik yapısına hitap edebilir, aranızdaki sevgi bağını güçlendirebilirsiniz. Yay burcu dostunu bu hediyeyi yatak odasında şifyonerde, çalışma masasında ve televizyon ünitesinde uzun yıllar saklayacaktır.

Erkeğe İsme Özel Konsept Ofis Hediyesi

Ofis çalışanı yay burcu dostunuza alabileceğiniz enteresan ve işe yarar bir hediye olarak erkeğe isme özel konsept ofis hediyesi alabilirsiniz. Bilgisayara usb kanalı ile bağlanan bu vantilatör ile yay burcu dostunuz sıcak yaz günlerinde serinleyebilir. Oldukça kullanışlı olan bu hediye yay burcu dostunuzun çok hoşuna gidecek, serinlediği her an sizi hatırlayacaktır.

Yay Burcuna Hediye Kitap Ayracı

Peygamberimizin mezarının bulunduğu Kâbe her müslümanın görmeyi arzu ettiği yerlerden birisidir. İnançlı yay burcu dostunuza dekoratif Kâbe biblosu alarak onu mutlu edebilirsiniz. Kâbe’ye gidemese de masasında bu bibloyu saklayıp içindeki peygamber sevgisinin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. Bu biblo inançlı yay dostunuzu fazlasıyla mutlu edecektir.

 

Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

Yay burcuna alabileceğiniz ilginç hediyelerden birisi de sen hastalandığında ben kitabıdır. Bu kitabın içinde yay burcu arkadaşınızın hastalandığında sizin neler hissedeceğiniz yazılıdır. Bu hediye ile onu ne kadar düşündüğünüzü, sizin için ne kadar değerli olduğunu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

 

Küre Dünya Haritası Kumbara

Birikim yapmanın ne kadar değerli olduğunu yay burcu dostunuza anlatmanın en iyi yolu ona bir kumbara hediye etmektir. Hediye edeceğiniz kumbara basit bir kumbara olmaktansa Küre dünya haritalı kumbara olması daha iyidir. Bu hediye yay burcu dostunuzun çok işine yarayacak, onun birikim yapması için adım atmasına cesaret verecektir.

 

Zırhlı Osmanlı Askeri Biblosu

Yaylar tarihi ve kültürel değerlere bağlı yaşarlar. Geçmişe her zaman ilgisi vardır. Tarihini bilmek ve tarihten ders almak gerektiğine inanırlar. Tarihine bağlı, geçmişi ile gurur duyan bir yay dostunuza zırhlı Osmanlı askeri biblo hediye ederek yay burcu dostunuzu mutlu edebilirsiniz. Onun geçmişi ve tarihi ile bağ kurmasına destek olabilirsiniz.

 

Kişiye Özel İsimli ve Tarihli Çelik Termos

Yay burçları hareketli burçlardır. Bu yüzden çok hareket eder ve aşırı sıvı kaybederler. Sıvı kaybettikleri zaman su içecekleri güzel bir matara onlara hediye edilebilir. Sıradan bir matara yerine yay burcu dostunuza kişiye özel isimli tarihi çelik matara hediye edebilirsiniz. Bu hediye hem estetik açıdan hem de işlevsel açıdan oldukça kullanışlı bir hediyedir. Bu hediye yay burcu dostunuzun çok hoşuna gidecektir. Aynı şekilde Fıçı Şeklinde Ahşap Kumbara da alabilirsiniz. Yay burcu dostunuza fıçı şeklinde ahşap kumbara hediye edebilirsiniz. Parasının kıymetini bilen ve saklamanın önemini çok iyi kavrayan yaylara alınabilecek güzel hediyelerden birisi kumbaradır.

Çiftlere Özel Anahtarlık Askısı

Hediye alacağınız yay burcu eğer eşinizse ona çiftlere özel anahtarlık askısı alabilirsiniz. Anahtar çok sık kaybedilen bir ev eşyasıdır. Anahtarımız kaybolduğu zaman birçok zorluk ve sıkıntı ile karşılaşırız. Anahtarların kaybolmasını engellemek için özel anahtarlık askısı kullanılır. Çiftlere özel anahtarlık askısında çiftlerin resimleri, isim ve soy isimleri yer alır.

Sonsuz Aşk Fotoğraflı Sevgili Mouseped

Hediye alacağınız yay burcu arkadaşınız bilgisayarla çok haşir neşir biriyse ona sonsuz aşk fotoğraflı mauspedi alabilirsiniz. Mausun bozulmasını engelleyen ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayan mausped yay burcu dostunuzun çok işine yarayacaktır.

 

Kişiye Özel Pusula

Yay burcu dostunuza hediye olarak kişiye özel pusula satın alabilirsiniz. Bu hediye ile yay burcu dostunuzun hayat boyu yönünü bulmasını sağlayabilir, ona hayatta hiçbir zaman yönünü kaybetmemesi gerektiği mesajını verebilirsiniz. Bu hediye de yay burcuna alınabilecek kullanışlı ve yararlı hediyelerden birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir