Yay Burcuna Ne Hediye Alınır?

YAY BURCUNA NE HEDİYE ALINIR?
Esprili,maceraperest,şakacı ve gezmeyi çok seven yay burçları için en ideal hediye ilginç hediyelerdir.hayvanlara olan düşkünlükleri bakımından evleri müsaitse alıcağınız yavru bir kedi ya da köpek onları çok mutlu edicektir. En sevdiği renkler koyu mavi ve mordur eğer kıyafet almayı düşünürseniz bu renklerde tercih etmeye özen gösterin.
Yeni kültürlere açık ve gezmeyi seven yay kadını için: Bileklikler,kolyeler,orjinal peçetelikler,mor menekşe çiçekler,eğer bir hayavanı varsa hayvalarla ilgili aksesuarlar, onları çok mutlu edecketir.

bosluk

Hareketli ve şakacı yay erkeği içinse:İlginç hediyeler,tuttuğu takımın hediyelik eşyaları,bilgisayar aksesuarları,monopoly,scrabble,tabu gibi kutu oyunlara hayır demiyeceklerdir.

Not:Eğer verdiğimiz hediye önerileri sizin burcunuza uymuyorsa, ne alakası var benim burcumla bu hediyelerin diyorsanız? Burçlara göre hediye seçen insanlar için daha önceden size alınan ve tam bana göre dediğiniz hediyeleri yorum yazarak paylaşırsanız seviniriz…

  1. beyza diyor ki:

    ya bana doru düzgün büyük bir hediye söleyin nolur bunlar aşkıma göre çok zayıf hediyeler daha büyük ne olabilir bana yardım edin acillll.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir