Yeni Anneye Anneler Günü Hediyeleri

Yeni Anneye Anneler Günü Hediyeleri

  Annelerimizin bizler için ne kadar önemli olduğunu anlatmamıza gerek bile yok. Hepimiz için dünyada sahip olduğumuz en önemli varlıklarımızdan bir tanesi. Bizleri 9 ay boyunca karnında taşıyan, her geçen gün yanımızda olan annelerimizin anneler gününü olabilecek en iyi şekilde kutlamamız gerekli. Mümkünse bütün bir günü annelerimizde geçirirken onlara küçük hediyeler almamız da günün anlam ve önemini biraz daha üst seviyeye çıkaracak. Onlara olan sevgimizi en iyi şekilde gösterecek olan hediyeler her zaman onları mutlu edecektir.

  Belirli bir yaşa geldiğimiz andan itibaren annelerimizin bu önemli gününü kutlamaya başlıyoruz. Küçük yaşlarda babalarımızdan yardım alarak kutladığımız anneler gününü yaşımız büyüdükçe kendimiz kutlamaya başlayabiliriz. Her geçen yıl olan sevgimizi gösterebileceğimiz güzel hediyeler almamız için güzel fırsatlar karşımıza çıkıyor. Anlamlı ve kullanışlı bir hediye alarak onları bu önemli günde mutlu etmeyi başarabiliriz. Bizler annelerimize hediye alabiliyor olsak da yeni anne olmuş kadınların böyle bir imkânı bulunmuyor. Bebekleri onlara hediye alıp onların anneler gününü kutlamak için hala çok küçük.

  yeni anneye anneler günü hediyesi

  Yeni anne olmuş kadınların anneler gününü kutlamak da onların en yakınlarında olan bizlere düşüyor. Kız kardeşlerimizin, ablalarımızın, eşlerimizin ya da arkadaşlarımızın ilk anneler gününü kutlamak için de hediye almamız onlara verdiğimiz değeri göstermemiz için çok önemli. Sitemizde yeni anneye anneler günü hediyeleri almak isteyen kişiler için yüzlerce farklı çeşit bulunuyor. Bunlar arasında karar vermekte zorlanan ya da araştırma yapacak zamanları bulunmayan kişiler için ise öneri listemizi hazırladık.

  Anne Tanımlı Kahve Fincanı

  yeni anneye anneler günü hediyesi

  Biliyoruz ki anneliği tanımlamaya kelimeler yetmez. Bu muhteşem duygu aynı zamanda çok büyük bir sorumluluk anlamına geliyor. Eğer yakınımızda yeni anne olmuş kadınlar varsa onlara annenin ne kadar yüce bir tanımı olduğunu anlatan kahve fincanları hediye edilebilir. Bebekleri ile geçirdikleri bolca zaman sonrasında yorgun düşen kadınlarımız yorgunluk kahvelerini içerken hep sizleri anacaktır.

  Süper Annem İsimli Bez Çanta

  Annelik duygusunu tatmış olan kadınlar bebeklerinin olduğu ilk süreçte tam anlamıyla bir süper kahramana dönüşüyorlar. Günün büyük bir kısmını bebekleri ile geçiren anneler tüm ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyorlar. Yanlarında eşleri ya da anneleri onlara yardımcı olsa da bu büyük yükü kaldırmak için bir süper kahraman olmak şart. Bunu en iyi şekilde resmeden bez çantalar anneler gününde alınabilecek en anlamlı hediyelerden bir tanesi. Yeni anne olmuş kadınların isminin de yazılı olduğu bu bez çantalar son derece faydalı bir hediye olacaktır. Bebekleri ile herhangi bir yere gidecek olan anneler bu çantaları kullanabilirler.

  İlk Anne Sevgisi Yastık

  yeni anneye anneler günü hediyesi

  Yeni anne olan kadınlar bebeklerini beslerken sürekli olarak oturmak ve bebeklerini kucaklarında tutmak zorundadır. Daha yeni doğum yaptıkları için vücutları henüz eski haline dönmemiş olur. Bu sebeple de uzun süre koltukta oturmak onlar için oldukça zorlu bir tecrübe olacaktır. Bu dönemdeler bellerinin arkasına koyabilecekleri bir yastık son derece değerli bir hediye olabilir. Özellikle üzerinde yeni annelere özel mesajların ve isimlerinin yer aldığı bir yastık olursa hediyeler çok daha anlamlı bir hal alır. Bunun için bu yastıklarımızı tercih edebilirsiniz.

  Kişiye Özel Defter ve Kalem

  yeni anneye anneler günü hediyesi

  Yeni anne olmuş kadınlar her zaman yanlarında kalem ve defter taşırlar. Bebeklerini besledikleri ya da altını değiştirdikleri saatleri not ederler. Bunun yanı sıra bu süreçte çok yoğun oldukları için yapmaları gereken işler de not edilebilmektedir. Bu notları en güzel şekilde alabilmeleri için kişiye özel defter ve kalem setleri hediye edilebilir. Yeni anneler için özel olarak tasarlanmış olan kalem ve defterler çok anlamlı birer hediye olacaktır.

  Anneye Özel Karakalem Kanvas Tablo

  yeni anneye anneler günü hediyesi

  Annelik duygusunu yeni tatmış olan kadınlar bu süreçte muhteşem kareler ortaya çıkarırlar. Bebeklerine sarılışları, onlarla oynadıkları ya da onları uyuttukları anlar hepsi birer ölümsüz karedir. Bu kareleri yakalamayı başaran kişiler anneler için muhteşem bir hediye siparişi verebilir. Fotoğrafları bizlere gönderen kişiler karakalem olarak işlenmiş olan kanvas tablolara sahip olabileceklerdir. Son derece duygusal bir hediye olan bu tablolar evlerin istenen her alanında kullanılabilir. Mutfak, çocuk odası ya da yatak odası bu fotoğraflar için muhteşem bir alan olacaktır.

  Melek Kanadı İsme Özel Kolye

  yeni anneye anneler günü hediyesi

  Kolye modelleri her zaman kadınlar için çekici hediyeler olmaktadır. Özellikle isme özel kolye tasarımları şıklığının yanında yoğun bir anlam da taşıyan ürünler olmaktadır. Bebekleri ile zaman geçirmeye başlayan anneler dışarıdan muhteşem görünürler. Bu süreçte nazar değmemesi için nazar boncuklu takıların her zaman kullanılması şarttır. Yonca yapraklı isme özel kolye modeli hem nazar boncuğu deseni bulunan hem de her yaprağında isim yazan özel bir kolye modelidir. Yeni anne olan ve daha kalabalık bir aileye sahip olan kadınlar için tüm aile fertlerinin isimlerinin yazıldığı bu kolyeler muhteşem bir hediye olacaktır.

  İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi

  yeni anneye anneler günü hediyesi

  Annelik duygusunu tatmayı başaran kadınlar çok kısa bir süre içerisinde çok sayıda anı biriktirirler. Yeni anneye anneler günü hediyeleri arasında her zaman tercih edilenlerden bir tanesi olan ipli ve mandallı anı çerçevesi bu anları en güzel şekilde yansıtacaktır. Anne ve bebeğinin en güzel fotoğrafları bu muhteşem çerçeve ile sergilenebilir.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.