Yeni Araba Hediyeleri

Arabalar, günümüzün olmazsa olmaz niteliğinde olan ulaşım araçlarından birisidir. İnsan hayatını fazlasıyla kolaylaştırmakta olan arabalar, insanların bir yere çabucak ulaşması için yeterli seviyede olan mükemmel bir ulaşım aracıdır. Eğer çevrenizde yeni araba alan bir kişi bulunuyorsa, bu kişiye araba hediyeleri (aksesuarları) alarak, bu kişiye olan bağlılığınızı gösterebilir, böylelikle hediyeyi verdiğiniz kişinin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Günlük yaşantılarımızda, arabaların yeri oldukça farklıdır. Gerek toplu taşıma, gerek motorlu taşıtlar, gerekse hususi araçların sayısı epey bir fazladır. Yani günümüzde araçların olmaması, büyük bir ulaşım sorununa yol açmaktadır. Bu nedenden dolayı yeni bir araç satın alan kişilerin sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Sizlerde çevrenizde tanıdığınız yeni bir kişinin araba alması durumunda, şahane aksesuarları satın alarak hediye edebilirsiniz. Yeni araç satın alan kişiler, araç içerisinde bir takım aksesuarlara ihtiyaç duymaktadır. Bundan dolayı tanıdığınız kişinin işine yarayacak bir ürün hediye etmeniz, son derece etkili bir yol olacaktır. Listemizde madde madde sıralamış olduğumuz bu hediyeler, yeni araç satın alan kişilerin en ihtiyaç duyabileceği ürünlerden oluşmaktadır. Böylelikle listemizde yer alan herhangi bir ürünü satın alarak yeni araç satın alan kişiye hediyede bulunabilir, böylelikle hem araç sahibinin ihtiyacını giderebilir, hem de bir arkadaş veya aile yükümlülüğünüzü yerine getirmiş olabilirsiniz. Aşağıda yer alan ürünler, bütçenizi sarsmayacak ürünlerden oluşmaktadır. Böylelikle satın alacağınız ürünler sizi zorlamayacaktır.

Araba Hediyesi Olarak Neler Alınabilir?


araba hediyeleriAraç Şarj Aleti;

Gün içerisinde aracı ile sürekli olarak seyahat halinde olan kişilerin en ihtiyaç duyduğu ürünlerden birisi, şüphesiz şarj aletleridir. Eğer çok eski model bir araç değilse, hemen hemen tüm araçlarda şarj giriş soketi bulunmaktadır. Sizlerde yeni araç satın alan bir kişiye araç şarjı alabilir ve bu kişiye hediye olarak sunabilirsiniz. Üstelik araç şarjları çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Tüm araçların şarj giriş soketleri aynıdır. Bu bakımdan araç modeline göre değil, kalitesine ve pil gücüne göre bir araştırma yaparak, araç şarj aleti satın alabilirsiniz.


yeni araba hediyeleriİsme Özel USB Bellek;

Birçok kişi, aracında kendi seçtiği müziklerden oluşan müzikleri dinlemektedir. Bunun için gerek CD, gerekse USB ürünleri kullanılmaktadır. Sizlerde yeni araç satın alan bir kişiye, ismine özel olarak yaptırdığınız USB bellek satın alabilir ve ona hediye edebilirsiniz. Böylelikle araç sahibi aracında müzik dinleyebilecektir. Ayrıca sizin hediye etmiş olduğunuz bu ürünü, birçok amaçla da kullanabilecektir. Uygun fiyatlara alıcılarını bekleyen isme özel USB bellekleri satın alabilmek için, bir USB bellek hakkında karar kılmalı ve satın alma işlemleri kısmından araç sahibinin ismi ve soy ismini belirtmeniz yeterli olacaktır.


araba hediyesi ne alınırCep Telefonu Tutacağı;

Seyahat esnasında birçok insan telefon elinde araç kullanmaktadır. Bu durum kaza olasılığını fazlasıyla arttırmakta ve insanların hayatlarını çok büyük bir şekilde tehlikeye atmaktadır. Bu nedenden dolayı anlamlı bir hediye olabilecek olan cep telefonu tutacağını, yeni araç sahibine hediye olarak sunabilirsiniz. Bu sayede kişi, araç kullanım esnasında telefonu çaldığı sırada telefonu dışarıya sesli bir biçime getirerek, dikkati dağılmadan aracını kullanabilecektir. Uygun fiyatlara satışta olan cep telefon tutacaklarının birisinde karar kılarak, hemen sipariş verebilirsiniz.


yeni araba hediyesiAraç İçi Navigasyon Tutacağı;

Navigasyonlar, insan hayatını kolaylaştırmakta olan bir başka teknoloji harikası üründür. Bu ürün sayesinde sürücüler, gitmek istediği ancak yolu bilmediği yerlere, kolaylıkla gidebilmektedir. Bu sayede sürücüler yollarda zaman kaybı yaşamamakta ve bir kimseye adres sormadan istediği yere ulaşabilmektedir. Sizde yeni araç sahibine bir navigasyon ve navigasyon tutacağı hediye ederek, yeni araç sahibini oldukça mutlu edebilirsiniz.


yeni otomobil hediyesiSeyahat Yastığı;

Özellikle uzun yolculuklarda, sürücülerin boyun kısmından başlayarak, ayaklara kadar büyük yorgunluklar oluşabilmektedir. Bu yorgunlukları en aza indirebilmek adına, yeni araç sahibine bir seyahat yastığı hediye edebilir, böylelikle sürücünün gitmek istediği yerlere konfor içerisinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik seyahat yastıkları çok cüzi bir miktardan satışa sunulmaktadır.


sevgiliye araba hediyesiPlaka Anahtarlık;

Anahtarlıklar, bir araba anahtarı için olmazsa olmaz görevi görmektedir. Bu sebepten dolayı yeni araç sahibi bir kişiye, şık bir anahtarlık hediyesinde bulunarak, hediye görevinizi yerine getirmiş olabilirsiniz. Uygun fiyatlara alıcılarını bekleyen birbirinden şık anahtarlıklar içerisinden birisi üzerinde seçim yapabilir ve yeni araç sahibine hediyenizi takdim edebilirsiniz.


araba içi hediyeleriÖksüren Akciğer Küllük;

Eğer araç sahibi sigara kullanıyor ise, bir küllük hediyesinde bulunabilirsiniz. Birbirinden güzel görüntüye sahip olan araç küllüklerinden birisi üzerinde seçimde bulunarak, yeni araç sahibine küllük hediyesinde bulunabilirsiniz. Bu hediye, sigara içen bir araç sahibini şüphesiz mutlu etmeye yetecek bir hediyedir.


Kişiye Özel Resimli Araba Camı GölgeliğiKişiye Özel Resimli Oto Güneş Gölgeliği;

Güneşli havalar, zaman zaman sürücüyü rahatsız ederek, sürüş esnasında olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Bundan dolayı yeni araç sahibine, üzerinde kendi resmi veya farklı bir resim bulunan güneş gölgeliği hediyesinde bulunabilirsiniz. Bu hediye, araç sahibini oldukça mutlu edecektir. Sürücü kişinin resmi bulunuyor ise ‘’sipariş ver’’ kısmından yola çıkarak, sürücünün resmini bu kısımdan paylaşabilir ve siparişiniz sizlere ulaştığında hediyenizi takdim edebilirsiniz.


araba hediyesiSlikon Kapaklı Kilitli Kahve Kupası;

Birçok sürücü, araç kullanımı esnasında çay veya kahve gibi sıcak ürünleri içmek isterler. Fakat normal bardakların içerisine konulan bu tür içecekler, araç sallanmasından ötürü dökülebilmektedir. Bundan dolayı ağzı kapalı olan ve şahane bir imajı olan kahve kupasını, yeni araç sahibi kişiye hediye ederek, onun mutluluğunu sağlayabilirsiniz.


resimli plaka anahtarlıkPlakaya Özel Resimli Anahtarlık

Telefonlar, sürüş esnasında kazaya sebebiyet veren en belirgin maddelerden birisidir. Sürüş esnasında telefonu kulağa götürmek, kaza olasılığını fazlasıyla arttırmaktadır. Bundan dolayı yeni araç sahibi bir kişiye direksiyon arasına telefon sabitleyici aparat hediyesinde bulunabilir ve böylelikle sürücünün güvenliğini sağlayabilirsiniz.


Sigara Dumanını Çeken Arabalı Küllük;

Sigara içilen bir arabada sürekli olarak camların açık kalması gerekmektedir. Çünkü duman arabaya sindiği vakit, ilerleyen zamanlarda araç içerisinde çok kötü bir koku bırakabilmektedir. Ancak sigara dumanını içerisine çeken arabalı küllük sayesinde cam açmadan rahatlıkla sigara içebilmek mümkündür. Böylelikle özellikle kış aylarında cam açmadan araçta sigara içilebilecek ve üstelik araç içerisinde koku oluşumuna müsaade edilmeyecektir. Sizlerde bu ürünü yeni araç sahibi kişiye hediye edebilmek için siparişte bulunabilir ve böylelikle hediye edeceğiniz kişiyi oldukça mutlu edebilirsiniz.


yeni araba hediyesiDikkat Arabada Bebek Var Tişörtü;

Bazı duyarsız sürücüler nedeniyle, yollarda sürekli olarak gereksiz yere klakson çalınmaktadır. Bu sebepten dolayı birçok bebek rahatsız olmakta ve durmaz bir hale gelmektedir. Eğer araç hediyesi alacağınız bir kişinin bebeği bulunuyor ise, ona ‘’Dikkat Arabada Bebek Var Tişörtü’’ alarak, onu mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Üstelik bu tişörtler çok uygun fiyata satışa çıkarılmış olup, harika bir görüntü imajı vermektedir.


Pembe Bıyıklı Seramik Kupa BardakKadınlar İçin Özel Seramik Bardak;

Yeni araç satın almış bir tanıdığınız eğer kadınsa, ona harika görünümlü seramik bardak hediyesinde bulunabilirsiniz. Birçok uzun yol giden sürücüler, yola çıkmadan önce sürüş esnasında sıcak içecekler tüketmek isterler. Bundan dolayı, özel üretim olan seramik bardaklar, tam kadınların isteğine uygun olacak cinstendir. Sizlerde seramik bardak hediyesinde bulunarak, kadın şoförü memnun edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir