Yeni Doğan Çiçekleri

Yeni Doğan Çiçekleri

  Yeni doğan bebekler için ailelerin sevincini paylaşmak amacıyla yollanan çiçekler oldukça zarif bir davranıştır. Yeni bebek sahibi olmuş aile bireylerine çiçek yollayarak onların mutluluğuna ortak olmak mümkündür. Onlara yollanabilecek çiçek bebeklerinin doğumu için ne kadar mutlu olduğunuzu ifade eder. Aynı şekilde onları bebek sahibi oldukları için kutladığınızı ve bebekleriyle başlayan yeni hayatlarının mutluluk getirmesini istediğinizi yansıtır. Bu yüzden de dünyaya bir bebek getirmiş kişiye hediye olarak çiçek yollamak onun kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. Aynı şekilde karşıdaki sizin onu ne kadar düşündüğünüzü ve ona değer verdiğinizi hissedecektir. Bu yüzden hastanelere ya da evlere çiçek yollanarak yeni doğmuş bebeğin sevinci paylaşılır.

  yeni doğan çiçekleri

  Özel günlerde gönderilen çiçekler yakınların birbirinde daha da sıkı sarılmasını sağlar. Çünkü bu günler sevinçli günlerdir ve insanlar mutlu günlerinde de birbirinin sevincine ortak olmalıdır. Yalnızca üzüntüyü değil sevinci de paylaşmak gerektiği için bu tarz günlerde hediyeleşmeye önem verilmelidir. Karşıdaki insanın bu mutlu gününde ona şık ve zarif bir çiçek yollamak onun daha da sevinmesini sağlar. Çünkü kendisi bebek sahibi olduğu için zaten mutludur ve bu mutluluğuna siz de ortak olursanız daha iyi hissedecektir. Özellikle anneler bu günlerde daha da hassas olurlar ve insanları yanında hissederler. Babalar da yakınlarının onların yanında olduğunu ve baba olmanın sevincini dostlarıyla kutlamak ister. Bu yüzden onlara gönderebileceğiniz çiçek bebek sahibi oldukları için ne kadar mutlu olduğunuzu hissetmelerini sağlar. Bu olay üzerinden yaşadığınız sevinç duyguları aynı şekilde onlar tarafından da hissedilir. Böylece aranızdaki bağ sıkı bir şekilde devam eder ve manevi duygular ön plana çıkar. Eğer karşıdaki kişi yakın arkadaşınızsa onu bu özel gününde hatırladığınız için arkadaşlığınızın ne kadar değerli olduğunu anlar.

  Eğer yeni doğum yapmış kişi için hastaneye çiçek yollayacaksanız bu konuda özenli davranmanız gerekmektedir. Çünkü birçok hastane çiçek kabul etmemekte ve bazı odalara bunu yollamanız yasaklanmıştır. Bu yüzden çiçeklerin ağır kokulu olmamasına ve yasakları göz önünde bulundurmaya dikkat ediniz.

  Orkide

  yeni doğan çiçekleri

  Yeni doğan çiçeklerinde karşımıza çıkan en iyi seçeneklerden bir tanesi orkidelerdir. Hastanelere yollanmak için de uygun olan orkideler birçok kişi için en güzel çiçekler arasındadır. Görüntüsünün zarif olmasıyla da beğenilen orkideler özel günlerde çok sık tercih edilmektedir. Karşıdakine hissettiğiniz duyguları ve güzel düşünceleri yansıtmak amacıyla bu tarz çiçekler oldukça iyidir. Hem onun sevincini paylaştığınızı hem de yeni doğmuş bebeği için ne kadar mutlu olduğunuzu ifade ederler. Bu orkideler görüntüsü bakımıyla oldukça saf duyguları ifade ederler ve yeni doğan bebek için çok uygundur. Çünkü hayata yeniden başlayan bir bebek için çok saf ve temiz duygular beslenir. Bu da ailesine hediye etmek istediğiniz çiçekte kendisini gösterebilme imkanına sahiptir. Bu yüzden masum sevgiyi hissettirmek açısından orkideler yerinde bir tercih olacaktır.

  Gül

  yeni doğan çiçekleri

  Beyaz güller yeni doğan çiçekleri arasında en sık tercih edilen hediyelerden bir tanesidir. Karşıdaki ebeveynlere yollanan beyaz güller onları oldukça mutlu edecektir. Günün anlam ve önemine yakışan bir çiçek olan beyaz güller yeni doğan bebeğin sevincine ortak olduğunuzu ifade etmektedir. Temiz ve saf duyguların iletilmesi açısından bu mutlu günde hissettiklerinizi onlara iletmeyi başarır.

  Bu yüzden beyaz güller yeni bir çocuk sahibi olmuş anne ve babaya gönderilebilecek çiçekler arasındadır. Çiçek hediye etmek isteyenler beyaz gülü tercih ederse doğru bir seçim yapmış olurlar. Özellikle bu tarz özel günlerde karşıdaki insan dostunuzsa ona beyaz gül hediye etmek gayet uygundur. Arada arkadaşlık, dostluk, kardeşlik, yakınlık gibi duygular hakimse beyaz gül uygun bir çiçek tercihi olacaktır.

  Pembe gül

  yeni doğan çiçekleri

  Pembe ve beyaz karışımı güller yeni doğan bebek sevincini paylaşmak için en iyi çiçek hediyelerinden bir tanesidir. İkisinin karışık halde bulunduğu vazo ya da saksılar oldukça iyi bir tercih olacaktır. Bu iki renkten meydana gelen güller beraber şık bir kombin oluşturmuştur. Böylece karşıdakine kırmızı kadar romantik değil ancak güzel duyguları yansıtabilecek güller hediye etmiş olursunuz. Samimiyeti ve içtenliği ifade etmeyi başaran pembe güller asil beyaz güllerle birleşerek uyum sağlayacaktır. Böylece karşıdakinin mutlu gününde samimi duygularınızı ve içten düşüncelerinizi onunla paylaşma fırsatı elde edersiniz.

  Karanfil

  yeni doğan çiçekleri

  Pembe karanfiller bebekleri yeni doğmuş ebeveynlere yollanabilecek en iyi çiçek tercihleri arasında yer almaktadır. Çiçekçilerde ya da ilgili internet sitelerinde yapılabilecek olan özel üretimler bu çiçekler arasına oyuncak da eklemektedir. Böylece pembe karanfiller arasında küçük beyaz oyuncak ayılar konularak günün konseptine uyum sağlanır. Aynı şekilde bu çiçekler arasına küçük balonlar koymak ve kurdeleler yerleştirmek de mümkün olacaktır.

  Genellikle toplumumuzda yeni doğan bebek erkekse bu oyuncaklar mavi olarak seçilmektedir. Ancak siz burada dilediğiniz rengi seçerek gönderebilirsiniz. Aynı şekilde beyaz karanfiller de yeni doğan bebek çiçekleri arasında yer alan seçenekler arasındadır.

  Papatya

  yeni doğan çiçekleri

  Her zaman vazgeçilmez çiçeklerden olan papatyalar yeni doğum yapmış anne ve babaya gönderilebilir. İçten ve samimi duyguları temsil eden papatyalar bu özel günde verebileceğiniz hediyeler arasındadır. Papatyalar renk ve biçimleriyle ne çok romantik ne de çok çocuksudur. Bu yüzden yeni doğan çiçekleri arasında tercih edilmesi açısından bir sakınca yoktur.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.