Yeni Yılda Yılbaşı Ağacınızı Kendiniz Yapın

Yeni Yılda Yılbaşı Ağacınızı Kendiniz Yapın

  Yeni yıl yaklaşırken yeni yılın en gözde dekoru olan yılbaşı ağaçları da bir hayli ilgi görüyor. Yeni yılı evlerinde bir yılbaşı ağacıyla karşılamak isteyen kişiler bunun için yapay ya da doğal çam ağacı alıyorlar. Bu ağaçlara tonlarca para vermek istemeyen ya da ağaçlara zarar vermek istemeyen kişiler evlerinde kendi yılbaşı ağaçlarını kendileri yapabilirler.

  Son derecede şık ve dekoratif bir yılbaşı ağacıyla yeni yıla girmek isteyen kişiler bunun için çok para harcamalarına ya da ağaçlara zarar vermelerine gerek kalmadan da kendi yılbaşı ağaçlarını yapabilirler. Böylelikle de hem ekonomik hem de doğa dostu bir şekilde yeni yıla girebilirler.

  Evde Yılbaşı Ağacı Nasıl Yapılır?

  Yeni yıla girerken evde yılbaşı ağacı yapımı ile evlerini süslemek isteyen kişiler bu işi son derecede basit bir şekilde yapabilirler. Bunun için gerekli olan malzemeler de son derecede kolay bir şekilde temin edilmektedir. Biraz tel ve yılbaşı süsleri evde son derecede kolay ve oldukça şık bir yılbaşı ağacı yapmak için yeterlidir.

  Bu malzemeleri temin eden kişiler evlerinde zorluk çekmeden kendi yaptıkları yılbaşı ağaçları ile yeni yıla girebilirler. Sizler de evde kendi yılbaşı ağacınızı hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz boyut ve orantılarda hazırlayacağınız yılbaşı ağaçlarını istediğiniz gibi süsleyerek yeni yıla girebilirsiniz.

  Yılbaşı ağacı yapmak isteyen kişiler uzun ve kalınca bir tel alabilirler. Bu teli birbirine dolarak kıvrımlı şekiller verilmelidir. Kıvrılan teller birbirleri ile birleştirilerek ağaç şekli verilir. Yılbaşı ağacı yaparken ne kadar çok ekleme yapılır ve tel kullanılırsa o kadar büyük bir yılbaşı ağacı hazırlanacaktır. Hazırlanan ağaç yılbaşı ağacı süslemeleri için LED ışıklar ve gerekli süsler ile süslenir.

  Ağacın en tepe kısına bir adet yıldız şekli sabitlenir. Tıpkı hazır olarak satın alınan yılbaşı ağaçlarında olduğu gibi hazırlanan ağaç da değişik toplar ve yılbaşı süsleri ile süslenir. Etrafına LED ışıklar da geçirilerek yılbaşı ağacı son derecede dekoratif ve şık bir hale getirilir. Böylelikle de oldukça kolay bir şekilde yeni yıl için yılbaşı ağacı hazırlanır.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.