Erkeğe Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşının yaklaştığı şu günlerde herkes ne hediye alsam telaşına düştü. İş yerlerinde,okullarda yılbaşı çekilişleri yapıldı. Sevgililer erkek arkadaşıma ne alsam diye düşünmeye başladı. işte işin zor olan kısmıda tam burda başlıyor. Erkeğe yılbaşında ne hediye alınır? Bayanların yaşadığı en büyük problemlerden biridir erkeğe hediye alma aşamasındaki yaşadıkları kararsızlıklar. Yılbaşında erkeğe alınabilecek birçok hediye vardır fakat önemli olan erkek arkadaşınıza yada sevgilinize alıcağınız hediye de en doğru ve en mükemmel seçimi yapmaktır.Sizde yılbaşında erkek arkadaşınıza ne tür bir hediye alıcağınıza hala karar veremeyen ve bu durumdan muzdaripseniz biriyseniz, yılbaşına özel olarak erkek arkadaşınıza alabileceğiniz biribirinden şık ve etkileyici hediye tavsiyelerimize göz atın.

Erkeğe Kişiye Özel Yılbaşı Hediyeleri

Eğer erkek arkadaşınızın klasik bir yapısı varsa,onlar için vazgeçilmez olan hediye işe yarar olan eşyalardır ve yılbaşında ona alınabilecek en iyi hediye ise klasik ve kişiye özel olarak üretilmiş hediyelerdir.Fakat aldığınız hediye klasik dahi olsa onun değeri ve kalitesi ona gösterdiğiniz değeri yansıtır.İşte bu aşamada yılbaşında erkeğe özel klasik hediye arıyan biriyseniz ya da sevgiliniz klasik biriyse onlara alabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli hediye tavsiyelerimizi inceleyin.
2015 yılbaşı kupası
2015 yılbaşı kupası

ERKEĞE ÖZEL YILBAŞI HATIRASI KUPA BARDAK
Sevgilinize yada erkek arkadaşınıza yılbaşında  ne hediye alsam diye düşünen bayanlar için kişiye özel olarak tasarlanmış 2015 yılı hatırası yazılı kupa bardak alınabilecek en özel hediyelerden. Tasarımını sadece hediyemen.com’da bulabileceğiniz bu ürünü yeni yılda ister erkek arkadaşınıza istersenizde tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

yilbasina-ozel-fotograf-baskili-duvar-saati-216-11-O
Yılbaşına özel duvar saati

ERKEĞE MESAJLI YILBAŞI SAATİ
Yılbaşında erkeğe hediye edebileceğiniz harika bir yeni yıl hediye saati. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanan bu yılbaşı saati  üzerine hediye edeceğiniz kişinin adını ve çok daha fazlasını yazdırabiliyorsunuz. süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanan bu ürünü erkek arkadaşınıza 2015 yılında hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Sevgiliye Mesajlı Kurabiye
Sevgiliye Mesajlı Kurabiye

YILBAŞINA ÖZEL MESAJLI BUTİK KURABİYE
Erkek arkadaşınıza 2015 yılında alınabilecek çok farklı bir hediye arıyorsanız, üzerine istediğiniz yeni yıl mesajını yazdırabileceğiniz tamamen kişiye özel hazırlanan butik kurabiyeleri tercih edebilirsiniz. Üzeri şeker hamuruyla kaplanmış bu kurabiyeleri kurabiyecim.net gibi bu işi yıllardır yapan bir firmadan güvenle satın alabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Fotoğraf Baskılı çakmak
Fotoğraf Baskılı çakmak

FOTOĞRAF BASKILI ÇAKMAK
Sigara kullanan bir erkeğe hem günlük hayatında sürekli kullanabileceği hemde çok özel bir yılbaşı hediyesi almayı planlıyorsanız, üzerine istediğiniz fotoyu ve istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz çakmak çok güzel bir hediye seçeneği olabilir. 4.5×7.5 cm boyutlarında metal malzemeden üretilmiş bu çakmak erkeğe alınabilecek kişiye özel yılbaşı hediyeleri içindeki en özeli.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

erkeklere-ozel-mutfak-onlugu
erkeklere özel mutfak önlüğü

ERKEKLERE ÖZEL YILBAŞI MUTFAK ÖNLÜĞÜ
Yemek yapma konusunda kendine güvenen ve evde her fırsatta yaptığı yemekle övünen , her fırsatta bu özelliği insanın gözüne gözüne sokan bir eşe  ya da erkek arkadaşa sahipseniz ;2016 yılında ona esprili bir mutfak önlüğü vermeye ne dersiniz? Yılın en iyi ahçısı ya da kendini beğenmiş usta ahçı gibi yazılar yazdırabileceğiniz mutfak önlükleri , yeni yılda bu mesajların hakkını verecek erkekler için en güzel hediye.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

2016 Hatırası Yastık
2016 Hatırası Yastık

2016 YILBAŞI HATIRASI YASTIK
Erkek arkadaşınıza ya da biricik eşinize, 2016 yılında üzeri fotoğraflar ile doldurulmuş , 2016 dileklerinizi içeren hem dekoratif hemde görselliği üst seviyede olan bir yastık hediye etmek istermisiniz? Cevabınız evet ise; buz mavisi arka zemin üzerine yılbaşının simgesi kar taneleri ile süslenmiş  45x27x10 cm ebatlarındaki bu yastık tam da size göre.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

isme özel ahşap sigara tabakası
isme özel ahşap sigara tabakası

İSME ÖZEL SİGARA TABAKASI
Her ne kadar sigara içilmesini desteklemesemde, eğer yılbaşı hediyesi alacağınız erkek sigara kullanıyorsa ona çok şık bir sigara tabakası alabilirsiniz. Üzerine isminin ve soy isimini yazdırabileceğiniz kişiye özel bir sigara tabakası vereceğiniz hediyenin değerini kat ve kat arttırabilir.  Bu ahşap sigara tabakası ile eşiniz,sevgiliniz ya da erkek arkadaşınız kendisini çok değerli hissedecek.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

3'lü Yılbaşı Hediye Seti
3’lü Yılbaşı Hediye Seti

YILBAŞINA ÖZEL 3’LÜ HEDİYE SETİ
Erkeğe yılbaşı hediyesi başlığımızda, neredeyse birçok karaktere sahip erkeğe özel ürünleri paylaşmayı istiyoruz. Bu üründe biraz sadelikten, ağırlıktan  hoşlanan, kullanılabileni seven erkek tarzlarına özel bir hediye. 3 parçada oluşan bu setin içerisinde; geyik, baklava ve kar taneli desenlerin süslediği kitap ayracı , çakmak ve kupa bardak bulunuyor.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

cakmak-sigara-tabakasi-karakalem-set_164,90
Erkeğe özel karakalem seti

KİŞİYE ÖZEL ERKEK KARA KALEM HEDİYE SETİ
Yılbaşında erkek arkadaşınıza çok özel bir hediye vermek istiyorsanız bu set tam da size göre tamamen el işçiliğiyle hazırlanan %100 karakalem çizim hediye seti içeriğinde;

 • 1 adet karakalem çizim portre
 • 1 adet süblime baskılı karakalem çakmak
 • 1 adet süblime baskılı sigara tabakasıfiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Noel baba yılbaşı kupa bardak
Noel baba yılbaşı kupa bardak

İSME ÖZEL YILBAŞI NOEL BABA KUPASI
Şapka,gözlük ve sakal eklenerek hazırlanan noel baba kupası , 2015 yılına girmemize sayılı günler kala bir erkeğe alınabilecek çok hoş yılbaşı hediyesi olabilir. Üzerine hediye alacağınız erkeğin ismi ve soyismini yazdırabileceğiniz yılbaşına özel kupa bardaklar 2015 yılının en güzel hediyelerinden. 
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

cüzdanlı iphone kılıfı
cüzdanlı iphone kılıfı

CÜZDANLI İPHONE KILIFI
İphone kullanıcısı erkeğe yılbaşı hediyesi arayan bayanlar müjde.  Hem kullanışlı hemde çok şık bir hediye arıyorsanız, cüzdanlı iphone kılıfı aradığınız hediye olabilir. Eskitilmiş kitap görünümünde olan bu iphone kılıfı cüzdanı ve telefonu birleştiriyor. Erkeğe alınan klasikleşmiş cüzdan hediyesi yerine bu hem cüzdan hemde iphone kılıfını alarak yılbaşında bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

kisiye-ozel-yilbasi-kitap-ayraci
2016 yılbaşı kitap ayracı

KİŞİYE ÖZEL YILBAŞI KİTAP AYRACI
Kitap okumaktan mutlu olan ve bunu bir alışkanlık haline getirmiş sıkı kitap kurdu erkek arkadaşlarınıza hesaplı fakat bir okadar da anlamlı bir yılbaşı hediye arayışı içerisindeyseniz, üzerinde 2016 yılına özel tasarım bulunan ve istediğiniz yeni yıl mesajını yazdırabileceğiniz kitap ayracı satın alabilirsiniz. 3×13 cm ebatlarındaki bu metal kitap ayracı ucuz yılbaşı hediyesi arayanlar için bulunmaz nimet.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

İsme Özel Sigara Tabakası
İSME ÖZEL SİGARA TABAKASI
Sevgiliniz yada iş arkadaşınız sigara kullanıyorsa, yılbaşında ona alabileceğiniz en anlamlı ve şık hediye üzerine onun isminin işlendiği erkek arkadaşınıza özel eşsiz sigara tabakası. 
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

yeni-yila-ozel-foto-cerceve
Yeni yıla özel fotoğraf çerçevesi

YENİ YILA ÖZEL FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
Fotoğraf çekilmekten hoşlanan ve her fırsatta çektiği ya da çekildiği fotoğrafları paylaşmaktan, göstermekten hoşlanan bir erkek arkadaşa sahipseniz, yeni yılda kendi fotoğraflarını ya da sizinle birlikte çekildiği fotoğrafları sergileyebileceği yılbaşı konseptli bu masa üstü çerçeve kesinlikle tercih edilebilecek en özel hediyelerden. Ayrıca 22×18 cm ölçülerinde olan bu çerçeveye 2 adet yılbaşı mesajınızıda yazdırabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Doğduğu gün neler oldu?
Doğduğu gün neler oldu?

DOĞDUĞU GÜN NELER OLDU TAKVİMİ
Yılbaşı hediyesi olarak bir erkeğe hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye vermek istermisiniz? Ozaman doğum tarihini bildiğiniz bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye doğduğu gün nelerin olduğu yazılı takvimdir. İçerisinde yüzlerce gerekli ve gereksiz bilgiyi barındıran bu takvim ile, o gün; ayın şekli nasılmış, en popüler şarkı hangisiymiş, ekmek kaç paraymış gibi bilgileri ona hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Erkeğe özel yılbaşı çakmak
Erkeğe özel yılbaşı çakmak

ERKEKLERE ÖZEL YILBAŞI TEMALI ÇAKMAK
İşte karşınızda 2016 yılının en şık, en karizmatik ve en kullanışlı çakmağı. Sadece erkekler için tasarlanmış bu çakmak mavinin zerafeti ve yeni yılın en özel süsleri ile hazırlanmış. Mavi baklava desenleri arasında isim ve fotoğraf baskılı alınabilen bu çakmak sigara kullanan beylere alınabilecek en mantıklı 2016 yılbaşı hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Çakmaklı Kol Saati
Çakmaklı Kol Saati

ÇAKMAKLI KOL SAATİ
Erkek arkadaşıma daha önce herşeyi aldım daha ne alabilirim ki diyen bir bayansanız, Bu ürünü gördükten sonra fikriniz değişebilir. Erkek arkadaşınıza parlak metal yüzeyi ve şık deri kayışıyla ilk bakışta gayet şık ve ağırbaşlı duran Çakmaklı Kol Saati alarak hem ilginç hemde ona daha önce alınmamış bir yılbaşı hediye verebilirsiniz. Yaklaşık 80 gram ağırlığındaki bu kol saati yeri geldiğinde bir çakmak olmaktan çekinmiyor:)
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Kravat,saat ve kol düğmesi set
Kravat,saat ve kol düğmesi set
KRAVAT-KOL DÜĞMESİ VE MENDİL SET
Sürekli takım elbise giyen bir sevgiliniz varsa ya da iş arkadaşınıza çok şık bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız bu set tam size göre. içersinde: Kol düğmesi,Kravat ve saatin bulunduğu bu ürün klasik hediyelerin en şıkı.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

kisiye_ozel_ajanda
Kişiye özel ajanda

KİŞİYE ÖZEL ORGANİZER AJANDA
Ajandalar yıllardan beri not almak için kullanılan ve insanın hayatını kolaylaştıran araçlardan birtanesidir. Sizde yılbaşı hediyesi olarak yazı yazmadan duramayan ve her şeyi not almayı seven bir erkeğe hediye arıyorsanız, üzerine ismini yazdırabileceğiniz kişiye özel organizer ajanda tam yılbaşında alınabilecek hediye. Klasiği seven ve sade bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız hiç durmayın ve bu isme özel ajandayı satın alın.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

İsme Özel Kalem

İSME ÖZEL KALEM
Siyah renk, altın kaplama tokalı tükenmez kalem 16 harfe kadar isim soyisim pantograf tekniği ile yazılır, yazılar kalıcıdır. Kadife kılıfında gönderilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

İsim ve tarih baskılı zippo çakmak
İsim ve tarih baskılı zippo çakmak

TARİH VE İSİM BASKILI ZİPPO ÇAKMAK
Herhangi bir objenin kişiye özel olarak üretilmesi ve sadece onun için üretilmiş olması eşi benzeri olmaması hediyeler arasında en anlamlı olanlarındandır. Yılbaşında sigara içen sevdiklerinize hediye edebileceğiniz üzerinde isim ve tarih baskısı olan zippo ömür boyu saklanabilecek bir hediye.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Kişiye Özel Gömlek

KİŞİYE ÖZEL GÖMLEK
Eşinize,Sevgilinize ya da iş arkadaşınıza hediye edebileceğiniz tamamen özel bir yılbaşı hediyesi. 
Eğer ona özel ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız, bu gömleğin yakasına istediğiniz yılbaşı dileklerinizi yazdırabilir, kol manşetlerine yada cep kısmına sevdiklerinizin isminin baş harflerini işletebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

isme özel çok amaçlı set
isme özel çok amaçlı set

ÇOK AMAÇLI KİŞİYE ÖZEL SET
Erkeklere alınbilecek kişiye özel ve kullanışlı ürünler herzaman değerli olmuşlardır. Kişiye özel çok amaçlı sette tam erkeklerin ihtiyaçlarını karşılayacak basit bir kit.  İçerisinde çakı,anahtarlık ve kalem bulunan bu set erkeklerin seyahatlerinde ya da kamp ortamlarında tam ihtiyaçlarını karşılayacak cinste. Eğer sizde erkek arkadaşınıza yılbaşında kişiye özel bir hediye almayı düşünüyorsanız, bu hediye seti tam size göre.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Sihirli Yumurta
Sihirli Yumurta

SENİ SEVİYORUM AÇAN SİHİRLİ YUMURTA
Yılbaşında erkek arkadaşınıza ya da sevgilinize romantik bir yılbaşı hediyesi arıyor ve onu ne kadar çok sevdiğinizi farklı bir şekilde söylemek istiyorsanız, seni seviyorum yazılı yaprak açan sihirli yumurta tam size göre. Sihirli yumurtanın tepesini kırıp sulamaya başlandığında birkaç gün içinde filizlenen çiçeğinin üzerinde seni seviyorum yazısını gören erkek arkadaşınız şaşkınlıktan küçük dilini yutabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

Kişiye özel hediye seti
Kişiye özel hediye seti

KİŞİYE ÖZEL HEDİYE SETİ
Bir erkeğin ihtiyacı olabilecek herşey bir set içerisinde olsaydı çok iyi olmazmıydı? Üstelik her birinin üzerinde hediye alacağınız erkeğin ismini ve soyisminin yazılı olduğu. Bir erkeğe aksesuar hediyesi dendiğinde, çok fazla alternatif yoktur.İlk akla gelen kalem,anahtarlık ve kartvizitlik işte tamda bu setin içerisinde.  Bir erkeğin prestijine prestij katacak çok kaliteli bir yılbaşı hediyesi vermek isteyen bayanlar bu seti kaçırmayın derim.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

İsme Özel Kol Düğmesi

İSME ÖZEL KOL DÜĞMELERİ
Kadife kutusu içinde tek harften oluşan gümüş kaplama kol düğmeleri.Bu kol düğmeleri metal üzerine Nikel-Gümüş kaplama yapılmış olup kuyumcu kalitesi ile işlenmiş çok şık bir üründür. Sevgilinize,babanıza yada iş arkadaşınıza hediye edebileceğiniz eşşiz bir yılbaşı hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yılın En iyi Sevgilisi Oskarı

YILIN EN İYİ SEVGİLİSİ OSKARI
Erkek arkadaşınıza yılbaşında “yılın en iyi sevgilisi” oskarı hediye edebilirsiniz. Birebir oskar büyüklüğünde ve renginde olan bu çok orjinal hediye, erkeğe verilebilecek nadir ilginç yılbaşı hediyelerinden birtanesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Erkeğe Özel Deri Set
Erkeğe Özel Deri Set

KİŞİYE ÖZEL ERKEK DERİ SET
Gerçek deriden üretilmiş özel kutusundaki bu hediye setlerinin içinde bir erkeğin şıklığının tamamlayıcı unsurları olan aksesuarlar; cüzdan, kemer ve anahtarlık bulunuyor. Setlerdeki deri ürünlerin üzerine isim yazdırarak sevdikleriniz için çok özel bir yılbşı hediyesi hazırlatabilirsiniz.Kişiye Özel Deri Hediye Seti sevilen marka Zenga ürünüdür ve gerçek dana derisinden üretilmiştir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Shot Oyunu
Shot Oyunu

YILBAŞINA ÖZEL SHOT OYUNU
Yılbaşının gelenekselleşmiş oyunu ne diye sorsam hiç düşünmeden tombala dersiniz. Fakat bu yıl bir değişiklik yapın ve tombala yerine shot oyunu oynayın. Yılbaşını arkadaşlarınız ile birlikte geçirmeyi düşünüyorsanız bu oyunu mutlaka almasınız. 3 ya da 4 kişi ile oynayabileceğiniz bu oyun yılbaşındaki en güzel eğlenceniz olabilir. Fakat çok fazla oynamayın çünkü yeni yıla girmeden sızabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

hediyelik-isme-ozel-yilbasi-yastik
isme özel yılbaşı yastık

İSME ÖZEL YILBAŞI YASTIK
Yılbaşında arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz eğlenceli bir yeni yıl hediyesi…
Yeni yıla özel olarak tasarladığımız yeni temalı saten kılıflı yastık üzerindeki yazılar kişiye özeldir. Yastık üzerine dilediğiniz yazıyı yazdırabilir ve arkadaşlarınıza orijinal ve sadece ona özel bir hediye armağan edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Beylere Özel Yılbaşı Sepeti

BEYLERE ÖZEL YILBAŞI SEPETİ
Sepet içinde;

 • isme özel ajanda, şık keten kumaşlı isme özel el havlusu,
 • isme özel siyah polar atkıözel günlerin vazgeçilmezi çikolata bulunmaktadır.
 • Kaliteli ve farklı bu hediye alternatifi isme özel olması ile daha değerlenmekte olup, özellikle iş arkadaşları için ideal bir hediye alternatifi olmaktadır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

kişiye özel iphone kılıfı
kişiye özel iphone kılıfı

KİŞİYE ÖZEL İPHONE 4/4S/5 KILIFI
İphone telefonlar dünya üzerinde neredeyse en çok kullanılan telefon türlerinden birtanesi. Eğer sizin sevgiliniz ve ya erkek arkadışınız iphone telefon kullanıyorsa, ona yılbaşında ikinize özel olarak üretilmiş iphone kılıfı alabilirsiniz. Kapağın üzerine dilerseniz ikinizin çekilmiş fotoğrafını, dilerseniz de çok farklı ya da esprili bir karikatürü bastırarak sevgilinize gönül rahatlığıyla yılbaşında hediye edebilirsiniz..
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

isme özel zippo çakmak
isme özel zippo çakmak

İSME ÖZEL ZİPPO ÇAKMAK
Hayatınızdaki özel erkeğe çok özel bir hediye arıyorsanız,  Lotus marka rüzgarda sönmeyen isme özel çakmak sevgilinize alabileceğiniz en havalı yılbaşı hediyesi olabilir. Üzerine isim ve soyisimin baş harflerini yazdırabileceğiniz bu çakmak, sigara içmek gibi kötü bir alışkanlığı olan sevgilinize alabileceğiniz ne yazıkki çok şık bir hediye.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

isme özel ahşap kalem
isme özel ahşap kalem

İSME ÖZEL AHŞAP KALEM
İsme özel ahşap kalem,sürekli kalem kullanan iş hayatında bir numara babanıza,erkek arkadaşınıza ve iş arkadaşınıza üzerine ismini yazdırabileceğiniz en özel yılbaşı hediyesi seçeneği olabilir. Bu kalemi diğerlerinden ayıran özelliği ise tamamen ahşaptan üretilmiş ve üzerine isim yazdırılarak hediye verdiğiniz kişiye ait olmasıdır. Çok şık bir ahşap kutusu da bulunan bu ürün hediye ettiğiniz erkeğin masasında harika duracak.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Sevgiliye özel Duvar Saati
Sevgiliye özel Duvar Saati

FOTOĞRAF BASKILI DUVAR SAATİ
Erkek sevgiliniz için yılbaşı hediyesi arayışı içersindeyseniz , sevgilinize özel fotoğraf ve mesaj baskılı duvar saati tam sevgiliniz için bir hediye olacaktır.Üzerine sevgiliniz ile birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafınızı bastırabileceğiniz ve üzerine 2014 yılı ile ilgili bir mesaj yazdırabileceğiniz bu saat kişiye özel yılbaşı hediyeleri arasındaki en güzel hediyelerden birtanesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Erkek Aksesuar Kutusu

ERKEK AKSESUAR KUTUSU
Yılbaşında erkeğe alınabilecek belkide en şık hediye kutusu.

Şık deri kutu içerisinde;
 • Frenzy marka erkek gömleği
 • Gerçek deri kahverengi erkek cüzdanı
 • Taba renk gerçek deri kemer
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Kişiye özel isim yazılı aksesuar set
Kişiye özel isim yazılı aksesuar set

KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI ÜÇLÜ DERİ SET
Eşinize,sevgilinize,babanıza ya da en yakın dostunuza şık bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız üzerine isim yazdırabileceğiniz 3’lü deri set tam size göre. İçerisinde; deri cüzdan,anahtarlık ve cüzdan bulunan bu set şık ve bir okadar da kaliteli siyah kutu ile gönderilmektedir. Şıklığa ve zarifliğe önem veren erkeklere alınabilecek en güzel yılbaşı hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

şık beylere hediye sepeti

ŞIK BEYLERE YILBAŞI SEPETİ
Sepet İçeriği ;

 • Theorie marka mavi renk erkek gömleği
 • Siyah gerçek deri kartlık
 • Ahşap anahtarlık
 • Axe deodorant bulunmaktadır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yılbaşına özel mesajlı çikolata
Yılbaşına özel mesajlı çikolata

YILBAŞINA ÖZEL MESAJLI ÇİKOLATALAR
Çikolatalar her zaman vazgeçilmez ve dayanılmaz hediyelerin başında gelmişlerdir. Fakat bir okadar da sıradan hediyelerden birtanesidir. Fakat bu üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz çikolatalar diğerlerinden farklı. Malumunuz yılbaşı hediyesi aradığınıza göre 2014 yılında erkek arkadaşınıza ya da eşinize üzerine istediğiniz yeni yıl mesajınızı yazdırarak hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

kişiye özel erkek cüzdan
kişiye özel erkek cüzdan

İSME ÖZEL ERKEK CÜZDANI
Erkekler için en büyük dert, güzel ve şık bir cüzdan bulmaktır. İşte bayanlar ayağınıza gelen fırsatı tepmeyin! Eğer erkek arkadaşınıza cüzdan alma fikriniz var ise, bu kişiye özel olarak üretilmiş deri cüzdanı kaçırmayın. Üzerine hediye alacağınız erkeğin ismini ve soy ismini yazdırarak sadece ona özel üretilmiş hakiki deri bir alarak yılbaşını çok güzel bir hediyeyle taçlandırabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

isme özel tavla seti
isme özel tavla seti

İSME ÖZEL TAVLA SETİ 
Bir erkeğin almaktan çok mutlu olacağı bir hediye varsa onlardan biri de tavla setidir. Hele ki bu tavla seti ismine özel hazırlanmışsa keyfine diyecek yoktur. Babanıza , sevgilinize , biricik abinize yılbaşı hediyesi ararken zorlanmaya gerek yok. Kişiye özel tavla setiyle onları mutlu edin ve hiç unutamayacağı uzun yıllar kullanacağı özel bir hediye vermiş olun. Ahşap malzemeden üretilmiş cilalı tavla setininin üzerine isim ,soyisim ve baş harflerini yazdırarabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Fotoğraf Baskılı Puzzle
Fotoğraf Baskılı Puzzle

130 PARÇA FOTOĞRAF BASKILI PUZZLE
Erkek arkadaşınızla birlikte çekildiğiniz unutulmaz bir fotoğrafınızı yılbaşında çok farklı bir şekilde hediye etmek istermisiniz? Cevabınız evet ise ;istediğiniz bir fotoğrafınızı 130 parçalık puzzle haline getirebilirsiniz. Puzzle yapmaktan hoşlanan bir erkeğe yılbaşı hediyesi arıyorsanız ister ona ait bir fotoğraftan isterseni beraber çekildiğiniz bir fotoğraftan çok hoş bir yılbaşı hediyesi yaptırtabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

sevgiliye özel ahşap çerçeve
sevgiliye özel ahşap çerçeve

İSME ÖZEL LAZER İŞLEMLİ ÇERÇEVE
Başlıktanda anlaşılacağı gibi lazer işleme tekniğiyle hazırlanan bir ahşap çerçeve. Fakat kendini diğer çerçeveler ayıran özelliği üzerine biricik erkek arkadaşınızın ismini , istediğiniz bir tarihi ve ona özel bir yılbaşı mesajınızı yazıyor olabilmeniz. Erkek arkadaşına çok romantik bir yılbaşı hediyesi arayan bayanlar için çok özel bir hediye olabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

her güne bir mesaj kutusu
her güne bir mesaj kutusu

HERGÜNE BİR MESAJ KUTUSU
Her zaman erkeklerin romantik olması beklenir. Bayanlar hep romantik hediyeler almak ister. Fakat bu sefer rolleri değişin ve siz erkek arkadaşınıza bu yılbaşında çok romantik bir hediye alın. Sevgilinize sevginizi romantik bir yolla göstermenin yolu ona 365 gün boyunca her gün aşk dolu mesajlar iletmek. İçerisinde 365 adet romantik aşk mesajı olan bu kutu ile erkek arkadaşınız 2015 yılına aşk dolu mesaja doyacak. 
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

isme özel rakı bardağı
isme özel rakı bardağı

İSİM YAZILI RAKI BARDAĞI İKİLİ SET
Özel günlerde kurduğunuz çilingir sofralarınız için iki kişilik kişiye özel bardağınız ile keyfinize keyif katın. Rakı masalarında kurulan arkadaşlıklar bir başkadır sizde karşılıklı içtiğiniz dostunuzla ikinize özel bir bardak tasarlatın. Sohbet uzadı gitti kim olduğunuzu unutacak kadar içtiyseniz bardağın üstündeki yazıdan isminizi hatırlayabilirsiniz. Yılbaşında bir erkeğe alınabilecek en erkeksi hediye.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Erkeğe İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı için hediye alıcağınız erkek arkadaşınızın klasik bir yapısı yoksa ve farklı ve ilginç ürünlerden hoşlanıyorsa ona alabileceğiniz hediyeyi ilginç hediyeler kategorisinden seçebilirsiniz. Sevdiklerinize Alabileceğiniz ilginç hediyeler adlı önerilerimizi okumadıysanız “burdan” okuyabilirsiniz. Eğer ordaki hediyeler sizin ilginizi çekmediyse yılbaşı için özel tasarlanmış hediyelere göz atın.

Kişiye Özel Yılbaşı Gazetesi

KİŞİYE ÖZEL YILBAŞI GAZETESİ
Sevgilinize yılbaşında hediye edebileceğiniz gerçekten çok sıradışı bir hediye. 1  manşet sayfadan oluşan ve ahşap çerçevesiyle hediye edebileceğiniz gazetenin tüm yazılarını sizin gönderdiğinizi yazılarından oluşması sevgilinize verdiğiniz değeri göstermiş olmasıyla eşi benzeri olmayan bir hediye olmasını sağlıyor.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

Kişiye Özel Boxer

KİŞİYE ÖZEL BOXER
Aşıklara özel olarak hazırlanan sizi ve sevgilinizi simgeleyen karikatür çizimlere sahip esprili bir hediye.Ayrıca kişiye özel boxer üzerine isimlerinizi yada istediğiniz herşeyi yazdırabilirsiniz.Yılbaşında hediye edebileceğiniz sıradışı bir boxer.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin 

2014 yeni yıl sertifikası
2014 yeni yıl sertifikası

2014 YENİ YIL SERTİFİKASI
Yılbaşına yaklaşıldıkça ne hediye alacağım telaşına kapılanlar için tam da yılbaşına özel ve yılbaşına uygun bir yılbaşı hediyesi olan 2014 Yeni Yıl Sertifikası erkeğe verebileceğiniz harika bir yılbaşı hediyesidir.Geçirilen koskoca bir yılın kritiği yapıldığı,hediye edeceğiniz erkeğin isminin yazılı olmasıyla özel olarak tasarlanan Yeni Yıl Sertifikası sevdikleriniz için gurur verici ve kendini özel hissedebileceği mükemmel bir yılbaşı hediyedir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Erkeğe Yılbaşı hediye Sepeti
Erkeğe Yılbaşı hediye Sepeti

ERKEĞE YILBAŞI HEDİYE SEPETLERİ
Çalıştığınız yerdeki iş arkadaşınıza veya patronunuza alınabilecek en güzel yılbaşı hediyesi olan Yılbaşı Hediye Sepetleri ile iş yaşamınızda beraber çalıştığınız erkeklere orijinal bir jest yapabilirsiniz.İçerisinde abur cuburlar,mumlar,çam ağaçları,kalemler,kupa bardakların bir araya gelmesiyle oluşan Kurumsal Yılbaşı Hediye Sepetleri iş yaşamınızdaki erkeğe ya da sevgilinize verilebilecek dopdolu yılbaşı hediyesi olacaktır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yılbaşı Kurabiyeleri
Yılbaşı Kurabiyeleri

2014 YILINA ÖZEL YILBAŞI KURABİYELERİ
İş arkadaşınıza,ofis arkadaşınıza,sevgilinize ya da aile büyüklerinize yılbaşında yüzlerce hediye arasından hala hediye bulamadıysanız, son zamanların en popüler hediyelerinden olan şeker hamuruyla süslenmiş kurabiyeleri hediye etmeyi deneyin.Yılbaşı kurabiyeleri, yeni başlangıçların,yeni umutların ve yeni heyecanların doğduğu bir yılı daha lezzettli kılmanız için sizleri bekliyor.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Kredi kartı traş bıçağı
Kredi kartı traş bıçağı

KREDİ KARTI TRAŞ BIÇAĞI
Ofis ortamında ya da büyük holdinglerde çalışan erkeklerin en büyük sorunu her sakal traşı olmaktır herhalde. Fakat bazı durumlar oluyorki kafa dalğınlığından traş olmayı unutabiliyorlar. Bu soruna derman olacak üretilmiş çok dahice bir ürün olan kredi kartı şeklindeki traş bıcağı istenilen anda açılarak her dk traş olmaya olanak sağlıyor ve kredi kartı kalınlığında olduğundan cüzdanda dahi kolayca taşınabiliyor. Bir erkeğe alınabilecek en kullanışlı yılbaşı hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Objektif Bardak
Objektif Bardak

CUPLENS OBJEKTİF BARDAK
Fotoğraf meraklısı ya da profesyonel olarak fotoğrafçılık ile uğraşan bir erkeğe yılbaşı hediyesi arıyorsanız, cuplens’in üretmiş olduğu objektif görünümlü bardak tam size göre. Cuplens objektif bardak profesyonel bir fotoğraf makinesinin objektifinin birebir replikasıdır. Bardak olarak kullanılabilen bu objektif aynı zamanda kalemlik,kumbara ve küllük olarakta kullanılabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

yilbasina-ozel-fotografli-kupa-bardak
yılbaşı kupa bardak

FOTOĞRAF BASKILI YILBAŞI KUPA BARDAK
Yılbaşı için erkek arkadaşınıza özel bir hediye mi arıyorsunuz?2015 yılı için özel tasarladığımız bu kupa bardak aradağınız hediye olabilir…Yeni yıla özel kupanın bir tarafına 2014,yanında noel baba resmi, onun altında “mutlu yıllar” ibaresi ve en alt tarafta hediye etmek istediğiniz arkadaşınızın ismini yazıyoruz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

aşk tapusu
aşk tapusu

AŞK TAPUSU
Erkek sevgilinize aşkınızı göstermek için farklı bir yol arıyorsanız, bu aşk tapuları çok farklı bir hediye olsada ona verdiğiniz değerin ne kadar büyük olduğunu gösterecek cinste. Kalbimin aşk tapusu üzerindeki bilgileri kendinize göre düzenleyebilir ve erkek sevgilinize çok değerli bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yılbaşı İçecek Şapkaları

YILBAŞI İÇECEK ŞAPKALARI
Yılbaşında hediye alıcağınız erkek eğer içki kullanıyorsa ya da sürekli elinden içecek birşeyi düşürmeyen cinste birisiyse, en doğru hediye seçeneği bu şapka olabilir. İki tarafında oturakları bulunan ve içerisine istediğiniz içeceği koyabilceğiniz dahiane bir yılbaşı hediye olabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Çılgın Yılbaşı Önlüğü

ÇILGIN YILBAŞI MUTFAK ÖNLÜĞÜ
Mufak işleriyle uğraşan ya da aşçılık yapan bir erkeğe alabilceğiniz çok espirili bir yılbaşı önlüğü.Yeni yılda erkek arkadaşınızın mutfakta zevkle kullanabileceği bir hediye. Bu güne özel çok sıradışı bir hediye arıyorsanız doğru hediyenin bu olduğuna emin olabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

Prense Dönüşen Kurbağa
Prense Dönüşen Kurbağa

PRENSE DÖNÜŞEN KURBAĞA
Herkes güzeller güzeli prensesin çirkin bir kurabağayı öptükten prense dönüşen hikayesini bilir. Bu mücizevi durumu gerçekleştirmek artık hayal değil. Fanusun içerisinde duran çirkin kurbağanın üzerine su döktüğünüzde yaklaşık 72 saat sonra kurbağanın yakışıklı bir prense dönüştüğünü gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Sevdiğiniz erkeği şaşırtmak için üretilmiş çok yaratıcı bir yılbaşı hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Ters kol Saati

TERS KOL SAATİ
Otobüste yada vapurda giderken birden saatinizi takmayı unuttuğunuzu fark ettiniz ve saatin kaç olduğunu öğrenmek için yan gözle yanınızda oturan bayanın saatine bakmaya çalıştınız. O da ne? Bu saat ters! İlk bakışta standart bir saat gibi görünen bu kol saatiyle artık bütün arkadaşlarınızı şaşırtma sırası sizde.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Sihirli Bardak

SİHİRLİ BARDAK
Sevdiklerinizi şaşırtacak çok değişik bir ürün, sihirli bardaklar. bu özel bardağın içine koyucağınız çay,kahve ve sıcak su  siyah kupanızın altındaki gizli resmi ortaya çıkaracak ve sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.yılbaşında sevdiklerinizi şaşırtacak bir hediye arıyorsanız ,en doğru hediye bu olabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

metal dişli masa saati
metal dişli masa saati

METAL DİŞLİ MASA SAATİ
Saatlerin mekanizmalarının çalışması küçükten büyüğe herkesi büyülemiştir. Birbirine bağlı dişliler vasıtasıyla hareket eden yelkovan ve akrebin ortaya koyduğu zaman kavramı.  Bu şeffaf ve açık metal dişli masa saati de saatin çalışmasını tüm çıplaklığıyla sizlere gösterecek tarzda dizayn edilmiş.  Şık ve çok orjinal dizaynıyla ofislere ve evlere çok farklı hava katacak bu ürünü ofis ya da iş arkadaşlarınıza yılbaşında hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

eyfel kulesi masa saati
eyfel kulesi masa saati

ÇAPA VE DÜMEN ŞEKLİNDE MASA SAATİ
Denizci sevgilinize ya da yakınlarına yılbaşı hediyesi arayanlar için sanki özel olarak üretilmiş bu masa saati, denizciliğin en bilindik yapı taşlarından olan çapa ve dümen şeklindedir. Deniz sevdalısı ya da denizde çalışan gemici yakınlarınıza yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz bu masa saati çalışırken üzerindeki çarkları görebilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca denizi seven ofis arkadaşlarınız içinde çok şık bir yılbaşı hediyesi olmaya aday.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

mini cep oltası
mini cep oltası

MİNİ CEP OLTASI
Balık tutma merakı olan bir erkeğe, mini cep oltası verebileceğiniz en mutluluk verici yılbaşı hediyesi. Makarası,misinası,iğnesi,şamandırasıyla birlikte olan tam bir balık tutma seti.Yılbaşı hediyesi olarak aldığınız erkek artık yosun tutan değil lüfer tutan balıkçılardan olacak.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

 

tatlı yıllar şekerlemeleri
tatlı yıllar şekerlemeleri

TATLI YILLAR ŞEKERLEMELERİ
Tatlı yıllar şekerlemeleri, üzerinde 5 farklı tatlı yıllar mesajı bulunan drajelerdir. Sevdiği erkeğe tatlı mı tatlı hediye arayan bayanlar için üretilmiş bu şekerlemeler yeni yıla berabar girmenin mutluluğunu lezzetli kılan çok orjinal bir hediyedir. Drajelerin ambalajlarının üzerinde yazılı bulunan 5 farklı mesaj ve bonbon şekerler yılbaşı için de güzel bir seçenek.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin


Araba Lastiği sesi çıkaran alarm saat
Araba Lastiği sesi çıkaran alarm saat

SESLİ ARABA LASTİĞİ ÇALAR SAAT
Erkeklerin en çok düşkün oldukları şeylerden birtanesi kesinlikle arabalarıdır. Arabası için alacağınız en ufak bir aksesuar dahi onu çok mutlu edebilir. Eğer sizinde erkek arkadaşınız araba meraklısı, arabanın çıkardığı o lastik,egzos ve vınn sesi onu alıp bu diyarlardan başka diyarlara götürüyorsa, bu araba lastiği sesi çıkaran çalar saat tam ona göre. Artık erkek arkadaşınız güne arabanın 180km/s’lik hızla giden bir arabanın çıkarttığı ses ile güne merhaba diyecek.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yılbaşında Erkeğe Özel Yılbaşı Sepetleri

Yılbaşı dendiği zaman benim aklıma sadece yılbaşı sepetleri gelir diyorsanız o zaman erkek arkadaşınıza ya da sevgilinize alabileceğiniz sizin için seçtiğimiz birbirinden farklı yılbaşı sepetlerinin olduğu yazımızı “Burdan” inceleyebilirsiniz.

 

Erkeğe Alınabilecek Diğer Yılbaşı Hediyeleri

Yukarıda önermiş olduğum hem kişiye özel hemde ilginç hediyeler arasından eşinize,erkek arkadaşınıza, babanıza ya da yakın arkadaşınız olan bir erkeğe alınabilecek bir hediye bulamadıysanız, diğer hediye seçeneklerime bir göz atın derim.  Önerdiğim ürünleri bazıları 2014 yılı için özel yapılmış ürünler olmak ile birlikte genel olarak daha önce başka yerlerde görmediğiniz ve hediye ettiğinizde karşınızda ki erkeği şaşırtacak cinste hediyeler. Lafı daha fazla uzatmadan hem ucuz fiyatlarıyla hemde ilginç tasarımlarıya sizleri hayret içinde bırakacak diğer yılbaşı hediye önerilerim:

sevgiliye_ozel_kitap lazer_fotograf_isleme sevgiliye_yilbais_kupasi

kisiye_ozel_matara_set isme_ozel_cuzdan

kisiye_ozel_fotolu_plaket isme_ozel_yilbasi_mouspad 2014_yeni_yil_saati

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir