Yılbaşına Özel Su ve Kar Küresi Modelleri

Yılbaşına Özel Su ve Kar Küresi Modelleri

  Yaşlısı ,genci , küçüğü ya da büyüğü 7’den 70’e her yaşa ve her cinsiyete uygun yılbaşı hediyeleri ne diye sorarsanız, hiç kuşkusuz ilk verilecek cevap kar küresidir. Kar küreleri , zamana her zaman ayak uydurmuş her yılbaşının kuşkusuz vazgeçilmez hediyelik eşyalarından olmuşlardır.  Sizde 2016 yılında sevdiklerinize hiçbir zaman eskimeyecek her yıl o coşkuyu yansıtacak ve unutulmaz dekoratif bir eşya alma telaşındaysanız , size hediyetavsiyeleri olarak kar kürelerini önermekteyiz. Özellikle kış mevsine çok yakışan kar küreleri yeni yılın bu senede en çok ürünleri olmaya aday. Kar küreleri içerisinde bulunan objesi, mini kar parçacıkları ve su dolu fanusuyla aslında 3 parçadan oluşan bir dekoratif biblodur. Aslında durgun bir şekilde bekletildiğinde kar taneleri çökmüş şekilde olacaklarından, sallandığında ortaya çıkan o büyülü atmosferi ile ufak yaştaki çocukları heyecanlandıran bir yapıyada sahiptir. İşte bu yüzden yaşı büyük ya da küçük bakmadan her yaştaki sevdiklerinize bu kar kürelerini hediye edebilirsiniz.

  nokta

  yilbasina-ozel-mini-kar-kuresiYILBAŞINA ÖZEL MİNİ KAR KÜRELERİ
  2016 Yılında en sevdiğiniz arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize nostaljik fakat bir okadar da heyecan verici bir hediye vermek isterseniz, kış mevsiminin en güzel dekoratif eşyalarından olan bu mini kar kürelerini tercih edebilirsiniz. İçerisinde kardan adam ya da noel baba bulunan bu ışıl ışıl mini kar küreleri 6×8 cm ebatlarında olup , yılbaşı hediyesi olabilecek en cancanlı ve şirin görüntüye sahip ürünlerden.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  sevgiliye-ozel-kar-kuresiSEVGİLİLERE ÖZEL ROMANTİK AŞIKLAR SU KÜRESİ
  Yılbaşında kalbi aşka dolan romantik çiftleri de unutmadık. Sadece kardan adam ve noel baba değil, birbirlerine sırıl sıklam aşık çiftlere özel kar kürelerinide araştırıp bulduk. Yılbaşının efsane ürün kar küresinin , birazda romantikleştirilmiş hali olan bu ürün ışık saçan yapısıyla gündüzleri masanızda duran şık ve dekoratif bir obje, akşamları da gecenizi aydınlatan bir gece lambası.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  ı-love-you-yazili-kar-kuresiI LOVE YOU SU KÜRESİ
  Yeni yılda sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kar küresi ile göstermek istermisiniz? Cevabınız evet ise; şık tasarımı ve cam fanusu içerisinde ı love you yazısı ile süslenmiş bu su küresi tam size göre. Sevgilinize olan aşkınızı sadece “seni seviyorum” diyerek değil aynı zamanda bu sözü içinde barındıran bir ürünle göstermeniz şüphesiz çok etkileyeci olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  kalp-seklinde-su-kuresiKALP ŞEKLİNDE SU KÜRESİ
  Oldum olası romantik hediyeler vermekten ve almaktan hoşlanırım diyenler işte bu ürün size gelsin. Öyle bir gün gelsinki sevgilim benim kafamdan aşağıya kalpler ve gül yaprakları yağdırsın diye düşünenler işte hayallerinize bu küre kavuşuyorsunuz. İçerisine fotoğraf koyabileceğiniz hem kişiye özel hemde romantik bu küre ile yeni yılda sevgilisinin başından gerçek anlamda gül yaprakları yağdıramayanları kurtaracak nitelikte.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.