Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Kelimenin tam anlamıyla annen ilk günden beri senin yanında olan kişidir. Ona verdiğiniz onca şeyden sonra (öfke nöbetleri, ergenlik çağındaki maskaralıklar ve bir avuç sorgulanabilir yaşam seçimi), hayatınızdaki en önemli kadının bir şeyden çok daha anlamlı bir şeyle şımartılmayı hak etmesi hiç de akıllıca değil. Klasik bir hediyeye karar vermeden önce (düşünün: temel terlikler, ucuz losyonlar ve sevimsiz kahve kupaları), fiyat, kişiselleştirme ve pratiklik açısından değişen anneler için en iyi hediyeler seçin. Hiç kimse anneniz gibi duyguları takdir etmediğinden, tüm bu hediye çeşitleri fikirleri yürekten etkilesin. Yılbaşın da Anneye Alınabilecek Hediyeler konusunda her şeye sahip olduğunu iddia eden anneniz için alışveriş yapıyor olsanız bile (ya da en azından, oğullarından ve kızlarından hiçbirinin ona bir şey almasını istemediğini söyler), Noel sabahı kahkahalar, gülümsemeler ve mutlu gözyaşları getirecek mükemmel hediyeyi bulmasını sağlayabilirsin. Annenizin, onun için harika bir hediye seçerken çok fazla zaman, para veya stres harcamanızı istemez. Bu yüzden son dakikada sipariş edebileceğiniz uygun fiyatlı seçenekler vardır.  Bunlar;

  Seni seviyorum Anne bileklik

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Bazen annenizin sizi ne kadar sevdiğini unutması kolay olabilir. Üzerinde “Seni sevdiğimi unutma anne” yazılı muhteşem bir gümüş kaplama bileklik, ona her gün hatırlatmanın mükemmel bir yoludur. Uzakta olsanız bile, onu düşündüğünüzü ona bildirin.

  Himalaya tuz lambası

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Himalaya Tuz Lambaları, eve sıcak bir ışıltı katmanın harika bir yoludur, ancak çok özeldir. Kalp şekline oyulmuş bir lamba, gökkuşağının renkleri arasında yavaşça ve nazikçe dönerken, aynı zamanda çevredeki odaya negatif iyonlar salgılayarak havayı temizler. Yılbaşın da Anneye Alınabilecek Hediyeler konusunda hem sağlık açısından ihtiyacını giderebileceğiniz bir hediye olur.

  Terlik

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Anneniz inanılmaz derecede sıkı çalışıyor ve çocuklar ergenlik dönemine girdikten sonra bu durmuyor olabilir. Bir çift terlik en azından ayakta yorulurken kendini şık hissetmesine yardımcı olabilirsiniz. Lüks bir şekilde yumuşak olan bir terlikler, çok çeşitli renklerde satın alabilirsiniz.

  Altın kaplama gerçek gül

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Anneler için uzun süre dayanacak anlamlı bir Noel hediyesi arıyorsanız, altın gül mükemmel olacaktır. Gerçek bir gül kullanılarak yaratılan çiçek kurutulur ve şeklini korumak için reçineye daldırılır, ardından çiçekten gövdeye gül altınına daldırılır, böylece uzun süre boyunca kadar güzel kalır. Yılbaşın da Anneye Alınabilecek Hediyeler arasında en pahalısı olabilir ama anneniz için değer bir hediyedir.

  Lavanta hediye seti

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Lavanta rahatlatıcı özellikleriyle ünlüdür. Bu yüzden kendi yetiştirdiği bir lavanta bitkisinden daha iyi ne olabilir. İçerdiği tohumların büyümesini beklerken, çekici pamuklu göz maskesi takarken yastık spreyi ve soya mumuyla kokunun tadını çıkarabilir. Yılbaşın da anneye alınabilecek hediyeler arasında lavanta seti hediye etmek daha ilginç olabilir.

  Macera kitabı

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Ebeveyn olmak, çocuklarının, çocukluktan yetişkinliğe doğru büyümesini izlerken acı tatlı olabilir. Bir sevimli ‘Macera Kitabı’ ile anneme anıları korumanın bir yolunu verebilirsiniz. Fotoğraflar, kartpostallar, notlar ve daha fazlası için yer olan bir şirin anı kitabı, anlamlı bir hediye olacaktır.

  Sırt, omuz ve boyun masajı

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Günde 24 saat onunla gerçek bir masözün olması pratik değildir. Ancak bir sırt, omuz ve boyun masajı ile her zaman faydalanabileceği bir hediye olacaktır. Yorulmuş olan kasların dinlenmesine de yardımcı olabilir.

  Lavanta hediye sepeti

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Muhteşem lavanta hediye setiyle annenize çok ihtiyaç duyduğu zaman verebilirsiniz. Oldukça beyaz bir sepet içinde sunabileceğiniz bir set, bir dizi rahatlatıcı lavanta spa ürününün yanı sıra lüks terlikler, ahşap bir refleksoloji çubuğu, spa banyosu eldiveni ve nefis aromaterapi uçucu yağ kolyesi içerebilir.

  Ay lambası

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  Yatak odasına yumuşak bir ışıltı katmanın harika bir yolu olan bu ay lambası, alışılmadık bir hediye olur. Akıllı bir ahşap ayakla birlikte alabileceğiniz bir LED ışık olabilir. Yüzeye dokunarak beyaz ışıktan sarıya değişebilir. Yılbaşın da Anneye Alınabilecek Hediyeler arasında gece yatarken izleyebileceği güzel anlamlı bir hediyedir.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.